• Ново
5pcs 21*30*11mm куки/Ѕидот куки/вратата кука/ѕидот закачалка за облека/копчиња

5pcs 21*30*11mm куки/Ѕидот куки/вратата кука/ѕидот закачалка за облека/копчиња

Оценка на клиентот:
DEN 61.92
DEN 58.00 -6 %

Износ
Залиха

5pcs 21*30*11mm куки/Ѕидот куки/вратата кука/ѕидот закачалка за облека/копчиња
Ако ви требаат повеќе поголеми кука, pls ве молиме имајте на ум : Нашата понуда вклучува завртки. Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн.
Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!

Карактеристики

Тип:
Облека Куките
Лепливоста Метод:
ноктите
Број На Модел На:
FH-02
Стил:
Други
Број на куките:
1-3
Бренд Име:
Wonzeal
Материјал:
Цинк Легура
боја:
бронза

Производи во категоријата

Моден квалитетот вкупно месинг антички месинг заврши бања 5 облека куки,кујна закачалка,бања прибор крпа закачалка

1378.56 -25 % DEN 1034.00

Моден квалитетот вкупно месинг антички месинг заврши бања облека куки,кујна закачалка,бања приборМатеријал : месингБоја : Антички месингНие сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн...

Бесплатен Превозот кристал & месинг злато облека кука бања hangings злато крпа рек облека кука CY001

1289.28 -10 % DEN 1160.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Еден Куки видови, Бања ,Кујна и Гардероба кука, анти- ' рѓа,стабилност

DEN 1920.00

Qucik Детали : Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Еден Куки, Бања кука,Кујна кука, Гардероба кука, анти ' рѓа,постојаност...

Нерѓосувачки Челик Облека Метални Куки Сјајни и Сатен заврши за Нов Дом декорација 20pcs/многу

DEN 2784.00

Нерѓосувачки Челик Облека Метални Куки Сјајни и Сатен заврши за Нов Дом декорацијаКарактеристики : Име : Облека КукаБоја : огледало,Сребро.Answer : ___________________________ NOTE : Ова имаме две differnt површина! ве молиме изберете вистинскиот што треба,ви благодариме.Било какви прашања,ве молиме да остави порака или јавете ни се!

Европската животинско главата виси креативни дома додатоци смола грб куки декоративни ѕид куки закачалка

863.52 -12 % DEN 760.00

Европската животинско главата виси креативни дома додатоци смола грб куки декоративни ѕид куки закачалкаКарактеристики : Прекрасни животни главата палто или шапка кука ги Направи во Смола, Голем како ѕид декорација...

6x Гардероба Ретро Стил Ѕид Монтирани Облека Грб Шапка Закачалка Кука Бронза

DEN 54.72

Име На Производ : Ретро Стил На Закачалка КукаМатеријал : Цинк ЛегураОваа гардероба кука е за бесење крпа, туш капа, одежда, облека, итн.Цинк легура материјал го прави трајни додатоци за бања, спална соба или кујна употреба.Боја : БронзениВкупна Големина : 32 x 12 x 22mm / 1.3 x 0.5 x 1 инч (L*W*T)Планината Дупка Кол...

Нов Бронза На Ѕвонење Гроздобер Стил Ѕид Монтирани Една Кука Закачалки 10 Компјутери

DEN 90.72

Мини Куките, со цел со еден куки, може да биде инсталиран во купатило, кујна, спална соба и фитинг соба.На кука може да се користат за да се откажам крпа, облека, шамија или шопинг кеси, лесно е да го инсталирате на ѕид или од врата на врата со завртки...

DSHA Нова Жешка 7 Закачалка Бела Крпа Шапка Грб Облека Ѕид Кука Над Вратата Бања

DEN 268.32

Материјал : ЖелезоГолемина : 7 Закачалка,Должина : 42cm(прибл.)Боја : БелаПакет Содржина : 1 X Ѕид закачалка(7 Кука)Издржливи,отпор да ' рѓа Употреба : Дома,Кујна,Спална соба,Бања,Канцеларија,Перална и дрТоа може да се користи за грб,облека,крпа,чанта сопственикот и слично

САД Превозот Антички Barss Крпа Куки Со 5 Закачалки 30 См Должина Бранеа Бања Ѕид Монтирани Додатоци AC

1084.32 -40 % DEN 650.00

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / ЦенаСАД $ 13.96 / ЦенаСАД $ 42.82 / Цена[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

Smesiteli Трговија На Големо Трајни Еден Облека Кука Бања Ѕид Кука Крпа Закачалки Мат Црна Заврши Нерѓосувачки Челик Sus304

1567.20 -39 % DEN 956.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli трговија на Големо И Промоции Трајни Еден Облека Кука Бања Ѕид Кука Крпа Закачалки Мат Црна Заврши Sод не ' Рѓосувачки ЧеликПакет Се Вклучени : 1 * SМат Црна Одежда КукаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Двојно Куки видови, Бања ,Кујна и Гардероба кука, анти- ' рѓа,стабилност

DEN 1920.00

Qucik Детали : Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Двојно Куки, Бања кука,Кујна кука, Гардероба кука, анти ' рѓа,постојаност...

KES Бранеа од Нерѓосувачки Челик Грб и Капа Една Кука Тешки Ѕид,20-Компјутери Вредност Пакет

DEN 1309.44

Суспендира превозот информацииПочитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават пролетниот фестивал во текот на овој период, без превозот услуга достапна...

Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Еден Куки видови, Бања ,Кујна и Гардероба кука, анти- ' рѓа,стабилност

DEN 1920.00

Qucik Детали : Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Еден Куки, Бања кука,Кујна кука, Гардероба кука, анти ' рѓа,постојаност...

6pcs Метал Шие-На Кука Око Затворање Половината Extender за Шиење DIY Разубавувањето Занает Облека, Облека Жан Оркестарот Шиење Додатоци

188.64 -49 % DEN 96.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет на Моден дизајн со заштита на животната средина материјал Одлична за декорација, DIY разубавувањето занает, облека,панталони,фармерки,панталони,фустан, и повеќе Овие шиење кука понуда на готовиот изглед,одлична за употреба во различни проекти : DIY разубавувањето, couture облека, модни облека и други проекти...

Промет на големо со бесплатен превозот 50sets/многу 16 голема метал месинг книга и око панталони/здолниште кука и очите сребро nickle ТОЈ-028

DEN 619.20

Ние си имаме свој копчето фабрика во Guandong, сите производи се nickle слободни, доведе слободни, да ги исполнуваат Европски стандард за квалитет...

феникс опашка иновации згусне нерѓосувачки челик грб кука хром plateed закачалки ѕид од не ' рѓосувачки челик ѕид закачалка

1401.60 -49 % DEN 715.00

Објектот спецификите· Бренд Име : SEHNGRUIJIA· Тип : Облека Куките· Лепливоста Метод : Ноктите· Стил : модерен стил· Број На Модел : 82523 ( 4 5 6)· Број на куки : 36 куките· Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик + висок квалитет на цинк легура· Боја : хром· Инсталација : Монтира На Ѕид· Примена : Бања / Спална соба / кујна· Тип : облека кука ,грб кука , облека кука ,Крпа Полици,Крпа решетката.· Кука Начин : ѕид кука· Type2 : Грб Куките· производ Големина : 3 куки : 26cm*9cm*6.5 cm,4 куки : 36cm*9cm*6.5 cm,5 куки : 46cm*9cm*6.5 cm,6 куки : 56cm*9cm*6.5 см· тежина : 0.34 kg(3 куки)...

Бања Додаток Црна Нафта Протри Месинг Ѕид Монтирани Хардвер Облека Кука Закачалка Облека Грб Шапка Торба Крпа Носителот aba826

1679.52 -33 % DEN 1125.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Ѕидот Декоративни Кука Антички Сребрен Црна Ретро Закачалки Багажник Метални Кука Хардвер Разноврсна Куките

DEN 1708.80

Материјал : цинк легураБоја : Антички Сребрен ЦрнаМерења : Висина : 4.8" (122 мм)Ширина : 1.9" (47 мм)Подрумот : 1.9" x 1.2" (47 x 30 mm)Дупка Проред : 1.25" (32 mm)Издаденост по инсталацијата : 1.75" (45 mm)Монтажа завртки вклучени.

Црна Мачка ѕид закачалки за облека Грб Копче облека кука,дома декорација ѕид вратата hangings куки 5 Куките

552.00 -12 % DEN 486.00

Црна Мачка ѕид закачалки за облека Грб Копче облека кука,дома декорација ѕид вратата hangings куки 5 КукитеКарактеристикиПредмет Тип : Метални куки грбЗа ѕид монтирање,местење завртки вклучениОбјектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

Бесплатен Превозот, цинк легура материјал облека кука, Еден Куки видови, Антички Бакар /Античкиот Месинг боја бања кука,анти- ' рѓа

DEN 2400.00

Qucik Детали : облека кука, Двојно Куки, Бања кука,Кујна кука, Гардероба кука, анти ' рѓа,постојаност Снабдување на додатоци.Бесплатен Превозот, цинк легура материјал облека кука, Еден Куки видови, Антички Бакар боја бања кука, анти ' рѓа,постојаност Детален Опис на Производот : 1.Материјал : цинк легура2.Крај : Антички Бакар боја или Антички Месинг боја3.Тип на : слободен кука4.Употреба : за облека, капа, торба во bathroon.5...

Бесплатен Превозот Облека Кука,Облека Кука,Цврсти Месинг Хром Финиш,Бања, Хардверски Производ Облека Куки,Бања Прибор Куките

DEN 571.20

Modle : 24110Име : Облека КукаМатеријал : МесингПовршина по завршувањето : Хром ФинишFashion & едноставен стил на Плоштадот бања прибор Топло Прашува : 1.Deare Бразил клиенти, ве молиме запомнете да го напуштите вашиот CPF број по вашиот reciever име,така што вашиот парцела може да помине вашиот царински побрзо.2.За Russain клиенти,ве молиме да ни нудат твоето полно име(3 зборовите)кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за aliexpress,така што ќе може да се добие вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.3.Цената е со исклучок на данок,ние нема да наплаќаат данок на земјата на дестинација.Ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.