• Ново
Мини 3W LED RGB светлина мотор со 10ky RF далечински управувач за оптички влакна кабел;DC12V влез;единствена боја

Мини 3W LED RGB светлина мотор со 10ky RF далечински управувач за оптички влакна кабел;DC12V влез;единствена боја

Оценка на клиентот:
DEN 768.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Бренд Име:
РИТА LED
Број На Модел На:
РИТА-3W-RGB

Производи во категоријата

За Отворено/home декорација оптички влакна светлина моќен мотор 45W RF далечински RGB промена на бојата оптички влакна led светло

DEN 6719.52

Оптички влакна светлина е на животната средина, заштеда на енергија, безбедно, без топлина, без загадување, флексибилни, променливи боја, одржување слободни светлина се користи во домашна декорација, под вода, осветлување, билборд, бар, дел, супер пазар и на други јавни места...

Трговија на големо 250m/тркалаат 2,5 mm Дијаметар Искра Флеш точка ПММА ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Кабел Крајот Сјај За Декорација Осветлување

3423.84 -30 % DEN 2397.00

Искра Флеш точка ПММА оптички Влакна светлина емитуваат принцип : со користење на вкупната внатрешна одраз, светлина пренос преку влакнаКарактеристикиПреку оптички излез на светлината имате многу предности : *Се прилагодува осветленоста*Променлива боја*Безбедност, оптички влакна по себе не е наполнета, а не се плаши од вода, не е лесно да се скршени*Smart големина, мека и еластична*Транспарентен*Долг животПрименаСе применуваат на сите видови предводена од оптички влакна илуминатор, широко се користи за да се направи завеси, странични ѕидови, екрани, таванот ѕвезда на небото, таванот светла, лустеротПакетот вклучува1x 700m дијаметар од 1,5 мм искра Флеш точка оптички влакна

Висок Квалитет 0.5 mm 6000m/тркалаат Голи ПММА Оптички Влакна Светлина Кабел Крајот Светлина за Декорација Осветлување

DEN 2880.00

0.5 mm ПММА Оптички Влакна Светлина Кабел за ДекорацијаКарактеристики : Без електрична енергија на точка на осветлување оптички влакна светлина кабли носат само светлина до точка на осветлување...

Maykit Оптички Влакна Светлина Комплет Со 2*5w Кри Чип Предводена 600 Ѕвезда 5m Оптички Влакна Кабел Слабо Контролер се Создаде Треперење Ефект

DEN 20592.00

Maykit Оптички Влакна Светлина Комплет Со 2*5w Кри Чип Предводена 600 Ѕвезда 5m Оптички Влакна Кабел Слабо Контролер се Создаде Треперење ЕфектМодел : LL600Овој DIY пеперутка комплет , вклучувајќи 1pc 2*5 W LED светло мотор со трепкане бела боја тркала и 600pcs меша со дијаметар од оптичките кабли со кристално таванот крајот тела да се направи живописни ѕвезда таванот поле...

0.75 мм дијаметар/2700m/тркалаат ПММА оптички влакна кабел крајот сјај за декорација осветлување

3024.00 -15 % DEN 2570.00

Оптички влакна осветлување производители,поздрави советодавни прилагодите производи.Опис На ПроизводотОптичките влакна се пренесе светлина од илуминатор на секој тела...

LED 16W RGBW Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светлина Комплет 0.75 мм 2M 3M 4M 5M 100pcs оптички влакна+28Key RF Далечинскиот

3600.48 -30 % DEN 2520.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2LED 16 W RGBW Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светлина Комплет 0.75 мм 2 M 3 M 4 M 5 M 100pcs оптички влакна+28 Key RF Далечински Ставка Детали производ видео ве молиме кликнете на линкот : youtu.се / 55h QRr YHy5 E ( Копирај го линкот за да го прелистувачот) Параметар : Дијаметар на секоја влакна : 0.75 мм крајот сјај пмма оптички влакна кабел Количество на влакна кабли се вклучени : 100pcs Должина на секоја влакна кабел : 2meters+ 3meters+ 4meters+ 5meters На влакна кабел операција температура : 50 centigrade 75 centigrade Работа напон : AC85 V265 V Моќ : 16 W LED чип : RGBW LED Далечински : RF 28key далечински Remoe контрола на промените на владата : static13 боја (Црвена ,Зелена,Сина,Жолта,Mixd белата,Чиста бела,Цијан,Виолетова+5 DIY боја)&RGB светлината се менува исчезнат, скок,искра& Прилагоди ја светлината или брзината на Моторот големина : L105mm*W95mm*H55mm Тежина : 1kg животниот Век : 50.000 часови Мотор гаранција : 2 години Пакет се вклучени : 1x 16w RGBW светлина мотор 1x 28key RF далечински контролер 1 x 0.75 мм(25pcs*2meters+25pcs*3meters+25pcs*4meters+25pcs*5meters) оптички влакнакабел 1 x 5pcs кристално 1 x адаптер 1 x Прирачник за Корисникот имаме ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU стандарден приклучок, ние default за да се прати во согласност со националните стандарди и, ако посебни потреби, ве молиме оставете порака.Производ Фото Сцена Екранот Услуга Политика dianxiaobao_3dianxiaobao_4

LED Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светла за Полнење 200pcs 0.75 мм 2M оптички влакна+10W RGBW трепкане Светлина Моторот+28Key RF Далечинскиот

4079.04 -30 % DEN 2856.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_LED Оптички Влакна Ѕвезда Таванот Светла за Полнење 200pcs 0.75 мм 2 M оптички влакна+10 W RGBW трепкане Светлина Моторот+28 Key RF ДалечинскиотСтавка Детали Производ видео ве молиме кликнете на линкот : youtu.се / Ys I2 Ya PSu Rk ( Копирај го линкот за да го прелистувачот)Моторот натпревар код функција видео ве молиме кликнете на линкот : youtu.се / A5k9 KBs YTko ( Копирај го линкот за да го прелистувачот)ПараметарДијаметар на секоја влакна : 0.75 мм крајот сјај пмма оптички влакна кабелКоличеството на влакна кабли се вклучени : 200pcsДолжина на секоја влакна кабел : 2 MРабота напон : AC 110~265 V 50 / 60 HzМоќност : 10 WДалечински : 28key RF далечинска контролаСветла Боја : RGBW (КРИ чип)Светлината промена на режимот : статички боја (Mixd белата,Чиста бела,Црвена,Зелена,Сина,Жолта,Мраз сина,Розова+DIY боја),скок,бледнеат,четирибрзина трепкане ,Осветленост контрола,режим на брзина,гаранција : 2 годиниЖивотниот век Над 50.000 часаТежина : 0.97 kgПакет се вклучени1x 10w RGBW трепкане светлина мотор1x 28 Key RF далечински контролер1 x 0.75 мм*200pcs*2m оптички влакна1 x 5pcs КристалноКарактеристики*Оптички влакна светлина е ноќно осветлување идеален извор на светлина, со користење на теорија на вкупно рефлексија,светлината пренос низ оптички влакна на луѓето треба светлина насекаде за осветлување.*Оптички влакна безбедност, себе не е обвинет, не се плаши од вода, може да suite многу средина.*Оптички влакна мали димензии, мека и еластична, лесно да се создаде и да се направи она што го сакате форма.*Оптички влакна долг живот, ниска одржување обем на работа.*Оптички влакна светли бои и победи ритам, широко се користи за да се направи завеса, екран, таванот небото декорација.Овој објект имаат на ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU моќ приклучок за да изберете, ние стандардно за испорака на ЕУ приклучок, оставете порака ако ви треба друг приклучок.Производ Фото Сцена Екранот Услуга Политика dianxiaobao_3dianxiaobao_4

5mX Црна ПММА крајот сјај пластични оптички влакна кабел Внатрешен дијаметар 2mm/3мм/5mm/6mm/8мм/10 за светлина осветлување бесплатен превозот

278.40 -0 % DEN 278.00

Црна ПММА крајот Сјај Оптички Влакна Кабел големина : Внатрешен дијаметар : Φ 1mm / Надворешниот дијаметар : Φ 2.2 mm Внатрешен дијаметар : Φ 2mm / Надворешниот дијаметар : Φ 3мм Внатрешен дијаметар : Φ 3мм / Надворешниот дијаметар : Φ 4.5 mm Внатрешен дијаметар : Φ 5mm / Надворешниот дијаметар : Φ 7mm Внатрешен дијаметар : Φ 6mm / Надворешниот дијаметар : Φ 8.6 mm Внатрешен дијаметар : Φ 8mm / Надворешниот дијаметар : Φ 11mm Внатрешен дијаметар : Φ 10мм / Надворешниот дијаметар : Φ13mmПММА Оптички Влакна кабел Карактеристики : Светлината Не е лесно да се скрши...

За декорација оптички влакна светлина моќен мотор 75W RGB lancher RF безжичен далечински промена на бојата оптички влакна светлина кутија

DEN 11999.52

Оптички влакна светлина е на животната средина, заштеда на енергија, безбедно, без топлина, без загадување, флексибилни, променливи боја, одржување слободни светлина се користи во домашна декорација, под вода, осветлување, билборд, бар, дел, супер пазар и на други јавни места...

Поволни 1.0 mm Дијаметар 1500m/тркалаат ПММА Пластични Оптички Влакна Осветлување Кабел Крајот Сјај за Декорација Осветлување

DEN 2496.00

1.0 mm ПММА Оптички Влакна Светлина Кабел за ДекорацијаКарактеристикиБез електрична енергија на точка на осветлување оптички влакна светлина кабли носат само светлина до точка на осветлување...

Трговија на големо 350m/тркалаат 2mm Дијаметар Искра Флеш точка ПММА ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Кабел Крајот Сјај За Декорација Осветлување

3423.84 -30 % DEN 2397.00

Искра Флеш точка ПММА оптички Влакна светлина емитуваат принцип : со користење на вкупната внатрешна одраз, светлина пренос преку влакнаКарактеристикиПреку оптички излез на светлината имате многу предности : *Се прилагодува осветленоста*Променлива боја*Безбедност, оптички влакна по себе не е наполнета, а не се плаши од вода, не е лесно да се скршени*Smart големина, мека и еластична*Транспарентен*Долг животПрименаСе применуваат на сите видови предводена од оптички влакна илуминатор, широко се користи за да се направи завеси, странични ѕидови, екрани, таванот ѕвезда на небото, таванот светла, лустеротПакетот вклучува1x 700m дијаметар од 1,5 мм искра Флеш точка оптички влакна

Црна оптички влакна кабел цврсти влакна со покритие за ѕвезда таванот базен осветлување сауна, соба декорација отворено градина ноќ светлина

DEN 3359.52

Оптички влакна има многу предности за светлина трансмисија, како што е безбедно, заштеда на енергија, без топлина, без загадувањето во влакна, флексибилни, ниска одржување, без УВ / IR / магнетни, овој нов тип на производ е широко се користат во специјална декорација осветлување, изградба, пејзаж, културни остатоци, занает, подводни опрема, платежна одбор, празнична декорација, итн....

50PCSX 1mm X 2Meters крајот сјај ПММА пластични влакна оптички кабел декорација светлина бесплатен превозот

DEN 345.60

ПММА Оптички Влакна кабел Карактеристики : Светлината Не е лесно да се скрши Единствен дебелина Без УВ или IR Убаво површината и транспарентен Одлична цврстина може да се наведнуваат случаен Практично нема топлина Долг живот заштеда на Енергија Оптички влакна светлина е ноќно осветлување идеален извор на светлина, со користење на теорија на вкупно рефлексија, светлина пренос низ оптички влакна на луѓето треба светлина насекаде за осветлување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.