• Ново
Бесплатен Превозот 2бр 1 Пар Електроди фикс за 50-ТИТЕ 60-тите години 62S 80-ТИТЕ 17S 18S Фузија Splicer

Бесплатен Превозот 2бр 1 Пар Електроди фикс за 50-ТИТЕ 60-тите години 62S 80-ТИТЕ 17S 18S Фузија Splicer

Оценка на клиентот:
DEN 671.52

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот 2бр 1 Пар Електроди фикс за 50-ТИТЕ 60-тите години 62 S 80-ТИТЕ 17 S 18 S Фузија Splicer
Опис на производот Ова е еден пар на топење splicer електроди. 100% СОСЕМА НОВ Употреба живот за splice над 2000 Достапни за 50-ТИТЕ 60-тите години 62 S 80-ТИТЕ 17 S 18 S Фузија Splicer
Производителот Опис Нашите замена на електроди трае само онолку долго колку што оригинални делови на опремата, тие се замени, туку и за половина цена. Секој electrode е произведен за да се надмине спецификации потребни за Оптички Влакна индустрија. Секој фузија splicer electrode е 100% поединечно се проверуваат за да се осигура дека тие се придржуваат до нашите строги tolerances. Нови фузија splicer електроди може да се зголеми продуктивноста преку ограничување на повторен работа.
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние може да прифатат плаќање преку Зачувам, Western Union и Т/Т најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
ИСПОРАКА
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено.
2. Ние може да обезбеди меѓународен превозот услуги како што следува :
Кина Пост Воздух Mail, хонг конг Пост Воздух Mail, EMS, TNT, DHL, UPS-от, Fedex. Стандардниот начин е со Кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail.
3. Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Покрај тоа, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена.
ГАРАНЦИЈА&ГАРАНЦИЈА
1. Сите производи се проверуваат и тестираат пред пратката. ако не сте задоволни со стоката, можете да разменувате предмети во рок од 7 дена и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети, ве молиме да користите ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад
ПОВРАТНИ информации
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Карактеристики

Број На Модел На:
FSM
Бренд Име:
TRENSBATTER

Производи во категоријата

3m (10ft) Dell Вмрежување 332-1363 Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

DEN 3120.00

Dell Вмрежување 3321363 Компатибилен 40 G QSFP+ DAC Кабел (3метар, пасивен, QSFP+ да QSFP+, 30 AWG)Детали за производот Dell Вистински 3321363 Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип QSFP+ да QSFP+ Max Податоци го Оценувате 40 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 30 AWG Должина на Кабел 3м(9.84 ft) Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 1470AAWN58°F) HTSУсогласен Закон 8544700000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER...

Висока Прецизност BOU350T Оптички Влакна Моќ Метар -70~+10dBm

DEN 1530.24

Tribrer BPM100 / 101 Оптички Влакна Тестер на Сила МетарКАРАКТЕРИСТИКИ : ●ВО странска валута, SC, ST адаптери и 2,5 mm UPP●850 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm●Енергија за штедење енергија;●Изграден во VFL (незадолжително);●Референтната вредност за складирање;●Power автономија на 100 часа;●Една година гаранција и Три годишно се препорачува интервал на калибрацијаСПЕЦИФИКАЦИИ Модел BOU350 T BOU350 C се Прикаже Спектар 1310 / 1490 / 1550 / 1625 : +10 ~ 70d Bm 1310 / 1490 / 1550 / 1625 : +26 ~ 50d Bm 850 / 1300 : +10 ~ 60d Bm 850 / 1300 : +26 ~ 40d Bm Точност * ±0.2 d B Калибриран бранови должини 850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm Резолуција 0.01 d B OPM 2,5 mm Конектор UPP и ФК заменлив (SC, ST изборен) VFL 2,5 mm Конектор UPP Референтната Вредност за складирање Да Автоматско Исклучување Без работа во време од 10 минути (може да биде поништен), Слаба батерија енергија на Батеријата Да животниот Век на Батеријата Над 100 часа (1800m AH батеријата) Напојување АА * 2 батерии или AC / DC адаптер за напојување* во 20±3℃ , Г.С., со ВАЛУТНА конектор, 10d Bm,ОПШТИ СПЕЦИФИКАЦИИ Големина(В*Ш*Д) 160mm *75mm * 32милиметри Тежина за 180g Складирање Температура 20 +60℃ , Температурата на работа 10 +50℃ ,ДОДАТОЦИ Стандардни Факултативна Носи кеса*1 SC меѓусебно конектор*1 Calibration Certificate*1 ST меѓусебно конектор*1 User ' s manual*1 ВАЛУТНА машки да LC женски адаптер*1 AC / DC адаптер*1

Трговија на големо 1mW Визуелна Грешка Локатор на Оптички Влакна Кабел Тестер и Оптички Влакна Моќ Метар (-70dBm~+10dBm) Оптички Влакна Моќ

1578.24 -5 % DEN 1500.00

Карактеристики : Корисник автокалибрација Линеарна функција (m W) и нелинеарни индекс (d Bm) на екранот истовремено Единствени ВО странска валута / SC / ST генерички интерфејс, без комплицирани имплементацијата на факултативниот автоматско исклучување функција Опционални за вклучување / исклучување на осветлувањето на екранот Преглед : AUA1 MW Визуелна Грешка locater емитуваат уред со користење на 650nm phlx ласерски да се емитуваат црвено светло, стабилна, и оптички интерфејс е поврзан во multimode и singlemode оптички влакна, оптички влакна откривање на грешка функција.Оптички инженеринг градежништво, мрежа за одржување, влакна оптички уреди во dispensable производство и истражувачки алатки...

Висока Прецизност ВО странска валута-60-тите години Машина се Користи во FTTX FTTH Sumitomo Оптички Влакна Секира ВО странска валута-60-тите години со 12 Ножеви

1584.00 -10 % DEN 1426.00

ФункцијаСечење агол : 0.5 °Сечење должина : 0.9 милиметри влакна е 1016mm; 0.25 mm влакна е 916mmВлакна пакет дијаметар : 125µmЈакна OD : 0.25 & 0.9 милиметриГолемина : 63 W × 76 D × 63 H (mm)Тежина : 430g Сечилото живот : 36000 јадро (core 1000 × 12 × 3 сечилото висина сечилото агол

Бесплатен Превозот GPON EPON 2.0 mm 1x8 ABS Кутија ВО странска валута/UPC Влакна Optical 1*8 САЛАДИН Splitter

DEN 1013.28

Бесплатен Превозот GPON EPON 2.0 mm 1x8 ABS Кутија ВО странска валута / UPC Влакна Optical1*8 САЛАДИН SplitterКарактеристики*Одлични Механички,Мала Големина*Висока Сигурност*Ниско внесување на Косата и ниска Поларизација Зависат од загуба*Висока канал брои*Одлични Еколошки Стабилност и Широко се КористиАпликации*FTTx Deployments(GPON / BPON / EPON)*Кабелска телевизија (CATV)*Локални мрежи (LAN)*Опрема за тестирање*Пасивна оптичка мрежа(PON)Спецификации 1 1x N (со конектор) (Број на Канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Оперативен Wavelenth) 1260 да 1650 Стр Ниво Вметнување на Косата 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Ниво Вметнување на Косата 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Униформност) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (се Вратите на Тежината) повеќе од 55 (Directivity) повеќе од 55 (Тип на влакна) ITU G657 A (температурата на работа) 40 85 (Pigtail должина) 1m или 1.5 м или прилагодениСо Нарачување ИнформацииPLCS Порта Тип на Кабел Тип на Влакна Должина Конектор Тип Пакет СтилСАЛАДИН Splitter1*41*81*161*321*642*32Другите Се Определи0.25 mm Голи влакнаЛента ВлакнаФаннадвор со 0.9 милиметри Лабава Цевка2.0 mmКабел3.0 mmКабел1 метар1.5 метарнаведетеВО СТРАНСКА ВАЛУТА / АПЦВО СТРАНСКА ВАЛУТА / PCSC / АПЦSC / PCST / UPCLC / АПЦДругите Се ОпределиНерѓосувачки челик ракавПластични Модул19 1 U Rack ПланинатаДругите Се ОпределиПЛАЌАЊЕ1...

IBM компатибилен SFP-LX-СМ,1.25 G 1310nm сса 10 километри SFP transceiver,1000base LX SFP оптички модул,ХУМОР,LC конектори,Бесплатен превозот

852.00 -5 % DEN 809.00

1.25 Gb / s 1310nm Singlemode SFP Transceiver IBM компатибилен КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ До 1.25 Gb / s податоци линкови FP ласерски предавател и PIN фотодетектор До сса 10 километри на 9 / 125µm SMF Топлоpluggable SFP стапало Дуплекс LC / UPC тип pluggable оптички интерфејс Ниска моќ дисипација Метално куќиште, за пониски EMI Ro HS согласност и оловобесплатен Сингл +3.3 V напојување Поддршка Дигитални Дијагностички интерфејс за Следење во Согласност со SFF8472 Случај оперативни температури од 0°C до +70°C АПЛИКАЦИИ замени да се Префрлате Интерфејс Gigabit Ethernet Вклучен Backplane Апликации Рутер / Сервер Интерфејс Други Оптички Линкови НАШАТА ФАБРИКА за ПАКУВАЊЕ ве молиме внимателно прочитајте СоветиПРЕВОЗОТ1...

KELUSHI 20 ВО 1 Оптички Влакна FTTH Алатка за Полнење со Влакна Секира -70~+10dbm Optical Power Meter сса 10 километри Визуелна Грешка Lcator

DEN 4560.00

20 ВО 1 Оптички Влакна FTTH Алатка за Полнење со Влакна Секира 70~+10dbm Optical Power Meter сса 10 километри Визуелна Грешка LcatorПакетот вклучува1FTTH Алатка Голема ТорбаDGJB2112Влакна Секира ВО странска валута6 S торбаBB622Лента со алатки за ракаJD2213Мали Ален клучDTD69310m W Визуелна Грешка ЛокаторJS10 MW4614Голема Ален клучXTD6104VFL торбаBB4215Вертикален клештиXKQ715LanyardGS4416Соголување АлаткаPXK816керамички coreTCX4517Портокал Kevlar НожициCS917Сива Optical Power MeterHS5618Милер StripperSK1028Optical Power Meter торбаBB5719AirlaidWCZ1349SC АдаптерSC5220Шишиња на алкохол250 JJP13610ФК АдаптерFC5311Влакна Секира ВО странска валута6 SJS68ВО странска валута6 S Влакна Секира е Направен од метал, а не пластика, ве молиме да бидат сигурни да се купи! "НЕ Влакна Splicer "За плаќање1...

Оригиналниот FWLF163132HW, 1551.72 NM 2.67 G 120KM 193.2 THZ

DEN 4790.40

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Dual Влакна, 1310nm; До 2 км на MMF, LC, -40C~+85C

DEN 1056.00

155 Mbps SFP Оптички Transceiver, 20km Стигнат доИндустриски Тип : LNKSFP155 ML20Карактеристики До 155 Mbps податоциго оценувате 1310nm FP ласерски и PIN фото детектор за 20km пренос Во согласност со SFP MSA и SFF8472 со дуплекс LC receptacle Дигитални Дијагностички Мониторинг : Внатрешни Калибрација или Надворешни Калибрација Компатибилен со Ro HS +3.3 V единствен напојување Оперативен случај температура : Индустриски : 40 до +85°CАпликации SDH STM1, S1.1,L1.1, L1.2 SONET ОК3 IR1,LR1,LR2 Други оптички линковиОписНа SFP трансивери се високи перформанси, ефективни модули поддршка 155 Mbps податоцистапка и 20km пренос на далечина со SMF.На transceiver се состои од три делови : еден FP ласерски предавателот, PIN photodiode интегрирани со трансотпорност preamplifier (ВРАТОТ) и MCU единица за контрола...

Компатибилен со Смрека 10GEBASE CWDM XFP transceiver, 80km 1470~1610nm, дуплекс LC конектори,за ХУМОР функција бесплатен превозот

27561.60 -5 % DEN 26184.00

10 Gb / s 80km CWDM XFP Оптички Transceiver компатибилен со CiscoПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИТоплоpluggable XFP стапалоПоддржува 9.95 Gb / s за да 11.3 Gb / s малку стапкиПоддржува Lineside и XFI loopbackRo HS6 во Согласност (leadfree)Моќ дисипацијаСлучај температура опсег : 0°C до 70°C1470~1610nm бранова должинаМаксимална линк должина на 80kmЛадење CWDM EML и PIN приемникFull Duplex LC конекториНе Референтен Часовник потребниВграден дигитален дијагностички функцииСтандард кауција ослободување механизамАПЛИКАЦИИ10 GBASEER / EW 10 G Ethernet10 G Влакна КаналSONET ОК192 &SDH STM 64ОПИС НА ПРОИЗВОДОТОваа Мала Форма на Фактор 10 Gb / s (XFP) трансивери се во согласност со тековните XFP МултиИзвор Договор (MSA) Спецификација...

Трговија на големо спојка оптички влакна FBT спојка 1*2 СМ 0.9 1310/1550 без конектор /10pieces

2275.20 -5 % DEN 2161.00

Спецификација Карактеристики1).Ниска Вметнување на тежината;2).Ниска PDL;3).Компактен Дизајн;4).Добар канал до канал униформност;5).Широк Оперативни бранова Должина : 12601650nm;6).Висока Сигурност и Стабилност...

HP компатибилен 28Gb/s 850nm Мулти-режим SFP28 Transceiver,25G SFP28 за сексуално и репродуктивно оптички модул со LC конектори

9016.80 -5 % DEN 8566.00

28 Gb / s 850nm Мултирежим SFP28 Transceiver компатибилен со HP КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ До 28 Gbps Податоци Линкови До 100 пренос на OM4 Моќ дисипација VSCEL ласерски и PIN приемник Метално куќиште, за пониски ЕМИ 2жица интерфејс со интегрирани Дигитални Дијагностички мониторинг на Топлоpluggable SFP+ стапало Спецификации во согласност со SFF 8472 во Согласност со SFP+ MSA со LC конектори Еден 3.3 V напојување Случај, температурата на работа опсег : Комерцијална : 0°C до +70°C АПЛИКАЦИИ 25 G Ethernet центарот за Податоци и Влакна канал СТАНДАРД во Согласност да се SFF8431 Подлежи на SFF 8472 Ro HS Согласност...

Затворен Оклопни 30Meters LC/PC-LC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Дуплекс, Оптички Влакна Печ Кабелот Кабел,LC да LC

DEN 2640.00

Armoured Влакна Печ Кабелот Кабел,LC / PCLC / PC,3.0 mm Дијаметар,Singlemode 9 / 125,Дуплекс, 30 MetersМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

5m (16ft) HPE JG328A Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

DEN 4080.00

HPE JG328 A Компатибилен 40 G QSFP+ DAC Кабел (5метар, пасивен, QSFP+ да QSFP+, 26 AWG)Детали за производот HPE Вистински JG328 A Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип QSFP+ да QSFP+ Max Податоци го Оценувате 40 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 26 AWG Кабел Должина 5m(16.4 ft) Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 158°F) HTSУсогласен Закон 8544700000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER...

GPON EPON CATV FTTH оптички јазол со WDM оптички приемник

DEN 912.00

GPON EPON CATV FTTH оптички јазол со WDM оптички приемник 1.Опис На ПроизводотXW17 OPT02 WD стил FTTH оптички приемник е дом базирани на оптички приемник угостителство крајната цел на развојот на оптички пристап и погоден за FTTH (влакна на почетниот) оптички влакна мрежа на корисниците пристап до крај.Аналогни или дигитални да дом може да се користи заедно ONU или EOC постигнување на triple play.2.Производ Карактеристики1...

3m (10ft) Dell Вмрежување 470-AAWN Компатибилен 40G QSFP+ Пасивен Директни Закачите на Бакар Кабел

DEN 3120.00

Dell Вмрежување 470AAWN Компатибилен 40 G QSFP+ DAC Кабел (3метар, пасивен, QSFP+ да QSFP+, 30 AWG)Детали за производот Dell Вистински 470AAWN Добавувачот Име LODFIBER Конектор Тип QSFP+ да QSFP+ Max Податоци го Оценувате 40 Gbps Кабел Тип Пасивни Бакар Кабел Жица AWG 30 AWG Должина на Кабел 3м(9.84 ft) Јакна ПВЦ Материјал(OFNR) Температура од 0 до 70°C (32 до 1470AAWN58°F) HTSУсогласен Закон 8544700000 Квалитет, Сертификација на Квалитет и стандарди се темел на LODFIBER...

16 пристаништа 10/100/1000Mbps Неменаџиран Switch DIN Rail Монтажа на Индустриски Ethernet Switch RJ45 приклучок

22079.52 -5 % DEN 20976.00

16 пристаништа 10 / 100 / 1000 Mbps Неменаџиран DIN Rail Монтажа на Индустриски Ethernet Switch RJ45 приклучокСо Нарачување На Информации.ДеталиДимензииПроизвод СликиDIN Rail Монтажа

ЗАТВОРЕН ОКЛОПНИ 20METERS LC-LC ДУПЛЕКС OM1 62.5/125 MULTIMODE ОПТИЧКИ ВЛАКНА КАБЕЛ ПЕЧ КАБЕЛОТ СКОКАЧ

DEN 2160.00

ЗАТВОРЕН ОКЛОПНИ 20 METERS LCLC ДУПЛЕКС 62.5 / 125 MULTIMODE ОПТИЧКИ ВЛАКНА КАБЕЛ OM1 ,ПЕЧ КАБЕЛОТ СКОКАЧМетал оклоп, силна затегнувачка цврстина!Answer : ___________________________ Note : Должина и конекторот е прилагодлива, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате за котација.100% нови материјали и Превозникоткласа на квалитет.Технички Спецификации : ПараметарЕдиницаВО странска валута, SC, LC / Armoured влакна печ кабелотСВ, MUMTRJ, MPOE2000СМММСМММСМММСМPCUPCАПЦPCPCUPCPCPCUPCPCPCАПЦВметнување на косата(типична)d B≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3Се вратите на тежинатаd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Оперативен бранова должинаnm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Вибрацииd B≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2Температурата на работа°C40~7540~7540~7540~75Температура на чување°C45~8545~8545~8545~85Кабел со дијаметарммΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Нарачка информации : Оптичките конектори : LC,ST, ФК, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Интерфејс тип : АПЦ , КОМПЈУТЕР , UPC Влакна јадра : Симплекс, дуплекс Влакна тип; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Кабел должина; прилагодитеПревозот Ние брод на сите објекти во светот бесплатно преку економија превозот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.