• Ново
Мини Зголеми Цвет USB Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Atomizer Office Home #Y05# #C05#

Мини Зголеми Цвет USB Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Atomizer Office Home Y05 C05

Оценка на клиентот:
DEN 325.44
DEN 276.00 -15 %

Износ
Залиха


Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. 1. Креативни се зголеми дизајн, се разликува од другите правилност, тоа е исто така убаво декорација на вашата работна маса или дома. 2. Напојува преку USB (DC 5 V), тоа е пренослив со сила банка. 3. Тоа може да биде поставен каде што сакате. 4. Без вода резервоарот концепт, можете да користите било кој погоден резервоари за вода ви се допаѓа. 5. Оваа сијалица овлажнител создава кул магла која додава влага на вашиот внатрешен воздух за да се елиминира сувост. 6. Супер тивко работење, погоден за дом, канцеларија, хотел, кафе, на училиште и така натаму. 7. Прекрасен Божиќ/Нова Година/роденденски подарок или сегашни роднини, пријатели, наставници и соученици. Спецификации : Предмет Тип : Овлажнител Материјал : Пластични Боја : Црна+Црвено Облик : Зголеми Цвет Големина : 4×4×16.5 cm/1.57×1.57×6.50 во (Прибл.) Кабел должина : 95cm/3.12 ft (Прибл.) Sprayer волумен : 25 ML/Час дадената област : 11-20㎡ Моќ од : Полнење преку USB Кабел Моќ Влез : DC 5 V/500m A Номинална Моќност : 0-2 W Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 4.Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 X Овлажнител 1 X Мини Акрилик Првенство (20 ML) 1 X USB Кабел за Полнење

Карактеристики

Обликот:
Други
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Humidistat
Класификација:
Humidification
Бренд Име:
Free_on
Humidification Метод:
Магла Празнење
Метод На Работа:
Пресврт
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Број На Модел На:
Овлажнител
Примена:
11-20㎡
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Бучава:
Времето на пазарот:
Август-15
Слаб Излез (литри / ден):
25ML/Час
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
сертификација:
CB
Времето Функција:
No
Инсталација:
Мини
Моќност Тип:
USB
Магла Штекер Количина:
еден
Употреба:
USB
Моќност (W):
0-2W
Напон (V):
DC 5V
Капацитет:
Секој погоден резервоарот за вода
Предмет Тип:
Зголеми Цвет Овлажнител
Напојување:
USB Кабел за Полнење
Моќност:
DC 5V/500mA
Кабел должина:
95cm/ft 3.12
Големина на:
4x4x16.5cm
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

GX.Diffuser 300ml Дома Воздух Овлажнител Етерично Масло Diffuser Ароматерапијата Електрични Арома Diffuser Ултразвучно Магла Создателот Прочистувач

2341.92 -42 % DEN 1358.00

Добредојдовте на нашата продавницаОпис На ПроизводотG X21 K Хо usehold Арома Diffuser1 300ml голем капацитет на вода2 3 вида на времето функции се од еден час, три часа и шест часа3...

625ml Топла Продажба LEDLight Ултразвучно Воздух Овлажнител Магла Создателот Fogger Електрични Арома Diffuser Етерично Масло Ароматерапијата Домаќинство

1827.36 -10 % DEN 1644.00

625ml Топла Продажба LEDLight Ултразвучно Воздух Овлажнител Магла Создателот Fogger Електрични Арома Diffuser Етерично Масло Ароматерапијата ДомаќинствоПревозот : Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата. Ние само брод да се потврди цел адреси...

KBAYBO Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител со Дрво Жито електрични LED Светла арома diffuser за дома

DEN 1391.52

KBAYBO Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител со Дрво Жито електрични LED Светла арома diffuser за домаПревозот : Имаме сите видови на превозот начин, можете да контактирате со нас да изберете омилен превозот начин.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата. Ние само брод да се потврди цел адреси...

KBAYBO 200ml Арома на Етерични Масла Diffuser ултразвучно воздух Овлажнител ароматерапијата Кул Магла создателот fogger за Домашна Канцеларија и Бебе

1579.20 -48 % DEN 821.00

KBAYBO 200ml Арома на Етерични Масла Diffuser ултразвучно воздух Овлажнител ароматерапијата Кул Магла создателот fogger за Домашна Канцеларија и БебеАрома diffuser го прави користењето на ултразвучно испитување на технологија за да се atomize вода и етерични масла, и ослободување арома.Користејќи Метод : Светло на Копчето притиснете првиот: се сврти на LED светло, боја промени автоматски Притиснете второ : изберете една од LED светла боја ви се допаѓа Притиснете трето : одберете слабо или bringht боја Магла Копче Притиснете прво : континуирано магла излегува Притиснете второ : 30 години работа,и потоа остатокот на 30 годиниВе Молиме Имајте Во Предвид!!! Бидете сигурни да го користите благ детергент ако сакате да ја исчистите овлажнител Не се пополни на вода во текот на Макс линија во секое време...

DMWD Ултразвучно Воздух Овлажнител Арома на Етерични Масла Diffuser Исцрпени фан електрични фанови 110V 240V Ароматерапијата fogger

1810.56 -9 % DEN 1648.00

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку не е ништо, јас може да ви помогне! ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

HTSS01-10,Ултразвучно Овлажнител LED Светло 7 Промена на Бојата,Сува Заштита,Ултразвучно од Суштинско значење,Масло Арома Diffuser,Воздух Овлажнител Направи

2832.00 -29 % DEN 2011.00

Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

2017 Најновите 48V DC 4500ML/H 304 од не ' Рѓосувачки Челик 10 Глава Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

3824.16 -21 % DEN 3021.00

4357295861416920 НАПОМЕНА : ЕДЕН ТРАНСФОРМАТОР САМО МОЖЕ ДА СЕ РАБОТИ СО ЕДЕН ОВЛАЖНИТЕЛОбјектот Специфични : Големина : 253x91x35mmHumidification Метод : Магла ПразнењеСлаб Излез (литри / ден) : 3000 ML / HТип : Ултразвучно ОвлажнителКласификација : HumidificationПримена : 1120Влажност Контрола : ПрирачникФункција : Ултразвучно СтерилизиратеИнсталација : Tabletop / ПреносниУпотреба : КомерцијалниВоданедостиг на Моќисклучување на Заштита : ДаКапацитет : 10 L">>10 LНапон (V) : DC48 VNebulizer Инструкции :

FUNHO Воздух Ултразвучно Овлажнител Магла Создателот Ноќ Светлата Difusor Де Арома на Етерични Масла За Ароматерапијата Diffusers За Дома 506

2063.52 -54 % DEN 949.00

FUNHO Воздух Ултразвучно Овлажнител Магла Создателот Ноќ Светлата Difusor Де Арома на Етерични Масла За Ароматерапијата Diffusers За Дома 506

Нови Ултразвучно Овлажнител 3L Мини Арома Овлажнител Прочистувач на Воздухот со LED Светилка Овлажнител за Преносни Diffuser Магла Создателот Fogge

DEN 874.56

Нови Ултразвучно Овлажнител 3 L Мини Арома Овлажнител Прочистувач на Воздухот со LED Светилка Овлажнител за Преносни Diffuser Магла Создателот FoggeКарактеристики : Капацитет : 3 L Уникатен и стилски дизајн, донесе забава во вашиот дом Ултразвучно испитување atomization технологија за долг живот, добри ефикасност Автоматска заштита на недостаток на вода, користење на посигурно и побезбедно Ултративка дизајн, не донесе премногу гласно бучава и нема да ефект на вашиот спиење Прилагодлив магла волумен : Може да се прилагоди според своите параметри Безбедно guard : Во

HTSS01-11,Ултразвучно Овлажнител LED Светло 7 Промена на Бојата,Сува Заштита,Ултразвучно од Суштинско значење,Масло Арома Diffuser,Воздух Овлажнител Направи

2832.00 -29 % DEN 2011.00

Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

100 ~ 240V 30W 1pc Дома интелигентни ултразвучно atomization anion канцеларија овлажнител 3.5 L голем капацитет овлажнител

2448.00 -5 % DEN 2326.00

Дома интелигентни ултразвучно atomization anion канцеларија овлажнител 3.5 L големикапацитет овлажнител 100 ~ 240 V 30 W 1pcСликата покажува : Опис : Резервоарот за вода капацитет : 3.5 LНоминална напон : AC 100 ~ 240 V 50 / 60 HzНоминална моќност : 30 WHumidification : > 300ml / hНа полето на користење на водата време : > 10 HДадената област : 2030m2Бучава : Сигурност заштита : автоматски недостиг на водаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

1PC DC48V Домаќинство И Комерцијални Ултразвучно Магла Создателот Fogger 10 Глава Овлажнител 4.5 kg/H Ултразвучно Atomizer CL-10D48-СКОПЈЕ

DEN 2743.68

1 PC DC48 V Домаќинство И Комерцијални Ултразвучно Магла Создателот Fogger 10 Глава Овлажнител4.5 kg / H Ултразвучно Atomizer CL10 D48СКОПЈЕЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш наколет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваОпис : Име : CL10 D482 atomizerНоминална моќност : 250 WHumidification : 4.5 KG / HРаботен напон : DC48 VРаботна струја : 5 AРаботна температура : 1 55 степенНапојување големина : 21.5*11.5*5 CMИзлезна моќност : 400 WПакување големина : 30*12*18 CMТежина : 3 KGЈачина на звук : 1.3 КГЗабелешка : ве молиме не допирајте вода и магла, ќе го оштети за напојување деловиФункција : 1, atomizer влезен напон DC48 V;2, atomizer не може да биде директно поврзан 220 V моќ, треба посебно напојување.3, школка е направен на 304 нерѓосувачки челик (конвексен дизајн), на дното на анти тока вид лепак запечатување, ленти се осигура перформанси.4, atomizer што се користи во текстил, електроника, печатење, пушење, јадење габа, свежи супермаркет, садење / културата и други.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.