• Ново
DIY Потребно Шиење Алатки Креирани е Ножици 3/5/7mm цик-цак/Бран Чипка Шивачка е Shears Бесплатен Превозот KF354

DIY Потребно Шиење Алатки Креирани е Ножици 3/5/7mm цик-цак/Бран Чипка Шивачка е Shears Бесплатен Превозот KF354

Оценка на клиентот:
DEN 2359.68
DEN 1440.00 -39 %

Износ
Залиха


DIY Потребно Шиење Алатки Креирани е Ножици 3/5/7mm цик-цак/Бран Чипка Шивачка е Shears Бесплатен Превозот KF354
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.
Добредојдовте на нашата продавницаЏони Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
DIY Потребно Шиење Алатки се Прилагоди на 's Ножици 3/5/7mm цик-цак/Бран Чипка Шивачка 's Shears
Име на производ : Висок јаглероден челик ножици
Тежина : 190g
Пакување : мало пакување кутија
Постојат 6 видови ножици :
1. 3мм триаголник
2. 3мм бран
3. 5mm триаголник
4. 5mm бран
5. 7 мм триаголник
6. 7mm бран
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата.
Кога ќе добиете предмети вашиот нареди, во рок од 24 часа ,ве молиме проверете внимателно,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било peoblems.
Политика На Враќање
Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
1. Ако не сте задоволни со вашиот објекти,ќе има 14 дена за да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена.
2. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас
· Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
· Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List".
· Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Карактеристики

боја:
3мм триаголник, 3мм бран, 5mm триаголник, 5mm бран, 7mm триаголник, 7mm бран
Број На Модел На:
KF354
Свитлива:
No
Обликот:
Стандард
Рачка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
OuXinDiLong
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Најчестиот Вид:
Се Прилагоди На Ножици
Специјален Тип:
Се Прилагоди На Ножици
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Примена:
По мера е Ножици
Објектот:
цик-цак бранови чипка ножици

Производи во категоријата

Нови Пристигнување Нерѓосувачки челик кромидот метал Shears кујна ножици 5 Сечилото уреди сечете кромид мелени зачини храна готвење алатки

DEN 432.00

Карактеристики : Пет бетон, еден од повеќе не може да се користи за производство на висококвалитетни нерѓосувачки челик, исто така, се намали за статистика уништувањето на доверливи добра алатка Карактеристики : големина униформа, остар Употреба : може да се намали зелен кромид, тестенини, хартија, месо, итн...

Гума, Силикони ПВЦ СТП Најлон Пластична Цевка Цевка Цевка Машина исечен Ножици New-Y103

70.56 -12 % DEN 62.00

100% сосема нов и висок квалитет на Sheating Материјал : ABS пластика и Метал Боја : Црвена и Сребрена Тоа е машина за PVC, СТП и пластични црева.Карактеристики : Намалување до 12mm цевка & црево...

Flexsteel 6 инчи/10 инчен Кабел Машина Машина Сечење Жица од Бакар Сечење Капацитет 8mm/22mm2 за Професионални Electricians

478.56 -30 % DEN 335.00

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Функција : Дизајнирана да овозможи лесно сечење кабли, вклучувајќи сечење на бакар и калај обложени бакар кабел( Не за челик или ACSR) изработени од високо јаглерод откажат од кован челик .О ffers долготрајна издржливост...

Топла продажба на Везови Шиење Алатка Занает Ножици Snips Beading Тема Машина Nippers

35.04 -9 % DEN 32.00

Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Нерѓосувачки Челик Тежина За : 20g Боја Случаен Големина 10.8 cm x 2.3 см Пакување Листа : 1 x Ножици Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42133] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

DHDL!YKS 6 EMT Shears Завој Болничар Ножици Доктор на Медицински потрошен материјал

DEN 72.00

* 6" Shears Завој Болничар Ножици Доктор На Медицински Потрошен Материјал.* Нов и Висок Квалитет.* Рамни крајот за добивање под преливи.* Безбедност облик, со криви сечилото не толку за да се намали пациентот.* Нерѓосувачки челик сечилото со тешки пластична рачка.* Многу намени, за медицинска, vetinary, риболов, друштво за прва помош кутии.* Се користи за сечење преливи или фластер.* Совршена големина за да ги носите.* Спецификации : Големина : x 15cm 7cm.* Големина : 185mm(Должина).* Нето тежина : 52g.* Пакет тежина : 62g.* Боја : Црна.* Пакет се Вклучени : 1 x Завој Ножици

Топла Продажба На Нови Билка Ножици 5 Нерѓосувачки Челични Ножеви Машина Занает

DEN 220.80

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не 'рѓосувачки челик + пластика (рачка) Намалувања билки без дробење им Помага да се исецка со брзина на професионален готвач Големина на : мултинамалување на режа : 21cm / 8.27"(прибл.)чешел : 7cm / 2.75"(прибл.) Боја : Зелена Количина : 1set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Рачно изработени јаглероден челик фалсификувани црна ножици 2 прирабница и градинарството ножици 190mm должина

177.60 -5 % DEN 169.00

Ние сме фабрика врз основа продавница, во потрага по веледрогерија и дистрибутер целиот свет.Предмет : фалсификувани јаглероден челик ножици : Должина : 190mm целокупната должинаМатеријал : јаглероден челик

7/8 Мултифункционален Градинарски Ножици Нерѓосувачки Челик Домаќинство Shears Ритам Сечење Жица Тенок Метал Рака Алатки

863.04 -49 % DEN 440.00

Карактеристики : Позитивни безбедност latch функција Со двојна боја не се лизга рачка, непречено функционирање Голема за тешки материјали...

RDEER Ножици Кожа на Смолкнување Нерѓосувачки Челик за Шиење Ножици Мулти-цел Хартија Машина Домаќинство Алатка

1305.60 -49 % DEN 666.00

Карактеристики : Употреба : кожа, ткаенина, пластични мека, рибарски мрежи, производи од хартија Се направи на квалитетот S J2 нерѓосувачки челик Ножици цврстина HRC52 ° ± 2 °,Стриже способност е супер , остар и издржливи се Справи со алуминиум материјал , користење на удобно, напор

криви ножеви 170mm должина висока јаглероден челик кожа ножици мека гума зафат висока HRC режа

571.20 -5 % DEN 543.00

Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги...

Гума, Силикони ПВЦ СТП Најлон Пластична Цевка Цевка Цевка Машина исечен Ножици Нови H02

70.56 -16 % DEN 59.00

100% сосема нов и висок квалитет на Sheating Материјал : ABS пластика и Метал Боја : Црвена и Сребрена Тоа е машина за PVC, СТП и пластични црева.Карактеристики : Намалување до 12mm цевка & црево...

1pc/многу ZAKKA гроздобер дизајн канцелариски Ножици училиште режа канцеларија сечење резерви (аа-702)

247.68 -18 % DEN 203.00

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни Гроздобер Прилагоди е Ножици.Сп ecifications : Големина : види фотоБоја и дизајн : 4designs.Испрати по случаен избор, не може да се избере боја.Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.