• Ново
Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 40mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 40mm Линеарна Сензор за мелење машина

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 40mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 40mm Линеарна Сензор за мелење машина

Оценка на клиентот:
DEN 9028.80

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 40mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 40mm Линеарна Сензор за мелење машина
Купување белешки
1. Оваа цел е Кинеско КА-200 40mm со 5 V / TTL / 0.005 mm (5um/ 5micro) резолуција & DB9 конектор;
2. Ние ги доставуваме 0.001 mm резолуција, секој 0.001 mm(1um) скала треба да се наплатат дополнителни 20$, за екстра ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате;
3. Ние може да направи скала за 24 V, ОВЖС-422-а и други различни спецификации, за детали, ве молиме контактирајте со нас;
4. Кинеско компанија информирани, тие немаат акции на КА-200. Секој КА-200 треба да се прилагоди од страна на Кинеско фабриката по нарачка и тоа треба околу 20 дена cos треба да ги купите материјал од Германија, па ние треба 20-25 дена да се подготви пакет и испрати надвор. Сите Кина добавувачи вака освен лажни.
5. Цел содржина : 1 парче * Кинеско КА-200 40mm линеарна скала
Кога ќе се стави на ред, молам, изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на времето за испорака откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние wiil не рефундирање на трошоци за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се intheir оригиналните услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние нудиме the1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Карактеристики

Број На Модел На:
KA200
Точка име :
кинеско линеарна скала
Достапни Measrus Должина:
30мм-360mm
Пресек Димензија:
16mm X 16mm
Резолуција:
1um/ 5um(0.001 mm/0.005 mm)
Повратен Сигнал:
TTL / ОВЖС-422-A
Точноста:
+/- 3, 5, 10 (20 степен, 680 Ф 1000mm)
Референтна Точка:
една единица по 50mm
Макс за Мерење на брзина:
60m/мин
Гаранција:
2 година

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Кинеско КА-300 Серија 5V КА-300 70mm линеарна скала 0.005 mm КИНЕСКО KA300 70mm линеарна енкодер

5808.00 -13 % DEN 5053.00

Бесплатен Превозот Кинеско КА300 Серија 5 V КА300 70mm линеарна скала 0.005 mm КИНЕСКО KA300 70mm линеарна енкодерКупување белешки1...

(100 Парчиња/Многу) HACCURY Пластични Ниво меур Мини дух ниво Мерни инструменти Пречник од 6mm 6.5 mm 7mm

645.12 -25 % DEN 484.00

(100 Парчиња / Многу) HACCURY Пластични Ниво меур Мини дух ниво Мерни инструменти Пречник од 6mm 6.5 mm 7mmЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

KACY 1PC 32x7mm Bullseye Ниво Меур ампули, Изградба круг мини дух ниво

DEN 187.20

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mmСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 32 мм*7mm( Дијаметар*висина)Гаранција : 1 ГодинаКарактеристики : 1...

HACCURY Големина 40*15*15mm Keychain Ниво Плоштадот Ниво со Суб-синџири Црвена Боја за Фото Рамка Ѕид виси во ЖИВО

10.08 -1 % DEN 10.00

HACCURY Големина 40*15*15mm Keychain Ниво Плоштадот Ниво со Субсинџири Црвена Боја за Фото Рамка Ѕид виси во ЖИВОЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Ниво на звук Метар SL-5866 Преносни Дигитални Бучава Метар Decibel Следи Тестер SL5866

DEN 5520.00

Ниво на звук Метар SL5866 Преносни Дигитални Бучава Метар Decibel Следи Тестер SL5866Примена : тоа се користи за калибрирање на ниво на звук метри.Модел : SL5866Стандард : GB / T3785, IEC651 Type2, ANSIS1.4 Type2Функција : SLМерење На : .40125d BФилтерОткривање карактеристики : брзо / бавноРезолуција : 0.1 d BНа точноста : 1d BЕкран : LCD дисплејНапојување : 1x9 V 6 F22 батерија (Не се вклучени)Батеријата индикатор : индикатор за слаба батеријаДимензии : 195x72x31mmТежина (не вклучувајќи сонда) : 195gПревозот1...

HACCURY Точноста 30/2mm Плоштадот колона Поднесе Метал Ниво protractor Tubularspirit ниво меур Големина 58*15*15mm

384.00 -50 % DEN 192.00

HACCURY Висока Точност 30" / 2mm Плоштадот колона Поднесе Метал Ниво protractor Tubularspirit ниво меур Големина 58*15*15mmЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Дигитален Звук Ниво Метар AR844 Мерен Опсег 30~130dB Фреквентен Опсег 31.5 HZ~8.5 KHZ Бучава Метар

DEN 4799.52

Дигитален Звук Ниво Метар AR844 Мерен Опсег 30~130d B Фреквентен Опсег 31.5 HZ~8.5 KHZ Бучава МетарКарактеристики : Ниво на звук метри мерка звучен притисок и се најчесто користени во бучавата на загадување на студии за квантификација на речиси секој шум, но особено за индустриска, еколошка и авиони бучава.СПЕЦИФИКАЦИИ : Микрофон1 / 2 инчи Кондензаторот МикрофонМерен Опсег30~130 велика британија35~130 d BCТочноста1.5 d BФреквентен Опсег31.5 HZ~8.5 KHZЛинеарноста Опсег50d BФреквенција ПондерирањеA & CКомпјутер Поврзете го USBАнализа На ПодатоцитеОнлајн / ОфлајнПодатоци Продавница4700 групиACDC ИзлезИндикација За Слаба БатеријаСо Текот На Опсег, ИндикацијаРезолуција5 цифри & 0.1 d BВреме Пондерирање ИзборБрзо / БавноМерење Ниво На СелекцијаМакс Hold ФункцијаФреквенцијата На Земање Примероци2 пати / secЧист Звук Одговор(А)ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ : МоќностAA6 V (Алкални или DC Адаптер)Производ Нето Тежина965gПроизвод Големина210*72*32милиметриПакувањеПодарок кутијаЦенаЦената не вклучува никаква царина...

KACY 10pcs/многу 7X16MM промоција колона тубуларна ниво шишенцето/Меур Ниво за рамка на слика виси мерење и нормална

DEN 479.52

Точноста Големина(Dx H) Купи Точноста Големина(Dx H) Купи 30'± 5' 5x12mm 30'± 5' 8×22mm 30'± 5' 6×15mm 30'± 5' 8×23mm 30'± 5' 6.5x18mm 30'± 5' 8 X22.5mm 30'± 5' 6×20mm 30'± 5' 8×35mm 30'± 5' 6x24mm 30'± 5' 9.5×30мм 30'± 5' 6.3×29mm 30'± 5' 9.5×34mm 30'± 5' 7x16mm 30'± 5' 9.5×40mm 30'± 5' 7×26mm 30'± 5' 9 X25mm 30'± 5' 8×20mm 30'± 5' 10x30mmKACY 10pcs / многу 7 X16 MM промоција колона тубуларна ниво шишенцето / Меур Ниво за рамка на слика виси мерење и нормалнаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 7x16mmНа точноста : 30'±6'Гаранција : 1 ГодинаКарактеристики : 1...

WS1361 30-130dB LCD Дигитален Звук Ниво Метар Бучава Мерен Инструмент Decibel Следење Logger Тестер

1391.52 -5 % DEN 1322.00

WS1361 30130d B LCD Дигитален Звук Ниво Метар Бучава Мерен Инструмент Decibel Следење Logger Тестер> P roduct Опис Оваа метар е опремен со широк опсег на мерење (30130d B)...

KACY 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Топло Чевли Hotshoe Покрие Со Меур Дух Ниво за Sony Алфа Серија

DEN 792.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМини Големина & Деликатна ДизајнМала тежина и Лесен РаботешеОваа маска се користи за да се заштити топла чевли од scrathing, чувајте го на чиста, и да се избегне влагаСо балон дух ниво на топло чевли капа, вие би можеле да имаат прецизно мерење на хоризонталните и во секое времеКомпатибилен со : Стандард топла чевли на Canon, Nikon,Pentax ,Олимп,Fuji,Hasselblad,MamiyaНе е Компатибилен со : Sony и Minolta Алфа серијаБесплатен превозот универзална агол метар arcylic Пмма дух ниво со скали со висок квалитет меур ниво ампули 41003 B многупарчиња / многуБесплатен превозот Висока Транспарентен метал / пластика меур ниво,gradienter, bullseye Ниво за професионално ниво инструмент 31298 многупарчиња / многуМИНИ подарок дух ниво црна база без магнетно,1 меур ниво укажуваат на ниво КС3102010 B многупарчиња / многуПодарок мини дух нивоцрна база без магнетно на bottom1 меур ампули укажуваат на ниво на мерење алатки бесплатен превозот 31020 B многупарчиња / многуУниверзална Кружни Меур Ниво 25x10mm за професионални мерење на нормална употреба и користењето на камерата 31111 многупарчиња / многуУниверзална Кружни Меур Ниво за професионални мерење на нормална употреба и користењето на камерата 41015 многупарчиња / многуБесплатен превозот Цилиндар Нови Високо Транспарентен Меур Дух Ниво за професионални мерење и нормално користење 41016 многупарчиња / многу

Агол На Наклон На Ниво На Метар Пронаоѓач Алатка Тебе Balancer Автомобил Возило Inclinometer Сосема Нов Топла Продажба

276.00 -26 % DEN 204.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетОдговор на datas на наклонот и навалување брзо и прецизноВисок степен на чувствителност, следи агли' промени во било кое времеТе направи подобро разбирање на условите на патот, обезбедување на сигурност при возењеБрз и прецизен одговорЛесно може да се прочитаат dialСовршен за автомобил патнициСлободен простор за фикс, прикрие, кога е потребноТоа е лесен оперативенСпецификации : Горниот дел ширина : прибл...

Дигитални Изолација Отпор Метар AR907A+ Оценет Напон 100V/250V/500V/1000V/2500V Megohmmeter AC/DC Напон Тестер Ohm Метар

DEN 3359.52

Дигитални Изолација Отпор Метар AR907 A+ Оценет Напон 100 V / 250 V / 500 V / 1000 V / 2500 V Megohmmeter AC / DC Напон Тестер Ohm МетарТестер на изолација AR907 A+, тоа е безбедно, брзо и едноставно во употреба...

4pics Т Облик на Дух Меур Ниво Караван Логорување на Отворено Површината Leveler

575.52 -15 % DEN 489.00

Карактеристики : акрилик висока транспарентен боја : црна или жолта за професионални мерење и нормално користење Меур ниво е широко се користат во следниве случаи : прилагодување на LCD месеци, settop кутии, виси кутија ниво, се приспособат на haeundae ниво, ја прилагодите рамката ниво, се приспособат на mural ниво, се приспособат на календарот, прилагодете ја камерата ниво, се приспособат на заводот десктоп ниво, се приспособат на компјутер случај екранот ниво, се прилагоди на ниво на компјутерски монитори, и да се приспособат на заводот машина ниво, се приспособат на tripod ниво, прилагодете го нивото на играчки, се приспособат на специјална опрема ниво, се приспособат на мебел сместување ниво, се приспособат на столарија мерење на ниво, се приспособат на фабрика машини и опрема ниво, се прилагоди на ниво на медицинска опрема, како што се висока точност на мерење барања е на располагање...

Метал се Справи со Мини USB Порт и Надополнување на Базата Порта За сексуално и репродуктивно и д-р серија Retinoscope и Ophthalmoscope Глава

DEN 5712.00

Метал се Справи со Мини USB Порт и Надополнување на Базата Порта За сексуално и репродуктивно и др серија Retinoscope и Ophthalmoscope ГлаваВклучувајќи и една батеријаТекст AC : 110v / 220vТекст DC : 5 VОд Стави 3.5 VВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

Големина 15*15*40mm Фото Рамка на Ниво на Ѕид за ТВ виси пластични меур ниво Достави Нивоа Сина Боја

10.08 -1 % DEN 10.00

За КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

GM60 RJ45 RJ11 телефонска жица tracker мрежен кабел алатка за полнење Тестер Детектор Линија Пронаоѓач

1156.80 -20 % DEN 925.00

GM60 RJ45 RJ11 телефонска жица tracker мрежен кабел алатка за полнење Тестер Детектор Линија ПронаоѓачПакување листа : 1*Приемник1*Emmiter1*RJ45 кабел1*RJ тест линија1*англиски упатство1*Блистер пакување1...

KACY 13.4x8mm Кружни Меур Дух Ниво од СТРАНА на GFNT за Tripod, Phonograph, Плочата Итн. (6 парчиња)

DEN 396.00

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mmKACY 12.4x8mm Кружни Меур Дух Ниво од СТРАНА на GFNT за Tripod, Phonograph, Плочата Итн...

Ниска цена за 12 volt правец на ветер сензор правец на ниво мерен инструмент 3 купот правец на anemometer

DEN 2496.00

Ниска цена за 12 volt правец на ветер сензор правец на ниво мерен инструмент 3 купот правец на anemometerОпис : На YGCFS правец на ветер сензор усвојува обединета три правец на купот структура, ветрот првенство користи ABS материјал, интензитетот е висока, започнува добро; прецизност сигнал за обработка на единица може излез секој вид на сигнал според побарувачката корисникот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.