• Ново
Класичен бел мотоцикл маска за ЈАМАХА за Вбризгување на мувла YZF R1 09 10 11 12 R1 делови од телото YZF1000 YZFR1 2009 2010 2011+7Gifts

Класичен бел мотоцикл маска за ЈАМАХА за Вбризгување на мувла YZF R1 09 10 11 12 R1 делови од телото YZF1000 YZFR1 2009 2010 2011+7Gifts

Оценка на клиентот:
DEN 22080.00
DEN 20314.00 -8 %

Износ
Залиха


Фабриката Продавачот Продавница Бр 803355 се Купи Било Маска сет, Се 7 Бесплатни подароци!!! Најниска цена ! Бесплатни прилагодено ! H igh Квалитетна ABS Пластика
1, Производ на слики :
2, Кликни тука! други модели што би можеле да бидат заинтересирани во :
3, Слободни Прилагодено боја работа :
Ако сакате да ги прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!
Како да додадете забелешки за некој објект?
Кога сакате да проверите, одете на количката и се најде "Оставете порака за овој продавачот" копчето. Овде можете да оставите порака за продавачот, ако имате одредени барања во однос на објектот големина, боја, итн..
4, Опис :
Направени од високо квалитетна ABS пластика!!
100% Сосема нов резервни делови (не ОЕМ) ,дупки се пре-drilled,100% направени од високо квалитетна ABS пластика.
Боја : Што ќе видите што ќе добиете,custom paint job прифатени,и не треба да додадете пари.
Бесплатни прилагодено боја работа,Ако сакате да го прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!
За Печатење : со 3 слоеви на сликата за да се обезбеди подобар живот на времето.Две јасни грб+decals,сите decals под јасно грб.
5, Материјал :
Високо квалитетна ABS пластика од Јапонија, кои имаат добра еластичност и не е лесно да попуштат или растопат. гаранција подолг животен пат .
6, 7 Бесплатни подароци :
Бесплатни W indscreen (Default пушеле црна) + Бесплатно топлина shield + Бесплатно во резервоарот подлога + 4 парчиња ЛЕД Пневматик Тркала Светлина .
7, Зошто да се купи од нас?
Нашата фабрика се многу строги со квалитетот на производот,вклучени сликарство, собранието и изработка, и да добие високо пофалба на нашиот висок квалитет,ве молиме да ни веруваат.
Сите нашиот тим се мотоцикл fanatics. Ние знаете што сакате и да знаат што да очекуваат.
1. Нашата маска се со повисок квалитет!
2. Нашата услуга е брзо! Пријателски и сигурен!
3.Нашите испорака е брзо и бесплатно!
4.Нашата цена е одлично!
5.Нашата маска ќе одговара!
6.Нашата маска се безбедно спакувани!
8, За Ракување Со Времето :
Сите обтекател се наслика по plaeced цел, ние треба 5-7 работни дена да сликам, Поради странство превозот,објектот ќе се испраќаат директно до вашата врата со 5-7 дена.
Можете да ги добиете во 10-14 дена по плаќање на нарачката.
Тука е и нашиот следење резултат на еден пакет во САД клиент, ќе видите, клиентот може да се добие пакет во 4 дена.
Ние ќе ви даде следење на број што е можно објектот е подготвен за испорака.
Ве молиме сите корисници ќе биде потребно трпение! не можеме контрола на превозот на компанијата. некои пати тоа ќе потрае подолго време, но понекогаш тоа ќе биде потребно пократко време.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки,даноци и давачки ..не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
9, Нашата пакет и Транспорт :
Ние ги испита маска и бидете сигурни дека нема квалитет проблем пред пакет тоа.

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Име На Модел:
YZFR1 2009-2012 HT8V
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
Вбризгување на ABS пластика
Објектот Тежина:
9kg
Бренд Име:
MidDale
Модел:
YZF-R1
Година:
2009 2010 2011 2012 година
боја:
исто како на сликата покажува

Производи во категоријата

Управниот Амортизерите Стабилизатор Линеарна Обратна Безбедност Контрола За Yamaha YZF R1 R6 FZ6R FZ6 XJ6S XJR400 FZ1 FJR1300 FJ09 TDM900

1439.52 -10 % DEN 1296.00

100% Сосема Нов.Мерење како слика, бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот заграда , или можете да пребарувате заградата во нашата продавница да се совпаѓаат.CNC Изработени со 6061T6 алуминиум и тешко anodised.Заврши амортизацијата систем користи чувствителен на брзина технологија.Помага во одржување на контрола и намалување на заморотУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила.Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни.Антиoxidising и долготрајни.На апсорбери се целосно прилагодливи и може да се прилагоди во 23 позиции да ви помогне да ги најде најдобрите контролирањето...

резервоар за гориво гас капа пропустливи АЛУМИНИУМ CNC вентил на пропустливи капа за dirt bike/ATV/јама велосипед/пари велосипед користат бесплатен превозот!

143.52 -6 % DEN 135.00

Резервоар за гориво Вентил на Пропустливи Ca pБоја Опција : Црна / Зелена / СиваСребрена / Сино / Gold / ЦрвенаВе молиме оставете порака на вашата боја опција кога цел! Ви благодариме

Тешко торба Beveled Дисага Хардвер Latch Зглоб Заклучување за Полнење За Харли Стрит Глајд Роуд Кинг FLHR 02-13

DEN 4175.52

Одговара : 19942013 Туринг Модел тешко кеси FLT, FLHT, FLHTCU, FLHRC, Роуд Кинг, Роуд Глајд, Стрит Глајд, Електра Глајд, УлтраКласичен и СИТЕ Туринг ТОРБИ за КРАТКИ ИЛИ ПРОДОЛЖЕНА Latch ХардверСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : Антикорозија, висока јачина на 304 Нерѓосувачки Челик конструкција за дополнителна издржливостДодадете highend допир да вашиот туринг моделОдлична Состојба, Без инсталирате инструкции и лесно да се инсталира Latch ОпфаќаСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : АлуминиумСтил:BeveledБоја : Црна Lock SetСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : ЧеликВклучени : 2 појавување на копчињата и 2 појавување на бравиПроизводот е директна замена за Харли Тешко Дисага Брави Капак ДихтунзиСостојба : Резервни Сосема НовМатеријал : ГумаКоличина : 4 парчиња перници и 4 парчиња grommets Пакет се вклучени : 1 Сет Latch Хардвер1 Сет Latch Опфаќа1 Поставите Заклучување На Сет1 Сет Капак Дихтунзи

Обичај слободни Вбризгување на мувла маска колекции за YAMAH R1 2004 2005 2006 YZF R1 04 05 06 YZF 1000 зелен црн мотор обтекател комплет

20640.00 -8 % DEN 18989.00

Фабриката Продавачот Продавница Бр 803355 се Купи Било Маска сет, Се 7 Бесплатни подароци!!! Најниска цена ! Бесплатни прилагодено ! H igh Квалитетна ABS Пластика1, Производ на слики : 2, Кликни тука! други модели што би можеле да бидат заинтересирани во : 3, Слободни Прилагодено боја работа : Ако сакате да ги прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!Како да додадете забелешки за некој објект?Кога сакате да проверите, одете на количката и се најде "Оставете порака за овој продавачот" копчето...

BJMOTO мотоциклите Guard Заштита Браник Декоративен Блок Модифицирани 25мм Несреќа Бар за BMW R1200GS LC ADV F700GS F800GS

925.92 -10 % DEN 833.00

Мотоциклите Guard Заштита Браник Декоративен Блок Модифицирани 25мм Несреќа Бар за BMW R1200 GS LC ADV F700 GS F800 GS Материјал : ПОМ Боја : Црна Fitment : Универзална За BMW R1200 GS LC ADV F700 GS F800 GS Мотор Заштита Браник Декоративен Блок Расклопување Инсталација 28mm или 25mm Или 22 мм Дијаметар

Евтини!!! Маска За Хонда CBR-600RR 2005 2006 ( Портокал репсол) cbr600rr 05 06Customize Обтекател комплет тука l10

17760.00 -8 % DEN 16339.00

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За CBR 600 20052006 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

Мотоцикл волан амортизерите стабилизатор линеарна обратна безбедност контрола за BMW F 800 S F 800 ST F 800 R S 1000 RR Р 850 Р K1200 РС

DEN 1914.72

НИ 13.99 / пар НИ 4.34 / пар НИ 19.83 / пар НИ 15.85 / пар НИ 8.89 / парче НАС 9.35 / парче НАС 15.99 / пар НИ 9.89 / пар НИ 3.79 / пар НИ 19.99 / парФункција Заврши амортизацијата систем користи чувствителен на брзина технологија. Помага во одржување на контрола и намалување на заморот Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност. Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила. Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни. Антиoxidising и долготрајни. Врвен квалитет и безбедност се гарантира Лесна ИнсталацијаСостојба : 100% сосема новПозиција на велосипед : Врвот на планината.Материјал : ЦПУ Машински висок квалитет на алуминиумТежина : 382gДолжина : беа 25,5 cm / 10.04"Пакет Се Вклучени : 1 парче Волан Стабилизатор Амортизерите и кутија (Заградата колекции не се вклучени)FitmentОваа Волан Амортизерите одговара најмногу на мотоцикли...

Сини бои 7/8 Dirt Bike Dirtbike АТВ Мотоцикл Четка Бар Рака Guardsmotorcross Handguard Покрие wiht 7 бои

DEN 719.52

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : Пластика2.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костец3.Боја : Сина4.Погодни за : Fitment : сите мотоцикли со 22mmmm се справи со барови,5.Како што се : Хонда, Suzuki, Јамаха, Kawasaki, итн6.Количина : Сет од 2 (Лево и Десно)Предност : 1.Висока технологија.направени од страна на CNC,Hight квалитет .2.100% НОВИ и Бренд за осигурување на квалитетот .3.имаат следење на информации за да проверите,безбедно да се купи.Пакетот вклучува : 1 XMotorcycle handguards (22mm)Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање2.имаме provding трговија на големо,ако понудата големо цел ќе се чувствуваат слободни да ме контактирате.1...

NICECNC За Kawasaki Z900 Z 900 2017 2018 Мотоцикл Радијатор Решетката Guard Покрие Заштитник Пред Алуминиум Масло Вода Кулер Guard

1536.00 -9 % DEN 1398.00

ФункцијаТие се подобри изгледот на вашиот велосипед како и да помогне да се заштитат вашиот скапи и ранливи радијатор од летање патот остатоци.Инсталирање зад OE пластични гарда, го спречува помали патот остатоци и камења од притискање на радијаторот што можат лесно да се помине минатото OE гарда. Без постојани промени треба да се направат со велосипед.Лесни и силна алуминиум.Лесно да се чисти и / или оддели за темелно отстранување на грешки и други остатоци.Лесно да се инсталира, нема инсталација.СпецификацијаБренд : UnbrandedМатеријал : 6063Т1 АлуминиумБоја : ЦрнаПоставување на Возило : ПреднатаПодТип : Радијатор Sheild ЗаштитаНаменети За Употреба : Менување / Подобрување НаПроизводителот Дел Број : не се применуваПакет Се Вклучени1 x Радијатор Стража ПоставиFitmentЗа Kawasaki Z900 2017UpИзвестување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

7 боја Опција бесплатен превозот Мотоцикл Dirt Bike употреба Handlebar Guard handguards Рака Четка Чувари бела боја

DEN 623.52

добредојдовте на нашиот Бренд Koo K професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Fetures : 1.Материјал : Пластика2.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костец3.Боја : Бела4.Погодни за : Fitment : сите мотоцикли со 22mmmm се справи со барови,5.Како што се : Хонда, Suzuki, Јамаха, Kawasaki, итн6.Количина : Сет од 2 (Лево и Десно)Предност : 1.Висока технологија.направени од страна на CNC,Hight квалитет .2.100% НОВИ и Бренд за осигурување на квалитетот .3.имаат следење на информации за да проверите,безбедно да се купи.Пакетот вклучува : 1 XMotorcycle handguards (22mm)Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање2.имаме provding трговија на големо,ако понудата големо цел ќе се чувствуваат слободни да ме контактирате.3...

Вбризгување на Маска За Хонда CBR600 2003 2004 cbr600 04 03 ( Црвено црн ) бесплатно да ги прилагодите на decal Обтекател комплет l60

18000.00 -8 % DEN 16560.00

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За CBR 600 20032004 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

Мотоцикл CNC Стража Пред Синџир Затегнувачки Заштитник Покритие За KAWASAKI KX125 2003-2008 KX250 2005-2008 ГОДИНА KX250F 450F KXF 250 450

1056.00 -10 % DEN 950.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетПремиум квалитет, Елоксирани површина ЦПУ Машински Со Алуминиум, Неверојатно Светло И СилнаЛесно Да Се ИнсталираСпецификација : Боја : Зелена Како СликиМатеријал : 6061T6 АлуминиумПогодни За : KAWASAKIKX125 20032008KX250 20052008 годинаKX250 F 2017KX450 F 20062017Пакетот Вклучува : 1 * Затегнувачки Покрие Како СликиИнсталација Настава НЕ се Вклученине го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

Чиста бела Вбризгување на мувла обичај маска за ЈАМАХА 2008 2009 2011 2013 YZF-R6 делови од телото YZF R6 08-13 резервни YZF1000 R6

22560.00 -8 % DEN 20755.00

Фабриката Продавачот Продавница Бр 803355 се Купи Било Маска сет, Се 7 Бесплатни подароци!!! Најниска цена ! Бесплатни прилагодено ! H igh Квалитетна ABS Пластика1, Производ на слики : 2, Кликни тука! други модели што би можеле да бидат заинтересирани во : 3, Слободни Прилагодено боја работа : Ако сакате да ги прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!Како да додадете забелешки за некој објект?Кога сакате да проверите, одете на количката и се најде "Оставете порака за овој продавачот" копчето...

одговара колекции ,CBR600RR Маска 2005 2006 РЕПСОЛ портокал cbr 600rr 05-06 Обтекател комплет За Хонда l42

17760.00 -8 % DEN 16339.00

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За CBR 600 RR 20052006 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

Мотоцикл Три-Линија Мерач Трим Покритие За Харли Туринг Стрит Глајд роуд кинг Trike 2014-2017 chromed

1922.88 -5 % DEN 1827.00

Состојба : Резервни 100% Сосема Нова Боја : Хром Материјал : Hight Квалитетна ABS Пластика, Чисти & елегантен се најдобрите зборови за да се опише овој дел...

За BMW R1200GS Мотоцикли Радијатор Скара Guard Кулер Покритие за BMW R 1200 ГШ GSA ADV LC WC 2013- 13 14 15 16 по пазарна

1583.52 -10 % DEN 1425.00

Производ функција : Тоа им помага да се заштити радијатор од песок или камен штета Отпорна на брзање, ќе изгледаат како нови после миење...

Мотоцикл 49mm Монтажни Шофершајбната 49mm Стеги За Харли Дуна V род Масти Боб Вајд Глајд 06-16 црна

2620.80 -5 % DEN 2490.00

49mm Шофершајбната Стеги Состојба : Резервни 100% Нови и Одлична Состојба Лесна Инсталација Без инсталирате инструкции Боја : Црна Материјал : Цинк легура ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 Пар Шофершајбната Стеги Fitment: Одговара За 20022010 VRSCA и VRSCAW, 20042005 VRSCB, 2007 VRSCX, 2016подоцна XL1200 X и 2006подоцна Дуна модели (освен FLD) опремени со БрзОслободување стил ветробрани 2016 година Стрит Боб FXDB Масти Боб FXDF лоу Рајдер FXDL лоу Рајдер S FXDLS Вајд Глајд FXDWG Roadster XL1200 CX Четириесет и Осум XL1200 X 2015 Стрит Боб FXDB Масти Боб FXDF лоу Рајдер FXDL Вајд Глајд FXDWG 2014 Стрит Боб FXDB Супер Глајд Кастом FXDC Масти Боб FXDF лоу Рајдер FXDL Вајд Глајд FXDWG 2013 Стрит Боб FXDB Супер Глајд Кастом FXDC Масти Боб FXDF Вајд Глајд FXDWG 2012 Стрит Боб FXDB Супер Глајд Кастом FXDC Масти Боб FXDF Вајд Глајд FXDWG 2011 Стрит Боб FXDB Супер Глајд Кастом FXDC Масти Боб FXDF Вајд Глајд FXDWG 2010 Супер Глајд FXD Стрит Боб FXDB Супер Глајд Кастом FXDC Масти Боб FXDF CVO Масти Боб FXDFSE2 Вајд Глајд FXDWG V Род VRSCAW 2009 година Дуна Супер Глајд FXD Дуна Стрит Боб FXDB Дуна Супер Глајд Кастом FXDC Дуна Масти Боб FXDF CVO Дуна Масти Боб FXDFSE Дуна лоу Рајдер FXDL VRSCAW V Род VRSCAW 2008 година, Дуна Супер Глајд FXD Стрит Боб FXDB Дуна Супер Глајд Кастом FXDC Масти Боб FXDF Дуна лоу Рајдер FXDL Сопствени Возила Операции Дуна FXDSE2 Дуна Вајд Глајд FXDWG VRSCAW V Род VRSCAW 2007 година Дуна Супер Глајд FXD Стрит Боб FXDB Дуна Супер Глајд Кастом FXDC Дуна Ниска Rider FXDL Сопствени Возила Операции Дуна FXDSE Дуна Вајд Глајд FXDWG VRSCAW V Род VRSCAW VRSCX VRSCX 2006 Стрит Боб EFI FXDBI Дуна Супер Глајд Кастом EFI FXDCI Дуна Супер Глајд EFI FXDI 35...

76 КОМПЈУТЕРИ Мотоцикл Завртка Обтекател Гром Ореви Подлошки Fastener Фиксација за Хонда CBF190R CBR250R ABS CBR1000RR VFR120 CBR300R

DEN 1311.84

Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : АлуминиумЗавршна Површина : Рек ПозлатаБоја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,ЗлатнаЗавртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Погодни За : Универзална одговара за Сите мото велосипедПакетот вклучува : 6pcs M6*44 MM 10pcs М5*30ММ 20pcs M6*24.5 MM20pcs М5*23.5 MM 20pcs М5*20.5 MM

10X 6MM Мото Додатоци Обтекател тело работа Завртки ЗА YAMAHA YZF-600 R6 YZF1000-R1 FZR600 XJ600 BMW S1000RR HP4 2006 2008

DEN 479.52

Состојба : 100% Сосема новКоличина : 10 компјутериМатеријал : Алуминиум CNCБои : сребрена / златниот / портокал / зелена / блу / црна / повторноПакетот Вклучува : 1 Сет на обтекател завртки(10 парчиња)Answer : ___________________________ Note : Имаме Црвено / Сино / Златниот / Црна / Сребрена / Зелена / Портокалова Боја за избор.Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо.Ве молиме контактирајте со нас слободно!Како што знаеме,ова е промотивни производи,ние ќе го избра обичните испорака,без следење на информации.Под нормални околности,пристигнување време за 30 50 дена.

Нова За Јамаха МТ-09 FZ-09 MT09 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник за Јамаха FZ09 МТ 09 2014 2015 година

239.52 -20 % DEN 192.00

Нова За Јамаха МТ09 FZ09 MT09 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник за Јамаха FZ09 МТ 09 2014 2015 2016 годинаFitmentЗа Јамаха МТ09 2013 2014 2015 2016За Јамаха FZ09 2013 2014 2015 2016Материјал : Направен од Кристално Јасна премиум TPU филмКарактеристики : Прецизни намалување на совршено се вклопуваат на Јамаха МТ09 / FZ09 кластер екран Направен од Кристално Јасна премиум TPU филм Штити кластер екран од гребење, прашина, топлина, остатоци и УВ Печати постојните гребнатини под и го прави кластер екран, како нов повторно Лесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екран Остави без остатоци кога отстранети Доаѓа со комплет за Чистење и Squeegee Инсталација : 1 : Чистење на кластер екран со микрофибер крпа за да се отстрани нечистотијата и dus; 2 : Отстранување на лагер со етикета Step1.(Бидете сигурни дека филмот не излезе со јасно лагер) 3 : Со лагер отстрани целосно, спреј либералната количина на вода на лепило страна...

Ново Сребро Мотоцикл Пред Несреќа Барови Мотор заштита барови За BMW K1600GTL 2011 2012 2013 2014 2015 година

9824.64 -15 % DEN 8351.00

Висок квалитет на Моторот Заштита Несреќа Барови Сигурна заштита на важни мото делови Силна рамка врска Одговара на изгледот на мотоцикл Материјал : обложени тубуларна челик Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Sliver Fitment : За BMW K1600 GTL 20112016 Лесна инсталација...

Бесплатни 7 подароци обтекател комплет за Suzuki GSXR750 1996-2000 сина, црна маска поставите GSXR 600 96 97 98 99 00 OT13

17520.00 -8 % DEN 16118.00

Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!Опис на производот Одговара за : За GSXR600 19962000 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика...

Мотоцикл chromed кој се одвојува Два До Багаж Рек Приклучните Хардвер за Полнење За Харли Туринг 1997-2008

2772.00 -5 % DEN 2633.00

Опис на производот кој се одвојува Два До Багаж Рек Приклучните Хардвер за Полнење За Харли Туринг 19972008 Состојба : Резервни 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Висок Квалитет на Метална Боја : Хром Слични на дел 5380406 Лесна инсталација! Вклучува Лево и Право на платите и неопходен хардвер (прикажано на сликата) Fitment : Одговара за Харли Туринг 19972008), Роуд Кинг, Роуд Глајд, Стрит Глајд & Електра Глајд Наменет за употреба со оем : Две до Багаж рек 5374397 Две до Багаж рек 5327604* Самостојна Турнеја Pak рек 5326002* Пакет се Вклучени : 2 X Приклучните Хардвер за Полнење (Само како слика се прикажани)

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.