• Ново
350GSM Scallop Kraft Празно Висат ознака, Ретро Подарок ознака, Табела Број картички, Висок Квалитет на 350g Kraft Ознака

350GSM Scallop Kraft Празно Висат ознака, Ретро Подарок ознака, Табела Број картички, Висок Квалитет на 350g Kraft Ознака

Оценка на клиентот:
DEN 10032.00
DEN 8026.00 -20 %

Износ
Залиха


Картон Празно цена Висат ознака Ретро Подарок Висат ознака
Карактеристики :
1.Нов и висок квалитет
2.Празно дизајн, можете да привлече што ви се допаѓа на неа
3. Добра цена
4. Pls забелешка кабелот е вклучен. Нашиот мозок е хартија или коноп материјал. Ви благодариме!
Спецификации :
1.Материјал : Тешко Kraft Хартија 350gsm Висок квалитет
2.Големина : 4.5x9.5cm
3.Боја : како на сликата покажува
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Хартија
Тип На Производ:
Облека Ознаки

Производи во категоријата

Одобрението за промет на големо се Прилагодите Писма Лого во Фонт Висат ознака Логото Облека Етикета прилагодено 700 gsm хартија Висат ознаки GTGT022

DEN 5712.00

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

500pcs/многу Нови DIY Мултифункционален Гроздобер Florid етикета налепница хартија налепница/Училиште канцелариски материјали Бр 0145

422.40 -15 % DEN 359.00

Материјал : само лепилоГолемина : 3cmx3cmКОЛИЧИНА : 500pcs00 PCS / Многу Забелешка : цената jза нашите акции,ако треба прилагодено на вашето лого,треба да додадете дополнителни трошоци.

бесплатен превозот акции симпатична пвц tag/пластични висат tag/DIY подарок пакување, етикети/облека печатени ознаки/облека labels 300 компјутери многу

902.40 -6 % DEN 848.00

бесплатен превозот акции симпатична пвц tag / пластични висат tag / DIY подарок пакување, етикети / облека печатени ознаки / облека labels 300 компјутери многуГолемина : 4.5x9cm

кориснички тркалезна форма печатени tag/накит хартија ознаки/златен печат labels/подарок пакување, етикети/DIY картичка облека ознака за печатење

3840.00 -10 % DEN 3456.00

кориснички тркалезна форма печатени tag / обетки ознаки / накит хартија ознаки / подарок пакување, етикети / цена DIY картичка облека висат ознакаМоже да го прилагодите вашето лого,ве молиме ни email на вашето лого или детали пред плаќање!

обичај облека замав ознаки, облека висат ознаки, УВ места логото, мет слој

DEN 10080.00

Предмет : облека ознакиМатеријал : обложена хартијаБоја : како дизајнГолемина : 4.8x9.5cmТехника : УВ место, мет слојТежина : 2.83 g / pcДруги текстилни етикети и ознаки

Бесплатен превозот прилагодено висат ознаки крпа печатени висат ознака,замав ознаки, висат ознаки етикети за облека/облека personized GT030

DEN 2826.72

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

обичај облик сечење ознаки/детска облека хартија висат tag/облека ознаки печатење/облека печатени етикета/облека плетени labels бренд

6240.00 -6 % DEN 5866.00

обичај облик сечење ознаки / облека хартија висат tag / облека ознаки печатење / облека печатени етикети / облека плетени labels логотоЕден сет=2 компјутери на ознаки,кабелот е екстра трошок ,не се вклучениМоже да прилагодено вашиот логото и брендот,иста цена!Материјал : 400gsm сјајна хартија

кориснички златна логото печат печатење висат tag/облека сјајна хартија замав ознаки/облека етикета/печатени ознаки на брендот

4080.00 -10 % DEN 3672.00

бесплатен превозот прилагодено златна логото печат печатење висат tag / облека сјајна хартија swin ознаки / облека етикета / печатени ознаки / брендВе молиме да ни ги испратите вашите логото и детали за котација на прв.]

Бесплатен превозот обичај облека висат tag/обликот сечење tag/4x9CM,300pcs многу 350gsm празно kraft хартија ознака,DIY подарок висат ознака бренд

758.40 -7 % DEN 705.00

Трговија на големо 350gsm Картон Празно цена Висат ознака Ретро Подарок Висат ознака 300pcs многу Бесплатен превозот,DIY kraft етикета / хартија ТАГИРАЊЕМатеријал : 350gsm kraft хартијаГолемина : 4x9cm Боја : како на сликатаПразно дизајн, можете да привлече што ви се допаѓа на неа.(На кол.на дупчење дупка е 5мм.)

Кориснички облека ознаки облека етикети со користење на логото печати висат ознаки laminating замав ознаки 350g/700g црна хартија GT023

DEN 3786.72

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

Топла 7 инчен 1000 Компјутери Црна Snap Заклучување со Pin Јамка Пластични Ознака Fastener Кука Врски

DEN 83.04

Изработени од пластичен материјал во црна боја.Тоа е широко користен како на лента на перница за миење за нега на етикетата, облека содржината на етикетата, други стоки цената.Тоа е во честа употреба во голем број на нови стоки.Име На Производ : Ознака FastenerСекоја Големина : 180 x 0.4 mm / 7 x 0.016 инчен (L x D)Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаНето Тежина : 61gПакет Содржина : 1000( / +2%) x Ознака FastenerAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

обичај врвот одделение облека 700 gsm хартија ознаки/облека labels/печатен картон хартија висат tag/замав ознака печатење/бренд

3360.00 -6 % DEN 3158.00

обичај врвот одделение облека 700 gsm хартија ознаки / облека labels / печатен картон хартија висат tag / замав ознака печатење / брендВе молиме да ни ги испратите вашите логото и детали за котација на прв.

обичај облека ознаки занает хартија замав ознаки со сребрена боја топол печат, лен string saftey pin ткаенина круг ознака со окцето

DEN 48000.00

Регистрирани трговски марки и трговски марки се сопственост на нивните носители и екранот за refernece само...

обичај 700 gsm мат црна картонска хартија ознака со црна Дамка УВ Лого/прилагодите облека висат tag/облека, хартија ознаки картичка

4080.00 -6 % DEN 3835.00

1000 компјутери многу 700 gsm мат црна картонска хартијаознака со црна Дамка УВ Лого / обичај облека висат tag / облека, хартија ознакиОваа цена е само за ваша референца,ве молиме да ни ги испратите на логото и детали за котација на прв.

Custom shop име богородица коса екстензија на брендот висат ознаки,прилагодена должина тип на човечка коса на хартија висат замав ознаки со нега на коса

3120.00 -5 % DEN 2964.00

Овој линк не содржи ознака stringНие направи прилагодено лого,боја, големина и облик за сопственибарање, ми испрати за понуда за вашите посебни детали1 Кол : 1000pcs висат ознаки во стандардна големина 5cm од 9cm (2inch од 3.54 инчи)2 Бои : ние направи било бои , ве Молиме, имајте предвид ние не ја прифаќаат бојата разликата спор иста боја во различни компјутерски екран изгледа не е иста...

Обичај облека висат ознаки за чорапи крпа супермаркет печатење замав ознаки, средината укината, сјајна обвивка

15312.00 -5 % DEN 14546.00

Регистрирани трговски марки и трговски марки се сопственост на нивните носители и екранот за refernece само Не е за продажба.Предмет : облека ознакиМатеријал : 300g обложена хартија, сјајна обвивка.Тежина : 2.8 g / pcГолемина : 15x7cm

Луксузна облека висат ознака, 1000pcs дебели чевли кеси виси ознака, обичај висат ознаки, рачно изработени ознака

DEN 15600.00

Ова се откажам ознака се за нашиот други клиент, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца.За висат ознаки за слики, посетете ја нашата компанија вебстраница : www.clothinglabels.cn / hangtags.html Објектот : висат ознака. Материјал : обложена хартија, со висок квалитет.Големина : 5.6x12cm Тежина : 4.5 g Боја : сива позадина со црна лого. Техника : печатењеЛуксузна облека висат ознака, 1000pcs дебели чевли кеси виси ознака

Кориснички 1000 парчиња/многу 700gsm хартија ознаки облека, хартија ВИСАТ етикета / замав ознака Бесплатен превозот GT026

DEN 5280.00

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

Одобрението за промет на големо се Прилагодите Писма Лого во Фонт Висат ознака Логото Облека Етикета со слободни string прилагодено Висат ознаки GTGT023

DEN 2346.72

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

Одобрението за промет на големо се Прилагодите Писма Лого во Фонт Висат ознака Логото Облека Етикета со слободни string прилагодено Висат ознаки GT025

DEN 3306.72

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

Бесплатен превозот обичај облека висат tag/замав tag/Т-маица јакна печатени етикети/жените се облекуваат ознаки/пакување, етикети 500 компјутери многу

1920.00 -10 % DEN 1728.00

Бесплатен превозот облека прилагодено висат tag / замав tag / облека печатени етикети / жените се облекуваат ознаки / labels 500 компјутери многуМатеријал : 300 gsm сјајна хартијаГолемина : ( 4x8cm,4x9cm,5x8cm,4.5x8cm,4.5x7cm,4.5x9cm,4x7cm )Може да го прилагодите вашиот боја ,големина и лого / бренд име,иста цена!​

Обичај моден облека хартија печатени висат ознаки ценовници ознаки Бизнис картичка носителот на производот ознаки фустан Labels рачно изработени

2394.24 -7 % DEN 2227.00

[Име] : Печатени на Хартија Облека ознака, Облека висат ознаки, Цена, замав ознаки, ознаки Фустан[Size] : линк цена е за 4x9 cm (300g обложена хартија)...

Облека висат ознаки, етикети за облека, облека, луксузни висат ознака, пластични висат ознака, ниска moq

DEN 17280.00

Висат ознака материјал : мат пластика Големина : 4 X7.5cm Боја : полутранспарентна позадина со злато логото Техника : логото печатени во златна боја Тежина : 1.2 g / еезОваа етикета е за другите наши купувачи, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца...

MOQ 200pcs ОЕМ замав ознака за облека со полно печатење во боја облека висат ознаки печатени ознаки за облека GT021

DEN 4266.72

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

Бесплатен Превозот 500pcs/многу Облека ознаки Етикета, Печатење на Облека Висат ознаки, Замав Цена Обичај GT036

DEN 2346.72

Кориснички облека tag / облека tag / висат ознака фабрикапосакуваме да имате пријатен шопинг патување[Име] : Облека tag / Облека се откажам tag / Висат ознака[Size] : Било која големина / Според вашите барања.[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.