• Ново
NICECNC CNC Масло Филтер Маска За KTM 250 350 400 450 500 530 SXF XCF XCW EXC SMR EXC-F EXC-Р ШЕСТ ДЕНА XCF-W XCR-W Freeride

NICECNC CNC Масло Филтер Маска За KTM 250 350 400 450 500 530 SXF XCF XCW EXC SMR EXC-F EXC-Р ШЕСТ ДЕНА XCF-W XCR-W Freeride

Оценка на клиентот:
DEN 599.52
DEN 546.00 -9 %

Износ
Залиха


Со елоксирани алуминиумски компоненти во фабрички изглед, можете да го вклучите вашиот За KTM во нешто посебно. Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Масло Пумпа Покрие Материјал : 6061-T6 Алуминиум во Боја : Елоксирани Портокал CNC-изработени од висока јачина алуминиум врвен квалитет, елоксирани површина Директни ОЕМ Замена Fitment : За KTM 250 SX-F 2013-2015 За KTM 250 EXC-F 2014-2016 За KTM 250 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2014-2016 За KTM 250 XC-F 2014-2015 За KTM 250 XCF-W 2014-2016 За KTM 350 EXC-F 2012-2016 За KTM 350 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2012-2016 За KTM 350 SX-F план за 2011-2015 За KTM 350 XC-F план за 2011-2015 За KTM 350 XCF-W 2013-2016 За KTM 350 XCF-W ШЕСТ ДЕНА 2014-2016 За KTM 400 EXC 2009-2011 За KTM 450 EXC 2010-2016 За KTM 450 EXC ШЕСТ ДЕНА 2009-2015 За KTM 450 EXC-R/ШЕСТ ДЕНА/450 XCR-W 2008 Година За KTM 450 SX-F 2013-2015 За KTM 450 SMR 2013-2014 За KTM 450 XC-F 2013-2015 За KTM 450 XC-W 2013-2016 За KTM 450 XC-W (ZA) 2009-2010 година За KTM 500 EXC 2012-2016 За KTM 500 EXC ШЕСТ ДЕНА 2012-2016 За KTM 500 XC-W 2013-2016 За KTM 530 EXC 2009-2011 За KTM 530 EXC ШЕСТ ДЕНА 2009-2011 За KTM 530 EXC-R/ШЕСТ ДЕНА/XCR-W 2008 Година За KTM 530 XC-W 2009-2010 Година За KTM 530 XC-W ШЕСТ ДЕНА 2010-2011 За KTM FREERIDE 350 2012-2016

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
SX-F XC-W XC-F
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Висина:
0inch
Fitment:
За KTM 350 SX-F XC-F 450 EXC 450 EXC ШЕСТ ДЕНА 2011-2014 2015
боја:
Портокал

Производи во категоријата

Мотоцикл DirtBike Право Кочница Показател За ЈАМАХА PEEWEE PW80 PW-80 80 ФОТОНАПОНСКИ

480.00 -10 % DEN 432.00

100% Сосема Нов Добар КвалитетПогодни За : ЈАМАХА PW80Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите...

Топла Продажба,За Kawasaki NINJA ZX-6R 00 01 02 ZX 6R636 2000 2001 2002 ZX6R Жолта Црна Мотоцикл Обтекател (шприц)

17712.00 -5 % DEN 16826.00

За Kawasaki ZX6 R 20002002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX6 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX6 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX6 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX6 R Години : 2000,2001,2002 Специфики : 9 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

Задната Оска Капакот за Полнење За 2006 година, Харли-up ДУНА FXDWGI FXD FXDB FXDBI FXDCI PXDF PXDL FXDWGI

2079.84 -10 % DEN 1872.00

ЦРНА ЗАДНАТА ОСКА КАПАКОТ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ХАРЛИ 06UP ДУНА НЕМА ДА СЕ ВКЛОПАТ W / ДИСАГИСостојба : 100% Сосема НовБоја : Хром,ЦрнаКоличина : 1 Пар(лево и Десно)Се облекуваат на задните главниот дел на задната суспензија со овие оска опфаќаЌе не собере со дисагиСе продаваат во паровиЕдноставен сопствен покритие што прави огромна разлика...

Топла Продажба,За Kawasaki NINJA ZX6R 2000 2001 2002 ZX 6R 636 00-02 ZX-6R Мулти-боја Sportbike ABS Обтекател Kit (шприц)

17712.00 -5 % DEN 16826.00

За Kawasaki ZX6 R 20002002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX6 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX6 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX6 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX6 R Години : 2000,2001,2002 Специфики : 9 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

Топла Продажба,Телото за Полнење За Kawasaki ZX-9R 02 03 Нинџа ZX9R 2002 2003 ZX 9R Сребро Црна Bodyworks Совршен ABS Мотоцикл Обтекател

19104.00 -5 % DEN 18149.00

За Kawasaki ZX9 R 20022003 година Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX9 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX9 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX9 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX9 R Години : 2002,2003 Специфики : 8 Парчиња се Произведени со користење Компресија на калапи Технологија ПреDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

ЦРВЕНО Reflectors Одговара За Харли Туринг Latch Опфаќа Тешко Дисаги Страна Видливост

DEN 230.40

ЦРВЕНО Reflectors Одговара на Харли Туринг Latch Опфаќа Тешко Дисаги Страна ВидливостPls проверете ја големината пред да го купите!! Fitment : Ве молиме да се обезбеди овие reflectors одговара на вашиот мотоцикл пред да ја купите1994~2013 Харли Дејвидсон туринг модел,FLT / FLHT Роуд Кинг,Роуд Глајд,Стрит ГлајдСе продаваат во парови(лево и право)Боја : ЦрвенаМатеријал : Трајни ABS пластика, fadeproofГолемина : 145mm*18.5 мм*6mm / 5.7 inch*0.73 инчен*0.24 инченСе вклопува во оригинална големина и продолжен ХарлиДејвидсон тешко торба latch опфаќаИнструкции : не се вклучениРезервни црвено reflectors за седло торба покрие latchОдразуваат светлата од надоаѓаат сообраќај за екстра видливостОдлично за близу видливост,ефикасно да се подобри ноќ возење безбедностАлармот на доаѓање сообраќај и совозачот,избегне сообраќајната незгода,Моќен лепило база,не е лесно да се откажатПакет Се Вклучени : 2x црвено reflectors за Харли седло торба latch опфаќаПочитувани Купувачи : Ние само го прифати Alipay плаќање,ви благодариме за разбирањето!!!ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630СадГо Оценувате (Точка Пристигна)5...

Ветробранското стакло мотоцикл Шофершајбната Гром Завртки Орев Fastener комплет за ЈАМАХА XJR FJR 1300 1200 FZR 1000 TMAX 530 500 TMAX-530 TMAX500

DEN 240.00

НИ 7.05 / парче НАС 0.99 / парче НАС 9.99 / set НИ 26.49 / set НИ 2.99 / set НИ 4.5 / пар НИ 11.99 / пар НИ 11.88 / пар НИ 9.38 / парче НАС 16.99 / парче Карактеристики : Боја : Црна / Црвена / Сино / Gold / Сребрена / ЗеленаСостојба : 100% Нов и Висок КвалитетДостапни Боја : Црна / Сребрена / Сино / Црвена / Зелена / ЗлатоМатеријал : Алуминиум CNCЛесни, Висока цврстина, отпорен на корозијаОбично се користи за да се поправи на шофершајбната мотор цврстоИсто така може да се користи за Обтекател монтажа на некои мотоцикли Fitment : Универзална одговара за повеќето мотори со M5(5mm) ветробранското стакло шемаГолемина ReferneceТоп платно Големина : M5*16mm ве Молиме Имајте во предвид : Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирањеПакет се Вклучени : 5 Pcs / Многу

ZS Мотоцикл Трки Пред Резервоарот Парапети Задното Седиште Капка Отпор Парапети Безбедност за патниците Рачка За Kawasaki Z1000 Z800

DEN 2304.00

ZS Мотоцикл Трки Пред Резервоарот Парапети Задното Седиште Капка Отпор Парапети Безбедност за патниците Рачка За Kawasaki Z1000 Z800Опис : 100% сосема нова Боја : црна,сребрена,сива,зелена,црвена,сина,портокалова и златна...

Freeshipping мала зафатнина Печурки 46mm Скок Филтер за Воздух Доза Почиста за 150 200 250cc 300 Dirt Bike ATV QUAD

393.12 -10 % DEN 354.00

46mm Скок Филтер за Воздух Доза ПочистаСостојба : НоваМатеријал : метал со гума конекторLenth на филтри е 85mmШирина на филтер е 75mmВисина : 70mmКоличина : Едно парчеFitment : Одговара : Одговара на повеќето од метрички Мотоцикли / Велосипеди / Choppers / Cruiser / ATV / Dirt bikeсо монтажа, со дијаметар од 46 mmВе молиме проверете монтажа големина пред да ја купите.

Freeshipping мала зафатнина Печурки 48mm Скок Филтер за Воздух Доза Почиста за 90 110 125cc 150cc Dirt Bike ATV QUAD

394.56 -10 % DEN 355.00

48mm Скок Филтер за Воздух Доза ПочистаСостојба : НоваМатеријал : метал со гума конекторLenth на филтри е 85mmШирина на филтер е 75mmВисина : 70mmКоличина : Едно парчеFitment : Одговара : Одговара на повеќето од метрички Мотоцикли / Велосипеди / Choppers / Cruiser / ATV / Dirt bikeсо монтажа дијаметар 48 mmВе молиме проверете монтажа големина пред да ја купите.

Топла продажба на делови од телото обтекател комплет за Suzuki GSXR750 96 97 98 99 00 сјајна црна маска поставите GSXR 600 1996 1997-2000 OT33

17520.00 -8 % DEN 16118.00

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За GSXR600 19962000 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

Мотоцикл DirtBike Задна Кочница чевли во собата За ЈАМАХА PEEWEE PW80 PW-80 80 ФОТОНАПОНСКИ

719.52 -10 % DEN 648.00

100% Сосема Нов Добар КвалитетПогодни За : ЈАМАХА PW80Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите...

мотоцикл делови на главата со Cowling Пред горниот обтекател остане заградата За Хонда CBR 600 F4 F4i 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006

1055.52 -8 % DEN 971.00

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Yetaha Мотоцикл Волан Матични Орев CNC Алуминиум За Хонда CBR250R CBR300 CBF150 CBF125 Enduro Dirt Bike Off Road Додатоци

991.68 -30 % DEN 694.00

Функција : Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : CNCмашински 6061 алуминиум.Боја : Црвена / СребренаИнсталација : Многу лесно да се качи,Не се вклучуваат наставаПакетот Вклучува1 buc Волан Матични Орев.Fitment : за Хонда CBR250 R CBR300 CBF150 CBF125.

Синџир маска За Yamaha YZF Р3 2015-2017 Р3 ABS 2017 R25 2013-2017 CNC Задната Оска Вретено Синџир Прилагодувач Блокови Мото Делови

738.72 -12 % DEN 650.00

Fitment : За Јамаха R25 20132017 За Јамаха Р3 20152017 За Јамаха Р3 2017 ABS CNC Задната Оска Вретено Синџир Прилагодувач Блокови Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани Боја : Црна, Црвена, Сина

Freeshipping мала зафатнина Печурки 38 39 40 mm Скок Филтер за Воздух Доза Почиста за Хонда kawasaki Suzuki Јамаха

373.92 -10 % DEN 336.00

38 39 40 mm Скок Филтер за Воздух Доза ПочистаСостојба : НоваМатеријал : метал со гума конекторLenth на филтри е 85mmШирина на филтер е 75mmВисина : 70mmКоличина : Едно парчеFitment : Одговара : Одговара на повеќето од Метрички Мотоцикли / Велосипеди / Choppers / Cruiser / ATV / Dirt bikeсо монтажа дијаметар 3840 mmВе молиме проверете монтажа големина пред да ја купите.

Тешко торба Beveled Дисага Хардвер Latch Зглоб Заклучување за Полнење За Харли Стрит Глајд Роуд Кинг FLHR 02-13

DEN 4175.52

Одговара : 19942013 Туринг Модел тешко кеси FLT, FLHT, FLHTCU, FLHRC, Роуд Кинг, Роуд Глајд, Стрит Глајд, Електра Глајд, УлтраКласичен и СИТЕ Туринг ТОРБИ за КРАТКИ ИЛИ ПРОДОЛЖЕНА Latch ХардверСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : Антикорозија, висока јачина на 304 Нерѓосувачки Челик конструкција за дополнителна издржливостДодадете highend допир да вашиот туринг моделОдлична Состојба, Без инсталирате инструкции и лесно да се инсталира Latch ОпфаќаСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : АлуминиумСтил:BeveledБоја : Црна Lock SetСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : ЧеликВклучени : 2 појавување на копчињата и 2 појавување на бравиПроизводот е директна замена за Харли Тешко Дисага Брави Капак ДихтунзиСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : ГумаКоличина : 4 парчиња перници и 4 парчиња grommets Пакет се вклучени : 1 Сет Latch Хардвер1 Сет Latch Опфаќа1 Поставите Заклучување На Сет1 Сет Капак Дихтунзи

Топла Продажба,За Kawasaki NINJA ZX-10R 2004 2005 ZX 10R 04 05 ZX10R Портокал Црна Резервни Мотор Обтекател (шприц)

21072.00 -5 % DEN 20018.00

За Kawasaki ZX10 R 20042005 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki ZX10 R Мотоцикл Маска За Kawasaki ZX10 R Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki ZX10 R Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki ZX10 R Години : 2004,2005 Специфики : 19 Парчиња ПредDrilled за Прецизност Fitment Вклучува ТоплинаShield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стаклоАко ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење , За нас Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина...

Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач За Хонда CB600 599 919 CBR600 250 400 Hornet 250 VTR 250 VFR 400 NC700

DEN 1300.32

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli ХарлиДејвидсон Триумф Победа Aprilia

Управниот Амортизерите Стабилизатор Линеарна Обратна Безбедност Контрола За Yamaha YZF R1 R6 FZ6R FZ6 XJ6S XJR400 FZ1 FJR1300 FJ09 TDM900

1439.52 -10 % DEN 1296.00

100% Сосема Нов.Мерење како слика, бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот заграда , или можете да пребарувате заградата во нашата продавница да се совпаѓаат.CNC Изработени со 6061T6 алуминиум и тешко anodised.Заврши амортизацијата систем користи чувствителен на брзина технологија.Помага во одржување на контрола и намалување на заморотУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила.Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни.Антиoxidising и долготрајни.На апсорбери се целосно прилагодливи и може да се прилагоди во 23 позиции да ви помогне да ги најде најдобрите контролирањето...

waase F 800 GT Handlebar Стој До Грбот се Движи Заградата Кит За BMW F800GT 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017

1728.00 -5 % DEN 1642.00

Количина : Еден Сет (2 парчиња) Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Пред Fitment : За 20092017 BMW F800 GT Handlebar дупка со дијаметар : 28mm (11 / 8") Материјал : 6061T6 Палка на Алуминиум,CNC Машина...

Нова За Јамаха МТ-09 FZ-09 MT09 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник за Јамаха FZ09 МТ 09 2014 2015 година

239.52 -20 % DEN 192.00

Нова За Јамаха МТ09 FZ09 MT09 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник за Јамаха FZ09 МТ 09 2014 2015 2016 годинаFitmentЗа Јамаха МТ09 2013 2014 2015 2016За Јамаха FZ09 2013 2014 2015 2016Материјал : Направен од Кристално Јасна премиум TPU филмКарактеристики : Прецизни намалување на совршено се вклопуваат на Јамаха МТ09 / FZ09 кластер екран Направен од Кристално Јасна премиум TPU филм Штити кластер екран од гребење, прашина, топлина, остатоци и УВ Печати постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторно Лесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екран Остави без остатоци кога отстранети Доаѓа со комплет за Чистење и Squeegee Инсталација : 1 : Чистење на кластер екран со микрофибер крпа за да се отстрани нечистотијата и dus; 2 : Отстранување на лагер со етикета Step1.(Бидете сигурни дека филмот не излезе со јасно лагер) 3 : Со лагер отстрани целосно, спреј либералната количина на вода на лепило страна...

сина алуминиум мотоциклите Stator Заштитна Маска поставите декорација за јамаха TMAX530 TMAX 530 T-MAX 530 2012 2013 2014 2015

618.24 -20 % DEN 494.00

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind Количина : Едно парче Бои : Црвена / Црна / Сина / Титаниум / сребрена / Злато Лесно да го инсталирате, инструкции за инсталација не се вклучени Пакетот Вклучува : Едно парче на мотоциклите заштитна маска Fitment : За Јамаха ТMax TMax 530 2012 2013 2014 2015 answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор...

Freeshipping мала зафатнина Печурки 52mm Филтер за Воздух Доза Почиста за Dirt Bike ЏЕБ ATV QUAD МОПЕД Скутер

398.40 -10 % DEN 359.00

52mm Скок Филтер за Воздух Доза ПочистаСостојба : НоваМатеријал : метал со гума конекторLenth на филтри е 85mmШирина на филтер е 75mmВисина : 70mmКоличина : Едно парчеFitment : Одговара : Одговара на повеќето од метрички Мотоцикли / Велосипеди / Choppers / Cruiser / ATV / Dirt bikeсо монтажа дијаметар 52 mmВе молиме проверете монтажа големина пред да ја купите.

За Јамаха MT09 МТ-09 FZ-09 FZ 09 МТ 09 Позади Совозачкото Седиште се Справи со Рака го Зграби Бар Железнички 2014 2015 Мото Додатоци

1386.24 -5 % DEN 1317.00

CNC Позади Совозачкото Седиште Рака Бар Железница За Јамаха MT09 МТ09 FZ09Новиот Бренд 5 Бои Опис Состојба : 100% Нов бренд Материјал : CNC Алуминиум Боја : ЦРНА, СИНА, ЦРВЕНА, ЗЛАТНА, ТИТАНИУМ Quanttity : 1 СЕТ Без Инсталација Настава се вклучени Fitment : За Јамаха МТ09 2014 2015 2016 MT09 МТ 09 MT09 МТ 09 FZ 09 FZ09 За Јамаха FZ09 2014 2015 2016 Функција : Справи со Задните развива, беше размислува за тоа како да се направи вашиот велосипед, не само што изгледаат уникатен, но, исто така, нуди поголема функционалност...

Мотоцикл Скутер CNC Алуминиум Rotatable Вентилаторот за Ладење Капа Покрие Заштитник Guard За Јамаха BWS X 125 Cygnus 125 125 GTR

2063.52 -14 % DEN 1775.00

Мотоцикл Скутер CNC Алуминиум Rotatable Вентилаторот за Ладење Капа Покрие Заштитник Guard За Јамаха BWS X 125 CygnGTR 125 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Rotatable Фан Покрие Боја : Како на Сликата Материјал Тип : алуминиум легура Објект Тежина : 0.5 KG Објект Должина : 17cm / 6.7 инчен Објект Ширина : 17cm / 6.7 инчен Објект Висина : 5cm / 1.97 инчен Fitment : За Јамаха BWS X 125 CygnGTR 125 Пакет Листа : 1 x Rotatable Фан Покрие Функција : Лесна инсталација Без дупчење потребни за инсталација Обезбедување одличен изглед на вашиот скутер...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.