• Ново
waase CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки За KTM 1290 Супер Војводата Р 2014 2015 година

waase CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки За KTM 1290 Супер Војводата Р 2014 2015 година

Оценка на клиентот:
DEN 5376.00
DEN 5107.00 -5 %

Износ
Залиха

Мотоцикл Трки Прилагодливи Rearsets Опис Кол : Еден Сет Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Задните (Лево и Право) Fitment : За KTM 1290 Војводата / R 2014-2016 Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е за Возачот,а Не и за Патникот . Инструкции за инсталација не се вклучени. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За KTM 1290 Супер Војводата Р 2014 2015 2016 година
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински.
Објектот Тежина:
1.5kg

Производи во категоријата

waase CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки За Kawasaki Ninja 250 300 EX300 Z300 2013 2014 2015 година

4704.00 -5 % DEN 4469.00

Количина : Еден Сет Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Задните (Лево и Право) Fitment : За Kawasaki Ninja 250 / 300 20132016 Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински...

Мотоцикл подложка за нозе Нога Штипки Фронт За ЈАМАХА V-ЅВЕЗДА XVS650 XVS400 XV400 XV535 VMX1200 VJ700 XJ700S XV 700 750 920 1100 MAXIN

480.00 -14 % DEN 413.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : Алуминиум Висок Квалитет Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиетеОдговара F или : Yamaha VЅВЕЗДА XVS650 XVS400 XV400 Сите ГодиниЈамаха XV535 VMX1200 Максим VMax Virago Сите ГодиниЈамаха VJ700 XJ700 S XV700 XV750 XV920 XV1100 Сите Години1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Резервни бесплатен превозот мото делови 1 1/4 Пред Пламен Нога Штипки Стеги За Suzu БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50Z C90 M1500 ЦРНА

3648.00 -6 % DEN 3429.00

Објектот Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум & Гума ,пакет се вклучени : 1 Целиот Сет Dually Footpegs Нога Колче Големина : прибл 135mm(5.25")*45mm(2") Лесна инсталација, Без Инсталација Настава Fitment : Одговара на секој велосипеди со 25mm 31.25 mm (1" ~ 1 1 / 4") мотор guard или рамка цевка Одлична за Harl Дејвидсон / Хонда / Ти / Kawasak / BSA / Norton / Триумф Плувка,Хеликоптер,Кафе тркач,АТВ,UTV,Скутер,итн одговара за Хонда Gold Wing GL1800 20012011 одговара за Хонда Gold Wing GL1500 GL1100 GL1200 одговара за Хонда VT750 Сенка 750 VT750 C АЦЕ одговара за Хонда VT1100 VTX1300 VTX1800 одговара за Хонда Магна 750 VF750 VF1100 одговара за Хонда VLX600 DLX600 Сенка 600 VT600 одговара за Хонда Сенка 400 steed400 одговара за Хонда valkyrie 1800 2004 2005 одговара за Хонда 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Hond Valkyrie одговара за ТРИУМФ РАКЕТА 3 2300cc одговара за HarlДејвидсон Спортските 883 xl1200 1340 одговара за ЈАМАХА VЅВЕЗДА XVS1300 XVS650 XVS950 XVS1100 одговара за ЗА MAHA XV1600 XV1700 XV1900 XVS1900 одговара за ЗА MAHA XV250 XV400 XV535 XV750 XV1100 Virage одговара за ЗА MAHA Roadstar xv1700 одговара за SUZUKI VL1500 VL800 VZ800 VL125 VL250 одговара за SUZUKI VS1400 VZ1500 НАТРАПНИКОТ M800 C800 одговара за SUZUKI НАТРАПНИКОТ C1800 RT M109 R C109 R одговара за SUZUKI БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50 Z C90 M1500 одговара за KAWASAKI ВУЛКАН VN400 VN800 VN900 VN1500 VN2000 Овие Автопат штипки овозможи велосипедисти опсег на приспособување дека не е можно со други менгеместил на автопат штипки...

Мотоцикл Совозачот Нога Штипки подложка за нозе За CMX250 CMX 250 Бунтовнички CA 250 CA250 1996-2011

1295.52 -10 % DEN 1166.00

Состојба : Резервни 100% НовиВисока Класа на Квалитет и Многу ИздржливиНема Промена ПотребниБоја : Како на сликатаFitment : CMX250 Бунтовнички CA250 19962011Пакет : Еден СетЛесно се инсталира...

CNC Злато Трки Прилагодливи Нога штипки Rearset Задните Поставува За Yamaha YZF-R6 YZFR6 2003 2004 2005 YZFR6S YZF-R6S 2006 2007 2008 2009

4775.52 -8 % DEN 4393.00

Дербито Прилагодливи Footpegs Rearset Задните Поставува За Yamaha YZFR6 2003 2004 2005 R6 S 2006 2007 2008 2009 ЗлатоНа нога контроли се една од највиталните конекции имате со вашиот мотор...

CNC Прилагодливи Мотоцикл Палка Нога Штипки Педали Остатокот Footpegs Rearset За KAWASAKI ZX6R 2003-2004 03 04 Мотор

3840.00 -14 % DEN 3302.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : T6061 алуминиум ЛегураЦелосно Прилагодливи Позиционирање На Нога Штипки.Подложка за нозе прилагодливи во различни правци, тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

Потпирачот Страна Удар се Залагаме За KTM XC XCW XCF EXC-F XCF-W EXC-Р XCR-W HUSQVARNA ТЕ FE FX 125 200 250 300 350 450 500 390 501 570

2773.44 -10 % DEN 2496.00

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ, Никогаш не се Монтирани, Висок КвалитетБОЈА : Како на Сликата ПокажуваМатеријал : Главен тело фалсификувани од висок квалитет 6061T6 алуминиумЛесно Да Се ИнсталираЕлоксирани злато завршиОЕМ квалитет заменаСпецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет...

NICECNC 57mm Нога штипки Нога Почива За Јамаха YZ 85 YZ125 YZ250 YZ125X YZ250X YZ250F YZ250FX YZ450FX WR250F YZ WR 450F 250F 2018

1967.52 -9 % DEN 1790.00

Добие повеќе сила и подобра контрола помеѓу вас и вашиот мотор со овие ексклузивни "X" мост дизајн Палка Широк Нога Штипки! Спецификација и Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Пар 57mm Широк Палка подложка за нозе Материјал : 7075T6 Алуминиум во Боја : Како на Сликата Прикажани од не ' Рѓосувачки челик рамен на забите Целосно CNCизработени од авион квалитет 7075T6 палка на алуминиум Елоксирани Портокалова или Сина површина по завршувањето 57mm широка платформа за крајна контрола Ексклузивни "X" мост додава 2 центар за заби за дополнителна контрола добиени со 5 резервни нерѓосувачки челик забите Лесно да го инсталирате,Планината со сите ваши акции хардвер Fitment 1 : За Јамаха YZ85 20022018За Јамаха YZ125 19972018За Јамаха YZ250 19982018За Јамаха YZ125 X 20172018За Јамаха YZ250 X 20162018За Јамаха YZ250 F 20012018За Јамаха YZ250 FX 20152018За Јамаха YZ450 F 20032018За Јамаха YZ450 FX 20162018За Јамаха WR250 F 20012018За Yamaha WR450 F 20032018

CNC Алуминиум Портокал Мотоцикл нога почива подложка за нозе footpegs Штипки Педали За KTM 500-530 SX-F/EXC-F 2003-2015 2011 2012 2013 2014

2280.96 -14 % DEN 1962.00

Ве молиме двојно проверете ги вашите мотоцикл модел и годината според FitmentЗа Husqvarna 85cc530cc Сите Модел 20052015 За KTM 85cc530cc Сите Модел 20052015 За KTM 85 SX 0315 За KTM 105 SX 0411 За KTM 125200 SX / EXC 9815 За KTM 144150 SX 0715 За KTM 250 SX / EXC 9815 За KTM 250 SXF / EXCF 0615 За KTM 250 / 350 FREERIDE 12За KTM 300380 SX / EXC 9815 За KTM 350 SXF / EXCF 1115 За KTM 400450 SXF / EXCF 9815 За KTM 500530 SXF / EXCF 0315 За KTM 525 SMR 0406 За KTM 540 SXC 0006 За KTM 620 / 625 / 640 / 660 LC4 За KTM 625 СКМ 0406 За KTM 640 АВАНТУРА / ВОЈВОДАТА / СМ 0406 За KTM 660 SMS / Митинг 0006 За KTM 950 / 990 АВАНТУРА / S / R 0312 За KTM 950 / 990 СМ / R / T 2005Up За Husqvarna ТЦ 85 / 125 / 25 20142015 За Husqvarna ТЕ 125 / 250 / 300 20142015 За Husqvarna ВАЛУТНА 250 / 350 / 450 20142015 За Husqvarna FE 250 / 350 / 450 20142015 За Husqvarna FE 501 20142015

Црна CNC Алуминиумски Мотор Задни Сет Footrests Нога колче Нога Остатокот Штипки Педалата

479.52 -5 % DEN 456.00

Мотоцикл Трки Rearsets Footpeg ПедалиОпис Кол : Еден Пар Должина : 75mm Поврзување Дупка : 8mm Боја : Црна, исто како и сликата се прикажува Материјал : Алуминиум Палка,ЦПУ Машински Fitment : Универзална(Задна Rearsets Footpeg Педали За Патниците) За Aprilla За BMW За Хонда За Kawasaki За KTM За Ducati За Suzuki За Јамаха За Триумф, За MV Агуста За Bimota За Buell За Momo Guzzi, и др...

Портокал CNC Нога Штипки Почива Педали За KTM EXC SX SXF XC XCW XCF EXCF EXCW XCFW MX ШЕСТ ДЕНА 65 85 125 200 250 300 350 400 450 525

1992.00 -13 % DEN 1733.00

Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Портокал, Како Слики Цената е за 1 Пар на Нога Колче Материјал : Алуминиум ЦПУ машински дизајн Совршен anodize површински третман Направени од кован T7 7075 алуминиум, една од највисоките сила легуриОстри заби направени од челик, прекалени се спротивстави носатПренослив и заменливи забиЕксклузивни "y" мостПодобрена удобност и контрола со речиси 30% повеќе површинаИзвестување, ние немаме иглички и spings да одговара, овие штипки може да се качи со сите ваши акции хардвер Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет...

CNC Мотоцикл Задните Патници Нога Штипки Педали Footrests За Јамаха МТ-07 МТ 07 MT07 МТ 09 МТ-09 MT09 2012 2013 2014 2015 година

1698.72 -10 % DEN 1529.00

спецификација 100% сосема нов кол : еден пар бои : златен / црна / титаниум / црвен / портокал / сино супериорен квалитет и лесно да се инсталира Fitment за Јамаха МТ07 МТ09,MT01,ТMAX500,ТMAX530 YZFР3,YZFR25,YZFR300,YZFR250 пакетот вклучува : 1pair задна кочница педалата чекор совети answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

Резервни моторни дел за Харли Дејвидсон Лошо Момче FXSTSB Спрингер Софтејл FXSTS Сопствени Возила Операции FXDWG3 FXDWG3 Springe

1578.24 -6 % DEN 1484.00

Fitment : Одговара за '15подоцна XG,'14подоцна XL модели со Продолжен Дофат Напред Контрола Комплет P / N 50700030,'93подоцна Дуна модели со напред контроли,'84подоцна FX Софтејл моделите (освен FXSTDSE).

Мотоцикл подложка за нозе Пред Нога Штипки Почива Педали За KAWASAKI ZRX400 ZRX1100 ZRX1200 Z1000 Z750 EX250 NINJA250R ZZR1100 ZX9R

360.00 -14 % DEN 310.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : Алуминиум Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиетеОдговара F или KAWASAKI : ZRX400ZRX1100 ZRX1200Z1000 0306Z750 0306EX250 NINJA 250 R 20082013ZZR1100 19932002ZX9 R 199419971.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

380mm Удар Стојат Одговара Kawasaki 17-14 Јама Кал Велосипеди

DEN 698.88

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 350gЗа Одговара на kawasaki 1714 Нечистотија Јама ВелосипедиПакет Содржи : 1x удар стојат,пролет и колчеЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.MB1264

Палка Нога Штипки Почива Педали За KTM EXC SX SXF XC XCW XCF EXCF EXCW XCFW 65 85 125 200 250 300 350 400 450 525 530 MX ШЕСТ ДЕНА

1919.04 -10 % DEN 1727.00

100% Сосема Нов•Елоксирани боја : Портокал.• Направени од кован T7 7075 алуминиум, една од највисоките сила легури.• Остри заби направени од најтврдокорните од нерѓосувачки челик се спротивстави носат• Removeable и заменливи "заби"• Ексклузивна "Y" мост• Подобрена удобност и контрола со речиси 30% повеќе површина• Известување, ние немаме иглички и spings да одговара,овие штипки може да се качи со сите ваши акции хардвер• Слик прикажано е на точната ставка ќе добиетеОдговара : KTM 65990 9815 (не одговара 690 CC).1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мото додатоци За Харли Напред Контрола Штипки Држела Врски за Спортските 1200 883 2004-2013 хром

9422.40 -8 % DEN 8669.00

Состојба : Резервни 100% сосема нов и висок квалитет Боја : CHROMED Материјал : Алуминиум Пакет : 1 Сет (Како на Првата Слика се Прикажани) Целосно Полнење Штипки Држела Врска Заврши склопови за двете кочница и shifter страни...

Нови CNC Палка Трки Нога Штипки Задните Поставува Одговара За Хонда NSR50 NSF100 Сите Години Црна

5712.00 -8 % DEN 5255.00

CNC Палка Нога Штипки Трки Rearsets Задните Поставува За Хонда NSR50 NSF100 Сите ГодиниНа нога контроли се една од највиталните конекции имате со вашиот мотор...

2.25 Патник Нога Колче За Поддршка На Планината Clevis Комплет За Харли Софтејл 00-06 Црна 2000-2006 Footpeg Поддржува Месеци

856.32 -6 % DEN 805.00

2.25" Патник Нога Колче За Поддршка На Планината Clevis Комплет За Харли Софтејл 0006 Црна 20002006 Footpeg Поддржува МесециКАРАКТЕРИСТИКИ : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Материјал : Висок квалитет на алуминиум Големина : Како на Сликата Покаже Боја : Црна Сите хардвер е вклучена...

Патникот FoootPeg Нога Колче Поддржува Држачи За Полнење Clevis За Харли Софтејл

1484.64 -8 % DEN 1366.00

Повеќе Приказ, Кликнете тука : Патникот Fooot Peg Нога Колче Поддржува Држачи За Полнење Clevis За Харли СофтејлКАРАКТЕРИСТИКИ : Состојба : Резервни 100% Сосема НовМатеријал : Висок квалитет на алуминиумГолемина : Како се Покаже СликаБоја : ХромСите хардвер е вклучена.Го заменува Харли Дејвидсон дел #5094200FITMENT : За Харли Софтејл 20002006ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 Пар Footpeg Поддржува МесециAnswer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.