• Ново
ДВОЕН-Р 925 Фунта Сребро Обетки За Девојка Срцето Обетки Создадени Смарагд скапоцен камен Накит Студ Earring

ДВОЕН-Р 925 Фунта Сребро Обетки За Девојка Срцето Обетки Создадени Смарагд скапоцен камен Накит Студ Earring

Оценка на клиентот:
DEN 2399.04
DEN 888.00 -63 %

Износ
Залиха


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : Околу.3.05 g
Главниот Камен : ААА Смарагд Кубни Циркони
Камен Создавање Метод : Лабораторија Создаден
Главниот Камен Големина : Прибл.4.25 кт(7*7mm)
Страна Камен : Кубни Циркони
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Сертификат Број:
P1704016132
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CASE00314SA-1
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Назад Наоѓање:
earring пост
Метал Печат:
925,Фунта
Повод:
Свадба
Certificate Type:
GIC
Главниот Камен:
Емералд
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Студ Обетки
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Материјал:
ААА Смарагд Кубни Циркони
Пакување:
Подарок кутија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал

Производи во категоријата

925 Фунта Сребрен Накит Виножито Круша Форма Мистика Топаз Студ Обетки за Жените Накит Свадба Подарок за Роденден Накит

767.52 -12 % DEN 675.00

925 Фунта Сребрен Накит Виножито Круша Форма Мистика Топаз Студ Обетки за Жените Накит Свадба Подарок за Роденден НакитОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Виножито Мистика Топаз Тип : Студ Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Lii Ji Скапоцен Камен Црното Spinel 925 Фунта Сребро Злато Боја Капка Обетки

959.52 -5 % DEN 912.00

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

L&zuan парична Казна Накит Капка Обетки За Жените 925 Sterling Silver 8.24 кт Рубин Розова Камен Камења Романтична Луксузни Обетки E0059-W07

2842.56 -45 % DEN 1563.00

Бренд Име : l&zuanПредмет Тип : Обетки Обетки Тип : парична Казна или Мода : парична Казна Метали Тип : 925 Фунта Сребро Обетки Големина : 31.5 мм*21mm Тежина : 8.9 g КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Синтетички корунд Тежина : 8.24 кт Боја : розова Количина : 2 Облик : Мали octagonal квадратни Камења Големина : 9mm*9mm КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Кубни Циркони Тежина : 3.31 кт Боја : Бела Количина : 182 Облик : Тркалезна ДРУГИ ИНФОРМАЦИИ Пол : Жените Стил : Романтични / Трендовски Accasion : Забава / Работа / Свадба Место на Потекло : Кина

Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Полиран Круг Монистра Waterwave Пресврт Долги обетки Фишер Dangle gtle2006

383.52 -12 % DEN 337.00

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 100% Реално 925 Sterling Silver парична Казна Накит Полиран Круг Монистра Waterwave Пресврт Долги обетки Фишер Dangle gtle2006Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Димензии : Должина,95mm ЛЕЖИШТЕ,4mmПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

Рубин Накит Капка Обетки Гроздобер Круша 6x8mm Во Цврста 14Kt Бело Злато Природен Дијамант Рубин Ангажман Обетки

21072.00 -5 % DEN 20018.00

14 Kt Бело Злато Дијамантски Обетки РубинДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.40каратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHРубин : Природни(Загреан)Карат Тежина : 3.20 ктНамалување на : Круша (6x8mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоБелаЗлато Тежина (грами) : 4.38 gСтил : Дијамантски Обетки РубинУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

8-8.5 MM природна морска вода бисер студ earring 18K жолто злато со dimond akoya бисер earring парична казна жените накит бесплатен превозот

DEN 21840.00

88.5 MM природна морска вода бисер студ earring18 K злато со дијамантибисер облик : совршен кругврвен квалитетps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

Свадба Годишнината Овална 6x8mm 14Kt Розово Злато Природен Дијамант Аметист Обетки E0053A

14352.00 -5 % DEN 13634.00

Солидна 14 Kt Розово Злато Дијамантски Обетки АметистДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.24 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHАметист : 100% ПриродниКарат Тежина : кт 2.40Намалување на : Овална Камења(6x8mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами)3.30 gСтил : Дијамант & Зелена Аметист ОбеткиУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Сончогледово 1CT Moissanite Студ Earring парична Казна Накит Вистински Чарлс Colvard VS G 3EX Камења Чиста 18K Бело Злато Earing За Жени

21119.52 -11 % DEN 18796.00

Сончогледово 1 CT Moissanite Студ Earring парична Казна Накит Вистински Чарлс Colvard VS G 3 EX Камења Чиста 18 K Бело Злато Earing За Жените Earring Тежина : Околу...

YIKALAISI Бисер Обетки За Жените Diamante Слатководни Бисер накит Со Принцезата 925 фунта Сребрен Накит Обетки Свадба

2491.20 -83 % DEN 423.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Jemmin Домот Кука Обетки за Жени со Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит Компоненти Микро Пломба Кристал Свадба Bijoux

377.28 -33 % DEN 253.00

Jemmin Домот Кука Обетки за Жени со Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит Компоненти Микро Пломба Кристал Свадба BijouxНакит НаодиJemmin Класичен Обрачот Обетки за Жените Свадба Партија Накит Додатоци Божиќ Подарок 925 Фунта Сребрен Накит Наоди

Jewellwang 18k Бело Злато Студ Обетки 1.0 кт карат Moissanites Боја ниво J K G I D E F G Трендовски за Жени Мажи Унисекс Партија

65040.00 -45 % DEN 35772.00

Објектот СпецификитеПроизводот Број : JWE1895Сечење Стил : Тркалезна БрилијантенГлавниот Камен : MoissanitesКарат Тежина : 1.0 КТ*2Боја Одделение : JK / FG / EF / DEЈасност Одделение : VVSСечење Одделение : 3 EXГем Дијаметар : 6.5 mmМетал Тип : Бело ЗлатоМетал Печат : 18 K(AU750)Certificate Type : Трета Страна ОценувањеСпоредба на Различни Серија на Moissanite(100% Реално Пука) : ЛУКСУЗНИ ФАНТАЗИЈА Moissanite вклучува СОЛЕНА ЕЗЕРО Серија (ДЕ боја) и ОСНОВНИ Серија (FG боја).Бојата споредба на различни moissanite серија Сертификатот е само еден пример , параметар не е стандард на овој производ...

Jemmin Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Парична Казна Earring Компоненти Накит За Рачно Изработени Додаток Куки Обетки Кристал Наоди

257.28 -47 % DEN 136.00

Име : 925 Sterling Silver Кука ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Моден Бисер Обетки Вистински Природните Слатководни Бисер 925 Фунта Сребро Обетки Бисер Накит За Wemon Свадба Подарок

1624.80 -35 % DEN 1056.00

Име На Производ Моден Бисер Обетки Вистински Природните Слатководни Бисер 925 Фунта Сребро Обетки Бисер Накит За Wemon Свадба Подарок Бисер ФормаОриз слатководни бисери Бисер Големина 89mm слатководни бисери Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

MELE Природни сини топаз сребро earring, круши, 7mm*10мм, длабоко сина боја и професионални сечење, парична казна и исклучителна накит

3744.00 -19 % DEN 3033.00

ИзвестувањеСертификатот за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HB208454РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : ТОПАЗ EARRINGОблик : КрушиБоја : СинаВкупна маса : 4.86 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.6191.627Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : S925

jade студ earring 925 sterling silver круг earring сино зелена мешана боја обоена боја парична казна жените накит бесплатен превозот

DEN 4560.00

925 sterling silver со жад и циркон студ earringобоена бојаps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

L&zuan 7.01 кт скапоцен камен Рубин Црвена Камен Checkerboard Намали Капка Обетки За Жените 925 Sterling Silver Луксузни парична Казна Накит E0067-W01

2750.40 -45 % DEN 1513.00

Бренд Име : l&zuanПредмет Тип : Обетки Обетки Тип : парична Казна или Мода : парична Казна Метали Тип : 925 Фунта Сребро Обетки Големина : 38.9 мм*19.6 mm Тежина : 7.26 g КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Синтетички рубин Тежина : 7.01 кт Боја : ЦРВЕНА Количина : 2 Облик : Елипса Камења Големина : 8mm*10мм КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Кубни Циркони Тежина : 5.49 кт Боја : Бела Количина : 156 Облик : Тркалезна ДРУГИ ИНФОРМАЦИИ Пол : Жените Стил : Романтични / Трендовски Accasion : Забава / Работа / Свадба Место на Потекло : Кина

Jemmin Врвен Квалитет Компоненти 925 Sterling Silver Рачно Изработени Beadings Наоди Earring Куки Leverback Earwire Прибор Трговија На Големо

222.72 -47 % DEN 118.00

Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

Jemmin 2 парчиња/многу Earring Накит Наоди 925 Sterling Silver CZ Earring Обрачот Фитинзи Жените DIY Изработка на Накит

274.08 -40 % DEN 165.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.