• Ново
Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 100mm линеарна скала TTL 5V оптички сензор за мелење ЦПУ струг

Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 100mm линеарна скала TTL 5V оптички сензор за мелење ЦПУ струг

Оценка на клиентот:
DEN 5376.00
DEN 5107.00 -5 %

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 100mm линеарна скала TTL 5 V оптички сензор за мелење ЦПУ струг Купување белешки 1. Оваа цел е за Рационално WTB5 100mm со 5 V / TTL / 0.005 mm (5um/ 5micro) резолуција & DB9 конектор; 2. Ние ги доставуваме 0.001 mm резолуција рационално скала, ве молиме да се однесуваат Рационално WTB1 во нашата продавница; 3. Ние може да направи скала за 24 V, ОВЖС-422-а и други различни спецификации, за детали, ве молиме контактирајте со нас; 4. Цел содржина : 1 парче *WTB5 100mm линеарна скала, 1 парче *отворите поклопецот, врска одбор, 1 торба * завртки
Кога ќе се стави на ред, молам, изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на времето за испорака откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние wiil не рефундирање на трошоци за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се intheir оригиналните услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние нудиме the1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни wiht нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики

Број На Модел На:
WTB5
Пресек:
29mm*41mm
Достапни мерење на должина:
100mm
Резолуција:
5um/0.005 mm/5 micron
Повратен Сигнал:
TTL
работат temperture:
0-40℃
Влезен Напон:
5V
Цел на содржина:
скала, алуминиум маска, врска одбор, завртки
Гаранција:
2 година
Место на Потекло:
Тајван

Производи во категоријата

Дигитални Изолација Отпор Метар AR907A+ Оценет Напон 100V/250V/500V/1000V/2500V Megohmmeter AC/DC Напон Тестер Ohm Метар

DEN 3359.52

Дигитални Изолација Отпор Метар AR907 A+ Оценет Напон 100 V / 250 V / 500 V / 1000 V / 2500 V Megohmmeter AC / DC Напон Тестер Ohm МетарТестер на изолација AR907 A+, тоа е безбедно, брзо и едноставно во употреба...

Ниска цена за 12 volt правец на ветер сензор правец на ниво мерен инструмент 3 купот правец на anemometer

DEN 2496.00

Ниска цена за 12 volt правец на ветер сензор правец на ниво мерен инструмент 3 купот правец на anemometerОпис : На YGCFS правец на ветер сензор усвојува обединета три правец на купот структура, ветрот првенство користи ABS материјал, интензитетот е висока, започнува добро; прецизност сигнал за обработка на единица може излез секој вид на сигнал според побарувачката корисникот...

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 140mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 140mm линеарна стакло скала за струг машина

DEN 9076.80

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 140mm Линеарна Скала Кинеско КА200 140mm линеарна стакло скала за струг машинаКупување белешки1...

GM60 RJ45 RJ11 телефонска жица tracker мрежен кабел алатка за полнење Тестер Детектор Линија Пронаоѓач

1156.80 -20 % DEN 925.00

GM60 RJ45 RJ11 телефонска жица tracker мрежен кабел алатка за полнење Тестер Детектор Линија ПронаоѓачПакување листа : 1*Приемник1*Emmiter1*RJ45 кабел1*RJ тест линија1*англиски упатство1*Блистер пакување1...

WS1361 30-130dB LCD Дигитален Звук Ниво Метар Бучава Мерен Инструмент Decibel Следење Logger Тестер

1391.52 -5 % DEN 1322.00

WS1361 30130d B LCD Дигитален Звук Ниво Метар Бучава Мерен Инструмент Decibel Следење Logger Тестер> P roduct Опис Оваа метар е опремен со широк опсег на мерење (30130d B)...

KA200 мали оптички електронски владетел линеарно поместување оптички владетел повторување точност до 0.001 mm бесплатен превозот

DEN 8640.00

Производ Краток: КА200, миниенкодер помала од КА500 е дизајниран врз основа на ка500 странаоптимизирање на внатрешната и надворешната структура...

Висок квалитет на Печатење proofer за гравирање и флексибилни.flexo печатење

DEN 143904.00

Висок квалитет на Печатење proofer за гравирање и флексибилни.flexo печатењеВисок квалитет на докази користење на гравирање, гравирањефорумот или flexo мастила се произведени веднаш користење на Печатење Proofer...

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 310mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 310mm оптички енкодер за CNC здодевен машина

DEN 9158.40

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 310mm Линеарна Скала Кинеско КА200 310mm оптички енкодер за CNC здодевен машинаКупување белешки1...

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 360mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 360mm хелиум владетел за досадни машина за CNC

DEN 9182.40

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 360mm Линеарна Скала Кинеско КА200 360mm хелиум владетел за досадни машина за CNCКупување белешки1...

KACY 1PC 32x7mm Bullseye Ниво Меур ампули, Изградба круг мини дух ниво

DEN 187.20

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mmСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 32 мм*7mm( Дијаметар*висина)Гаранција : 1 ГодинаКарактеристики : 1...

4pics Т Облик на Дух Меур Ниво Караван Логорување на Отворено Површината Leveler

575.52 -15 % DEN 489.00

Карактеристики : акрилик висока транспарентен боја : црна или жолта за професионални мерење и нормално користење Меур ниво е широко се користат во следниве случаи : прилагодување на LCD месеци, settop кутии, виси кутија ниво, се приспособат на haeundae ниво, ја прилагодите рамката ниво, се приспособат на mural ниво, се приспособат на календарот, прилагодете ја камерата ниво, се приспособат на заводот десктоп ниво, се приспособат на компјутер случај екранот ниво, се прилагоди на ниво на компјутерски монитори, и да се приспособат на заводот машина ниво, се приспособат на tripod ниво, прилагодете го нивото на играчки, се приспособат на специјална опрема ниво, се приспособат на мебел сместување ниво, се приспособат на столарија мерење на ниво, се приспособат на фабрика машини и опрема ниво, се прилагоди на ниво на медицинска опрема, како што се висока точност на мерење барања е на располагање...

Бесплатен Превозот Кинеско КА-300 Серија 5V КА-300 70mm линеарна скала 0.005 mm КИНЕСКО KA300 70mm линеарна енкодер

5808.00 -13 % DEN 5053.00

Бесплатен Превозот Кинеско КА300 Серија 5 V КА300 70mm линеарна скала 0.005 mm КИНЕСКО KA300 70mm линеарна енкодерКупување белешки1...

Бесплатен Превозот Висока Прецизност Патување Должина 1500mm линеарна скала 5um линеарна енкодер / 1500mm линеарна сензор

13584.00 -5 % DEN 12905.00

Висока Прецизност Патување Должина 1500mm линеарна скала 5um линеарна енкодер / 1500mm линеарна сензорКупување имајте предвид Оваа цел е за 1500mm линеарна скала со 0.005 mm(5um) резолуција доаѓа со заштита на поклопецот и додатоци за монтирање, Ние исто така снабдување 0.001 mm резолуција, секој 0.001 mm(1um) скала треба да се наплатат дополнителни 20$, ако треба 0.001 мм, ве молиме помогнете себе си да се одржи дополнителна цел на следниов линк(изберете 20pcs, значи дополнителни 20$) со оваа цел заедно : http : / / www.aliexpress.com / store / product / Shippingcostextracostspecialorder / 1021179_1625672102.htmlПараметарПатување должина : 1500mmРезолуција : 0.005 мм, 5umВлезен напон : 5 VПовратен сигнал : TTLКабел должина : 3 метри (други должина на располагање)На ред доаѓа со заштита маска, монтажа заградата и други додатоциспецификација1.Читањето шефот за дизајн на пет имајќи систем2.хелиум сензор е затворен тип3.сигнал линија е coverred од мрежи од multilayer isolatio ,Па водоотпорен, ' рѓа заштита4.извор на светлина усвојува увезени инфраред led диоди5.специјални нафта отпор, отпорен на корозија6.со високо ниво на антимешање способност, висока стабилност, со голема брзина, вибрации отпор7.на E2 PROM се користи како моќ прекинување меморија8.вибрации филтер функција9.нелинеарни грешка conpensation функцијаTTL сигнал жица за поврзување на режимот

KACY 13.4x8mm Кружни Меур Дух Ниво од СТРАНА на GFNT за Tripod, Phonograph, Плочата Итн. (6 парчиња)

DEN 396.00

Точноста Големина(DXH) Купи Точноста Големина(DXH) Купи 30'± 5' 8×5.5 мм 30'± 5' 25x10mm 30'± 5' 10×6mm 30'± 5' 27x10 30'± 5' 11.6x7mm 30'± 5' 30x11mm 30'± 5' 12×6mm 30'± 5' 32×7mm 30'± 5' 12×7mm 30'± 5' 32×12mm 30'± 5' 12x7.5mm 30'± 5' 33x31x12mm 30'± 5' 13×7mm 30'± 5' 34x18x10.5mm 30'± 5' 13 X7.5mm 30'± 5' 40x10mm 30'± 5' 13.4x8mm 30'± 5' 43×12mm 30'± 5' 13.8x8mm 30'± 5' 50 X10mm 30'± 5' 15×6mm 30'± 5' 50 X13mm 30'± 5' 15×8мм 30'± 5' 50×17 mm 30'± 5' 15.6x16.6x8.2mm 30'± 5' 60×10мм 30'± 5' 16 X13.8 X8mm 30'± 5' 60×12mm 30'± 5' 16 X14 X7.5mm 30'± 5' 66×10мм 30'± 5' 18×9mm 30'± 5' 75x14mm 30'± 5' 19×10мм 30'± 5' 76x65x34mm 30'± 5' 19.7 X16.3 X10 MM 30'± 5' 80x60 X12mm 30'± 5' 20 X9mm 30'± 5' 90x66x17mm 30'± 5' 25x5mm 30'± 5' 100x75x14mmKACY 12.4x8mm Кружни Меур Дух Ниво од СТРАНА на GFNT за Tripod, Phonograph, Плочата Итн...

Метал се Справи со Мини USB Порт и Надополнување на Базата Порта За сексуално и репродуктивно и д-р серија Retinoscope и Ophthalmoscope Глава

DEN 5712.00

Метал се Справи со Мини USB Порт и Надополнување на Базата Порта За сексуално и репродуктивно и др серија Retinoscope и Ophthalmoscope ГлаваВклучувајќи и една батеријаТекст AC : 110v / 220vТекст DC : 5 VОд Стави 3.5 VВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

16*6mm Кружни дух ниво Стакло меур ниво Круг стакло шишенцето Кружни нивото на водата метар

193.44 -49 % DEN 99.00

16*6mm Кружни дух ниво Стакло меур ниво Круг стакло шишенцето Кружни нивото на водата метарЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

KAPRO Висока прецизност ниво мерен инструмент со магнетни ниво алуминиум легура Ниво меур

52840.80 -49 % DEN 26949.00

KAPRO Висока прецизност ниво мерен инструмент со магнетни ниво алуминиум легура Ниво меур За PAPROПроизводите се 100% Сосема KAPRO.ПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Дигитален Звук Ниво Метар SL-5816 Бучава Тестер Decibel Следи Тестер 40 - 130dB

DEN 4368.00

Дигитален Звук Ниво Метар SL5816 Бучава Тестер Decibel Следи Тестер 40 130d BКарактеристики : Примена на калибрирање на ниво на звук метриДигитален дисплеј дава точната читањеИсклучете автоматски, заштедите електрична енергијаСпецификации : Модел : SL5816Стандард : IEC651 Type2, ANSIS1.4 Type2Функција : SLМерење на : A...

12 Ултразвучно ВОДЕНА Магла Создателот Fogger Чешма Езерцето Atomizer Воздух Овлажнител S08 Капка брод

209.28 -17 % DEN 174.00

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Нема топлина или хемикалии кои се користат Со 12 LED шарени светлина Лесно да се работи, подолг сервисен живот, самозаштита Идеален за внатрешна или надворешна фонтани, вода функција, и користење Додадете зачудувачки слаб ефект на вашиот езерце или резервоарот за вода за да го филтрирате лош мирис со електро и ултразвучно технологија Напон на Спреј Глава : DC24 V 500~600m A Дијаметар : околу 4,3 cm / 1.69" Висина : околу 2cm / 0.79" Кабел должина : околу 122cm / 48.03" Напомена : Оваа ставка е само Магла творецот, не е опремен со напојување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.