• Ново
IBM компатибилен SFP-LX-СМ,1.25 G 1310nm сса 10 километри SFP transceiver,1000base LX SFP оптички модул,ХУМОР,LC конектори,Бесплатен превозот

IBM компатибилен SFP-LX-СМ,1.25 G 1310nm сса 10 километри SFP transceiver,1000base LX SFP оптички модул,ХУМОР,LC конектори,Бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 852.00
DEN 809.00 -5 %

Износ
Залиха

1.25 Gb/s 1310nm Single-mode SFP Transceiver IBM компатибилен КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ До 1.25 Gb/s податоци линкови FP ласерски предавател и PIN фото-детектор До сса 10 километри на 9/125µm SMF Топло-pluggable SFP стапало Дуплекс LC/UPC тип pluggable оптички интерфејс Ниска моќ дисипација Метално куќиште, за пониски EMI Ro HS согласност и олово-бесплатен Сингл +3.3 V напојување Поддршка Дигитални Дијагностички интерфејс за Следење во Согласност со SFF-8472 Случај оперативни температури од 0°C до +70°C АПЛИКАЦИИ замени да се Префрлате Интерфејс Gigabit Ethernet Вклучен Backplane Апликации Рутер/Сервер Интерфејс Други Оптички Линкови НАШАТА ФАБРИКА за ПАКУВАЊЕ ве молиме внимателно прочитајте Совети
ПРЕВОЗОТ
1. Ние брод на стоките за сите земји во светот.
1.1 Ние обезбеди бесплатен превозот со Epacket на сад,пакети треба да биде помалку од 2000gram,времето за испорака е околу 7-20days.ако вредноста на пакетот е повеќе од Ќе се наплаќа даноци.
1.2 Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е исто така бесплатен превозот,пакети треба да биде помалку од 2000gram, Ова превозот начин да ги достави до сите главни земји во светот,нормално времето за испорака е 16~35days., освен за Braizil,тоа ќе биде 60~90days.
1.3 international Express, како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, UPS-от,ТНТ се опционални на ваше барање,цената ќе биде на купувачи сметка.Ние ќе се обидеме да се најде најдобрите превозот начин според различни локација за да се спаси товар. Трошоците за превозот се пресметува и утврдува од страна на парцела е тежина и големина.
2. Сите давачки и даноци кои се одговорност на купувачот.
3. Со цел да се добие предмети непречено, ве молиме да ја потврдите вашата дестинација адреса и контакт број откако ќе се направи исплата. Ви благодариме!
4. Ако имате испорака барање, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе бидеме среќни да accomodate вас.
5. За Braizil клиенти,ве молиме да ги вклучуваат ДДВ број во цел на информации,Наредби може да биде одложен ако немаме вашиот ДДВ број.
5. Најголемиот дел Купувачот ве молиме Контактирајте со нас Пред Наддавање!
ГАРАНЦИЈА
Ние и ветуваме на сите рекламира оптички трансивери се сосема нови со нови компоненти и делови и апсолутно никогаш не користите стар и обновена материјали. Сите оптички трансивери се преку функционален тест и стареење тест. Ние даваат 3 години гаранција за сите оптички трансиверите од датумот на испорака.
Враќање & Наплата
Ако не сте задоволни со производот(s) сте го купиле,ние ќе рефундирање на дека кога предмети вратени.Ние ќе им даде целосна наплата ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Она што НИЕ ги ДОСТАВУВАМЕ
Ние ги доставуваме сите видови на компатибилен оптички transceiver модули, вклучувајќи SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, БИДИ,CWDM,DWDM и други посебни transceiver модули. Нашите производи се компатибилни со Cisco, Ciena, H3 C, HP, Екстремни, Леење, Avaya, D-link, Алкател, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Смрека, Ruijie, Zyxel, Hua-веи,итн.

Карактеристики

Компатибилен:
IBM
Број На Модел На:
OPMS-1312-10D-IBM
Бренд Име:
Opmedia
Пакет:
sfp
Податоци Го Оценувате:
1.25 G
Бранова должина:
1310nm
стигнат до:
Сса 10 километри
Влакна Тип:
SM
конектор:
Дуплекс LC

Производи во категоријата

Ruiyan Визуелна Грешка Locater 5mw Оптички Влакна Ласерски Пен

DEN 1247.52

Ruiyan Визуелна Грешка Locater 5mw Оптички Влакна Ласерски Пен Спецификации RYV31055 Pentype Визуелна Грешка Локатор 5mw бранова Должина 650nm 2,5 mm конектор за универзален или 1.25 mmНа RYV3105 е специјално дизајниран за областа персонал кој треба ефикасен и економичен инструмент за влакно следење, влакна рутирање и континуитет проверка во оптичка мрежа во текот и по инсталацијата...

HP компатибилен 28Gb/s 850nm Мулти-режим SFP28 Transceiver,25G SFP28 за сексуално и репродуктивно оптички модул со LC конектори

9016.80 -5 % DEN 8566.00

28 Gb / s 850nm Мултирежим SFP28 Transceiver компатибилен со HP КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ До 28 Gbps Податоци Линкови До 100 пренос на OM4 Моќ дисипација VSCEL ласерски и PIN приемник Метално куќиште, за пониски ЕМИ 2жица интерфејс со интегрирани Дигитални Дијагностички мониторинг на Топлоpluggable SFP+ стапало Спецификации во согласност со SFF 8472 во Согласност со SFP+ MSA со LC конектори Еден 3.3 V напојување Случај, температурата на работа опсег : Комерцијална : 0°C до +70°C АПЛИКАЦИИ 25 G Ethernet центарот за Податоци и Влакна канал СТАНДАРД во Согласност да се SFF8431 Подлежи на SFF 8472 Ro HS Согласност...

Висок квалитет на нови CATV 2 излези AGC FTTH влакна оптички јазол

DEN 501.60

Висок квалитет на нови CATV 2 излези AGC FTTH влакна оптички приемник 1.Опис На ПроизводотXW17 OPT02 стил FTTH оптички приемник е дом базирани на оптички приемник угостителство крајната цел на развојот на оптички пристап и погоден за FTTH (влакна на почетниот) оптички влакна мрежа на корисниците пристап до крај...

1.2 m (4ft) HPE JD096C Компатибилен 10G SFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Twinax Кабел

DEN 1680.00

HPE JD096 C Компатибилен 10 G SFP+ DAC Twinax Кабел (1.2 метри, пасивен, SFP+ да SFP+, 30 AWG)Детали за производот HPE Вистински JD096 C Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип SFP+ да SFP+ Max Податоци го Оценувате 10 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 30 AWG Кабел Должина 1.2 m Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 158°F) HTSУсогласен Закон 8544700000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER...

KELUSHI 20 ВО 1 Оптички Влакна FTTH Алатка за Полнење со Влакна Секира -70~+10dbm Optical Power Meter сса 10 километри Визуелна Грешка Lcator

DEN 4560.00

20 ВО 1 Оптички Влакна FTTH Алатка за Полнење со Влакна Секира 70~+10dbm Optical Power Meter сса 10 километри Визуелна Грешка LcatorПакетот вклучува1FTTH Алатка Голема ТорбаDGJB2112Влакна Секира ВО странска валута6 S торбаBB622Лента со алатки за ракаJD2213Мали Ален клучDTD69310m W Визуелна Грешка ЛокаторJS10 MW4614Голема Ален клучXTD6104VFL торбаBB4215Вертикален клештиXKQ715LanyardGS4416Соголување АлаткаPXK816керамички coreTCX4517Портокал Kevlar НожициCS917Сива Optical Power MeterHS5618Милер StripperSK1028Optical Power Meter торбаBB5719AirlaidWCZ1349SC АдаптерSC5220Шишиња на алкохол250 JJP13610ФК АдаптерFC5311Влакна Секира ВО странска валута6 SJS68ВО странска валута6 S Влакна Секира е Направен од метал, а не пластика, ве молиме да бидат сигурни да се купи! "НЕ Влакна Splicer "За плаќање1...

0.5 m (2ft) Dell Вмрежување 332-1362 Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

DEN 2400.00

Dell Вмрежување 3321362 Компатибилен 40 G QSFP+ DAC Кабел (0.5метар, пасивен, QSFP+ да QSFP+, 30 AWG)Детали за производот Dell Вистински 3321362 Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип QSFP+ да QSFP+ Max Податоци го Оценувате 40 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 30 AWG Кабел Должина 0.5 m(1.6 ft) Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 158°F) HTSУсогласен Закон 8544700000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER...

HW FTLX1370W3BTL-HU 9.8 Г-1310nm-1.4 км-СМ-SFP+ Оптички Transceiver Single-mode Модул

DEN 1016.64

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.ПроизводителHWПроизводителот Дел БројFTLX1370 W3 BTLHUОписSinglemode Модул, SFP+, 9.8 Г, 1310nm, 1.4 кмОсновни ОписТипПренос На ДалечинаМедиум За ПреносТрансмисија Бранова ДолжинаКонектор ТипПреносот Го ОценуватеРаботен НапонSFP+1.4 кмSinglemode Модул1310nmЗабавува LC9.8 Gb / s3.3 V

Оригиналниот FWLF163132HW, 1551.72 NM 2.67 G 120KM 193.2 THZ

DEN 4790.40

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

DVP-750 Дигитален Оптички Влакна Фузија Splicer машина за FTTx FTTH Печ Кабелот Со Оптички Влакна Секира Карактеристики:

84000.00 -7 % DEN 78120.00

DVP750 Дигитален Оптички Влакна Фузија Splicer машина за FTTx FTTH Печ Кабелот Со Оптички Влакна Секира Карактеристики : Карактеристики : Висока резолуција на LCD дисплејот Двојно греалки,30 Sec...

3m (10ft) Dell Вмрежување 470-AAWN Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

DEN 3120.00

Dell Вмрежување 470AAWN Компатибилен 40 G QSFP+ DAC Кабел (3метар, пасивен, QSFP+ да QSFP+, 30 AWG)Детали за производот Dell Вистински 470AAWN Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип QSFP+ да QSFP+ Max Податоци го Оценувате 40 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 30 AWG Должина на Кабел 3м(9.84 ft) Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 1470AAWN58°F) HTSУсогласен Закон 8544700000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER...

Htb-3100AB Оптички Влакна Медиуми Конвертор Влакна Transceiver Еден Влакна Конвертор 25км SC 10/100 Singlemode Единечни Влакна

DEN 1104.00

Транспорт : 1 Ние организираме на пратката од понеделник до петок Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.