• Ново
Бесплатен Превозот 100pcs/многу 18mm да се Шие На Кристал Со Метални Ноктот Прилагодувања За Свадба Gown и DIY Накит TONGS016

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 18mm да се Шие На Кристал Со Метални Ноктот Прилагодувања За Свадба Gown и DIY Накит TONGS016

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00

Износ
Залиха


Напомена :
1)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
2)ве Молиме, изберете бои од подолу боја на табелата,во Спротивно ние ќе брод бои во случаен избор
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
TONGS016
Техника:
позлата
Бренд Име:
MYG

Производи во категоријата

25 Јасно Мини Сијалица Свет Стаклено Шише Шишенцето 18mm За Прстен Earring Приврзоци

263.52 -12 % DEN 232.00

25 Јасно Мини Сијалица Свет Стаклено Шише Шишенцето Со Дупка 18mm За Прстен Earring ПриврзоциВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : GFB091КОЛИЧИНА за овој оглас : 25 компјутериСостојба : НоваБоја : Јасно БојаГолемина : прибл...

2mm,4mm,6mm,8mm,10мм,12mm,14mm Темно Кафе Боја Рамен грб ABS круг Половина Бисер монистра, имитација на пластични половина бисер монистра

239.52 -18 % DEN 196.00

1.5 mm 10,000 Компјутери / Торба 2mm 10,000 Компјутери / Торба 2,5 mm 10,000 Компјутери / Торба 3мм 10,000 Компјутери / Торба 4mm 10,000 Компјутери / Торба 5mm 5,000 Компјутери / Торба 6mm 5,000 Компјутери / Торба 7mm 2,000 Компјутери / Торба 8мм 2,000 Компјутери / Торба 9mm 2,000 Компјутери / Торба 10мм 2,000 Компјутери / Торба 11mm 2,000 Компјутери / Торба 12mm 1,000 Компјутери / Торба 14mm 1,000 Компјутери / Торба 16mm 1,000 Компјутери / Торба 18mm 1,000 Компјутери / Торба 20mm 500 Pcs / Торба 25мм 200 Pcs / Торба

Бесплатен Превозот 25m/тркалаат 10мм Исклучителна Сончоглед Форма Имитација Бисери Синџир flatback DIY венчаница Декорација,V18

DEN 714.24

Име : имитација бисер монистра flatback синџирМатеријал : СмолаГолемина : 10 ммБоја : Како на слКоличина : 25m / ролна1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

бесплатни shippmen!да се шие на мушка K9 ВРВЕН Квалитет 13x18mm 36PCS/многу padparadscha teardrop Pointback Facny Камен со ноктот поставување

1200.00 -15 % DEN 1020.00

Сите највисок квалитет K9 кристал Нови производи!Freeshipping 36pcs / многу 13x18mm waterdrop највисок квалитет K9 да се шие на камења кристал со goldclaw не било нула валканиpadparadscha боја со goldclaw не било нула валканимногу модата и прилично effection.со дупки,може да се шие на.станот назад.со сребро позлата на грбот.висока чистота,Овие лабава кристал компоненти дојде воогромен спектар на форми,прекини и големини.Повеќето од камења се рамна задната страна и poine dreverse дека еsimilare со скапоцени Камења.Нормално, тие се користат со метални ноктот(или фронт) прилагодувања,екипа метал settings,или пак се директно поставени или залепени во предфрлија cavitie и така натамуОва е K9 кристал Материјал ,Не акрилик материјал ~!Фабриката директно продажба,слободни shippment!

СЈАЈ 100pcs/многу 11mm Lvory Срце Облик Бележник Симулирани Бисер Монистра Шиење Копчиња DIY Материјал Наоди CB0002

96.00 -15 % DEN 82.00

СЈАЈ 100pcs / многу 11mm Lvory Срце Облик Бележник Симулирани Бисер Монистра Шиење Копчето DIY Материјал Наоди CB0002Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

200 Мешана Боја Транспарентен Акрилик Морска Ѕвезда морска ѕвезда Шарм Монистра 20mm

407.52 -12 % DEN 359.00

200 Мешана Боја Транспарентен Акрилик Морска Ѕвезда морска ѕвезда Монистра Шарм 20mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел No : AB0123КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутериСостојба : НоваБоја : Мешана бојаГолемина : прибл...

Бесплатен Превозот, 288pcs/Многу 6mm се Зголеми боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

383.52 -40 % DEN 230.00

Бесплатен Превозот, 288pcs / Многу Кинески Врвен Квалитет 6mm Кристал Bicone МонистраПредмет : Кристал Bicone МонистраСтил : #5301 / #5328Големина : 6mmОблик : BiconeМатеријал : Кристално СтаклоКвалитет : ААА, Кинески Врвен КвалитетConidition : 100% Сосема НовБоја : повеќе од 70 видови на бои...

Сите Големини, Бои Rivoli круг кристално стакло камења кристал еден Daggle Монистра pendant со злато кастинг накит додатоци

220.32 -15 % DEN 187.00

купи 2lots добие повеќе од 5% попуст директно исклучување!!!Други бои и големина ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.

Бесплатен превозот-1000 Компјутери слонова коска бел Бисер Имитација Акрилик Круг Облека Монистра, 6mm M00867-Б

271.20 -15 % DEN 230.00

Бесплатен превозот1000 PCs слонова коска Бел Бисер Имитација Акрилик Круг Монистра, 6mm M00867БМатеријал : Dacron+Пластични+АлуминиумскиГолемина на : Прибл : 6mm Кол.Дупка големина : 1mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Белата боја на слонова коскаКоличина : Ќе добиете 1000 PCs на овој објект во листата ценаЗабелешка

200pcs Случаен 4-20mm Половина Круг Бисери Seastar Лак се Зголеми Кристал Рамен Грб Бисери Мушка Лабава Монистра Гем

109.92 -10 % DEN 99.00

(1) Материјал : Акрилик (2) Големина : 420mm (3) Боја : како пик (4) за Употреба : оние смоли се широко се користи во губење на општината центар, scrapbooking, разубавувањето, телефон декорација, сите видови на DIY Превозот : (1)...

година Бесплатен Превозот 720pcs/многу ss12(3мм) Сребро Лабава Кристално да се Шие На стаклени Монистра

DEN 330.24

Информација за производот : ГОЛЕМИНА на : SS12 3ммМатеријал : стакло и сребро.Точка Име : Да Се Шие На RhinestonesМатеријал : Кристално СтаклоСостојба : ААА ВРВЕН Квалитет и Сосема НовУпотреба : Чанти, Облека, , Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итнКоличина : 5 Gross=720pcsКвалитет : Машина За Сечење...

Бесплатен Превозот 360pcs/постави Нови SS30(6mm) Сребро Лабава Кристално да се Шие На Монистра

DEN 479.52

Информација за производот : ГОЛЕМИНА на : SS30 6mmМатеријал : стакло и сребро.Точка Име : Да Се Шие На RhinestonesМатеријал : Кристално СтаклоСостојба : ААА ВРВЕН Квалитет и Сосема НовУпотреба : Чанти, Облека, , Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итнКоличина : 360pcsКвалитет : Машина За Сечење...

Нови 100pcs Мода DIY Прибор за Облека Бисер Капа Заковки Занает Поправка Бисер Плетење Чипка Шапка Косата горен дел Оркестарот 2B

123.84 -15 % DEN 105.00

100pcs Мода DIY Бисер Капа Заковки Занает Прибор за Облека Поправка Бисер Плетење Чипка Шапка Косата горен дел Оркестарот CОпис На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБисер студ нов СтилОблека моден додатокГолемина : 6mm,8mm,10ммМатеријал : БисерКоличина : 100 компјутери / торба(Постои 15pcs грешка)Answer : ___________________________ Note : 1...

ААА+Peridot Боја Срцето Кристал Посочи Назад Стакло Фенси Камен монистра.10мм 12mm 18mm 23mm

576.00 -20 % DEN 461.00

Квалитетот на нашите кристал камења е многу блиску до СОНЦЕТО кристал скапоцени камења Тие ги имаат истите аспекти и димензии со ШВ оние...

Бесплатен Превозот 10m/тркалаат 20mm Нови Дијамант Форма Имитација Бисери Синџир flatback DIY венчаница Декорација,V33

DEN 895.68

Име : имитација бисер монистра flatback синџирМатеријал : СмолаГолемина : 20 mmБоја : Како на слКоличина : 10m / ролна1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатен Превозот, 288pcs/Многу 6mm монтана боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

359.52 -40 % DEN 216.00

Бесплатен Превозот, 288pcs / Многу Кинески Врвен Квалитет 6mm Кристал Bicone МонистраПредмет : Кристал Bicone МонистраСтил : #5301 / #5328Големина : 6mmОблик : BiconeМатеријал : Кристално СтаклоКвалитет : ААА, Кинески Врвен КвалитетConidition : 100% Сосема НовБоја : повеќе од 70 видови на бои...

25 Метри/Roll 6mm Половина круг Рамен Грб Пластични Бисер Трим String Намали на Синџирот на Шие VX13-Беж

DEN 277.92

Материјал : ABS ПластикаМонистра, големина : 0.6 смДолжина : 25 Meters / РолнаБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Бесплатен Превозот 25m/тркалаат 11mm Снегулка Форма Имитација Бисери Синџир flatback DIY венчаница Декорација,V15

DEN 762.24

Име : имитација бисер монистра flatback синџирМатеријал : СмолаГолемина : 11 mmБоја : Како на слКоличина : 25m / ролна1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Бесплатен Превозот 25m/тркалаат 9mm деликатна малку цвет Форма Имитација Бисери Синџир flatback DIY венчаница Декорација,V22

DEN 666.24

Име : имитација бисер монистра flatback синџирМатеријал : СмолаГолемина : 9 mmБоја : Како на слКоличина : 25m / ролна1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.