• Ново
SOBO UVCV-9W/UVC-7W Ултра краток вид риба резервоарот УВ Sterilizer Светлина Вода Clarifier Противобактериен Eradicates алги deodorant филтер

SOBO UVCV-9W/UVC-7W Ултра краток вид риба резервоарот УВ Sterilizer Светлина Вода Clarifier Противобактериен Eradicates алги deodorant филтер

Оценка на клиентот:
DEN 1098.72
DEN 1044.00 -5 %

Износ
Залиха


Име на производ : SOBO UVCV-9 W/UVC-7 W Ултра краток вид риба резервоарот УВ Sterilizer Светлина Вода Clarifier Противобактериен Eradicates алги deodorant филтер
Опис :
UVC-9 W : Напон спектар : 220-240 V/50 Hz Моќ : 9 W Боја : црна и проѕирна Димензии : должина*широк=23cm*5cm Тежина : 0.35 kg Одредување : во вода Материјал : Пластични и стаклени Кабел должина : 1.4 m
UVC-7 W : Напон спектар : 220-240 V/50 Hz Моќност : 7 W Боја : црна и проѕирна Димензии : должина*широк=19cm*5cm Тежина : 0.3 kg Одредување : во вода Материјал : Пластични и стаклени Кабел должина : 1.4 m
За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Карактеристики

Тип:
Риба
моќност:
9W
Fixure:
Во Вода
Ширина:
5cm
Напон Спектар:
220-240V/50Hz

Производи во категоријата

Затворен ЛЕР Подводни Светилки Водоотпорен LED Аквариум Светлина за Коралниот Гребен Риба Резервоарот Подводните Аквариум Светлина Место Светилка

215.04 -14 % DEN 185.00

Карактеристики : Висок квалитет на LED и монистра, висока осветленост Запечатување лепак дизајн, безбеден и сигурен,убава и концизен Лесно поправки од морон да аквариум база или ѕидови Посветен напојување дизајн, повеќе енергетски ефикасни Погоден за слатководни и seawater Аквариум центарот на вниманието само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Plug тип : ЕУ Приклучок за Внесување : AC 110240 V Материјал : ПВЦ Големина : стан.6x5x4.5cm / 2.36x1.97x1.77" светла Боја : Зелена,Црвена,Бела,Сина(Изборен) Школка во Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.