• Ново
Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 700 мм оптички сензор TTL 5V оптички линеарна стакло скалата за претворање на струг

Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 700 мм оптички сензор TTL 5V оптички линеарна стакло скалата за претворање на струг

Оценка на клиентот:
DEN 5664.00
DEN 5381.00 -5 %

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 700 мм оптички сензор TTL 5 V оптички линеарна стакло скалата за претворање на струг Купување белешки 1. Оваа цел е за Рационално WTB5 700 мм со 5 V / TTL / 0.005 mm (5um/ 5micro) резолуција & DB9 конектор; 2. Ние ги доставуваме 0.001 mm резолуција рационално скала, ве молиме да се однесуваат Рационално WTB1 во нашата продавница; 3. Ние може да направи скала за 24 V, ОВЖС-422-а и други различни спецификации, за детали, ве молиме контактирајте со нас; 4. Цел содржина : 1 парче *WTB5 700 мм линеарна скала, 1 парче *отворите поклопецот, врска одбор, 1 торба * завртки
Кога ќе се стави на ред, молам, изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на времето за испорака откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние wiil не рефундирање на трошоци за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се intheir оригиналните услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние нудиме the1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни wiht нашите предмети и услуги.

Карактеристики

Број На Модел На:
WTB5
Пресек:
29mm*41mm
Достапни мерење на должина:
700 мм
Резолуција:
5um/0.005 mm/5 micron
Повратен Сигнал:
TTL
работат temperture:
0-40℃
Влезен Напон:
5V
Цел на содржина:
скала, алуминиум маска, врска одбор, завртки
Гаранција:
2 година
Место на Потекло:
Тајван

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 200mm линеарна скала TTL 5V линеарна енкодер за мелење ЦПУ струг линеарна скала 5V

5424.00 -5 % DEN 5153.00

Бесплатен Превозот Рационално WTB5 0.005 mm 200mm линеарна скала TTL 5 V линеарна енкодер за мелење ЦПУ струг линеарна скала 5 V Купување белешки 1...

Бесплатен Превозот Кинеско КА-300 Серија 5V КА-300 70mm линеарна скала 0.005 mm КИНЕСКО KA300 70mm линеарна енкодер

5808.00 -13 % DEN 5053.00

Бесплатен Превозот Кинеско КА300 Серија 5 V КА300 70mm линеарна скала 0.005 mm КИНЕСКО KA300 70mm линеарна енкодерКупување белешки1...

Мини Дигитален Protractor 360 Степени 3 Магнет База На Дигитални Inclinometer Електронски Protractor Дигитални Bevel Кутија Агол Мерач Метар

1391.52 -9 % DEN 1266.00

Мини Дигитален Protractor 360 Степени 3 Магнет База На Дигитални Inclinometer Електронски Protractor Дигитални Bevel Кутија Агол Мерач МетарПакет Листата : 3 Магнет База на Дигитални Inclinometer*1( 9 VBattery Не се Вклучени )Англиски Јазик Прирачник За Корисникот*1Шрафцигер*1Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја...

Tachometer DT-2236 Дигиталната Револуција Метар Фотоелектрически / Изложеност На Dual-користете Tachometer DT2236

DEN 4271.52

Tachometer DT2236 Дигиталната Револуција Метар Фотоелектрически / Изложеност На Dualкористете Tachometer DT22361 Апликации : Се користи за да се измери rotative брзина, површината на брзината, фреквенцијата на моторот, се Применуваат на производот оддели на мотор, вентилатор, хартијапроизвод, хемиски влакна, перењемашина, автомобил, авион, steamer итн.2...

KA200 мали оптички електронски владетел линеарно поместување оптички владетел повторување точност до 0.001 mm бесплатен превозот

DEN 8640.00

Производ Краток: КА200, миниенкодер помала од КА500 е дизајниран врз основа на ка500 странаоптимизирање на внатрешната и надворешната структура...

HACCURY Големина 47*24*13mm Дух Ниво со магнетни за ТВ Рек Фото Рамка Стоки Полица Рамка прибор трговија на Големо

9.60 -6 % DEN 9.00

HACCURY Големина 47*24*13mm Дух Ниво со магнетни за ТВ Рек Фото Рамка Стоки Полица Рамка прибор трговија на ГолемоЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

(100 Парчиња/Многу) HACCURY Пластични Ниво меур Мини дух ниво Мерни инструменти Пречник од 6mm 6.5 mm 7mm

645.12 -25 % DEN 484.00

(100 Парчиња / Многу) HACCURY Пластични Ниво меур Мини дух ниво Мерни инструменти Пречник од 6mm 6.5 mm 7mmЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Дигитални Изолација Отпор Метар AR907A+ Оценет Напон 100V/250V/500V/1000V/2500V Megohmmeter AC/DC Напон Тестер Ohm Метар

DEN 3359.52

Дигитални Изолација Отпор Метар AR907 A+ Оценет Напон 100 V / 250 V / 500 V / 1000 V / 2500 V Megohmmeter AC / DC Напон Тестер Ohm МетарТестер на изолација AR907 A+, тоа е безбедно, брзо и едноставно во употреба...

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 140mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 140mm линеарна стакло скала за струг машина

DEN 9076.80

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 140mm Линеарна Скала Кинеско КА200 140mm линеарна стакло скала за струг машинаКупување белешки1...

KACY 10pcs/многу 7X16MM промоција колона тубуларна ниво шишенцето/Меур Ниво за рамка на слика виси мерење и нормална

DEN 479.52

Точноста Големина(Dx H) Купи Точноста Големина(Dx H) Купи 30'± 5' 5x12mm 30'± 5' 8×22mm 30'± 5' 6×15mm 30'± 5' 8×23mm 30'± 5' 6.5x18mm 30'± 5' 8 X22.5mm 30'± 5' 6×20mm 30'± 5' 8×35mm 30'± 5' 6x24mm 30'± 5' 9.5×30мм 30'± 5' 6.3×29mm 30'± 5' 9.5×34mm 30'± 5' 7x16mm 30'± 5' 9.5×40mm 30'± 5' 7×26mm 30'± 5' 9 X25mm 30'± 5' 8×20mm 30'± 5' 10x30mmKACY 10pcs / многу 7 X16 MM промоција колона тубуларна ниво шишенцето / Меур Ниво за рамка на слика виси мерење и нормалнаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 7x16mmНа точноста : 30'±6'Гаранција : 1 ГодинаКарактеристики : 1...

Бесплатен превозот GCS900-2DB 2 Оска DRO Дигитални Readout и 2 Парчиња 100-1020mm 5micron Линеарна Скала (Комплетен сет со додатоци)

13713.12 -30 % DEN 9599.00

Бесплатен превозот GCS9002 DB 2 Оска DRO Дигитални Readout и 2 Парчиња 1001020mm 5micron Линеарна Скала (Комплетен сет со додатоци)Купување Белешки1...

16*6mm Кружни дух ниво Стакло меур ниво Круг стакло шишенцето Кружни нивото на водата метар

193.44 -49 % DEN 99.00

16*6mm Кружни дух ниво Стакло меур ниво Круг стакло шишенцето Кружни нивото на водата метарЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

KACY 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Топло Чевли Hotshoe Покрие Со Меур Дух Ниво за Sony Алфа Серија

DEN 792.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМини Големина & Деликатна ДизајнМала тежина и Лесен РаботешеОваа маска се користи за да се заштити топла чевли од scrathing, чувајте го на чиста, и да се избегне влагаСо балон дух ниво на топло чевли капа, вие би можеле да имаат прецизно мерење на хоризонталните и во секое времеКомпатибилен со : Стандард топла чевли на Canon, Nikon,Pentax ,Олимп,Fuji,Hasselblad,MamiyaНе е Компатибилен со : Sony и Minolta Алфа серијаБесплатен превозот универзална агол метар arcylic Пмма дух ниво со скали со висок квалитет меур ниво ампули 41003 B многупарчиња / многуБесплатен превозот Висока Транспарентен метал / пластика меур ниво,gradienter, bullseye Ниво за професионално ниво инструмент 31298 многупарчиња / многуМИНИ подарок дух ниво црна база без магнетно,1 меур ниво укажуваат на ниво КС3102010 B многупарчиња / многуПодарок мини дух нивоцрна база без магнетно на bottom1 меур ампули укажуваат на ниво на мерење алатки бесплатен превозот 31020 B многупарчиња / многуУниверзална Кружни Меур Ниво 25x10mm за професионални мерење на нормална употреба и користењето на камерата 31111 многупарчиња / многуУниверзална Кружни Меур Ниво за професионални мерење на нормална употреба и користењето на камерата 41015 многупарчиња / многуБесплатен превозот Цилиндар Нови Високо Транспарентен Меур Дух Ниво за професионални мерење и нормално користење 41016 многупарчиња / многу

WS1361 30-130dB LCD Дигитален Звук Ниво Метар Бучава Мерен Инструмент Decibel Следење Logger Тестер

1391.52 -5 % DEN 1322.00

WS1361 30130d B LCD Дигитален Звук Ниво Метар Бучава Мерен Инструмент Decibel Следење Logger Тестер> P roduct Опис Оваа метар е опремен со широк опсег на мерење (30130d B)...

Висок квалитет на Печатење proofer за гравирање и флексибилни.flexo печатење

DEN 143904.00

Висок квалитет на Печатење proofer за гравирање и флексибилни.flexo печатењеВисок квалитет на докази користење на гравирање, гравирањефорумот или flexo мастила се произведени веднаш користење на Печатење Proofer...

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 40mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 40mm Линеарна Сензор за мелење машина

DEN 9028.80

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 40mm Линеарна Скала Кинеско КА200 40mm Линеарна Сензор за мелење машинаКупување белешки1...

Ниска цена за 12 volt правец на ветер сензор правец на ниво мерен инструмент 3 купот правец на anemometer

DEN 2496.00

Ниска цена за 12 volt правец на ветер сензор правец на ниво мерен инструмент 3 купот правец на anemometerОпис : На YGCFS правец на ветер сензор усвојува обединета три правец на купот структура, ветрот првенство користи ABS материјал, интензитетот е висока, започнува добро; прецизност сигнал за обработка на единица може излез секој вид на сигнал според побарувачката корисникот...

Метал се Справи со Мини USB Порт и Надополнување на Базата Порта За сексуално и репродуктивно и д-р серија Retinoscope и Ophthalmoscope Глава

DEN 5712.00

Метал се Справи со Мини USB Порт и Надополнување на Базата Порта За сексуално и репродуктивно и др серија Retinoscope и Ophthalmoscope ГлаваВклучувајќи и една батеријаТекст AC : 110v / 220vТекст DC : 5 VОд Стави 3.5 VВовед Во Крстарење ОфталмолошкиAcemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.Нашата мисија е да обезбеди високо standardoptical опрема во атрактивни цени.Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied.Се фокусираше на optometric / eyecare industy, Ние се повеќе професионални.Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgicalИнструменти.Адреса : Рм 711, КинескоЖелезнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, КинаТел : +8602166980766Товарни и Превозот Ракување ги Собереша...

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 60mm Линеарна Скала Кинеско КА-200 60mm оптички сензор за мелење машина

DEN 9038.40

Бесплатен Превозот 16mm*16mm Кинеско KA200 60mm Линеарна Скала Кинеско КА200 60mm оптички сензор за мелење машинаКупување белешки1...

Haccury Големина 40*15*15mm Keychain Ниво Плоштадот Ниво со Суб-синџири Зелена Боја за Фото Рамка Ѕид виси во ЖИВО

10.08 -1 % DEN 10.00

HACCURY Големина 40*15*15mm Keychain Ниво Плоштадот Ниво со Субсинџири Зелена Боја за Фото Рамка Ѕид виси во ЖИВОЗа КомпанијатаНие сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.Ние имаме повеќе од 500 видови на производи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.