• Ново
ЖЕШКА НОВ TL-2150 TL2150 3.6 V 1/2AA САЛАДИН литиум батерија 2150 DVPABT01 во САЛАДИН Li-ion батерија со piug

ЖЕШКА НОВ TL-2150 TL2150 3.6 V 1/2AA САЛАДИН литиум батерија 2150 DVPABT01 во САЛАДИН Li-ion батерија со piug

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00
DEN 1368.00 -5 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.

Карактеристики

Номиналниот Напон:
3V
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Број На Модел На:
TL-2150 батеријата
Бренд Име:
jiaxinda
Големина:
14mm*25mm
Тип На Батерија:
Литиум батерија

Производи во категоријата

10 Картички 10Pieces PKCELL CR2 15270 CR15H270 3V 850mAh CR2 3V Литиум Батерија

1487.52 -27 % DEN 1086.00

10 Картички 10 Pieces PKCELL CR2 Батерии 15270 CR15 H270 3 V 850m Ah CR2 3 V Литиум Батерија • Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) • Бренд Име : PKCELL • Број на Модел : CR2(CR15 H270) • Батерија Тип : Li / Mn O2 • Номинален Напон : 3 V • Големина : 15.6x27 мм • Номинален Капацитет : 850m Ah • Крајот Напон : 2 V Карактеристики : Висок Напон(3 V) Suitalbe за големи сегашниот Ниска самоотпуштање стаорец Широк работи temperqture спектар Стабилна празнење напон Одлична истекувањедоказ Одлични безбедносни карактеристики Cautio : Оган горат опасност не ја дополните,краток спој,кршете,надdischare,disassenbel,топлина над 212 OF или incinerate Чувате батеријата нашиот дофат на деца и во оригиналниот пакет додека подготвени да се користи Доколку бидат проголтани,контактирајте го вашиот доктор веднаш Фрлете ги користат батерии веднаш Апликација : Камера,Медицинска опрема,Светилки,Радио,Електронски Заклучување на Електронски метар(Вода метар,Гас метар,Ammerter)

Нови Оригинални MAXELL ER17/33 3.6 V 1600mAh Литиум Батерија Батерии со Четири - Дупка Приклучок (ER17/33)

671.52 -5 % DEN 638.00

Спецификација : Brand New MAXELL 1600m Ah ER17 / 33 3.6 V Литиум Батерија Бесплатен Превозот Бренд : MAXELL Модел : ER17 / 33 Капацитет од 1600m Ah Стандарден Напон : 3.6 V Пакет : Ние ги примите овие во голем дел и брод во себе направени пакет.

НОВИ CR17450 2CR17450 3V 2600mah литиум батерија САЛАДИН за индустриска контрола Li-ion батерија со приклучок

1680.00 -5 % DEN 1596.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

20pcs/4pack Wama Нови 10A L1022 9V Алкална Батерии за Гаража Врати Врата Далечински Управувач Алармот го Замени A23L 12V Батерија

1036.32 -39 % DEN 632.00

20pcs / 4pack Wama Нови 10 A L1022 9 V Алкална Батерии за Гаража Врати Врата Далечински Управувач Алармот го Замени A23 L 12 V БатеријаОвој оглас е за 20 парчиња на 10 A Картичка блистер 9 V батерија.10 A батеријата е исто така познат како : G10 A, GP10 A, GP10 A, A10, L1016, E10 A, WE10 A, 10 AСпецификација : 22 MM ВО ДОЛЖИНА10.0 MM ВО ДИЈАМЕТАРОВАА БАТЕРИИ СЕ КОРИСТИ ЧЕСТО ВО АВТОМОБИЛ АЛАРМОТ И БЕЗБЕДНОСТ REMOTESГо ЗАМЕНУВА : IEC : 10 A, RADIOSHACK : ALK10 A, EVEREADY : A10, A10 BP, AG10, ЗЛАТО ВРВ : GP10 A, КОДАК : K10 A, E10 A, WE10 A, VINNIC : L1022, MN10, MS10Гаранција : 18 Месеци гаранција за квалитет.Квалитетот Сертификација : ROHS...

10Pcs/5card PKCELL E90 N LR1 MN9100 910A 1.5 V AM5 Големина N Алкални Батерии За bluetooth слушалки, гликоза

666.24 -25 % DEN 500.00

10 Pcs / 5card PKCELL E90 N LR1 MN9100 910 A 1.5 V AM5 Големина N Алкални БатерииБатерија Тип : Големина N Батеријата 1.5 V LR1 AM5 E90 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : N Големина LR1 AM5 Алкална БатеријаГолемина : 12.0 mm*30.2 mmНапон : 1.5 VХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : Дигитална камера, MP3, Walkman,Електронски Играчки,Калкулатори,Меморија резерви,Пејџери,Часовници,Bluetooth слушалки,Шеќер и Крвен притисок на набљудувачите и така натаму.

4pcs/многу Etinesan 9V 1200mAh Литиум Основно Суви Батерии Висока моќност капацитет на Батеријата

1823.52 -25 % DEN 1368.00

Спецификација9 V Литиум Батерија за Аларми за Чад, Играчки, Безжични Камери, Безжични MicsТежи 1 / 4 помалку од стандардните алкалнаДо 10 години складирање животТечење отпорни изградбаУлтра Долг ЖивотОдлично за : Чад Аларми, Играчки, Безжични Камери, Безжични Mics, Домаќински уреди, Аудио уредиНебатеријаЛитиум 9 V Батерија Спецификација : 1.До 10 година рок на траење2.Трае до 5 X подолго од алкална3.Ниска самопразнење (1 % или помалку по година на RT)4.УЛ&ОН cetified5.Овластувања повеќето јонизација тип чад аларми до 10 години6...

Алкална Батерија 20 компјутери GP1604G-S1 6LR61 9V PPP3 1604A Алкална Батерија Не-полнење Батерии за Безжичен Микрофон

2537.28 -30 % DEN 1776.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 20x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

5pcs/пакет WAMA 27A 12V Батерии A27 27AE 27MN Аларм Далечински Основно Сува Алкална Батерија Клетки за Автомобил Далечински Играчки

148.32 -28 % DEN 107.00

5pcs / пакет WAMA 27 A 12 V Батерии A27 27 AE 27 MN Аларм Далечински Основно Сува Алкална Батерија Клетки за Автомобил Далечински ИграчкиПредупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.Модел : 27 AНапон : 12 VПакет : 5pcs / картичкаOEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.12 V 23 A Алкална Клетки, 12 V 27 A Алкална Клетки и 6 V 4 LR44 Алкална Клетки се неакумулатори, усвојува високотехнолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.Цел : Автомобил, Види, Калкулатор, Електрични Играчки, Играта и Други Електрични Производи.Гаранција : 18 месеци гаранција за квалитет.Квалитетот Сертификација : SGS, ROHS...

LTB3 R2 SP3300 AXIS50 3CR14505-2 MCMURDO Li-ion батерија двонасочна безжичен телефон литиум електрична енергија базен мобилен телефон батеријата

DEN 6240.00

LTB3,R2,SP3300,AXIS50,NC08,3 CR145052,MCMURDO,Liion,батерија,двонасочно безжичен телефон ,литиум електрична енергија базен , телефон, батерија,литиум батерија

2 парчиња/многу Нови Вистински Maxell ER3 3.6 V 1100MAH Horned САЛАДИН Батеријата Литиум Батерии Направени во Јапонија

1055.52 -5 % DEN 1003.00

Батеријата е од голема важност за нашиот секојдневен живот Тука имаме различни различни батерии во нашата компанија...

4PCS/многу Li-SOCl2 26500 ER26500 3.6 V 9000mAh C батеријата големина на литиум основно 9A batteria

1055.52 -27 % DEN 770.00

4 PCS / многу LiSOCl2 26500 ER26500 3.6 V 9000m Ah C батеријата големина на литиум основно батеријатаБатерија Тип : C Големина на Батеријата 3.6 V 26500 Unrechargeablee Литиум Батерија ER26500 9000m Ah LiSOCl2 БатерииБренд : PKCELLМодел : ER26500 9000m Ah LiSOCl2 БатеријатаКапацитет : 9000m AhНапон : 3.6 VГолемина : 26.2 мм*50.5 mmХемиски Состав : LiSOCl2Рок на траење : 5 години (не се испечатени на батеријата)Примена : се користи во интелигентни инструменти, вклучувајќи метар вода, електрична енергија метар, гас метар, индустриски КОМПЈУТЕР, компјутер RAM / CMOS коло меморија моќ, медицинските уреди, радио комуникациска опрема, CNC машина алатки, такси метар, итн.

jiaxinda ТОПЛА НОВИ CR17335SE-Р CR17335SE CR17335 17335 3V литиум Батерија САЛАДИН контрола во Li-ion батерија со 4 дупка приклучок

1296.00 -5 % DEN 1231.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

8 компјутери 2017 LR6 1.5 V AA Батерија Супер Алкална 2A 1.5 Volt Baterias Bateria Батерии за далечинскиот управувач за контрола на четка Играчки Часовник

503.52 -30 % DEN 352.00

Батерија Тип : АА Батерија 1.5 V LR6 НА3 E91 MN1500 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : АА LR6 НА3 E91 MN1500 Алкална БатеријаГолемина : ААНапон : 1.5 VВисина : 49.250.5 mmДијаметар : 13.514.5 ммКапацитет : 3.9 ohm,24 часа / d,360 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : MP3,камера,блиц,shavers,електрични играчки,ЦД плеер,моќ за далечинска контрола,безжичен глушец,тастатура,walkman и така натаму.Пакување : Пакетот вклучува : 8pcs АА батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

20pcs/многу Оригинални SAFT LS14500 големина АА 3.6 V 2600MAH Thionyl Хлорид Индустриски литиум батерија саладин батерии Со Јазичиња

7200.00 -5 % DEN 6840.00

Сосема Нова Верзија SAFT LS14500 АА 3.6 v литиум батерија со Јазичиња Бесплатен Превозот направени во францијарок на траење е 10 години.Напон : 3.6 VКапацитет 2600m AhБренд : SAFTПакет : Ние ги примите овие во голем дел и брод во себе направени пакет.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.