• Ново
Нова Мода Накит Краток Искажете Вашето Лице Обрачот Обетки За Жените Голема Преувеличаване Жица Обетки Bijoux 2017

Нова Мода Накит Краток Искажете Вашето Лице Обрачот Обетки За Жените Голема Преувеличаване Жица Обетки Bijoux 2017

Оценка на клиентот:
DEN 115.20

Износ
Залиха


Материјал : Алуминиум Големина : 6 CM Големина : 6 CM Боја : Злато, Сребро Тежина : 6g Пакување : 1pair/opp
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод .Ако сакате да брод преку Експрес ,ве молиме да се плати за дополнителни превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако ќе плаќање е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите addtional царинската такса,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни такси многу се собираат во thime на испорака.
Ние нема да наплата на превозот задолжен за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе се вратат ако не се врати ставки во рок од 20 дена од вашата приемот на точка од која било причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина и др;
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satisfided со нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Метална боја:
Злато, Сребро.
Бренд Име:
cosstore
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0139
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
6cm

Производи во категоријата

Висок Квалитет сребро позлатен обетки Мали Обрачот Обетки За Жените ААА Циркони Жените Обетки Накит Најдобрите Подароци Bijoux

119.04 -15 % DEN 101.00

Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Можете Да Внесете ги Линковите Подолу,и изберете од нашите обетки Категорија!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Ангелски Пеперутка Multicolor Morganite Розова Кубни циркони 925 Sterling Silver Huggie Обрачот Обетки За Жените S5399

525.60 -39 % DEN 321.00

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

E805 трговија на големо жените дама Црна крстот шарм девојка сребро позлатен обетки висок квалитет на модата класичен накит antiallergic

72.00 -10 % DEN 65.00

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594 ние промет на големо со многу стил накит, добредојдовте контактирајте со нас, најниска цена.1.цел помалку 200ќе испораката од Страна на кина / хонгконг пост.2.цел повеќе од 200ќе испорака преку DHL / UPS / Федекс / EMS / HKAP / ARAMEXстоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиПечат : 925.Метал : сребро позлатен.Боја : сребро , како слика шоу.Пакет : содржина како слика1...

LWONG 2018 Мода Златна Боја Почетна V Обетки за Жените Геометриски V Обрачот Обетки Минимална Едноставни Обетки Секојдневниот Накит

119.52 -20 % DEN 96.00

LWONG 2017 Мода Златна Боја Почетна V Обетки за Жените Геометриски V Обрачот Обетки Минимална Едноставни Обетки Секојдневниот НакитМатеријал : цинк легураМерење : 3.8 cm должина*2.5 см ширинаПозлата : златоФункција : злато v обетки , геометриска обетки , минимални обетки , едноставни обетки , секојдневни накит

Моден Обрачот Huggie Обетки Хип Уво Пирсинг Хируршки Челик Црна Обрачот Earring за Мажи

136.80 -12 % DEN 120.00

Моден Обрачот Huggie Обетки Хип Уво Пирсинг Хируршки Челик Црна Обрачот Earring за МажиКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш не Носи Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : 7*9mm Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како прекрасна збирка ќе се добие 1 парчеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит...

Моден Накит Сребрена Боја Лакови Кристали Циркон Вода Обетки За Жените Луксузни Бакар Долго Обрачот Обетки

99.36 -15 % DEN 84.00

Тренди Кристал Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки За Жени / Мажи Готик Рок Earring Кристал & Нерѓосувачки Челик Обрачот Уво Накит парЖените Кристал Кристал Обрачот Обетки Кристал Pendant Сребрена / Злато Позлатен Обрачот Обетки Кука Дама Шарм Обетки парМажите / Жените не 'Рѓосувачки Челик Бисер Кристал Обрачот Обетки 316 L не' Рѓосувачки Челик Обрачот Earring Кука Huggie Унисекс Злато / Сребрена / Црна парМодната Панк Скок Обрачот Обетки За Мажи Нерѓосувачки Челик Мажите Скок Обетки Обрачот Huggie Црна / Сребрена / Злато парТренди Злато Позлатен Кристал Пеперутка Dangle Обрачот Обетки За Жените Накит Кристал Кристал Пеперутка Обрачот Обетки за Подарок парЖените Кристал Злато Позлатен Обрачот Обетки Дама Накит Злато Исполнет Циркон Круг Обрачот Earring Кристал CZ Обетки со Висок Квалитет парНова Мода Кристална Топка Обрачот Обетки Целосна CZ Кристална Топка Свадба Обрачот Обетки За Жените Сребро Позлатен Обетки Накит парМоден Жените Повеќе Слоеви Големи Круг Обрачот Обетки 3 Слоеви Сребро Позлатен Голем Круг Обрачот Huggie Обетки Накит парМоден Накит Сребрена Боја Лакови Кристали Циркон Вода Капка Обетки За ЖениЛуксузна Бакар Долго Обрачот ОбеткиОписМатеријал : Бакар + Кубни Циркон Кристал + Сребрена бојаБоја : Сина / Red / Смарагд / ВиолетоваПодарок за : Девојка / Жена / МајкаКоличина : 1 ПарГолемина : ER0089БL 26*9mm ,ER0506БZ 34*7mmМоден Жените Повеќе Слоеви Големи Круг Обрачот Обетки 3 Слоеви Сребро Позлатен Голем Круг Обрачот Huggie Обетки Накит пар10 Pairs / многу Модната Панк Скок Обрачот Обетки За Мажи Нерѓосувачки Челик Мажите Скок Обетки Обрачот Huggie Црна / Сребрена / Злато многупара / многу6 Pairs / многу Кристал Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки За Жени / Мажи Готик Рок Earring Кристал & Нерѓосувачки Челик Обрачот Уво Накит многупара / многу12 Pairs / многу Жени 18 K Злато Бисер Обетки Сите натпревар Бел Бисер Злато Позлатен Обрачот Обетки Кука Дама Бисер Кука Обетки 6 7 8мм многупара / многуМоден Жени 2 Стилови Изберете Сребрена Крило на Кристал Вода Капка Tassels Синџири Pendant Клипот Или Студ Earring Нови Пристигнување Жените Бисер Кристал Студ Обетки Кристал Бисер Вода Капка Злато Позлатен Студ Обетки Сите Женинатпревар Бисер Обетки Топла парЖените Сјајна Кристал Кристал Студ Обетки Големи Сини Обетки Кристал Злато Позлатен Овална Дијамант Earring Зелена Подарок парЖените Трендовски Кристал Пеперутка Студ Обетки Злато / Сребрена Позлатен Кристал Кристал Пеперутка Обетки парче1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 1545 дена пристигне;и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 513 дена да пристигнат.

Моден Обетки За Жените трговија на Големо Бело CZ Камен Монистра Обрачот Обетки Кристал Кристал Златна Боја Тока Обетки Дами

104.64 -15 % DEN 89.00

Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Имаме и други изјава обетки,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата!!!Можете Да Внесете ги Линковите Подолу,и изберете од нашите обетки Категорија!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Супер Големи Кругови Обрачот Обетки За Жените Мода Злато Сребрена Боја Накит, Трендовски Ретро Голем Круг Круг Обетки

38.88 -23 % DEN 30.00

H01 H02 : Дијаметар од 6cmH03 H04 : Дијаметар 10cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка, Western Union.Двете ве Молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник од сабота со исклучок на празници...

2018 Нова Мода CZ Обетки Кристал Сребрена Боја Цвет Обрачот Обетки за Жените Булчински Свадба Партија бижутерија Bijoux

67.68 -20 % DEN 54.00

Опис : Боја : Сребрена БојаСостојба : 100% Сосема НовПука : Пукање во ВидПакување : 1 ПарПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

Злато карики обетки жените boucle d'oreille auskarai orecchini cerchio aros brinco oorbellen ringetjes yuvarlak kupe earing EH25W

261.12 -30 % DEN 183.00

Карактеристики На Производот : Метал материјал : вистински 18k злато позлатен / платина позлатен бакарПозлата технологија : вистински злато позлата од три патиМетал безбедност : Олово Слободни, Никел Слободни, АнтиАлергијаГем материјал : вистински кубни циркониEarring големина : 13.5 mm X 6mmЦиркони големина : N / AЦиркони количина : 48pcs циркони во вкупниотЦирконот боја : crystal clearНето тежина : 5 грама+ Приказ на повеќе елементи кои можат да се сретне со вашите потреби : ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ : 1)...

Нова Мода Кристал Геометриски Обрачот Обетки за Жените Претерани Овален Облик на Изјава Обетки Девојки Уво Накит XR1400

125.28 -20 % DEN 100.00

Нова Мода Кристал Геометриски Обрачот Обетки за Жените Претерани Овален Облик на Изјава Обетки Девојки Уво Накит XR1400 Предмет Тип : Обрачот Обетки Пол : Жените Стил : Трендовски Материјал : Алуминиумски, Кристал Боја : Злато Должина : 4.5*3cm Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Пакет : OPP Вреќа Тежина : 13.5 g / пар Количина : 1 ПарТопло Совети : Доколку имате било какви прашања, ве молиме contat ни е на прво место...

GUSSIARRO трговија на Големо Деликатна Twisty Нерегуларни Бело Злато-Боја / Розово Злато-боја / Златни-боја Обрачот Жените Обетки Без Никел

211.20 -49 % DEN 108.00

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот...

HanCheng Нов Моден Тренд Класичен Јамка Златна Позлатен Круг Круг Големи Големи Обрачот Обетки За Жените Накит brincos bijoux

147.84 -35 % DEN 96.00

Han Cheng Нов Моден Тренд Класичен Јамка Златна Позлатен Круг Круг Големи Големи Обрачот Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.