• Ново
MAKAVO За Xiaomi Redmi 4 Про Случај Мека Силиконска Гума Домување Луксузни Тенок Fundas Задниот Поклопец За Xiaomi Redmi4 4А-Redmi 5A

MAKAVO За Xiaomi Redmi 4 Про Случај Мека Силиконска Гума Домување Луксузни Тенок Fundas Задниот Поклопец За Xiaomi Redmi4 4А-Redmi 5A

Оценка на клиентот:
DEN 191.52
DEN 172.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики : 100% сосема нов. Направен од висок квалитет на меки силиконски со карбонски влакна шема , да се направи вашиот телефон повеќе безбедно и уникатен. Совршено за Xiaomi Redmi 4 / 4 Pro / 4А - / 5 A
Пакет : Телефон случај * 1
Превозот
• Ние ќе брод од пакетот рок од 1-7 дена по расчисти исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да купите.
Време на испорака :
•Ве молиме не ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот, како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори.
Политика На Враќање
• ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку разговор на линија систем или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
Ако треба да се вратите, pls го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Повратни информации
• Можете да не контактирате во било кое време ако има било каков проблем, ние сме секогаш е тука за вас, и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време. Pls say sth. за трансакција преку alibaba е повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
• голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
• кога ќе го поставите цел, бидете сигурни дека за да се потврди големина и боја. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да ни остават пораки кога цел поставени.
Белешки
• Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Контактирајте со нас
• Нашите работно време :
Понеделник - сабота (Гринич Време 2 : 00 A.М-4 : 00 P.M ) ( Pacific Time : 6 : 00 P.М-8 : 00 A.M)
• Ве молиме користете само Aliexpress порака до контакт.
• Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
• Сите пораки ќе бидат replyed во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.

Карактеристики

Материјал:
За Redmi 4, За Redmi 4 Про, За Redmi 4А -, За Redmi 5A
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Карактеристики:
Луксузна Бранеа Карбонски Влакна Телефон Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5A,Redmi 4А -
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
MAKAVO
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.0 Inch
боја:
Црна, Сина, Сива, Црвена
Тип:
Coque Се Прелива Etui Caso Funda Став Телефон Случај Покрие Домување Школка
функција 1:
Едноставно, мода, ултра-тенки и дебели
Карактеристика 2:
Карбонски влакна текстура
функција 3:
Бранеа Меки Силиконски TPU
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Xiaomi Redmi 4 / Redmi4
Компатибилен Телефон Модел 2:
За Xiaomi Redmi 4 Pro / Redmi4 Pro / Redmi 4 Про
Компатибилен Телефон Модел 3:
За Xiaomi Redmi 4А - / Redmi4A
Компатибилен Телефон Модел 4:
За Xiaomi Redmi 5A / Redmi5A

Производи во категоријата

Нов Луксузен 3D Крокодил Змија Печати Позлата Случај За iPhone 7 6 6s S Плус 5 5S SE Ултра Тенок TPU Меки Силиконски телефон Задниот Поклопец

191.04 -50 % DEN 96.00

Карактеристики : · Направени од TPU Силиконски Материјал, заштита на животната средина, трајни· луксуз и стилски· Го штити вашиот мобилен телефон од гребење, прашина· Лесно да се инсталира и да се урне• Се добие нова облека за вашиот мобилен телефон сегаТопло Информации >>Ве молиме имајте во предвид бојата што сакате, во ред, како оставајќи поракаако таму не е опција за тоа !Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИПза да се добие specila попуст за вашиот втор ред !Може исто така да интересно во :

TPU+PC За iPhone X Случај Оригинален Рок Ројс Носителот Серија Потпирачот Анти-удар за Заштита на Случај За iPhone X 10 Телефон Задниот Поклопец

539.52 -20 % DEN 432.00

TPU+PC За i Phone X Случај Оригинален Рок Ројс Носителот Серија Потпирачот Антиудар за Заштита на Случај За i Phone X 10 Телефон Задниот ПоклопецБренд : РокСерија : Ројс Носителот Серија Материјал : TPU+PC Компатибилен Уред : За i Phone X 10 Боја : Сина,Сива,Златна,Црвена Производ Стил : Стилски И Бизнис Стил Дебелина : Тенок Мекост : Медиум Тешко

JURCHEN Capa За Cubot Ехо Случај Силикони Цртан филм Мека Телефон Случај За Cubot Ехо Случај Покритие За CUBOT ЕХО Coque Назад 5.0 Funda

DEN 191.04

100% Сосема Нов и добар квалитет одлична изработка,Совршено се компатибилни на вашиот телефон се заштити вашата сакана телефон од гребење, прашина итн мала тежина,трајни,перат лесно да се snapна и snapoff добар материјал, со висок квалитет, прифатлива цена, се Задржи вашиот телефон безбедно и модата се Задржи вашиот телефон блескави и луксузни Одлична заштита за вашиот телефон Направен од висококвалитетен Материјал, Издржлив и перат Совршено одговара на обликот Одлична заштита за вашиот телефонРуски пријатели се обрне внимание ве Молам!!!Ве молиме пополнете во приемникот 's full name in the цел.(прв средината и презиме ) Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига! Плаќање 1...

Kerzzil Луксузни Bling Сјајот Случај за iPhone X Бонбони Сјае во Прав Sequins Случаи за iPhone X Меки Силиконски Телефон Покрие Coque

142.08 -25 % DEN 107.00

Пакет се вклучени : 1 X Мека Случај1 X Opp вреќаОпис На Производот1 Луксузна Bling Сјајот Случај за i Phone X Бонбони Сјае во Прав Sequins Случаи за i Phone X Меки Силиконски Телефон Покрие Coque2.Модерен Прилично Случај за i Phone X,3.Врвен Квалитет, увезени материјали4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини и удар1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail под најчестите состојба...

Мека TPU Случај За Meizu M5c Шарм Сина А5 5.0 инчен 3D Олеснување Насликани Шема Покритие За Meizu А5 М5 в Телефон Случаи Cartton Школки

126.72 -32 % DEN 86.00

Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор редПроизвод Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните...

MANNIYA Прилагодено дизајн Мека транспарентен TPU телефон случај за iphone 5/5S/SE/6/6+/7/7+ Бесплатен превозот!500pcs/многу

DEN 21840.00

УВ печатење Прилагодено дизајн TPU мека телефон случај за iphone X / 5 / SE / 6 / 6 плус / 7 / 7plusФункција : УВ flatbed печатење,антинула,носатотпор.Кориснички услуги1...

Случај За Samsung Галакси J7 Нео J7 Nxt СМ - J701F J701M Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај 2017 kimTHmall

239.52 -5 % DEN 228.00

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!______________________________________________________________________________________Случај За Samsung Галакси J7 Нео J7 Nxt СМ J701 F J701 M Покрие прст прстен стојат носителот магнет TPU мека телефон случај 2017 kim THmall[Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J7 Нео [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Мека [Боја] : Морнарица,Црна,Црвена,Сребрена,Сина,Сива бои Како Сликата Покажана

Сосема Нов Случај за Samsung Галакси S8 S8 Плус Работ Телефон Случај Транспарентен Јасно Мека TPU Силикони Задниот Поклопец

DEN 143.52

Сосема Нов Случај за Samsung Галакси S8 S8 Плус Работ Телефон Случај Транспарентен Јасно Мека TPU Силикони Задниот Поклопец

За Samsung S 7 S7 G930F Силикони Случај Прозрачна Животинско Аниме TPU Гел Задниот Капак на Телефонот Случај за Samsung Галакси S7 G9300 G930F

DEN 124.32

Нов Светлосен Животинско Цвет Аниме Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси S7Име на производ : Прозрачна Мека TPU Покрие Случај за Samsung Галакси S7Материјал : Мека TPUБоја : 12 Боја (како на сликата)Модел : За Samsung Галакси S7 G930 G930 F G9300Пакет Се Вклучени : 1pcs Сликарство Мека Tpu Покрие СлучајП : Може ли да му верувате на слики испратени?О : за Сите на сликата се 100% преземена од страна на нашите фотографи...

Луксузен All-inclusive За Samsung Галакси J7 Премиер On7 Година Случај Заштитна Задниот Поклопец Случаи За Samsung On7 G6100 Телефон Школка

177.12 -8 % DEN 163.00

Луксузен Allinclusive За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 Година Случај 5.5 инчен Заштитна Задниот Поклопец 3 во 1 Тешко PC Хибрид Случаи За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 година СМG6100 Телефон Школка Нови 2017 и капациСлучаи За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 година СМG6100 5.5 инченКарактеристики : Висок Квалитет ТЕШКО ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; на секој вид од еднаКупувачот Известување1...

Случај за iphone 8 плус iphone8 Луксузни Shockproof за Мека TPU+PC Силикон Тенок Задниот Поклопец Црна Четка Јаглерод Coque за iphone 8

218.40 -30 % DEN 153.00

за iphone 8 плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 8 Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец ДодатоциВнимание : Случај за iphone 8 / plе иста како и случајот за iphone 7 / плус1...

Меки силиконски Случај За Asus Zenfone 3 Max ZC520TL Мат TPU кожата тенок Заштитен задниот поклопец Случаи за asus zc520tl телефон школка

95.52 -6 % DEN 90.00

Меки силиконски Случај За AsZenfone 3 Max ZC520 TL Мат TPU кожата тенок Заштитен задниот поклопец Случаи за aszc520tl телефон школкаАко купувате 2 парчиња или повеќе,7% попуст!!

GrandEver Симпатична Случај За Iphone X Случај Мека За Еднорог Пеперутка Животинско Мачка Елени Мечка Черепот Маска За Iphone X Меки Предмети

225.12 -25 % DEN 169.00

Добредојдовте на нашата продавница!!!Ние поддршка на големо и мало.Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.Ако ви се допаѓа нашиот производ и услуга,ве молиме имајте во предвид нашата продавница,и додавање на нашите продавница за вашата продавница листа.Не пропуштајте било поевтини производи.ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 ЕезКарактеристикиЦелосна покриеност дизајн, 360 степени околу заштитаАнтиоксидација слој, никогаш нема да стане жолтаМат дизајн, антиотпечатоци и потдоказЧувство на допир на голи телефонТочната дупка намалиСпецификацииБренд : Grand EverМодел : Lollipop Целосно Завиткан Работ СлучајБоја : 6 ОбрасциДебелина : Ултра безбедност ДизајнМатеријал : Висок Квалитет Мека СлучајКомпатибилен соЗа Iphone XПакет се вклучени1 x Phone СлучајНапомена : Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбедидоволно информации кога прави нарачка.

За Xiaomi Redmi 4 Гел Случај Покрие Xiomi Redmi4 Про Случај 32gb Xaomi Redmi 4А-16gb Транспарентен Телефон Задниот Поклопец Fundas Redmi4

95.52 -25 % DEN 72.00

торба торбаЗа Xiaomi Redmi 4 Случај Силикони Телефонот Назад Xiami Redmi4 Про Случај 32gb Транспарентен Капак Xaomi xiomi Црвен ориз 4АСлучај 16gb 5.0"Совети : Како пакет долги транспорт, во процесот може да се гмечи, што резултира со производ деформација,Според повратни информации од корисниците и нашите верификација, може да се натопени во врела вода за 35 минути, обично може да се врати на статус кво, ви благодариме!

Телефон Случаи Црна Лебедово Езеро Балет Цвеќиња Круни Кристално Јасна Мека TPU Случај Покритие за Apple iPhone 5 5s SE 6 6s 7 Плус

191.04 -40 % DEN 115.00

Телефон Случаи Црна Лебедово Езеро Балет Цвеќиња Круни Кристално Јасна Мека TPU Случај Покритие за Apple i Phone 5 5s SE 6 6s 7 Плус За Нас може да мислите дека телефонот случај е само додаток кој го штити вашиот уред, но овој детал може, исто така, целосно се рефлектираат вашиот стил и личност...

За Nokia 8 Случај за Nokia 8 TA-1012 ТА-1004 Ултра-тенок Мазна Покрие Тешко PC Заштитни Врати Случај за Nokia 8 5.3 инчен HATOLY

180.00 -22 % DEN 141.00

[Perftectly Соодветен Модел] : За Nokia 8 5.3 инченЗабелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!Забелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!Забелешка : ве Молиме изберете вистинскиот модел!!!Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!(Русские друзья, пожалуйста, оставьте нам полное имя изза российской политики, спасибо!)Ве молиме да ни овозможи со точни (детални) адреса пред исплата.Откако производот е испратена надвор , на Примателот на Информации не може да се промени.Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.