• Ново
Crossfit Отпор Бендови Јога Пилатес Тренингот Атлетик Гума Јажиња Латекс Гума За Џвакање Banbs Салата Проширувач Фитнес Опрема

Crossfit Отпор Бендови Јога Пилатес Тренингот Атлетик Гума Јажиња Латекс Гума За Џвакање Banbs Салата Проширувач Фитнес Опрема

Оценка на клиентот:
DEN 476.64
DEN 329.00 -31 %

Износ
Залиха

Crossfit Отпор Бендови Јога Пилатес Тренингот Атлетик Гума Јажиња Латекс Гума За Џвакање Banbs Салата Проширувач Фитнес Опрема
Спецификации :
Боја : зелена / блу / розова / виолетова
Големина : 2000 X150 X0.35 MM
Материјал : животната средина TPE еластична гума отпор бенд
Карактеристики : Висока јачина на отпор бенд кој може да се протегаат до 3 метри без скршен,повеќе безбедност. Направен од природни еколошки гумени материјал,без лош мирис во сите Многу добро еластична затегнувачка способност,обновување многу брзо по силни водат Преносни да се носат со џеб големина,може да се стави во било кое место во рачна ташна Перат по употребата или со влажно мат за чистење,лесно да се грижи. Одговара за дете сила за обука,повозрасните лица кои треба прават за обновување на телото и на мажите или жените кои одат во фитнес и спортски Водат вашиот mustle и да се релаксираат по тренингот,а мора да има алатки за Јога или други фитнес спорт
Пакетот вклучува :
1 * еластична гума отпор бендови за фитнес јога пилатес

Карактеристики

Бренд Име:
GYMFORWARD
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Број На Модел На:
ЈС-QC001
боја:
4 бои
Материјал:
TPE гума
Големина:
2000X150X0.35MM
Перат:
Yes
Точка име :
фитнес јога пилатес обука
Функција:
фитнес отпор бендови

Производи во категоријата

латекс отпор бендови тренингот вежба пилатес јога бендови јамка врвка за околу глуждот еластичен појас енергија прстен за бесплатен превозот

336.96 -5 % DEN 320.00

Спецификација : · | Red | 500mm*50mm*0.4 mm / 10 фунти· | Жолта | 500mm*50mm*0.7 мм / 15 фунти· | Сино | 500mm*50mm*0.9 mm / 20 фунти· | Зелена | 500mm*50mm*1.2 mm / 30 фунти боја : розова сино зелена луѓе на Цврсти и Издржливи Удобно во допир и носат Совршен за долниот дел од телото excercises вклучувајќи напред, странични, и назад движења Добро за глуждови, телиња, колена, бутините или зглобовите Пакет на Единствена Боја на Затегнувачка Цврстина : Розова : СветлинаЗелена : МедиумСина : ТешкиЖолта : Екстра ТешкиПодолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

Јога се Водат за Рака Г-Прстен Половината Нога Фитнес Вежби Спортски Тренинг Појас 180cm

94.08 -27 % DEN 69.00

Спецификации : Може да се вежба вашата половината, грбот, нозете и грбот.Истегнување и се движат надвор од вашата вообичаените граници со овој појас.Ви помогне да се прошири вашиот опсег и да се постигне повеќе предизвик јога позиции.Задебелена памук појас, многу издржливи и фирма.Уникатен лесно да се ослободи тока има појас безбедно место.Циклуси на рака преку 2 Дпрстени кога се користи како отпор бенд.Одлично за јога, тренингот, вежба, тренинг, итн.Тип : Јога Се Водат За РакаКоличина : 1 КомпјутерМатеријал : Полиестер ПамукКарактеристики : Корисни, Трајни, Јога Сида, Спортски УпотребаГолемина : 180cm x 3.5 cm / 70.87" x 1.35" (Прибл.)Забелешки : Се протега рака е исто така познат како јога јажето, тоа не е еластичност.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Јога се Водат за Рака

Салата Фитнес Опрема Сила За Обука Латекс Гума За Џвакање Отпор Бендови Crossfit Јога Гума Циклуси Спорт Обука Тренингот

65.28 -10 % DEN 59.00

Салата Фитнес Опрема Сила За Обука Латекс Гума За Џвакање Отпор Бендови Crossfit Јога Гума Циклуси Спорт Обука ТренинготОпис На Производот : Производ Параметри : Материјал латексПримена : фитнес вежбиКарактеристики На Производот : 1...

4PCS/Постави Еластична Отпор Бендови Тренингот Гума Јамка За Фитнес Салата Сила за Обука Еластична Бендови Фитнес Опрема Проширувач

239.52 -19 % DEN 194.00

Митинг круг дел од основната обука на надзор,но сепак моќна комбинација на алатки Може да помогне да се постигне посилни, повеќе тип, повеќе спортски хип, нога и хип, направи вашето тело повеќе убави.Опис : Дебелина : 0.5,за 0,7,0.9,1.1 mmМатеријал : природен латексБоја : црвена, зелена,сина,црнаСпецификации : Должина од 50cm ширина 5cm периметарБоја Големина Спецификации Црвено 500mm,50,0.5 mm 10 lb Сина 500mm,50,0.7 мм 20 lb Зелена 500mm,50,0.9 милиметри 30 lb Црна 500mm,50,1.1 mm 40 lb Карактеристики : Да се губат телесната тежина и да се зголеми мускулната отпор тренинг со отпор бенд обукаВо тоа се протега загревање, можете да го користите отпор бендот завршиИзработени од природен латексПодобрување на мускулната сила и еластичноста на физичка активност4 X Митинг појас 1...

5 Нивоа Фитнес Отпор Цевка Бендови со Тока Природен Латекс За Мускулите Обука , физикална Терапија, Пилатес Вежба

DEN 309.60

Сите нарачки ќе биде предаден, ПОБРЗО,обично 25days по уплатата Бесплатен Превозот од Кина пост воздух mail трае околу еден месец,а понекогаш можеби задоцнето од Сопствени инспекција или лоши временски услови.Значи, ако вие не може да чека долго,pls ве молиме изберете превозот метод сакате...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.