• Ново
Мал Нож Автомобил Осигурач Автомобилската Замена Осигурач Puller Вклучени

Мал Нож Автомобил Осигурач Автомобилската Замена Осигурач Puller Вклучени

Оценка на клиентот:
DEN 254.40

Износ
Залиха

120pcs Сечилото Осигурач Асортиман Автомобил Осигурач Мотор Автоматско Полнење APM
БАНКОМАТ 5 A 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A
Автомобил осигурач дизајниран за вашиот автомобил електричен уред во итни краток спој Различни AMP во различна боја и сл врежан кажува AMP лесно 5 A - 10 PCS, 7.5 A - 15 PCS, 10 A - 15 PCS, 15 A - 15 PCS, 25 A - 15 PCS, 30 A - 15 PCS, 35 A - 10 PCS, 40 A - 10 PCS Осигурач puller доаѓа заедно со автомобил осигурувачи ви помага да одберам полесно Широко се користи во автомобил, камион, ЏИП, брод, дом, општа DC апликации итн
Пакет Се Вклучени :
1 x 120pcs Авто Автомобил Брод Камион Сечилото Осигурач 10pcs 5 AMP
15pcs 7.5 AMP
15pcs 10 AMP
15pcs 15 AMP
15pcs 20 AMP
15pcs 25 AMP
15pcs 30 AMP
10pcs 35 AMP
10pcs 40 AMP
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
во светот превозот (Освен некои земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Имате 14 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние ќе рефундирање на вашите целосна monney, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Карактеристики

Број На Модел На:
Стандардна Сечилото Авто Автомобил Осигурач
Употреба:
Низок Напон
SKU:
WEPROSKU65A1
Објектот:
Автомобил Избрани Осигурач Асортиман Колекции

Производи во категоријата

100x Стакло Осигурач 5x20mm 2A 250V Брзо Брзо Удар 2 Засилувачи

DEN 416.64

100x Стакло Осигурач 5x20mm 2 A 250 V Брзо Брзо Удар 2 ЗасилувачиСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка Осигурувачи Количество 1002% Компјутери Fuction Брз Удар Оценет Напон 250 V Номинална Струја 2 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.197" Должина 20mm / 0.787" Материјал Стакло Боја Како Слика Покаже Тежината 72g Пакет 100 x Стаклена Цевка ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 2 A Номинална Струја, 20 x 5mm Спецификација, Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи...

Сребрен Тон Метал им била заклучена Брз Удар Осигурач 63A 380V AC SYU RGS11

DEN 196.80

Сребрен Тон Метал им била заклучена Брз Удар Осигурач 63 A 380 V ACСпецификации : Име на Производ Гром Поврзани Осигурач Модел RGS11 Тип Брз Удар Материјал Метал Оценет Напон 380 V Номинална Струја 63 A Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 56 x 17mm / 2.2" x 0.67" (L*D) Дупка Големина 8.2 х5.8mm / 0.3"x 0.2" (L*W) Тежина 22g Пакет Содржина 1 x Гром Поврзани ОсигурачОпис : Заштита од преоптоварување и краткиколо во електрични линии, исто така, достапни за заштита на phlx делови и опрема против краток спој и заштита на мотори.

100PCS Осигурач 6x30mm 0.5 A 250V 6mm*30ММ Стакло Осигурач

DEN 192.00

За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

Сребрен Тон Метал им била заклучена Брзо Дејствување Осигурач 20A 380V AC RGS11

DEN 197.76

Сребрен Тон Метал им била заклучена Брзо Дејствување Осигурач 20 A 380 V AC RGS11Спецификации : Име на Производ Гром Поврзани Осигурач Модел RGS11 Тип Брз Удар Материјал Метал Оценет Напон 380 V Номинална Струја 20 A Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 56 x 17mm / 2.2" x 0.67" (L*D) Дупка Големина 8.2 х5.8mm / 0.3"x 0.2" (L*W) Тежина 24g Пакет Содржина 1 x Гром Поврзани ОсигурачОпис : Заштита од преоптоварување и краткиколо во електрични линии, исто така, достапни за заштита на phlx делови и опрема против краток спој и заштита на мотори.

250V 20A 6 x 30мм Ниска Кршење Капацитет Стаклена Цевка Осигурач

DEN 665.28

250 V 20 A 6 x 30мм Ниска Кршење Капацитет Стаклена Цевка ОсигурачСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка Осигурувачи Карактеристики Брз Удар(F) Ниска Кршење Капацитет(L) Номинална Напон 250 V Номинална Струја 20 A Спецификација 6 x 30мм Пречник од 6mm / 0.236" Должина 30мм / 1.181" Количина 100(2%) Материјал Стакло Боја Како Слика Покаже Тежината 111g Пакет 100 x Стаклена Цевка ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 20 A Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Стаклена Цевка Осигурувачи...

5 x 20mm 250V 2A Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 100 Компјутери

DEN 637.44

5 x 20mm 250 V 2 A Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 100 КомпјутериСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 2 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.196" Должина 20mm / 0.787" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 89g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 2 A Номинална Струја, 5 x 20mm Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

Сребрен Тон Метал им била заклучена Удар Брзо Дејствување Осигурач 40A 500V AC SYU RGS11

DEN 175.20

Спецификации : Име на Производ Гром Поврзани Осигурач Модел SYU RGS11 Тип Брзо Дејствување Материјал Метал Оценет Напон 500 V Номинална Струја 40 A Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 56 x 17mm / 2.2" x 0.67" (L*D) Дупка Големина 8.2 х5.8mm / 0.3"x 0.2" (L*W) Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Гром Поврзани ОсигурачОпис : Заштита од преоптоварување и краткиколо во електрични линии, исто така, достапни за заштита на phlx делови и опрема против краток спој и заштита на мотори.

Бесплатен превозот 5pcs Осигурувачи: JJN-30 30A 300Vac 160Vdc 10.3*22.4

DEN 18921.60

JJN30 30 A 300 Vac 160 Vdc 10.3*22.4Објасни : 1,производ за преработка и за производство на Кинески претпријатија,производство во кина.2,Кога има повеќе од еден производ, модели,ве молиме имајте во предвид специфичните модели кои треба да се купат.3,покажува слика и специфичен модел не е во согласност,има се во вид преовладува.4,продажба на производи за нов производ,пакетот за инсталација,пакет употреба,пакет квалитет.Може да се обезбедат релевантни информации за производот,ако е потребно,консултирајте.5,кога ќе сакаат да купат производи,можете директно да ги достават наредби.Ако количината е поголема,цената може да го понуди,ве молиме консултирајте.Бидејќи многу модели, не еден по еден дисплеј, ве молиме контактирајте! Добредојдовте на корисниците, особено дилери долгорочна соработка, ќе се обезбеди најдобра цена, ви благодариме!Во исто време, обезбедуваат различни типови на ротари rectifier MXY, MXG серија, како и различни модели на диоди, SCR, сензори, активатори, AVR регулаторот, хидраулични вентили и други електрични и механички додатоци.Ваше присуство,тоа е моето задоволство!Добредојдовте совети!

Axial Доведе Брзо Дејствување 6mm x 30мм Стакло Осигурач Цевка 250V 15A 10 Компјутери

DEN 351.84

Axial Доведе Брзо Дејствување 6mm x 30мм Стакло Осигурач Цевка 250 V 15 A 10 КомпјутериСпецификација : Име на Производ Осигурач Цевка Тип Брзо Дејствување Номинална Моќност AC 250 V 15 A Одговара на Осигурувачот Големина 6 x 30мм / 0.24" x 1.2" (D*L) Вкупната Големина 0.6 x 76mm / 0.024" x 3" (D*L) Главни Боја Сребрена на Ѕвонење, Јасно Главен Материјал Метал, Стакло Тежина 12g Пакет 10 x Осигурач ЦевкаОпис : Axial олово, брзо дејствување, стакло кертриџ цевка, преку дупка за монтажа тип, 6 x 30мм стаклена цевка осигурувачи, служи како прекуструјна заштита уред...

5 x 20mm Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 250V 15A 100Pcs

DEN 636.00

5 x 20mm Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 250 V 15 A 100 PcsСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 15 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.196" Должина 20mm / 0.787" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 86g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 15 A Номинална Струја, 5 x 20mm Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

100PCS Осигурач 6x30mm 7А 250V 6mm*30ММ Стакло Осигурач

DEN 192.00

За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

10pcs / пакет , KSD9700 NO ( Нормално отворен ) 30 степен / 30C Термостат на Температура на Топлинска Заштитник Switch Bimetal Диск 5A 250V

460.80 -5 % DEN 438.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписKSD9700 НЕ Термостат на ТемператураАкција тип : Нормално Блиску, Авто Мод.Количина : 10 КомпјутериСостојба : НоваАкција Темп...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.