• Ново
Чиста Јазовец Коса Четка за Бричење со Смола се Справи со Лицето Берберот Убавина Алатка традиционалните бричење

Чиста Јазовец Коса Четка за Бричење со Смола се Справи со Лицето Берберот Убавина Алатка традиционалните бричење

Оценка на клиентот:
DEN 624.00

Износ
Залиха


DSCOSMETIC
Чиста Јазовец Коса Четка за Бричење со Смола се Справи со Лицето Берберот Убавина Алатка традиционалните бричење
објектот спецификите
Бренд име : dscosmetic број на модел на :дсс 003 Боја : црна
Предмет Тип : Четка За Бричење
Материјал : Чиста Јазовец коса + Црна Смола Рачка
одделение : петто одделение
Опис :
Дијаметар на четка глава : 50mm
Се справи со Висина : околу 55мм
Кол на Рачка дното : за 38mm
Карактеристики :
.рачно изработени
- Мора да имаат за близок удобно избричат
- Нежно exfoliates кожата и создава еден богат, смирувачки подоцна
- Густо исполнето четка глава
- Одличен вредност на оваа цена
Пакет се вклучени :
1 x Бричење Четка(не inclnding други производи)
Како Да Се Грижи За Вашата Четка 1. Шампон четка во топла вода пред првата употреба. Користење на истата шампонот кој го користите за миење на косата. Некои, исто така, сакал да се користи средството за смекнување на косата. * 2. НИКОГАШ не се вари вашата четка. 3. Никогаш не притиснете на четка во вашата кожа. Ова ќе се скрши на јазовец коса. Наместо тоа, мозочен удар тоа настрана, како сликар е четка. 4. Миење на четка и со топло (не топла) вода по секоја употреба. 5. Потчукнете четка да се отстрани како многу вода, бидејќи е можно по секоја употреба. Можете исто така нежно удар на сува крпа. 6. Никогаш не чувајте го четка на својата база (да, знаеме дека тие се рамни). Наместо тоа, користете четка да застане, па останатите водата може да се движи далеку од базата на косата. 7. За да се избегне mildew, не чувајте на четка во медицината градите помеѓу користи. Наместо тоа, место на застане на суета врвот за да се овозможи правилна циркулација на воздухот. 8. Ако користите четка во патуваат за полнење, бидете сигурни да се земе тоа да се исуши целосно, по вашето враќање. Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе нормално испратите објекти во рамките 7 daysonce вашата исплата е завршена, ако може да не ќе се изјасни во објект објект детали Превозот начин : во САД ќе користите E-пакет,ќе бидат потребни околу 7-25working дена Друга земја во Европа ,Канада ќе се користи Кина пост ,испорака околу треба 15-35 работни дена. Русија,Бразил и други блискиот исток ,Африка ќе трае долго време ,можеби повеќе од 60days. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Карактеристики

Тип На Објект:
четка за бричење
Големина:
normal
Бренд Име:
dscosmetic
Материјал:
Чиста јазовец коса
Број На Модел На:
dss003

Производи во категоријата

Дрво се Справи со Природни Свиња Наежвам Масло Брада Четка за мажи Бради и Мустаќи

DEN 383.52

Дрво се Справи со 100% Природни Свиња Наежвам Масло Брада Четка за мажи Бради и Мустаќи дијаметар : 60 mm Четка Лофт : 18 мм Рачка : Природно дрво Коса Материјал : Свиња Наежвам Тежина : 42gПратката и Повратни информацииИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозотметод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

100-240V USB Адаптер за полнење Енергија Жилет ЕУ задолжен тример plug hq2 hq8 hq9 RQ10 RQ11 RQ12 RQ32 за philips Електрични Хлапак

DEN 218.40

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покаже Користиме Високо квалитетни IC верзија,Краток спој заштита,заштита од Преоптоварување,Антипритискање Приклучок : ЕУ Приклучок за Внесување : 100 V240 V 50 / 60 Hz Компатибилен со : Погоден за сите видови на електрични хлапак,електрични коса clippers trimmers Големина : Како се покаже слика Должина на кабел : 110cm / 43.31" Количина : 1 PCSОвој приклучок адаптер се користи на сите shavers и trimmers

Браун Електрични Жилет Замена на 70-тите години Жилет Касета за Серија 7 Shavers(720 760cc 790cc 9595 9781)

5601.60 -47 % DEN 2969.00

[xlmodel][производи][43297] Браун Електрични Жилет Замена на 70тите години Жилет Касета за Серија 7 Shavers(720 760cc 790cc 9595 9781)[xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][43298]1...

1PC Магија Безболно Отстранување на Влакна Депилација Сунѓерот Подлога Отстранување на влакната Смена Ефективна Алатка 3JU21

61.44 -22 % DEN 48.00

1 PC Магија Безболно Отстранување на Влакна Депилација Сунѓерот Подлога Отстранување на влакната Смена Ефикасна АлаткаСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитет1.Многу симпатична малку нешто, апсолутна безбедност, а не да му наштети на кожата О! Принципот е дека првиот земјата, одат на косата, стави крај на директни бричење напуштање на нова долга коса долга згусне тешко!2.Дизајнот е многу userfriendly, со две лица, розова лице лесен за коса, зелена површина подмачкување на кожата.3...

Топла Ново Тело Коса Епилатор Threader Систем На Лицето Коса Отстранување Шминка За Убавина Алатки Празен -27

141.60 -27 % DEN 103.00

Топла Ново Тело Коса Епилатор Threader Систем На Лицето Коса Отстранување Шминка За Убавина Алатки ПразенКарактеристики : 100% Сосема Нов!Чистење метод : Чистење Чистење БлокИзбричи функција : отстранување на влакна / бричење двојна отстранување на Влакна уред отстранување на влакна делови : лицето / вратотГолемина : 59 * 40 * 43mmПроизводот Категорија : Прирачник За Помош На ПинцетаНапојување : празенПакет Се Вклучени : 1 x Лицето Коса СменаНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Титан Жилет Strop Cowhide Платно 2 Слој За Острење Директно Жилети Мелница Платно

1086.24 -8 % DEN 999.00

Титан Жилет Strop Cowhide Платно 2 Слој За Острење Директно Жилети Мелница Крпа Бренд : Титан * Da Li Ren Потекло : Тајван, Кина Состојки : Казахстан посебни кожа, тексас, бакар метал тока, прстен вкупна должина : 47cm; strop должина : 39cm; прстен кол : 6cm;На жилет не се вклучени,само за референца.

Нови Anbbas 1pcs Преносни Јазовец Коса Четка за Бричење Мажите Подарок Сребро Јака Четка Бесплатен Превозот

DEN 479.52

Нови Anbbas 1pcs Преносни Јазовец Коса Четка за Бричење Мажите Подарок Сребро Јака Четка Бесплатен ПревозотОпис : Природен здрав јазовец коса(fuzz), не луто мирис, со прекрасен облик и мекост, исто така, фирма, луксузен и многу удобно против лицето Има апсорпција на вода и топлина задржување на способност, работи и со сите сапуни како и секое пени, гелови или креми, совршен за дебела, сјајни lathering, лесно да се чисти, и прилично брзо да се исуши По секое бричење ние ви препорачуваме да се темелно исплакнете бричење четка во извршување на топла вода, се тресат, а потоа се откажам тоа да се исуши, На долговечноста на квалитетот јазовец коса бричење четка е директно поврзани со заштита и почитување на тоа се дава Совршен подарок за вашиот татко, сопруг, дечко или за било влажни shavers во потрага за прекрасен комбинација Доживотна Гаранција за Квалитет! Едноставно, брзо, мода за бричење, исклучителна вашиот живот од лице! Пакетот Вклучува : 1 x Четка за Бричење; 1 x сандак Забелешка : ве молиме забележете да се впие јазовец бричење четка неколку минути пред да го користите како огромни четка за коса, така што може да пенливата повеќе лесно Како да се избричат : 1...

Хлапак Свитлива Стојат Адаптер за Полнач за PHILIPS RQ310 RQ320 S5000 RQ310 RQ320 S5000 RQ328 RQ331 RQ350 RQ360 RQ361

809.28 -18 % DEN 664.00

Хлапак Свитлива Стојат Адаптер за Полнач за PHILIPS RQ310 RQ320 S5000 RQ310 RQ320 S5000 RQ328 RQ331 RQ350 RQ360 RQ361Опис : 100 %Нов, Без Пакет. Име На Производ : Бесплатно Мирување Без пакет Адаптер / жица не е вклучено За Филипс и Norelco модели / видови.Посебни Карактеристики : Краткиколо заштита ниска потрошувачка на енергија Заштеда на Енергија Заштита од Преоптоварување во Текот Температура Заштита Компатибилен со : S5000 S5077 S5078 S5079 S5080 S5081 S5082 S5090 S5095 S5210 S5211 S5230 S5270 S5271 S5370 S5390 S5075 S5380 S5420 S7000 S7310 S7370 S7720 S7300 S7700 S9000 S9031 S9111 S9121 S9151 S9911 S9311 S9511 S9711 S9321 S9531 S9721 S9711 S9731 RQ310 RQ311 RQ320 RQ330 RQ328 RQ331 RQ350 RQ360 RQ361 RQ370 RQ371 YS523 YS524 YS525 YS526 YS528 S510 S511 S512 S520 S530 S531 S538 S550 S551 S560 S561 S570 S571

400,000 Флеш Подмладување на Кожата Заменливи Светилка За IPL Ласер Отстранување на Влакна Eletric Епилатор LATYS-3

1407.36 -10 % DEN 1267.00

400,000 Флеш Подмладување на Кожата Заменливи Светилка За IPL Ласер Отстранување на Влакна Eletric Епилатор LATYS3Пакет детали : 1 x (СР) Подмладување на Кожата СветилкаТоа е само подмладување на кожата светилка за замена на 400 K Флеш IPL Систем LATYS3...

Професионални Corded Коса Clipper Електрични Коса Тример Trimer Мажите Стил Алатки За Берберот Салон Семејство Користите Машина За Сечење На Косата

819.84 -48 % DEN 426.00

Професионални Corded Коса Clipper Електрични Коса Тример Trimer Мажите Стил Алатки За Берберот Салон Семејството Употреба Губење На Машина За Сечење 4849Функција : Усвојува титаниум челик сечилото, остар и издржливи.Не се лизга рачка за подобар стисок.Со ограничување чешел(36mm), ви овозможува да го контролирате должина на косата слободно.Лесен за употреба, plug and play.Погоден за сите видови на луѓето да ги користат.Спецификација : Материјал : ABS + Титаниум челик Напон : 110240 V Фрекфенција : 50 / 60 Hz Моќ : 2 W Чисти начин : Не се перат Боја : Црвено + Бела Тежина : 150g Големина : 15x3.2cm(Должина*Ширина)Пакет Содржина : (Спакувани во safe меур торба)Косата clipper*1Лимит чешел*1Четка за чистење*1Упатство(англиски)*1Превозот : 1.Ние обично брод објект во рамките 15 дена по плаќање расчисти освен викенд во нормална состојба.2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.3.Ве молиме љубезно не 13 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидевлијаат многу фактори, како што се царинската обработка, пост штрајк итн.Даночен број : Како царинење процес е различен во различни земји, ние обично брод објектна клиентите со пониска вредност, ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве моламимајте на ум пред пратката.

Најпродаван 1pc Лето Нова Топла Продажба на Професионални Отстранување на Влакна Двојно Двострано Ладен Восок Ленти од Хартија За Нога Тело Лице

27.84 -14 % DEN 24.00

Карактеристики : Мека и еластична.Голема затегнувачка цврстина.Идеален за сите depilatory восоци.Висок квалитет на влакна лента хартија.Како да го користите : Овој објект е додаток на шанса третман.По примена на восок на кожата, се стави оваа хартија и притиснете силно на восок слој.Излупете го исклучите во 30 секунди...

1 Справи/1 Сечилото/1 Складирање Кутија Двојно Работ Ножеви Жилет Мажите е Класичен Прирачник Легура Sliver Жилет за Бричење Поставува

444.00 -39 % DEN 271.00

1 Справи / 1 Сечилото / 1 Складирање Кутија Двојно Работ Ножеви Жилет Мажите е Класичен Прирачник Легура Sliver Жилет за Бричење Поставува Карактеристики : Марка : BAILI Модел : BT171 Материјал : бедем (алуминиумски) / insert (нерѓосувачки челик) / кутија за складирање (ABS) Тип : мажите shavers, двострано жилет Производ Стандард : П / GZWD1 Бричење препораки : 1...

Моден Бренд Јазовец косата на Мажите Четка за Бричење Традиционално со дрво Бричење Кригла Купот на Сад комбинација Levert Dropship 3MAR29

412.32 -26 % DEN 305.00

Моден Бренд Јазовец косата на Мажите Четка за Бричење Традиционално со дрво Бричење Кригла Купот на Сад комбинација Levert DropshipКарактеристика : сад е Направен од висок квалитет на дрво...

2017 Висок Квалитет Чиста Јазовец Коса Четка За Бричење Смола Се Справи Со Берберот Салон За Мажи Лицето Брада Четка Pincel Избричат Алатка Убавина Алатка

815.52 -20 % DEN 652.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Направени од Јазовец Коса.Поставена во смола и метал се справи со половината дизајн.Густо исполнето четка главата производство на најбогатите пенливата.Можно е да ви даде години на употреба.Пакет Листата : Четка За Бричење X 11...

Носот Коса Тример Електрични Хлапак Clipper Почиста Преносни Уредна И Чиста Trimer Носот Во Увото Лице Отстранување Бричење Коса Тример P1

95.52 -14 % DEN 82.00

Носот Коса Тример Електрични Хлапак Clipper Почиста Преносни Уредна и Чиста Trimer Носот во Увото Лице Отстранување Бричење Коса Тример WB304 P1Карактеристики : Бричење Носот уред Тридимензионални лак сегмент,да не се оштети носната шуплина Отворен слот,може да се фати на долг нос се во било која насока Да се намали уво коса,носот коса Водоотпорен дизајн, влажна или сува Чиста и санитарни .Бренд нови Криви, противалергиски и нерѓосувачки челик сечилотоУдобен и сигуренЈасно капа за да се заштити сечилотоГума лизгачки ON / OFF прекинувачНапојува со 1 АА батерија (не се вклучени), ниска потрошувачка на енергијаСпецификација : Тежина : 56gБоја : СребренаПакување содржина : 1 x Коса Тример Хлапак Clipper

100-240V Полнење Електрични Хлапак 3D Тројно Лебди Сечилото Глави за Бричење Жилети Лицето за Нега на Мажи Брада Тример Берберот FS339

16128.00 -5 % DEN 15322.00

100240 V Полнење Електрични Хлапак 3 D Тројно Лебди Сечилото Глави за Бричење Жилети ЛицеЗа нега на Мажи Брада Тример Берберот FS339 10 PCSЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични хлапакМодел : FS339Напон : 100240 VФрекфенција : 50 / 60 Hzмоќност : 8 Wбоја : црнаВреме на полнење : 1 часКористење време : околу 60 минутиПрекинувач : допир копчеИндикаторот за полнење : LED дисплејСовет тип : лебди три главиПакување големина : 12.5*6.4*18.6 cmТежина : 0.35 kgЗабелешка : Овој производ има вградена батеријаКарактеристики : Двојна прецизност сечење.Батерија, cordless употреба.Патентирана супер укине и намали акција.Удобно, да уживаат во оваа кратка бричење процес.Додадено sideburns машина за други треба, исто така, погодна за тело, употреба.Со 3 D лебдат глави, на хлапак може автоматски да се прилагоди на секоја крива на лицето.Употреба : Притиснете го копчето ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ за да започнете хлапак.Направи хлапак главата дел се движат брзо на кожата со прави линии и кругови.Капак на хлапак заштитна маска по секоја употреба да се избегне да биде оштетена.

Директно Берберот Фризерски Коса За Сечење Чистење Средување На Салонот Жилет Безбедност Бричење Обликувањето Стилист Алатка Сребро.

182.88 -5 % DEN 174.00

Опис : Бенд нови, неискористени и добро балансирана лизгачки стил Мала тежина, фино избалансирани Идеален за barbers и фризери Материјал : Цинк Легура Боја : Сребрена Пати Жилет Должина : 17 cm / 6.69 инченПакетот Вклучува : 1 x Берберот Жилет

Kemei Електрични Жените Хлапак Жилет Тример Батерија Коса Смена Рака На Нога Бикини Underarm Коса Бричење Машина За Лична Нега

818.40 -44 % DEN 458.00

Kemei Електрични Жените Хлапак Жилет Тример Батерија Коса Смена Рака На Нога Бикини Underarm Коса Бричење Машина За Лична НегаНие ќе ви испратиме оваа точка со безбедноста меур кеси!! Функција : двострано жилет, раководител вибрации дизајн, како и систем ви даваат ултра мазна и удобно се чувствуваат...

VIGSHAVING Нови Пристигнување 28mm Куп Шарени Смола се Справи со Синтетички Влакна Четка за Бричење

911.52 -15 % DEN 775.00

VIGSHAVING Нови Пристигнување 28mm Куп Шарени Смола се Справи со Синтетички Влакна Четка за Бричење Одделение : црна синтетички влакна Целокупната четка висина : 105mm Јазол дијаметар : 28mm Четка Лофт : 58mm Рачка : шарени1...

PS195 Afeitadoras Electricas Де Hombre 3D Тројно Лебди Сечилото Глави за Бричење Машина за Мажи Водоотпорен За Мокра и Сува Бикини

1032.96 -35 % DEN 672.00

PS195 Afeitadoras Electricas Де Hombre 3 D Тројно Лебди Сечилото Глави за Бричење Машина за Мажи Водоотпорен За Мокра и Сува БикиниПочитувани Купувачи,Благодарение на вашата поддршка во нашата продавница, Кога ќе се направи ред , Ние ќе снабдување адаптер врз основа на вашата земја Напон од слободни .

PW926 3in1 Мажите 3D Електрични Хлапак за мажи Батерија Лебди Жилет Перат 5W хлапак тример хлапак за нос и уво мажите

DEN 10080.00

PW926 3in1 Мажите 3 D Електрични Хлапак за мажи Батерија Лебди Жилет Перат 5 Wхлапак тример хлапак за нос и уво мажитеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Електрични хлапакМодел : PW926Напон : 100240 VФрекфенција : 50 / 60 Hzмоќност : 5 Wбоја : црна со златоВреме на полнење : 1 часКористење време : околу 60 минутиБатерија : Литиум батеријаДолжина : 16cmПолнење метод : USBПакување големина : 20.5*7.5*20.5 cmТежина : 0.45 kgЗабелешка : Овој производ има вградена батеријаКарактеристики : Ергономски дизајн за удобно задржете.Перат лебди бричење систем висока брзина на моторГлавата може да биде врз основа на лицето контури на нерамна, и блиску до лицето, па мора избричи повеќе дрво попријатно чувство.Сигурно, лесно и практично да ги користатЛесно да се исчисти, чистење побрзо, полесно и поефикасно.Одличен подарок за вашите машки пријатели.Употреба : 1...

Мултифункционален Мажите Електрични Хлапак Жилет USB Полнење Носот во Увото Коса Тример Безболно Жените Средување на Брада Коса Clipper Хлапак

911.52 -13 % DEN 793.00

Мултифункционален Мажите Електрични Хлапак Жилет USB Полнење Носот во Увото Коса Тример Безболно Жените Средување на Брада Коса Clipper ХлапакДобредојдовте на нашиот магазин Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат...

Нова Мода Лицето Коса Епилатор Отстранување На Влакна Уред Продажба Пластична Смола Од Не ' Рѓосувачки Челик Пролет Се Соочуваат Со Губење На Бричење Алатка -27

134.88 -27 % DEN 98.00

Нова Мода Лицето Коса Епилатор Отстранување На Влакна Уред Продажба Пластична Смола Од Не ' Рѓосувачки Челик Пролет Се Соочуваат Со Губење На Бричење АлаткаОпис : Материјал : ABS смола + нерѓосувачки челик пролетБрзо темелно ќе се соочи со малку фино коса, усна коса и отсечени корења, опуштено не болка,Прават кожата долго време за одржување на мазна и нежна сјајниБоја : Оваа ставка го немаме боја да изберете, ние испрати случаен изборПакет Се Вклучени : 1 x Лицето ЕпилаторСлика Покаже : Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

10pcs жилет сечилото го замени главата за philips хлапак hq8 hq9 hq64 sh70 sh90 HQ8200 HQ8240 HQ8241 HQ8250 HQ8253 HQ8260 HQ8261 HQ9

DEN 4560.00

Стр ackage : НОВИ 10 x Хлапак главата (Чешел + Машина)хлапак глава се користи за : HQ8100 HQ8120 HQ8140 HQ8142 HQ8150 HQ8160 HQ8170 HQ8174 HQ8141 HQ8155 HQ8172 HQ8173 HQ8200 HQ8240 HQ8241 HQ8250 HQ8253 HQ8260 HQ8261 HQ8270 HQ8290 HQ9100 HQ9140 HQ9160 HQ9170 HQ9020 HQ9070 HQ9080 HQ9090 HQ9161 HQ9190 HQ9199 PT920 PT927 PT720 PT725 PT730 PT735 НА 750 AT810 AT830 AT860 AT890 PT877 PT866 PT860 PT870 PT920 CC итн...

бесплатен превозот кожа strop задржи остар жилет појас

DEN 638.40

ТИТАН КРАВЈА КОЖА И ТЕКСАС ДВОЈНО СТРАНА STROP.Има две страни ,едната страна е платно,на другата страна е крава кожа .Бренд : TITANМесто : Таи WanМатеријал : Кравја кожа од Казахстан,тексас,бакар обложен метал тока и прстен.Забелешка : ние испратено од Кина, Воздухот Mail...

Kemei Електрични Shavers За Мажи Тројно Ножеви Мажите Хлапак Батерија Shavers Отстранување на Влакна AC 100-240V

DEN 1597.92

Боја : ЦрнаПроизвод : Kemei Батерија Тројно Ножеви Електрични ХлапакВлезен напон : 100240 V 50 ~ 60 HzИзлезна моќност : 3 Wвреме на полнење : околу 8 hподдржано од : полнење вградената батеријакористење време : околу 45 минути (во целосна обвинет состојба)Материјал : ABSПакет се Вклучени : 1 x Електрични хлапак1 x Главата заштитна маска1 x четка за Чистење1 x Полнење на база1 x Европските регулативи приклучок1 x англиски упатствоСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Жилети за Бричење Мажите Двојно Работ Жилет Месинг Бронза Стил Сечилото Заменливи Класичен Безбедност Жилет

611.04 -9 % DEN 556.00

Карактеристики : 1.Лесно сечилото замена одговара на сите стандардни двокреветни работ жилети ножеви; 2.Соберат и disassmble погодно едноставен класичен 3парче жилет; 3.База замена можете да го замените сечилото основа со другите, ако сакате да се обидете; 4.Затворете чешел дизајн на основата за повеќе затворање бричење; 5.Не се лизга со градини на рачка; 6.Квалитетен материјал главното тело изработени од месинг; 7.Голема рамнотежа и должина тежина 111g,се справи со должина од 10cm; 8.Ножеви вклучени ние испрати 10 парчиња ножеви,може да се користи надвор од кутијата;

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.