• Ново
20pcs/многу 15x15x0.4mm DIY Бакар Shim Heatsink Топлина Мијалник Лист Термички Подлога За Лаптопот графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија Нови

20pcs/многу 15x15x0.4mm DIY Бакар Shim Heatsink Топлина Мијалник Лист Термички Подлога За Лаптопот графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија Нови

Оценка на клиентот:
DEN 175.20
DEN 154.00 -12 %

Износ
Залиха


[xlmodel]-[производи]-[34096] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[5257] Опис на Производот
Состојба : 100% Нови
Материјал : Бакар
Exteral Големина : 15x15x0.4mm
Пакет : 20pcs/многу
Бесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[5245] Меѓународни Купувачот-ве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот :
Ние брод преку :
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Сингапур Пост
e Packet
EMS
DHL
Fedex
(бесплатен превозот) која има за следење на информациите кои се задржи на вашиот предмет повеќе побезбедно .
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Враќање :
Ако не ве молиме со нашиот објект за неговиот квалитет , ние може да ви даде целосна наплата
1 .Контактирајте со нас преку e-mail или Ali Express е центарот и да го одредите проблеми и производ услови ПРЕД да се потврди приемот на предмети на Aliexpress.com. Добро го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.
2.Се отвори расправа за Aliexpress.com и да чекаат за известување.
3. Враќањето на производите во рок од 7 дена од денот на Ali Express' известување. На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.
4. Ние ќе им понуди размена, враќање или други соодветни аранжмани како што е договорено по добиеме вратени предмети.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls ни даде позитивни повратни информации (5stars).
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди. Ние beleive дека сè може да се реши веднаш преку комуникација.

Карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Број На Модел На:
15x15x0.4 бакар подлога
Тип:
Heatsink
Бренд Име:
cooltex
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Процесор

Производи во категоријата

ДЕЛТА 9733 12V 2.94 3 жица Компресор BFB1012EH вентилаторот за ладење

815.52 -10 % DEN 734.00

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата. / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Модел : BFB1012 EHF00 Доведе : 3 жици Големина : 97*94*33mm Напон : 12 V DC Напон спектар : 7.012.6 V Струја : 2.94 Моќ : 35.28 W Брзина : 5300 RPM Волумен : 46 CFM Воздушен притисок : 2.814 Inch H2 O Бучава : 64dБА

Barrow 12V RGB 17w пумпа за вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-S

DEN 2256.00

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Напон Спектар : 12 V Излез лифт : 5.5 M Максимален проток : 960 L / H Пумпа главата видови : Компатибилни DDC пумпа покрие големина : 62*62*48.5 ММ производот е компатибилен со LRC полна боја на RGB осветлување на системот за контрола, стандард без контролер, за контролер ве молиме да ги купите одделно.

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за Dell Vostro 2520 Inspiron 3520 KSB0605HA-AM64

DEN 1296.00

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лаптоп додатоци агент.И ние имаме добри односи со оригинална фабрика која произведува лаптоп додатоци во ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ.КАБЕЛ.ТАСТАТУРА.SPEDKER поле.Обезбедување на висококвалитетни производи, добра услуга, и ниска цена за корисниците се наша цел.Така ние и ветуваме на квалитетот на сите производи во рок од 180 дена.Во меѓувреме, ние поддршка express, EMS,DHL, TNT, Aramex

771-pin-от на ПРОЦЕСОРОТ heatsink на самото место за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник DIY склопот на радијаторот

2207.52 -10 % DEN 1987.00

Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.604771pin за 0,6 kg чист бакар топлина мијалник топлина мијалник 771 604 крајот на дебели бакар ПРОЦЕСОРОТ heatsink S5000 5100 матична плочаспецифични радијаторБренд Серверот оригиналот (КОРИСТИ) 90% ново!771pin heatsink / пасивен ПРОЦЕСОРОТ heatsink 1 U серверот чист бакар топлина мијалник DIY модификации,Должина : 9cm ширина : 8cm 2.7 cm 0.6 кг!!!Слики :

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

1055.52 -8 % DEN 971.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор со heatsink за samsung 300v3a 305V3A 355V3A

DEN 576.00

Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.