• Ново
100pcs M4 M5 M6 М8 Т Лизгачки Орев Блок Цинк Позлатен Јаглероден Челик Алуминиумски Додатоци За 3030 Алуминиумски Профил

100pcs M4 M5 M6 М8 Т Лизгачки Орев Блок Цинк Позлатен Јаглероден Челик Алуминиумски Додатоци За 3030 Алуминиумски Профил

Оценка на клиентот:
DEN 383.52
DEN 364.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Големина:
M4, M8, M5, M6
Бренд Име:
VIDONIA
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M4 M5 M6 М8
Тип:
т нут

Производи во категоријата

100 Парчиња М4 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Хексагонални Serrated Страната Орев Flanged Нут

DEN 801.60

100 Парчиња М4 Страната НутМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M4 (детали големина ве молиме видете подолу табела)Пакетот вклучува : 100 М4 Ореви

Бесплатен превозот 100pcs/многу 3мм М3 Нерѓосувачки Челик Орев Хексадецимален Завртки Сет Метрички Навој Ореви Хексагонални Завртки Завртки за Балансирање на Машина

205.44 -9 % DEN 187.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

Broaching Орев KF2-М2, челик, заврши ET направени во кина,

DEN 1152.00

Broaching Орев KF2М2, челик, заврши ET направени во кина,Овие ореви за притискање во PC одбори понуда перманентни теми за одбор на монтирање на пр компонента прилог.Тема големини #2 #410 М2 да М5.Тип 1lot 10lots Тип 1lot 10lots Тип 1lot 10lots 24 8.88 27 18.9 29 20.3 43 15.91 46 32.2 48 33.6 25 9.25 27 18.9 33 23.1 39 14.43 46 32.2 49 34.3 33 12.21 42 29.4 49 34.3 49 18.13 65 45.5 83 58.1 42 15.54 50 35 61 22.57 71 49.7Шенжен Fotsbon метал ко.,Ltd е една фабрика специјализирана во производство на хардвер сврзувачки елементи, е голем supplie за ПРОЦЕСОРОТ кутија, кабинетот и лим индустрија и да се обезбеди сите видови на прецизност хардвер fastener...

Бесплатен превозот 20pcs/Многу Метрички Навој DIN557 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик А2 Плоштадот Орев Завртки Орев Плоштадот Ореви Хардвер Ореви

426.72 -9 % DEN 388.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

100pcs Алуминиум Црвено елоксирани standoffs m3x8 целосна knurled ќор-сокак круг spacer женски легура сопствени производи

911.52 -15 % DEN 775.00

Женски Женски Алуминиум Spacerбоја : црвенаГолемина : M3*8(должина)АКО ВИ ТРЕБА БИЛО ДРУГИ ГОЛЕМИНА НА АЛУМИНИУМ SPACER, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ, НИЕ МОЖЕ ДА ПРОИЗВЕДЕ ТОА ЗА ВАС.1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

MTGATHER 10 Компјутери/Set 10мм x 1mm Машки Краток Кочница Цевка Завртка Ореви За 3/16 Инчен Метрички Сопирање Цевки Топла Продажба

DEN 228.00

10pcs 10мм x 1mm Машки Краток Кочница Цевка Завртка Ореви за 3 / 16" Метрички Сопирање ЦевкиКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Светла површина, Без брус.Завртка нишка јасно.Широко се користи.Краток Машки Кочница Ореви За 3 / 16" Цевка.Спецификација : Материјал : Висок квалитет на металБоја : Како на сликата покажуваЗавртка Големина : 10мм*1mmКоличина : 10 компјутериAnswer : ___________________________ Note : Pls потврди вклопуваат објект, ако тоа одговара на вашата модели пред да ја купите.Пакет Се Вклучени : 10 x Машки Кочница Ореви

100Pcs/Кутија M3 M4 M5 M6 М8 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Мали Countersunk Head Riveted Ореви Вметнете Nutsert Капа Занитвам Орев Комплет HW082

DEN 431.52

Материјал : Цинк Позлатен Јаглероден Челик100 Pcs Микс Countersunk Head Riveted Ореви Избрани комплет листа : Тип Големина Количина Занитвам Орев М3 30 Занитвам Орев М4 25 Занитвам Орев М5 20 Занитвам Орев M6 15 Занитвам Орев М8 10

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.