• Ново
Нерѓосувачки Челик НЕ ВЕЖБА Автомобил Гориво Кочница Нога Педалата за Мерцедес Бенц ВО C E S GLK SLK CLS SL Класа W203/W204/W211/W212/W210(LHD)

Нерѓосувачки Челик НЕ ВЕЖБА Автомобил Гориво Кочница Нога Педалата за Мерцедес Бенц ВО C E S GLK SLK CLS SL Класа W203/W204/W211/W212/W210(LHD)

Оценка на клиентот:
DEN 911.52
DEN 839.00 -8 %

Износ
Залиха


Спецификации : 1.Fitment : Компатибилен : (Само одговара за Левата рака Диск Модел Автомобили) Модели : одговара за Benz C E S GLK SLK CLS SL-Class W203 W204 W211 W212 W210 (LHD) Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов *Трето лице производ,не се оригинални! Боја : види слика Материјал : Високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик + Skidproof rubbers Пакет вклучуваат : 1pc,3pcs/set ( Автоматски менувач ) за избор 2.Инсталација Настава : се отстрани од оригиналниот гумени капак на педали, производ Лесно Installtion,НЕМА потреба од дупчење.нема потреба на заварување. 3.Функција : -100% Сосема Нов и висок квалитет на Изработени од Нерѓосувачки Челик, анти-корозивни, отпорност на корозија, издржлив - Идеален за авто DIY, совршена замена
2.Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. 3.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ние не може да гарантира пристигнување време. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации. 4.Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Карактеристики

Поставување на Возило:
на возилото
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.16
Бренд Име:
EAZYZKING
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производителот Дел Број:
bez3p
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Осветленост Дел Број:
ped7j
Другиот Дел Број:
ft6

Производи во категоријата

Автомобил-Стил и подложка за нозе Гасна Кочница педалата покрие случај за Hyundai ix35 iX45 Mistra Sonata 8 SantaFe ,автомобил Додатоци

897.12 -8 % DEN 825.00

(ве молиме да не информирате на модел на вашиот автомобил во цел забелешка или објектот ќе се испрати по случаен избор.) Само Одговара за Hyundai Sonata 8 (пред 2015) / Santa Fe (пред 2015) / Mistra, ix35,i35,ix45 Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик или алуминиум Пакет објект вклучуваат : како опција за прикажување на Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув производ Лесно Installtion Внимание : 1)Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро...

EAZYZKING Бесплатен превозот Автомобил стил Алуминиум подложка за нозе педалата за Гас Кочница Педалата за БМВ Х5 X6 E70 E71 E72 F15 F16

1439.52 -8 % DEN 1324.00

1.Fitment : Само одговара за БМВ Х5 X6 E70 E71 E72 F15 F16 НА (сите годината) Состојба : Врвен квалитет и 100% Сосема Нов *Трето лице производ,не се оригинални! Боја : сребро Материјал : Висок квалитет на Алуминиум Пакет вклучуваат : 3pcs / set педали за ВО(Автоматски Менувач) 2.Инсталација Настава : се отстрани од оригиналниот гумени капак на педали, производ Лесно Installtion, треба на дупчење.нема потреба на заварување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.