• Ново
Моден Обрачот Huggie Обетки Хип Уво Пирсинг Хируршки Челик Црна Обрачот Earring за Мажи

Моден Обрачот Huggie Обетки Хип Уво Пирсинг Хируршки Челик Црна Обрачот Earring за Мажи

Оценка на клиентот:
DEN 136.80
DEN 120.00 -12 %

Износ
Залиха

Моден Обрачот Huggie Обетки Хип Уво Пирсинг Хируршки Челик Црна Обрачот Earring за Мажи
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : 7*9mm Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парче
Превозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)
Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )
Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот. Ние сме среќни да се обезбеди каква било помош што можеме да го направиме тоа за вас.
Нашите работно време : сад : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00 Франција : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 Велика Британија : AM 1 : 00~9 : 00 Шпанија : 2 СУМ : 00~AM 10 : 00 Германија : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00~PM 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ 2 : 00
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации,бидејќи негативни повратни информации не може да се реши нешто, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани убави подароци.
Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот. Ние сме среќни да се обезбеди каква било помош што можеме да го направиме тоа за вас.
Нашите работно време : сад : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00 Франција : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 Велика Британија : AM 1 : 00~9 : 00 Шпанија : 2 СУМ : 00~AM 10 : 00 Германија : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00~PM 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ 2 : 00
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обрачот Earring
Бренд Име:
ZS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Големина (Должина * Ширина):
7*9mm
Накит Тип:
Обетки
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
Пакет:
opp вреќа+меур завиткани
дизајн:
earring обрачот
клучен збор :
earring обрачот пирсинг
клучен збор:
уво обрачот накит
Тип:
Обрачот Обетки

Производи во категоријата

Моден жените циклуси сребро обетки, девојка 925 фунта сребро обетки, долго солидна сребро обетки, убава накит трговија на големо

570.72 -18 % DEN 468.00

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

Ликот на S925 сребрен накит трговија на големо парична казна инкрустирани CZ дами сите натпревар уво клип исклучителна блескави вечера

2444.64 -20 % DEN 1956.00

Цена : 187.60 јуани Цена : 127.20 јуани Цена : 163.00 јуани Цена : 24.00 јуани Цена : 63.20 јуани Цена : 39.00 јуани Цена : 57.20 јуани Цена : 150.00 јуаникарактер сребро производ niello покрие лабава црна и сребрена светла бела и сребрена разлика од сребро 925 поставите повеќе видови на природни камења нов стил цена материјална корист е да купите избор одби да мало производ параметрисребро бренд личност【 материјал 】 карактер сребро производ【 калинка црвена 】925 за Тајландски сребро, сребро е antique Process на сребрени украси【Најмногу е да се стави на шоуто 】 антички сребрен ефект поsilver sulfideсребро оваа сребро и Тајландски сребро повик 925 а "тоа е затоа што општите сребрени украси се лесно да се менуваат бојата" silver sulfide нема да се претвори жолта по темни и сребро по вулканизација на сила примитивни на примитивни едноставност "на овој пристап доаѓа од Тајланд" silver sulfide нема да се претвори жолта по темни Тајландски сребро своите практики е сребро на сребрен накит мешавина на сулфур melting Covering површината со стаклестото држава " niello покрие лабава црна и сребрена светла бела и сребрена контраст "специјални визуелни ефекти благодарение на специјалниот стар третман црна сребрен накит не само што долго време овој пристап доаѓа од Тајланд, исто така, значително да ја зголеми површината цврстина уникатна текстура и боја накит е јасна и едноставна овој пристап доаѓа од Тајланд process Burn по третман на сребро се открие на едноставен стил niello покрие лабава црна и сребрена светла бела и сребрена контраст "изгледа стар" имаат аура на античка "изгледа стар" silver sulfide нема да се претвори жолта по темни извлечена со посебни вештини за да се обезбеди уникатна боја и текстура својата посебна технологија и вградена технологија за да се направи секое парче на сребрен накит не е егзотични feeling Of на treasurenull Payout долго уво клип wide About aftersales услуга здраво niello покрие лабава црна и сребрена светла бела и сребрена контраст ви благодариме за вашиот признавање на нашата вашето задоволство е наша крајна цел niello покрие лабава црна и сребрена светла бела и сребрена контраст толку добар за нас, ве молиме да дадете искрена комплиментniello покрие лабава црна и сребрена светла бела и сребрена разлика од повеќе пријатели треба водич за навигација секој добар е навистина good So биде дарежлив со вас за нашите резултатилјада сте задоволни со избираат и да купуваат помалку стокиантички сребрен ефект попродажбата на услугата повик на ага ние ќе го слушате вашето мислење и да ви обезбеди задоволително решение 3.0 cm ако ви треба замена 2.0 cmвие внимателно да ги прочитате на следнава содржинаtaobao корисничко име, ве молиме користете го блокира писма зборвраќање причина за замена на стокови името и членот број доколку не можете need Return на goods Please укажуваат на член број за бебе боја на бројот, како што се новата адреса ве молиме да не ја користите истата нова адресазабелешка 01062237149...

Злато-боја Јазол Обрачот Обетки За Жените Мода Накит Едноставна Улица Трендовски Стил Earring Темперамент Подароци

177.60 -21 % DEN 140.00

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нараквици & алки и прст прстени...

Висок Квалитет сребро позлатен обетки Мали Обрачот Обетки За Жените ААА Циркони Жените Обетки Накит Најдобрите Подароци Bijoux

119.04 -15 % DEN 101.00

Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Можете Да Внесете ги Линковите Подолу,и изберете од нашите обетки Категорија!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

ZOSHI Доведе & Никел Слободни Сребро Позлатен Мал Круг Обетки Отвори Сјајна CZ Панк Рок Обрачот Обетки за Жени или Мажи Накит

104.64 -15 % DEN 89.00

Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Можете Да Внесете ги Линковите Подолу,и изберете од нашите обетки Категорија!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

SUNSLL Бакар Иглички Бела Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos

365.76 -20 % DEN 293.00

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки / Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони / Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Platinum Циркон Боја : Бела

Ethlyn врвот продажба година Врвни Мода Eritrean / Етиопската/Skopje/Кенија /Гана Етиопската дизајн Златна Боја жените обетки

DEN 331.20

Накит деталиПревозот1 Бесплатен превозот ПолитикаF ree превозот од Кина пост воздух mail за да ја испратите вашата стока (слободен испрати epacket, САД)2 Пристигнување ВремеКина пост воздух mail : околу 3540 работни дена да пристигнеDHL / UPS / DHL : околу 38 работни дена да пристигнеEMS : за 410 работни дена да пристигне3 ЦаринаОбично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката...

Деца Накит Жолто Злато Боја на Роза Црвени/Бели Цвеќиња Кубни Циркони CZ Анти-Алергиски Huggie Обрачот Обетки за Деца Девојки

383.52 -43 % DEN 218.00

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБојата на Обетки : Роза Црвено / БелоПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 13мм за Грешка.2...

Шупливи Надвор Тајландски Сребро Earring Фунта Сребрен Накит Дизајн Женски Обетки

1728.00 -24 % DEN 1313.00

Наслов Шупливи Надвор Тајландски Сребро Earring Фунта Сребрен Накит Дизајн Женски Обетки Материјал Сребро Технологија за Третман Пломба Гем Видови Уво Клип Стил Дама Чистота сребро 925

Chiang Mai тајланд S925 Фунта Сребро Обетки рачно изработени народни стил обетки сребро обетки оригинални ретро стил

1402.56 -20 % DEN 1122.00

Адреса на компанијатаво yuexiu област на гуангжу сити, провинцијата guangdong по Yangtze реката во зборот плоштадот лулу ден 18031804 peng ya накит добредојде клиенти за да ја посетите бизнис преговорифабрика адресаguangdong shanwei градови море потфат meilong градот меи меи северна road, huaqiang северна индустриски парк спроти зградатана сопствени процесирање на нарачкатаоваа фабрика може да обезбеди прилагодено за обработка на сребрен украс богати искуства во производство и обработка вие само треба да се обезбеди samples Design цртежи or Source датотеки можат да работат надвор на вашиот производ обработка на кориснички бесплатен мора прво да се плати примерок такса 3 D еден телефон на повеќе од мувла такса и примерок такса брза испорака 200 специфични ве молиме консултирајте се со услуги на клиентите или бирате hotline02083514950

Обрачот Обетки Иновативни Елементи Топла Продажба Змија жолто Злато боја Хип Хоп Обетки За Жените Накит трговија на Големо E627G

498.72 -50 % DEN 250.00

ТОПЛА ПРОДАЖБАzirco Жените Накит Поставите Ѓердан И Earring Стил : мода накит , обрачот обетки Материјал : еколошки бакар , жолто злато позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

Ангелски Пеперутка Multicolor Morganite Розова Кубни циркони 925 Sterling Silver Huggie Обрачот Обетки За Жените S5399

525.60 -39 % DEN 321.00

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Злато карики обетки жените boucle d'oreille auskarai orecchini cerchio aros brinco oorbellen ringetjes yuvarlak kupe earing EH25W

261.12 -30 % DEN 183.00

Карактеристики На Производот : Метал материјал : вистински 18k злато позлатен / платина позлатен бакарПозлата технологија : вистински злато позлата од три патиМетал безбедност : Олово Слободни, Никел Слободни, АнтиАлергијаГем материјал : вистински кубни циркониEarring големина : 13.5 mm X 6mmЦиркони големина : N / AЦиркони количина : 48pcs циркони во вкупниотЦирконот боја : crystal clearНето тежина : 5 грама+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби : ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ : 1)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.