• Ново
Моден Dangle earring со Син оган опал Симпатична dragonfly Жените Сребро обетки позлатен jewlery Капка earring за жените Убав подарок

Моден Dangle earring со Син оган опал Симпатична dragonfly Жените Сребро обетки позлатен jewlery Капка earring за жените Убав подарок

Оценка на клиентот:
DEN 239.52
DEN 211.00 -12 %

Износ
Залиха


Моден Dangle earring со Син оган опал Симпатична dragonfly Жените Сребро обетки позлатен jewlery Капка earring за жените Убав подарок
Опис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : Сребро позлатен Главниот Камен : Опал Тип : Пад Earring
*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Функција :
1)Материјал : метал како discription
2)Боја : како на сликата прикажани
3)Пакет : Пакет на објектот со сомот торба
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
DJ CH
Бренд Име:
DJ CH
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
DR03011573E
Метали Тип:
Никој
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Накит Тип:
моден накит
накит име:
Капка earring
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Главниот Камен:
Сина опал
боја:
Сина
Предмети име:
обетки за жени
Предмети Тип:
опал обетки
Повод:
Подарок/Секојдневно носење/Партија
кориснички:
Yes

Производи во категоријата

ДВОЕН-Р 925 Фунта Сребро Обетки За Девојка Срцето Обетки Создадени Смарагд скапоцен камен Накит Студ Earring

2399.04 -63 % DEN 888.00

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕНПредмет Тип : ОбеткиМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.3.05 gГлавниот Камен : ААА Смарагд Кубни ЦиркониКамен Создавање Метод : Лабораторија СоздаденГлавниот Камен Големина : Прибл.4.25 кт(7*7mm)Страна Камен : Кубни ЦиркониПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Jemmin Едноставен Стил Обрачот Обетки со Јасни CZ Кристал Сребрен Накит Наоди Engrave S925 Печат Блескави Обетки Додатоци

222.72 -41 % DEN 132.00

Jemmin Едноставен Стил Обрачот Обетки со Јасни CZ Кристал Сребрен Накит Наоди Engrave S925 Печат Блескави Обетки Додатоци

1.12 кт Природни Blue Sapphire 0.65 кт Дијамант 14kt Бело Злато Обетки Studs Накит

DEN 47904.00

Бренд Cai Mao Накит Име Sapphire Злато Earring Главниот Камен1.12 кт Sapphire(за 4x6mm овална)Боја : Сина / Јасност : SI Страна КамењаПриродни Круг & Baguette Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.65 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Бело Злато Прибл...

природни зелени смарагд студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки мода жените партија Обетки накит

3312.00 -16 % DEN 2782.00

природни зелени смарагд студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки мода Сончоглед жените партија Обетки накитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

Свадба Годишнината Овална 6x8mm 14Kt Розово Злато Природен Дијамант Аметист Обетки E0053A

14352.00 -5 % DEN 13634.00

Солидна 14 Kt Розово Злато Дијамантски Обетки АметистДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.24 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHАметист : 100% ПриродниКарат Тежина : кт 2.40Намалување на : Овална Камења(6x8mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами)3.30 gСтил : Дијамант & Зелена Аметист ОбеткиУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

MELE Природни сини топаз сребро earring, круши, 7mm*10мм, длабоко сина боја и професионални сечење, парична казна и исклучителна накит

3744.00 -19 % DEN 3033.00

ИзвестувањеСертификатот за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HB208454РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : ТОПАЗ EARRINGОблик : КрушиБоја : СинаВкупна маса : 4.86 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.6191.627Зголемување на тест : Природни инклузијаЗабелешки : S925

jade студ earring 925 sterling silver круг earring сино зелена мешана боја обоена боја парична казна жените накит бесплатен превозот

DEN 4560.00

925 sterling silver со жад и циркон студ earringобоена бојаps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

YIKALAISI Бисер Обетки За Жените Diamante Слатководни Бисер накит Со Принцезата 925 фунта Сребрен Накит Обетки Свадба

2491.20 -83 % DEN 423.00

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовникАко цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

925 Фунта Сребрен Накит Виножито Круша Форма Мистика Топаз Студ Обетки за Жените Накит Свадба Подарок за Роденден Накит

767.52 -12 % DEN 675.00

925 Фунта Сребрен Накит Виножито Круша Форма Мистика Топаз Студ Обетки за Жените Накит Свадба Подарок за Роденден НакитОпис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Sterling Silver Главниот Камен : Виножито Мистика Топаз Тип : Студ Earring*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Моден Бисер Обетки Вистински Природните Слатководни Бисер 925 Фунта Сребро Обетки Бисер Накит За Wemon Свадба Подарок

1624.80 -35 % DEN 1056.00

Име На Производ Моден Бисер Обетки Вистински Природните Слатководни Бисер 925 Фунта Сребро Обетки Бисер Накит За Wemon Свадба Подарок Бисер ФормаОриз слатководни бисери Бисер Големина 89mm слатководни бисери Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер боја Пакет накит кутија.

Jemmin Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Парична Казна Earring Компоненти Накит За Рачно Изработени Додаток Куки Обетки Кристал Наоди

257.28 -47 % DEN 136.00

Име : 925 Sterling Silver Кука ОбеткиФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : Како Што Е Прикажано

едноставен стил на 8-8.5 MM природна морска вода бисер студ earring akoya 18K жолто злато парична казна жените накит совршен круг

DEN 17040.00

88.5 MM природна морска вода бисер студ earring18 K златобисер облик : совршен кругврвен квалитетps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.