• Ново
SZYTF Нови FD249225HB 9025 24V 0.16 НА 9CM вентилаторот за ладење фреквенција конверзија фан

SZYTF Нови FD249225HB 9025 24V 0.16 НА 9CM вентилаторот за ладење фреквенција конверзија фан

Оценка на клиентот:
DEN 744.00

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
SZYTF
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
FD249225HB
Тип:
Фан

Производи во категоријата

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил термички решение топлина мијалник

1247.52 -8 % DEN 1148.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Слободен Брод 10pcs Бакар heatpipe 180*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил термички решение Топлинска цевка

2096.64 -8 % DEN 1929.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 10pcs Бакар heatpipe 180*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за Dell Vostro 2520 Inspiron 3520 KSB0605HA-AM64

DEN 1296.00

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лаптоп додатоци агент.И ние имаме добри односи со оригинална фабрика која произведува лаптоп додатоци во ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ.КАБЕЛ.ТАСТАТУРА.SPEDKER поле.Обезбедување на висококвалитетни производи, добра услуга, и ниска цена за корисниците се наша цел.Така ние и ветуваме на квалитетот на сите производи во рок од 180 дена.Во меѓувреме, ние поддршка express, EMS,DHL, TNT, Aramex

SANYO 9G0812FG1D031 DC 12V 1.1 A, 80x80x38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1188.00

SANYOБрој на модел : 9 G0812 FG1 D031Напон : DC 12 VАктуелни : 1.1 НаВоди : 4жица 4пински конектор 50mmГолемина : 80x80x38mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

5PCS 41*21*30мм Висока моќност предводена топлина радијатор алуминиум DIY додатоци Сончоглед висока термичка спроводливост алуминиум heatsink

715.20 -8 % DEN 658.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 5 PCS 41*21*30мм Висока моќност предводена топлина радијатор алуминиум DIY додатоци Сончоглед висока термичка спроводливост алуминиум heatsinkПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

1055.52 -8 % DEN 971.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

771-pin-от на ПРОЦЕСОРОТ heatsink на самото место за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник DIY склопот на радијаторот

2207.52 -10 % DEN 1987.00

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник 771 604 крајот на дебели бакар ПРОЦЕСОРОТ heatsink S5000 5100 матична плочаспецифични радијаторБренд Серверот оригиналот (КОРИСТИ) 90% ново!771pin heatsink / пасивен ПРОЦЕСОРОТ heatsink 1 U серверот чист бакар топлина мијалник DIY модификации,Должина : 9cm ширина : 8cm 2.7 cm 0.6 кг!!!Слики :

Barrow 5V Аурора На матичната плоча и светилка за контрола на конекција линија компјутер Осветлување додатоци за вода за ладење ZBDZJX-5

95.52 -6 % DEN 90.00

Ако врската не се претвори во светлина, се повлече надолу, обратна plug може.Компатибилен со BARROW е LRC2.0 верзија на Аурора осветлување производи.Компатибилен ASX299 матична плоча.

SUNON MF50151VX-C05C-S99 12V 2.52 W 50*50*15MM 5cm четири-жица магнетни levitation компресор вентилаторот за ладење

960.00 -15 % DEN 816.00

производот број : MF50151 VXC05 CS99 Димензии : 50mm × 50mm × 15mm Имајќи Тип : магнетни лежишта Век : 50.000 часови Оценет напон : 12 V Номинална моќност : 2.52 W

ЗА ACER ICONIA W700 Таблет PC CPU вентилатор вграден систем за ладење вентилатор

767.52 -10 % DEN 691.00

Опис на производот Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : 1) Aliexpress.com не прифаќајте PP плаќање кога сакате да се направи плаќање преку ПП...

Sanyo 9A0612G403 DC 12V 0.24 А , 60X60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1092.00

SANYOБрој на модел : 9 A0612 G403Напон : DC 12 VАктуелни : 0.24 НаВоди : 3жица 60mmГолемина : 60 X60x25mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

200ml Акрилик Течна Вода за Ладење Brushless Пумпа Резервоарот За Вода за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

378.72 -17 % DEN 314.00

Вода за ладење со користење, лесен за да додадете вода и отстранување на воден воздух, многу практични! cn1520183949suhv Големина : 80 * 60 * 60mm Капацитет : 200ml Навој врски : G 1 / 4 Кула дијаметар : 8 mm Забелешка : се Должи на предиспорака ќе излегуваат во јавноста за откривање на тестови, па таму ќе биде мала количина на водапотопено резервоаротКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 x Квадрат акрилик резервоарот за вода'

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.