• Ново
Мотоциклите Случај Guard Покрие Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За Yamaha YZF-R1 YZF R1 2009-2013 09 10 11 12 13

Мотоциклите Случај Guard Покрие Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За Yamaha YZF-R1 YZF R1 2009-2013 09 10 11 12 13

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00
DEN 1238.00 -14 %

Износ
Залиха


100% Сосема Нова Боја : Како Слики Материјал : Алуминиум& висока густина најлон ЦПУ машински дизајн Овие мотор случај лизгачи се вклопуваат уредно и лесно да се постојните мотор предмети и ќе се обезбеди дополнителна заштита.
*заштита во случај на пад. Одговара За ЈАМАХА : YZF R1 2009-2013
1.Не го купите, ако dn не потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат
2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
417-25
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.48kg
Тип На Објект:
Нога Почива

Производи во категоријата

За BMW R1200GS LC /Авантура 2013 2014 2015 Година Мотоцикл CNC Алуминиум Прилагодливи Преклопување на Задните Нога Кочница на Менувачот на Возилото

2764.32 -22 % DEN 2156.00

Мотоцикл Прилагодливи Виткање Нога Кочница РачкатаСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на алуминиум, Anodizing површината.Педалот може да се виткање, тоа ќе се избегне кршење кога кочница лост и тротоарот судир.Педалот може да бидат прилагодливи зависи од вашите сопствениСо 304 од не ' рѓосувачки челик завртка во возилото, Против пролизгување.Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Боја : Црна / Сребрена / ТитаниумПакет се вклучуваат : 1 кочница рачкатаОЕМ број : 35218529841 / 35218530611Fitment : за BMW R1200 GS LC 20132016за BMW R1200 GS LC Авантура 20142016( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )Едноставен за инсталација, без intallation инструкции.

Портокал CNC Нога Штипки Почива Педали За KTM EXC SX SXF XC XCW XCF EXCF EXCW XCFW MX ШЕСТ ДЕНА 65 85 125 200 250 300 350 400 450 525

1992.00 -13 % DEN 1733.00

Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Боја : Портокал, Како Слики Цената е за 1 Пар на Нога Колче Материјал : Алуминиум ЦПУ машински дизајн Совршен anodize површински третман Направени од кован T7 7075 алуминиум, една од највисоките сила легуриОстри заби направени од челик, прекалени се спротивстави носатПренослив и заменливи забиЕксклузивни "y" мостПодобрена удобност и контрола со речиси 30% повеќе површинаИзвестување, ние немаме иглички и spings да одговара, овие штипки може да се качи со сите ваши акции хардвер Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете Specifcation : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет...

Резервни бесплатен превозот мото делови 1 1/4 Пред Пламен Нога Штипки Стеги За Suzu БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50Z C90 M1500 ЦРНА

3648.00 -6 % DEN 3429.00

Објектот Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум & Гума ,пакет се вклучени : 1 Целиот Сет Dually Footpegs Нога Колче Големина : прибл 135mm(5.25")*45mm(2") Лесна инсталација, Без Инсталација Настава Fitment : Одговара на секој велосипеди со 25mm 31.25 mm (1" ~ 1 1 / 4") мотор guard или рамка цевка Одлична за Harl Дејвидсон / Хонда / Ти / Kawasak / BSA / Norton / Триумф Плувка,Хеликоптер,Кафе тркач,АТВ,UTV,Скутер,итн одговара за Хонда Gold Wing GL1800 20012011 одговара за Хонда Gold Wing GL1500 GL1100 GL1200 одговара за Хонда VT750 Сенка 750 VT750 C АЦЕ одговара за Хонда VT1100 VTX1300 VTX1800 одговара за Хонда Магна 750 VF750 VF1100 одговара за Хонда VLX600 DLX600 Сенка 600 VT600 одговара за Хонда Сенка 400 steed400 одговара за Хонда valkyrie 1800 2004 2005 одговара за Хонда 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Hond Valkyrie одговара за ТРИУМФ РАКЕТА 3 2300cc одговара за HarlДејвидсон Спортските 883 xl1200 1340 одговара за ЈАМАХА VЅВЕЗДА XVS1300 XVS650 XVS950 XVS1100 одговара за ЗА MAHA XV1600 XV1700 XV1900 XVS1900 одговара за ЗА MAHA XV250 XV400 XV535 XV750 XV1100 Virage одговара за ЗА MAHA Roadstar xv1700 одговара за SUZUKI VL1500 VL800 VZ800 VL125 VL250 одговара за SUZUKI VS1400 VZ1500 НАТРАПНИКОТ M800 C800 одговара за SUZUKI НАТРАПНИКОТ C1800 RT M109 R C109 R одговара за SUZUKI БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50 Z C90 M1500 одговара за KAWASAKI ВУЛКАН VN400 VN800 VN900 VN1500 VN2000 Овие Автопат штипки овозможи велосипедисти опсег на приспособување дека не е можно со други менгеместил на автопат штипки...

CNC Злато Трки Прилагодливи Нога штипки Rearset Задните Поставува За Yamaha YZF-R6 YZFR6 2003 2004 2005 YZFR6S YZF-R6S 2006 2007 2008 2009

4775.52 -8 % DEN 4393.00

Дербито Прилагодливи Footpegs Rearset Задните Поставува За Yamaha YZFR6 2003 2004 2005 R6 S 2006 2007 2008 2009 ЗлатоНа нога контроли се една од највиталните конекции имате со вашиот мотор...

Мотоцикл Совозачот Нога Штипки подложка за нозе За CMX250 CMX 250 Бунтовнички CA 250 CA250 1996-2011

1295.52 -10 % DEN 1166.00

Состојба : Резервни 100% НовиВисока Класа на Квалитет и Многу ИздржливиНема Промена ПотребниБоја : Како на сликатаFitment : CMX250 Бунтовнички CA250 19962011Пакет : Еден СетЛесно се инсталира...

Мотоцикл подложка за нозе Пред Нога Штипки Почива Педали За KAWASAKI ZRX400 ZRX1100 ZRX1200 Z1000 Z750 EX250 NINJA250R ZZR1100 ZX9R

360.00 -14 % DEN 310.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : Алуминиум Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиетеОдговара F или KAWASAKI : ZRX400ZRX1100 ZRX1200Z1000 0306Z750 0306EX250 NINJA 250 R 20082013ZZR1100 19932002ZX9 R 199419971.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

CNC Алуминиум Портокал Мотоцикл нога почива подложка за нозе footpegs Штипки Педали За KTM 500-530 SX-F/EXC-F 2003-2015 2011 2012 2013 2014

2280.96 -14 % DEN 1962.00

Ве молиме двојно проверете ги вашите мотоцикл модел и годината според FitmentЗа Husqvarna 85cc530cc Сите Модел 20052015 За KTM 85cc530cc Сите Модел 20052015 За KTM 85 SX 0315 За KTM 105 SX 0411 За KTM 125200 SX / EXC 9815 За KTM 144150 SX 0715 За KTM 250 SX / EXC 9815 За KTM 250 SXF / EXCF 0615 За KTM 250 / 350 FREERIDE 12За KTM 300380 SX / EXC 9815 За KTM 350 SXF / EXCF 1115 За KTM 400450 SXF / EXCF 9815 За KTM 500530 SXF / EXCF 0315 За KTM 525 SMR 0406 За KTM 540 SXC 0006 За KTM 620 / 625 / 640 / 660 LC4 За KTM 625 СКМ 0406 За KTM 640 АВАНТУРА / ВОЈВОДАТА / СМ 0406 За KTM 660 SMS / Митинг 0006 За KTM 950 / 990 АВАНТУРА / S / R 0312 За KTM 950 / 990 СМ / R / T 2005Up За Husqvarna ТЦ 85 / 125 / 25 20142015 За Husqvarna ТЕ 125 / 250 / 300 20142015 За Husqvarna ВАЛУТНА 250 / 350 / 450 20142015 За Husqvarna FE 250 / 350 / 450 20142015 За Husqvarna FE 501 20142015

Црна CNC Алуминиумски Мотор Задни Сет Footrests Нога колче Нога Остатокот Штипки Педалата

479.52 -5 % DEN 456.00

Мотоцикл Трки Rearsets Footpeg ПедалиОпис Кол : Еден Пар Должина : 75mm Поврзување Дупка : 8mm Боја : Црна, исто како и сликата се прикажува Материјал : Алуминиум Палка,ЦПУ Машински Fitment : Универзална(Задна Rearsets Footpeg Педали За Патниците) За Aprilla За BMW За Хонда За Kawasaki За KTM За Ducati За Suzuki За Јамаха За Триумф, За MV Агуста За Bimota За Buell За Momo Guzzi, и др...

Резервни моторни дел за Харли Дејвидсон Лошо Момче FXSTSB Спрингер Софтејл FXSTS Сопствени Возила Операции FXDWG3 FXDWG3 Springe

1578.24 -6 % DEN 1484.00

Fitment : Одговара за '15подоцна XG,'14подоцна XL модели со Продолжен Дофат Напред Контрола Комплет P / N 50700030,'93подоцна Дуна модели со напред контроли,'84подоцна FX Софтејл моделите (освен FXSTDSE).

Палка Нога Штипки Почива Педали За KTM EXC SX SXF XC XCW XCF EXCF EXCW XCFW 65 85 125 200 250 300 350 400 450 525 530 MX ШЕСТ ДЕНА

1919.04 -10 % DEN 1727.00

100% Сосема Нов•Елоксирани боја : Портокал.• Направени од кован T7 7075 алуминиум, една од највисоките сила легури.• Остри заби направени од најтврдокорните од нерѓосувачки челик се спротивстави носат• Removeable и заменливи "заби"• Ексклузивна "Y" мост• Подобрена удобност и контрола со речиси 30% повеќе површина• Известување, ние немаме иглички и spings да одговара,овие штипки може да се качи со сите ваши акции хардвер• Слик прикажано е на точната ставка ќе добиетеОдговара : KTM 65990 9815 (не одговара 690 CC).1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотоцикл подложка за нозе Пред Нога Штипки Почива Педали За ХОНДА NTV600 NT650 88-92 NTV650 CB750 VFR800 CB900 CBR900 CBR500 CBR500R

360.00 -14 % DEN 310.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : Алуминиум Лесно да се Инсталира Слик прикажана е точно објектот ќе добиетеОдговара F или : Хонда НТВ 600 J / K го почитуваат 8890Хонда НТВ 600 M го почитуваат 9192Хонда NT 650 J / K Bros Mk I (RC31) 8892Хонда NT 650 L Bros MKll (RC31) PGM палење 9092Хонда НТВ 650 J / K го почитуваат 8889Хонда НТВ 650 L го почитуваат 90Хонда НТВ 650 МЕТРИ го почитуваат 9193Хонда НТВ 650 СТР го почитуваат 9394Хонда НТВ 650 S / T го почитуваат 9596Хонда НТВ 650 V го почитуваат 97Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 750 F2 N / F2 R / F2 S БЛАГАЈНИЧКИТЕ Седум Педесет 9295Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 750 F2 T / F2 V / F2 W / F2 X БЛАГАЈНИЧКИТЕ Седум Педесет 9699Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 750 F2 Y / F21 БЛАГАЈНИЧКИТЕ Седум Педесет 0002Хонда VFR 800 Fi01 1Хонда VFR 800 FiW / FiX 9899Хонда VFR 800 FiY 00Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 900 F2 / F3 / F4 / F5 Hornet 0205Хонда CBR 900 RRN / RRP Fireblade 9293Хонда CBR 900 RRR / РПС Fireblade 9495Хонда CBR500 од 13 до 15Хонда CBR500 R од 13 до 151.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотоцикл палка алуминиум CNC Возачот floorboards Footboard Вметнете Комплет За Харли Туринг Софтејл 1986-2018 црна

7152.00 -8 % DEN 6580.00

Карактеристики : Резервни 100% сосема нов Традиционалната Форма за Возач Изработени од палка алуминиум На overmolded гума дава и утеха и влечење додека се возела...

2.25 Патник Нога Колче За Поддршка На Планината Clevis Комплет За Харли Софтејл 00-06 Црна 2000-2006 Footpeg Поддржува Месеци

856.32 -6 % DEN 805.00

2.25" Патник Нога Колче За Поддршка На Планината Clevis Комплет За Харли Софтејл 0006 Црна 20002006 Footpeg Поддржува МесециКАРАКТЕРИСТИКИ : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Материјал : Висок квалитет на алуминиум Големина : Како на Сликата Покаже Боја : Црна Сите хардвер е вклучена...

CNC Длабоко Намали Черепот Кочница Рака Комплет Shift Менувачот W/ Shifter Штипки За Харли Туринг 2008-2013 2014 2015 година модели

3276.00 -5 % DEN 3112.00

Опис : Врежан од палка алуминиум Боја : црна Материјал : Алуминиум Рака должината е 1" подолго од акции Длабоко Намали Кочница Рака е CNC изработени од палка алуминиум Земе вашата сопирачки изведба на следното ниво...

Chromed Черепот на главата Кочница Рака Комплет Shift Менувачот W/ Shifter Штипки За Харли Туринг 2008-2013 харли кочница рака рачката

3628.80 -5 % DEN 3447.00

Опис на производот Кочница Рака Комплет Секоја Длабоко Намали Кочница Рака е CNC изработени од палка алуминиум...

CNC Прилагодливи Мотоцикл Палка Нога Штипки Педали Остатокот Footpegs Rearset За KAWASAKI ZX6R 2003-2004 03 04 Мотор

3840.00 -14 % DEN 3302.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : T6061 алуминиум ЛегураЦелосно Прилагодливи Позиционирање На Нога Штипки.Подложка за нозе прилагодливи во различни правци, тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

CNC Прилагодливи Мотоцикл Палка Нога Штипки Педали Остатокот Footpegs За KAWASAKI ZX6R 2005-2008 година 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година Мотор

3840.00 -14 % DEN 3302.00

Нога Штипки100% Сосема НовМатеријал : T6061 алуминиум ЛегураЦелосно Прилагодливи Позиционирање На Нога Штипки.Подложка за нозе прилагодливи во различни правци, тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

За BMW R1200GS LC /Авантура 2013 2014 2015 Година Мотоцикл CNC Алуминиум Прилагодливи Виткање Опрема Shift Менувачот Shifter Педалата

3167.52 -22 % DEN 2471.00

Мотоцикл Прилагодливи Опрема Shift МенувачотСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на алуминиум, Anodizing површина, ПОМНа пети колче може да се виткање, тоа ќе се избегне кршење при промена на менувачот и тротоарот судир.На пети колче можат да бидат прилагодливи зависи од вашите сопствениНа нови комутирачки начин на вредноста овозможува лесно префрлување (долги растојанија) со теренски чизми или кратко, спортски и јасни shift патување за road употреба.Со јаже...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.