• Ново
2017 Хавајски стил деца, бебе облека момчиња и девојки се подигнат поставите лето памук деца Кратко Sleeve прашка спорт одговараат на облека

2017 Хавајски стил деца, бебе облека момчиња и девојки се подигнат поставите лето памук деца Кратко Sleeve прашка спорт одговараат на облека

Оценка на клиентот:
DEN 556.80
DEN 440.00 -21 %

Износ
Залиха


2017 Хавајски стил деца, бебе облека момчиња и девојки се подигнат поставите лето 100% памук деца Кратко Sleeve прашка спорт одговараат на облека
Големина : 3 T За 100 Height 4 T За 110 Height 5 T За 120 Height Забелешка : 1 ве Молиме видете Големина Дефиниција, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 SET Висок квалитет Бебе облека прифаќаме само Alipay(Зачувам) .
Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai.
Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. 1.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки.
2.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.
На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.

Карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
JJYZ061
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни

Производи во категоријата

18 парче новороденче поставите момче облека памук бебе костум бебе девојка облека тимови панталони бебе облека, шапка лигавче ropa де bebe

1168.80 -28 % DEN 841.00

1.Единица cm грешка од ± 2 (Забелешка : на Одделот за рачно мерење не е грешка, тоа е нормално)2.Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина , ви благодариме.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување / наддавање...

CHCDMP пролет, есен нова мода бебе момчиња девојчиња дуксери спорт одговараат на Деца облека поставите деца обичните деца тренерки сет

682.08 -25 % DEN 512.00

Добредојдовте во мојата продавница за 1 4 годиниГолемина Големина cm cm cm Тело Биста Панталона Половината Висина / 18 МИЛИОНИ 80 / S 36 59 50 40 7585 / 24 M 90 / M 38 62 52 41 8590 / 3 T 100 / L 40 65 54 42 9095 / 4 T 110 / XL 42 68 56 43 95105 / Белешки за вашиот референца; 1...

Бебе Девојки Облека Поставува Надвор Рамо Маици + Зголеми Печатени Фармерки 2 Парчиња Одговара за Grils Деца Девојка Краток Ракав Памук Кошули Поставува

618.24 -12 % DEN 544.00

Стил : Девојка надвор рамо маици + Зголеми Печатени фармерки Материјал : Памук, Големина : 18 МИЛИОНИ24 M2 T3 T4 T5 T Тежина : 226g277g

R&Z 2017 Девојки Тексас Кошула Мода Везови Цвет Карактеристики Јакна Фустани Есен Долги Ракави, Блузи Облека на Децата

697.44 -45 % DEN 384.00

Добредојдовте на R & Z продавница3.28 егодишнината од нашата платформа,28.29.30 3 дена, ние ќе донесе голема активности,Се надевам дека можете да бидете навремено внимание на нашата продавница активностиБренд Име : Ai Le Зајакот Производи : Gilrs поставите MOQ : 1 PieceГолемина : таг : 100110120130140Погоден за возраст : 37y уши Материјал : Памук+Полиестер Дебелина : Умерена Погоден сезона : Летни,Пролет Превозот : EMS, UPSот, DHL, Кина пост воздух пошта и др.Боја : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive feedbackand 5stars...

2 парчиња бебето Деца Деца Лилјак облека поставите Дете Доенче Маскирна Бебе Момче Девојче Облека Т-маица Блузи+Панталони+Капи Тимови Сет

385.44 -20 % DEN 308.00

Најновите Модата Бебе Момчиња Тимови !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Новороденче Девојки и Момчиња Капчиња Поврзана Костим Фото Фотографија Реквизити Тимови Set-m15

240.00 -27 % DEN 175.00

Новороденче Девојки И Момчиња Капчиња Поврзана Костим Фото Фотографија Реквизити Тимови Сет100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека и удобна...

SAMGAMI БЕБЕ 2 парчиња Новородено Бебе Бебе Момче Девојче Облека Лето Цвет Печатени Црна Кратки Ракави Маскирани Т-маица+Кратки Панталони

451.20 -10 % DEN 406.00

Бебе Облека СетГолемина : 12 M(70) / 18 МИЛИОНИ(80) / 24 M(90) / 3 T(100)забелешка : големината 70=79months,size80=1013 месеци,size90=1318 ,size100=19 до 24 месеци

Pudcoco 2 парчиња Деца Деца Бебе Момче Облека О Момче Дуксери Блузи + Plaid Панталони Leggings Тимови Сет

DEN 327.84

Симпатична Бебе Момче Деца Тмаица+Панталони 2 парчиња Облека Поставено!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Бесплатни shippin 2018 зима деца кашмир Цртан филм задебелена 3pcs поставува бебе момчиња и девојки облека одговара

1824.00 -10 % DEN 1642.00

Големина informaiton(единица : cm) Возраст опцијаТМаица должина(cm)панталони должина(cm)градите(см) За висина(cm) 12 M 36 48 30*2 7380 18 МИЛИОНИ 38 50 31*2 8085 24 M 40 52 33*2 8590 3 T 42 54 34*2 90100 answer : ___________________________ NOTE : Има 1 до 2 cm разлика се должи на рачно мерење!љубезно потсетување : 1.панталони должина се мери со ставање надолу hemming;мери со рака,само за референца,грешка опсег 13cm2.Возраст опции не е за препорака,ве молиме обратете се до големината информации3.акции промена брзо,pls ни остави порака за вас како да се провери состојбата.многу ви благодариме за соработката !Задоволството На Клиентите : задоволството на клиентите : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било каквипрашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволствоShippment : 1...

Hooyi 2018 Пролет Момчиња Облека Поставите Кран Деца Tees + Панталони Памук Деца Спорт Одговараат Поставува маици Панталона Tracksuits

DEN 228.00

Големина : 12 M,18 МИЛИОНИ,2 Y,3 Y,4 Y,5 Y,6 Y Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.u може да се избере дезени и големини кои u сакате во една многу.кога у место цел,pls се земе предвид во ред со кодови на боја од покажувајќи ги следат слика.или контактирајте со продавачот за боја кој сакате uако не го избере специјални дизајни во еден ден кога у место со цел,тука ние ќе испрати у најдобро продаваната дизајн.Ако u би сакал да изберете дизајн освен на избор opition погоре,u само кликнете на боја" повеќе дизајн во pagedown" да се постави цел,и да преземе некоја белешка од редот со desin код следнивеДолго Панталона Одговара На Големината На Табелата : Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed...

Лето Стил Мода Слатки Деца, Бебе Облека Девојки Облека Без Ракави Прашка Chiffon Вест + Шорцеви Детска Облека Сет

281.28 -20 % DEN 225.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Материјал : Chiffon Бои : Солидна Боја Ракав : Без Ракави Повод : Лето Повик ,Партија Големина На : Одговара за 38 Години Децата Бебе големина возраст Должина Биста рамо Половината Панталони долго 2 3 T 49cm / 19.29" 58cm / 22.83" 15cm / 5.91" 22cm / 8.66" 23cm / 9.06" 4 4 T 51cm / 20.08" 60cm / 23.62" 16cm / 6.30" 23cm / 9.06" 25cm / 9.84" 6 5 T 53cm / 20.87" 62cm / 24.41" 17cm / 6.69" 24cm / 9.45" 27cm / 10.63" 8 6 T 55cm / 21.65" 64cm / 25.20" 18cm / 7.09" 25cm / 9.84" 29cm / 11.42" 10 68 T 57cm / 22.44" 66cm / 25.98" 19cm / 7.48" 26cm / 10.24" 31cm / 12.20"Забелешки : 1...

Бебе Момчиња Симпатична Дете Деца Маици, Блузи+ Панталони Тимови Деца Детска Облека 2 ПАРЧИЊА Облека Сет

456.48 -20 % DEN 365.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!tem Состојба : 100% Сосема новМатеријал : ПамукОбјектот Боја : како фотографијаПакет : 1pcs ТМаица Блузи + ШорцевиНашите слики се само за референца , ние не't гарантира носат ефект на различни тела сеисто како модел, ние препорачуваме да ја видите големината на табелата подолу пред вашата понуда.Големина Должина Биста(половина ) Ракав Рамо Предложи 70 годишна Возраст 45.0 cm / 17.72" 27cm / 10.63" 8cm / 3.15" 21.5 cm / 8.46" 06 месеци 80 48.5 cm / 19.09" 28cm / 11.02" 9cm / 3.54" 23.0 cm / 9.06" 612months 90 52.0 cm / 20.47" 30cm / 11.81" 9.5 cm / 3.74" 24.0 cm / 9.45" 1218months95 56.0 cm / 22.05" 31cm / 12.20" 10см / 3.94" 25.0 cm / 9.84" 1824monthsПријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето ...

2017 Деца Се Поставува За Девојки Облека Мода Пролет/Есен Тери Фокс Парче Облека Џемпер + Leggings Два Дела Одговара На Деца

709.44 -15 % DEN 603.00

предмети име : 2017 Деца се Поставува За Девојки Облека Мода Пролет / Есен Тери Фокс Парче Облека Џемпер + Leggings Два дела Одговара на Деца Големина Информации (единица : cm) НИ Големина CN Големина на облека Должина Биста Ракав Должина Панталони Должина Препорачуваме Висина 4 T 110 52.5 69 37 64 95105 CM 5 T 120 55.5 73 40 69 105115 CM 7 T 130 58.5 76 42 74 115125 CM 9 T 140 61.5 80 45 79 125135 CM 11 T 150 64.5 83 47 84 135145 CM Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 13 см грешка; Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

DFXD Деца Девојки Облека 2017 Нови Есенски Долг Ракав Морнарица Комбинација Јакна Грб+Шарени Здолниште 2pc Девојки Облека Сетови 2-8Y

921.12 -15 % DEN 783.00

Ве молиме Имајте во предвид : име и презиме : Ако сте руски купувачот Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорниГолемина ИнформацииГолемина(cm)Грб ДолжинаГрадитеSleeveДолжина На ЗдолништеПоловинатаПредлагам Возраст7#335833244023 T9#35623426424 T11#38663728445 T13#40683929466 T15#437041304878 TЗабелешка : Прирачник за мерење, постојат 13 см грешка1cm=0.39 инченГолемина 7# Одговараат За 23 ГодиниГолемина 9# Одговараат За 4 ГодиниГолемина 11# Одговараат За 5 ГодиниГолемина На 13# Одговараат За 6 ГодиниГолемина 15# Одговараат За 78 ГодиниСлики Покажуваат

LZH Деца Облека 2018 Лето Девојки Облека Поставите Т-маица+Шорцеви 2 парчиња Облека Деца Тренерки Спорт Костим За Девојки Облека Поставува

460.80 -35 % DEN 300.00

LZH Девојки Облека Поставите 2017 Лето Деца Девојки Облека Детска Облека Moana Тмаица+Панталона Девојки Спорт Одговараат на Деца Облека ПоставуваИнформации за производот Име на Производ : деца, бебе облека девојка облека поставува детска облека девојки облека поставува Производ Број : Девојки Поставите Производ Материјал : Памук+Полиестер Боја : Сина, Розова, Големина : 100110120130140Карактеристики на производот : Симпатична цртан филм Тмаица еластичен појас панталони, Должина Краток Умерено Долго Дебелина Тенка Умерена Tthick Мека Тешко Умерена Мека за Перење Начин Рака мие, машина за миење, не кајгана Топло Прашува ве Молиме погледнете го следново детални големина, изберете бебето право големинаВе молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина Стил поставите Големината Должина Градите Панталона Предложените возраст Мерење 100=23 T 37 58 23 23 години 110=4 T 39 60 24 4 години 120=5 T 41 62 25 5 години 130=6 T 43 64 26 6 години 140=7 T 45 66 27 7 години 1...

Бебето Божиќ снежен човек Облека Поставите Црвено Мојот Прв Божиќ Писмо Печатени Bodysuit+Капа 2 парчиња Облека Новороденче One-Парчиња

342.24 -40 % DEN 205.00

Бебето Божиќ снежен човек Облека Поставите Црвено Мојот Прв Божиќ Писмо Печатени Bodysuit+Капа 2 парчиња Облека Новороденче OneПарчињаМерење Во СМ / Инчен Големина на Облека Должина Биста CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН 70(03М) 38 15.0 46 18.1 80(46 M) 40 15.8 48 18.9 90(712М) 42 16.6 50 19.7 100(1324 M) 44 17.4 52 20.5 собата, вклучувајќи : Romper+Кап=2 парчињаСовети : 1) големината на табелата се мери со раце ,13 СМ грешки е дозволено.2)ве Молиме обратете се до големина на табелата пред купување.Купувачот & ПотребниГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве Молиме проверете спецификации пред место и цел...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.