• Ново
Оригиналната Боја на OPC Тапан За Xerox Document Центар 336 286 236 Копир Тапан Единица,За Xerox DC336 DC286 DC236 Слика Тапан Единица OPC

Оригиналната Боја на OPC Тапан За Xerox Document Центар 336 286 236 Копир Тапан Единица,За Xerox DC336 DC286 DC236 Слика Тапан Единица OPC

Оценка на клиентот:
DEN 2112.00

Износ
Залиха


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Xerox DC236/286/336 Оригиналната Боја на OPC Тапан, Долг Живот OPC Тапан, Направени Во Кореја За Употреба Во : Xerox Docu Centre 236/286/336 Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Карактеристики

Тип:
opc тапан
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
DC236/286
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
XEROX
Копир Модел:
За Xerox Document Центар 336 286 236 Копир
Тапан Единица:
За Xerox CT350299 CT350769

Производи во категоријата

1Pcs OPC Тапан За Брат DR750 720 3335 3385 3395 ХЛ-5440D 5445D 5450DN 6180DW 8510DN 8520DN 8515D Печатач

801.12 -12 % DEN 705.00

1 Buc OPC Тапан За Брат DR750 720 3335 3385 3395 ХЛ5440 D 5445 D 5450 DN 6180 DW 8510 DN 8520 DN 8515 DPrinterПакетот Вклучува : 1 Pcs OPC ТапанПакување Тип : Боја кутија за пакување Печатач Модел : За Брат DR750 720 3335 3385 3395 ХЛ5440 D 5445 D 5450 DN 6180 DW 8510 DN 8520 DN 8515 DПревозот : 1...

1 Buc OPC Тапан За Брат DR520 DR580 DR3150 DR3100 DR3250 HL5240 5250DN 5250DNT 5270 5280DW 5281DW MFC-8370DN 8460C 8460N

700.32 -14 % DEN 602.00

Пакет Содржина : •1 Buc OPC Тапан Пакување Тип на : • кутија за пакување Печатач модел : За Брат DR520 DR580 DR3150 DR3100 DR3250HL5240 5250 DN 5250 DNT 5270 5280 DW 5281 DW 5284 DW 5340 D 5350 DN 5370 DW 5380 DNMFC8370 DN 8460 C 8460 N 8660 DN 8670 DN 8860 DN 8870 DW 8862 DN 8863 DN DCP8060 8065 DN 8070 D 8080 DN 8085 DN 8380 DN 8460 N 8480 DN 8890 DNBanktransfer1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Висок Квалитет на Нови OPC Тапан Компатибилен За Остри MX-312 MX312 M261 M311 M311N 311 312 261 2628L 2608 3108U 3508N M260 M310 Тапани

1046.40 -5 % DEN 994.00

започнетекрајотВисок Квалитет на Оригиналната Боја на OPC Тапан Компатибилен За Остри MX312 M261 M311 M311 N 311 312 261 2628 L 2608 3108 U 3508 N M260 M310 DrumsАко имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.стр acking : НеутралнаВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Висок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705X 7050 7051 9300 9400 9600 Тапан

DEN 28560.00

започнетекрајотВисок Квалитет Инженеринг Машина OPC Тапан Компатибилен За Постројката TDS400 TDS100 320 400 450 600 705 X 7050 7051 9300 9400 9600 ТапанПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пос воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо .

1 Buc OPC Тапан За Брат DR350 ХЛ-2030 2040 2040N 2050 ГОДИНА 2045 2070N MFC7220 7420 7225N 7420 7820 Fax2820 2920 DCP7020 7025

796.32 -14 % DEN 685.00

Пакет Содржина : •1 Buc OPC Тапан Пакување Тип на : • кутија за пакување Печатач модел : За Брат DR350 ХЛ2030 2040 2040 N 2050 ГОДИНА 2045 2070 N MFC7220 7420 7225 N 7420 7820 Fax2820 2920 DCP7020 7025 DR2115 HL2140 2150 N 2170 W DCP7030 DCP7045 N MFC7340 7440 7450 7840 WBanktransfer1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Висок Квалитет на Opc Тапан Компатибилен За Коника Minolta 920 950 opc тапани

DEN 3600.00

Висок Квалитет на Opc Тапан Компатибилен За Коника Minolta 920 950 opc тапаниПакување : НеутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

OPC Тапан Компатибилен За Брат ХЛ 2220 2230 2240 2270 2275 2130 2132 2230 2250 2270 2280 DCP 7055 7060 MFC 7360 7060 DR420

984.00 -5 % DEN 935.00

започнетекрајот OPC Тапан Компатибилен За Брат ХЛ 2220 2230 2240 2270 2275 2130 2132 2230 2250 2270 2280 DCP 7055 7060 MFC 7360 7060 DR420Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Експрес : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Оригинални Нови OPC Тапан За kyocera FS2100 FS4100 FS4200 FS4300 M3040 3540 3550 3560 3640 Тапан

3312.00 -5 % DEN 3146.00

започнетекрајотОригинални Нови OPC Тапан За kyocera FS2100 FS4100 FS4200 FS4300 M3040 3540 3550 3560 3640 ТапанЗабелешка : Ако менувачот е различен со твоите opc тапан опрема , можете да го промените вашиот стар opc тапан опрема за мојот opc тапан , тоа исто така може да го користите за вашиот печатачПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

DC900 DC4110 DC1100 Hight Квалитет Фотокопија Машина Opc Тапан за DC 900 4110 1100 Копир делови

3528.00 -15 % DEN 2999.00

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

2 парчиња/многу AR-450DR AR-451DR долг живот OPC тапан за Остри AR-M350 ARM450 ARP350 ARP450 ARM280 тапан цилиндар

DEN 2112.00

2 парчиња / многу AR450 DR AR451 DR долг живот OPC тапан за Остри ARM350 ARM450 ARP350 ARP450 ARM280 тапан цилиндарРежим l : AR450 DR AR451 DRТип : OPC тапанФункција : Компатибилни НовиБоја : Оригиналната БојаДолг Живот (Страница Принос) : 200kКвалитетот Ранг : Одделение АМашина Модел : За Остри ARM350 ARM450 ARP350 ARP450 ARM280За Imagistics IM3510 IM4510За Okidata B8300 NПакет Содржина : 2 парчиња x OPC тапаниHige квалитет тапани, можете да ги видите линии...

Јапонија за Мицубиши OPC ТАПАН за Ricoh Aficio ПРАТЕНИК 1600 2000 2352 2500 2510 2550 2851 2852 3010 3350 3351 3352 2501 2553 3053

2066.88 -20 % DEN 1654.00

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ"...

Висок Квалитет на Opc Тапан Компатибилен За Коника Minolta C220 C280 C360 C224 C284 C364 C454 opc тапани

DEN 1224.00

Висок Квалитет на Opc Тапан Компатибилен За Коника Minolta C220 C280 C360 C224 C284 C364 C454 opc тапаниПакување : НеутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.