• Ново
60pcs Мешани Мини Нож Осигурач 5A 10A 15A 20A 25A 30A AMP автомобил осигурач

60pcs Мешани Мини Нож Осигурач 5A 10A 15A 20A 25A 30A AMP автомобил осигурач

Оценка на клиентот:
DEN 191.52

Износ
Залиха


Опис : Ro HS согласност Материјал : Zn легура & Пластика. 100% Сосема нов и висок квалитет. Стандарден автомобил осигурач, лесни, издржливи. Осигурач Димензии : 11.5 mm x 4mm x 16mm Ampere оценка : 5 A, 10 A, 15 A, 20 A, 25 A, 30 A Пакет Содржи : 10x 5 AMP 10x 10 AMP 10x 15 AMP 10x 20 AMP 10x 25 AMP 10x 30 AMP Пакет се Вклучени : 1 X 60pcs Автомобил Авто Камион Мини Нож F користи
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.

Карактеристики

Број На Модел На:
Стандардна Сечилото Авто Автомобил Осигурач
Употреба:
Низок Напон
SKU:
WEPROSKU65A1
Објектот:
Автомобил Избрани Осигурач Асортиман Колекции

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот 10PCS НОВИ SF96E SEFUSE Cutoffs Термички Осигурач 99C 99 Степен 10A 250V Метал осигурач SF96E

297.60 -8 % DEN 274.00

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

Axial Доведе Брзо Дејствување 6mm x 30мм Стакло Осигурач Цевка 250V 15A 10 Компјутери

DEN 351.84

Axial Доведе Брзо Дејствување 6mm x 30мм Стакло Осигурач Цевка 250 V 15 A 10 КомпјутериСпецификација : Име на Производ Осигурач Цевка Тип Брзо Дејствување Номинална Моќност AC 250 V 15 A Одговара на Осигурувачот Големина 6 x 30мм / 0.24" x 1.2" (D*L) Вкупната Големина 0.6 x 76mm / 0.024" x 3" (D*L) Главни Боја Сребрена на Ѕвонење, Јасно Главен Материјал Метал, Стакло Тежина 12g Пакет 10 x Осигурач ЦевкаОпис : Axial олово, брзо дејствување, стакло кертриџ цевка, преку дупка за монтажа тип, 6 x 30мм стаклена цевка осигурувачи, служи како прекуструјна заштита уред...

100 Компјутери 6x30mm 250V 15A Цилиндар Контакт Капа Керамички Осигурувачи

DEN 557.28

100 Компјутери 6x30mm 250 V 15 A Цилиндар Контакт Капа Керамички ОсигурувачиСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 15 A Спецификација 6 x 30мм Пречник од 6mm / 0.236" Должина 30мм / 1.181" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 164g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 15 A Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

Сребрен Тон Метал им била заклучена Удар Брзо Дејствување Осигурач 40A 500V AC SYU RGS11

DEN 175.20

Спецификации : Име на Производ Гром Поврзани Осигурач Модел SYU RGS11 Тип Брзо Дејствување Материјал Метал Оценет Напон 500 V Номинална Струја 40 A Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 56 x 17mm / 2.2" x 0.67" (L*D) Дупка Големина 8.2 х5.8mm / 0.3"x 0.2" (L*W) Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Гром Поврзани ОсигурачОпис : Заштита од преоптоварување и краткиколо во електрични линии, исто така, достапни за заштита на phlx делови и опрема против краток спој и заштита на мотори.

10pcs / пакет , KSD9700 25 степен / 25C NO ( Нормално отворен ) Термостат на Температура на Топлинска Заштитник Switch Bimetal Диск 5A 250V

479.52 -5 % DEN 456.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписKSD9700 НЕ Термостат на ТемператураАкција тип : Нормално Блиску, Авто Мод.Количина : 10 КомпјутериСостојба : НоваАкција Темп...

100pcs Целосна НОВА Цилиндрични Осигурач 2A/250V 382 Цилиндрични Пластични Осигурач T2A Бавно Осигурач LCD ТЕЛЕВИЗОР Моќ Одбор Најчесто се Користат

DEN 153.60

100pcs Целосна НОВА Цилиндрични Осигурач 2 A / 250 V 382 Цилиндрични Пластични Осигурач T2 A Бавно Осигурач LCD ТЕЛЕВИЗОР Моќ Одбор Најчесто се Користат

Бесплатен Превозот 5PCS/многу НОВИ SF152E ОСИГУРАЧ Cutoffs Термички Осигурач 157C 157 Степен 10A 250V Метал осигурач

230.40 -8 % DEN 212.00

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

10 Компјутери 30A 250V Axial Води 6.3 x 32-милиметри Керамички Осигурач

DEN 300.00

10 Компјутери 30 A 250 V Axial Води 6.3 x 32милиметри Керамички ОсигурачСпецификација : Име на Производ Axial Керамички Осигурач Води Тип Axial Номинална Моќност 250 V, 30 A Големината на Телото 6.3 x 32милиметри (D*L) Води Големина 0.6 x 30мм (D*L) Fuction Брз Удар Боја Бела, Сребро Тон Материјал Керамички, од Легиран Тежина 32g Пакет 10 x Axial Керамички ОсигурачОпис : Карактеристики : 250 V оценет напон, 30 A номинална струја, 6.3 x 32милиметри големината на телото, axial води и брз удар функција...

Сребрен Тон Метал им била заклучена Брз Удар Осигурач 63A 380V AC SYU RGS11

DEN 196.80

Сребрен Тон Метал им била заклучена Брз Удар Осигурач 63 A 380 V ACСпецификации : Име на Производ Гром Поврзани Осигурач Модел RGS11 Тип Брз Удар Материјал Метал Оценет Напон 380 V Номинална Струја 63 A Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 56 x 17mm / 2.2" x 0.67" (L*D) Дупка Големина 8.2 х5.8mm / 0.3"x 0.2" (L*W) Тежина 22g Пакет Содржина 1 x Гром Поврзани ОсигурачОпис : Заштита од преоптоварување и краткиколо во електрични линии, исто така, достапни за заштита на phlx делови и опрема против краток спој и заштита на мотори.

100x Стакло Осигурач 5x20mm 2A 250V Брзо Брзо Удар 2 Засилувачи

DEN 416.64

100x Стакло Осигурач 5x20mm 2 A 250 V Брзо Брзо Удар 2 ЗасилувачиСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка Осигурувачи Количество 1002% Компјутери Fuction Брз Удар Оценет Напон 250 V Номинална Струја 2 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.197" Должина 20mm / 0.787" Материјал Стакло Боја Како Слика Покаже Тежината 72g Пакет 100 x Стаклена Цевка ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 2 A Номинална Струја, 20 x 5mm Спецификација, Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи...

100x Стакло Осигурач 6x30mm 3А 250V Брзо Брзо Удар 3 Засилувачи

DEN 579.84

100x Стакло Осигурач 6x30mm 3А 250 V Брзо Брзо Удар 3 ЗасилувачиСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка Осигурувачи Карактеристики Брз Удар(F) Ниска Кршење Капацитет(L) Номинална Напон 250 V Номинална Струја 3А Спецификација 6 x 30мм Пречник од 6mm / 0.236" Должина 30мм / 1.181" Количина 100(±2%) Материјал Стакло Боја Како Слика Покаже Тежината 110g Пакет 100 x Стаклена Цевка ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 3А Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Стаклена Цевка Осигурувачи...

5 x 20mm Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 250V 15A 100Pcs

DEN 636.00

5 x 20mm Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 250 V 15 A 100 PcsСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 15 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.196" Должина 20mm / 0.787" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 86g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 15 A Номинална Струја, 5 x 20mm Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.