• Ново
14 Начин Авто fuse кутија собранието Со терминали Dustproof fuse кутија fuse кутија за монтажа fuse кутија Автомобил дел

14 Начин Авто fuse кутија собранието Со терминали Dustproof fuse кутија fuse кутија за монтажа fuse кутија Автомобил дел

Оценка на клиентот:
DEN 815.04
DEN 774.00 -5 %

Износ
Залиха


Спецификација на производот :
долго : 10 см
Додадете долги нозе : 14 см
Висина : 3.5 см
Додадете метри висока : 7.5 cm
Ширина : 5.5 cm
Квалитетот е сигурен
Ве молиме бидете сигурни да се купи
Опис на производот
1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, некои модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.
2 : нарачате, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, така don 't одложување на вашите време на испорака.
3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.
4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, на безусловна врати, товарни плаќа половина.
5 : China 's превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други Курир.
Поштенски транспорт брзина е најмал
Ако добивањето краен рок брзо да
Ве молиме оставете порака за нас, за продолжување на работното време на стоки за вас
Не треба да се достави спорови

Карактеристики

is_customized:
Yes
Употреба:
Автомобилската
Стандарди За Безбедност:
IEC
Кршење Капацитет:
Ниска
Број На Модел На:
14 Начин Авто fuse кутија
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер

Производи во категоријата

100PCS Осигурач 6x30mm 7А 250V 6mm*30ММ Стакло Осигурач

DEN 192.00

За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

10pcs / пакет , KSD9700 NO ( Нормално отворен ) 30 степен / 30C Термостат на Температура на Топлинска Заштитник Switch Bimetal Диск 5A 250V

460.80 -5 % DEN 438.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписKSD9700 НЕ Термостат на ТемператураАкција тип : Нормално Блиску, Авто Мод.Количина : 10 КомпјутериСостојба : НоваАкција Темп...

100 Компјутери 6x30mm 250V 15A Цилиндар Контакт Капа Керамички Осигурувачи

DEN 557.28

100 Компјутери 6x30mm 250 V 15 A Цилиндар Контакт Капа Керамички ОсигурувачиСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 15 A Спецификација 6 x 30мм Пречник од 6mm / 0.236" Должина 30мм / 1.181" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 164g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 15 A Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

100 Компјутери 250V 6Amp Брз Удар Керамички Осигурувачи Цевка 5 x 20mm

DEN 560.64

100 Компјутери 250 V 6 Amp Брз Удар Керамички Осигурувачи Цевка 5 x 20mmСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 6 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.196" Должина 20mm / 0.787" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 87g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 6 A Номинална Струја, 5 x 20mm Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

100x Стакло Осигурач 6x30mm 3А 250V Брзо Брзо Удар 3 Засилувачи

DEN 579.84

100x Стакло Осигурач 6x30mm 3А 250 V Брзо Брзо Удар 3 ЗасилувачиСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка Осигурувачи Карактеристики Брз Удар(F) Ниска Кршење Капацитет(L) Номинална Напон 250 V Номинална Струја 3А Спецификација 6 x 30мм Пречник од 6mm / 0.236" Должина 30мм / 1.181" Количина 100(±2%) Материјал Стакло Боја Како Слика Покаже Тежината 110g Пакет 100 x Стаклена Цевка ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 3А Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Стаклена Цевка Осигурувачи...

Бесплатен превозот 5pcs Осигурувачи: JJN-30 30A 300Vac 160Vdc 10.3*22.4

DEN 18921.60

JJN30 30 A 300 Vac 160 Vdc 10.3*22.4Објасни : 1,производ за преработка и за производство на Кинески претпријатија,производство во кина.2,Кога има повеќе од еден производ, модели,ве молиме имајте во предвид специфичните модели кои треба да се купат.3,покажува слика и специфичен модел не е во согласност,има се во вид преовладува.4,продажба на производи за нов производ,пакетот за инсталација,пакет употреба,пакет квалитет.Може да се обезбедат релевантни информации за производот,ако е потребно,консултирајте.5,кога ќе сакаат да купат производи,можете директно да ги достават наредби.Ако количината е поголема,цената може да го понуди,ве молиме консултирајте.Бидејќи многу модели, не еден по еден дисплеј, ве молиме контактирајте! Добредојдовте на корисниците, особено дилери долгорочна соработка, ќе се обезбеди најдобра цена, ви благодариме!Во исто време, обезбедуваат различни типови на ротари rectifier MXY, MXG серија, како и различни модели на диоди, SCR, сензори, активатори, AVR регулаторот, хидраулични вентили и други електрични и механички додатоци.Ваше присуство,тоа е моето задоволство!Добредојдовте совети!

Бесплатен превозот 5pcs Осигурувачи: 170M1805 50A 1000VDC aR 170M1806 170M1807

DEN 70377.60

170 M1805 50 A 1000 VDC a RОбјасни : 1,производ за преработка и за производство на Кинески претпријатија,производство во кина.2,Кога има повеќе од еден производ, модели,ве молиме имајте во предвид специфичните модели кои треба да се купат.3,покажува слика и специфичен модел не е во согласност,има се во вид преовладува.4,продажба на производи за нов производ,пакетот за инсталација,пакет употреба,пакет квалитет.Може да се обезбедат релевантни информации за производот,ако е потребно,консултирајте.5,кога ќе сакаат да купат производи,можете директно да ги достават наредби.Ако количината е поголема,цената може да го понуди,ве молиме консултирајте.Бидејќи многу модели, не еден по еден дисплеј, ве молиме контактирајте! Добредојдовте на корисниците, особено дилери долгорочна соработка, ќе се обезбеди најдобра цена, ви благодариме!Во исто време, обезбедуваат различни типови на ротари rectifier MXY, MXG серија, како и различни модели на диоди, SCR, сензори, активатори, AVR регулаторот, хидраулични вентили и други електрични и механички додатоци.Ваше присуство,тоа е моето задоволство!Добредојдовте совети!

Бесплатен Превозот 5PCS/многу НОВИ SF152E ОСИГУРАЧ Cutoffs Термички Осигурач 157C 157 Степен 10A 250V Метал осигурач

230.40 -8 % DEN 212.00

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

Бесплатен превозот 5pcs Осигурувачи: 170M6167 / 170M6217 1400A 690V aR

DEN 60009.60

170 M6017 / 170 M6167 / 170 M6217 1400 A 690 V a RОбјасни : 1,производ за преработка и за производство на Кинески претпријатија,производство во кина.2,Кога има повеќе од еден производ, модели,ве молиме имајте во предвид специфичните модели кои треба да се купат.3,покажува слика и специфичен модел не е во согласност,има се во вид преовладува.4,продажба на производи за нов производ,пакетот за инсталација,пакет употреба,пакет квалитет.Може да се обезбедат релевантни информации за производот,ако е потребно,консултирајте.5,кога ќе сакаат да купат производи,можете директно да ги достават наредби.Ако количината е поголема,цената може да го понуди,ве молиме консултирајте.Бидејќи многу модели, не еден по еден дисплеј, ве молиме контактирајте! Добредојдовте на корисниците, особено дилери долгорочна соработка, ќе се обезбеди најдобра цена, ви благодариме!Во исто време, обезбедуваат различни типови на ротари rectifier MXY, MXG серија, како и различни модели на диоди, SCR, сензори, активатори, AVR регулаторот, хидраулични вентили и други електрични и механички додатоци.Ваше присуство,тоа е моето задоволство!Добредојдовте совети!QQ;251866970 Телефон : 13979592028

Мал Нож Автомобил Осигурач Автомобилската Замена Осигурач Puller Вклучени

DEN 254.40

120pcs Сечилото Осигурач Асортиман Автомобил Осигурач Мотор Автоматско Полнење APMБАНКОМАТ 5 A 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 AАвтомобил осигурач дизајниран за вашиот автомобил електричен уред во итни краток спој Различни AMP во различна боја и сл врежан кажува AMP лесно 5 A 10 PCS, 7.5 A 15 PCS, 10 A 15 PCS, 15 A 15 PCS, 25 A 15 PCS, 30 A 15 PCS, 35 A 10 PCS, 40 A 10 PCS Осигурач puller доаѓа заедно со автомобил осигурувачи ви помага да одберам полесно Широко се користи во автомобил, камион, ЏИП, брод, дом, општа DC апликации итнПакет Се Вклучени : 1 x 120pcs Авто Автомобил Брод Камион Сечилото Осигурач 10pcs 5 AMP15pcs 7.5 AMP15pcs 10 AMP15pcs 15 AMP15pcs 20 AMP15pcs 25 AMP15pcs 30 AMP10pcs 35 AMP10pcs 40 AMPНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Сребрен Тон Метал им била заклучена Удар Брзо Дејствување Осигурач 40A 500V AC SYU RGS11

DEN 175.20

Спецификации : Име на Производ Гром Поврзани Осигурач Модел SYU RGS11 Тип Брзо Дејствување Материјал Метал Оценет Напон 500 V Номинална Струја 40 A Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 56 x 17mm / 2.2" x 0.67" (L*D) Дупка Големина 8.2 х5.8mm / 0.3"x 0.2" (L*W) Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Гром Поврзани ОсигурачОпис : Заштита од преоптоварување и краткиколо во електрични линии, исто така, достапни за заштита на phlx делови и опрема против краток спој и заштита на мотори.

5 x 20mm 250V 2A Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 100 Компјутери

DEN 637.44

5 x 20mm 250 V 2 A Цилиндрични Капи Керамички Осигурувачи 100 КомпјутериСпецификации : Име на Производ Керамички Осигурач Осигурач Тип Брзо Дејствување Карактеристики Ниска Кршење Капацитет Оценет Напон 250 V Номинална Струја 2 A Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.196" Должина 20mm / 0.787" Количина 100(2%) Материјали Керамички Главната Боја Бела, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 89g Пакет Содржина 100 x Керамички ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 2 A Номинална Струја, 5 x 20mm Спецификација, Брз Удар, Ниска Кршење Капацитет, Керамички Цевки Осигурувачи...

100x Брзо Брзо Удар 3.15 НА 250V Стаклена Цевка Осигурувачи 5x20mm

DEN 414.72

100x Брзо Брзо Удар 3.15 НА 250 V Стаклена Цевка Осигурувачи 5x20mmСпецификација : Име на Производ Стаклена Цевка Осигурувачи Количество 1002% Компјутери Fuction Брз Удар Оценет Напон 250 V Номинална Струја 3.15 Спецификација 5 x 20mm Дијаметар 5mm / 0.197" Должина 20mm / 0.787" Материјал Стакло Боја Како Слика Покаже Тежината 72g Пакет 100 x Стаклена Цевка ОсигурувачиОпис : Карактеристики : 250 V Оценет Напон, 3.15 На Номинална Струја, 20 x 5mm Спецификација, Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи...

10pcs / пакет , KSD9700 25 степен / 25C NO ( Нормално отворен ) Термостат на Температура на Топлинска Заштитник Switch Bimetal Диск 5A 250V

479.52 -5 % DEN 456.00

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!ОписKSD9700 НЕ Термостат на ТемператураАкција тип : Нормално Блиску, Авто Мод.Количина : 10 КомпјутериСостојба : НоваАкција Темп...

100PCS Осигурач 5x20mm 12A 250V 5mm*20MM Стакло Осигурач

DEN 122.40

За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

Axial Доведе Брзо Дејствување 6mm x 30мм Стакло Осигурач Цевка 250V 15A 10 Компјутери

DEN 351.84

Axial Доведе Брзо Дејствување 6mm x 30мм Стакло Осигурач Цевка 250 V 15 A 10 КомпјутериСпецификација : Име на Производ Осигурач Цевка Тип Брзо Дејствување Номинална Моќност AC 250 V 15 A Одговара на Осигурувачот Големина 6 x 30мм / 0.24" x 1.2" (D*L) Вкупната Големина 0.6 x 76mm / 0.024" x 3" (D*L) Главни Боја Сребрена на Ѕвонење, Јасно Главен Материјал Метал, Стакло Тежина 12g Пакет 10 x Осигурач ЦевкаОпис : Axial олово, брзо дејствување, стакло кертриџ цевка, преку дупка за монтажа тип, 6 x 30мм стаклена цевка осигурувачи, служи како прекуструјна заштита уред...

shhworldsea 180pcs/многу микс цел 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A 35A 40A авто сечилото осигурач

729.60 -11 % DEN 649.00

1,секој Спецификации 20pcs : 5 A,7.5 А,10 A,15 A,20 A,25 A,30 A,35 A,40 A 2.Добра изолација функција и висока температура отпор3.Конкурентна цена и со најдобар квалитет4.Се прилагодите според клиентиТестирање Стандарди За Авто Осигурач Оценет Напон : Материјал : Цинк и PC Тестирање Стандарди : JASA D612 НА ОСИГУРУВАЧОТ се ПРОИЗВЕДУВААТ ВО НАШАТА ФАБРИКА КВАЛИТЕТОТ Е МНОГУ ПОДОБРО, ТОГАШ МЕЃУНАРОДНИОТ STANDEARDS , КОГА ЕЛЕКТРИЧНА СТРУЈА Е ПОВЕЌЕ ОД 135% ,ТОА ЌЕ БИДЕ BLOWED ОД ТЕКОВНАТА РАМКИТЕ 0.2 ВТОРО , КОГА ЕЛЕКТРИЧНА СТРУЈА Е ПОВЕЌЕ ОД 200% ,ТОА ЌЕ БИДЕ BLOWED ОД ТЕКОВНАТА во РОК ОД 0,05 ВТОРО , ТОА Е ЕФИКАСНА PROTECTVIED ...

2 парчиња 380V,500V 0.5 A 5A 10A 25A 8.5x31.5mm 8.5*31.5 mm Осигурач Електронски Брзо Брзо Удар Активни Цилиндрични Керамички Осигурувачи Линкови RO14

DEN 24.00

Име на производ : Керамички Осигурач Модел : RO14, RT19,am1,g F1 Тип : Брз Удар Оценет Напон / Номинална Струја : 380 V : 0.5 A,1 A,2А,3А,4А , 5 A,6 A,8 A,10 A,16 A,20 A,25 A500 V : 1 A,2А,3А,4А , 5 A,6 A,8 A,10 A,16 A,20 A Димензии : 8.5x31.5mm Материјал : Метал,Керамика,Електронски Делови Главната Боја : Бела, Sliver Тон Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА Керамика ОсигурачОпис : Карактеристики Цилиндрични капа и бела керамички тело, висок запечатување и чувствителност...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.