• Ново
10 компјутери/ Многу Голем Пеперутка У Облик Продолжување Помине Форма се Тркалаат Уметнички Совет Продолжување Форми за на доградба на Акрилни УВ Гел 10x7.5cm

10 компјутери/ Многу Голем Пеперутка У Облик Продолжување Помине Форма се Тркалаат Уметнички Совет Продолжување Форми за на доградба на Акрилни УВ Гел 10x7.5cm

Оценка на клиентот:
DEN 33.12
DEN 30.00 -9 %

Износ
Залиха


[DESCRIPTION]
Карактеристики :
*професионални помине форми за на доградба на Акрилни УВ Гел ноктите екстензии.
*Помине форми со самолепливи налепница.
*Златна боја, изгледа убаво и модата.
*Лесен за употреба и полетување.
*должина означени за секоја форма на ноктите се направи полесно за да го користите
*Совршена за професионални помине уметност употреба или домашна употреба
Спецификации :
Боја : Златна
Нето тежина : 15g
Пакетот вклучува :
10 компјутери Помине Форми
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : со 25-35 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Форма
Број На Модел На:
ОЕМ
Големина:
D10.2*H4.3
Количина:
500pcs
Материјал:
металик хартија
боја:
Golden
Нето тежина:
10g
Големина:
D10.2cm*H4.3cm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Професионални 100PCS Златна на доградба на Акрилни Нокти Форми Нокти, Гел Продолжување Налепница Нокти Помине Уметност Водич Форми

185.28 -49 % DEN 95.00

100% Сосема нов и висок квалитет1.1 00pcs / тркалаат самолепливи помине форма налепници (Злато Помине Водич Налепница Лента)2...

500 КОМПЈУТЕРИ Секој Ролна Златна Помине Форми Професионални УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Водич Продолжување Налепница

538.56 -35 % DEN 350.00

100% Сосема нов и висок квалитет1.5 00pcs / тркалаат самолепливи помине форма налепници (Злато Помине Водич Налепница Лента)2...

PinPai Висок Квалитет Злато Правоаголник УВ Помине Уметност Совети за Продолжување на Хартија Носителот Помине Продолжување Хартиена Форма 500Pcs/Многу Нокти Алатки

756.96 -25 % DEN 568.00

Спецификација : Количина:500 Компјутери / РолнаМатеријал : ХартијаБоја : ЗлатнаТежина:265g / РолнаПакет : 1 Тркалаат / Торба Карактеристики : 1...

100pcs Помине Уметност Потковица обликот на Ноктите Форми Sculpting Продолжување Налепница за Обновливи УВ Гел Акрилик француски Совети

181.92 -25 % DEN 136.00

Ноктите Алатка Поставите 10 PCS / SET Помине Масло Cuticle Ножици Buffers Датотеки Pushers Четки Третмани Поставите Бесплатен Превозот САД$ 12.79 / set5 PCS / SET Помине Премиер Гел Врвот Грб Desiccant Чистење Плус Продолжување Помине Гел Pilish Акрилик Совети Поставите Бесплатен Превозот САД$ 10.99 / setТопла Продажба на Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Козметички Шминка Палета Шпатула Алатка Бесплатен Превозот САД$ 3.18 / парче12 Тенџере Помине Уметност Злато & Сребрена Foils Совет Декорација Paillette Шушка Сјајот Оркестарот УВ гел ноктите декорација Алатка Бесплатен превозот САД$ 4.28 / setБесплатен превозот 5 PCS / многу Овална Помине Уметност се Прикаже Табела Природни Тркала 20 Совети Тренери Пракса Елипса Пластични Гел лак Плоча Топла 5pcs / set Помине Уметност Алатката за Совети Сребрени Златни Продолжетоци Форми Водич / француски Акрилик УВ Гел Ноктите Tools / Помине Уметност Опрема Преносни 200ml Помине Уметност полски Почиста Смена Патување Шише Преносни Фармацевт Пумпа Алатка Бесплатен Превозот САД$ 2.28 / парчеНови Помине Уметност Четки Пен Носителот Чистење Посебни Првенство Шише УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Алатка Бесплатен Превозот САД$ 2.16 / парче100% Сосема нов и висок квалитет1.1 00pcs / тркалаат самолепливи помине форма налепници (Злато Помине Водич Налепница Лента)2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.