• Ново
BYKSKI G1/4 Машки да Машки Ротари Конектори за употреба за GPU картичка Extender се Прошири и Договорот (16-22mm) Вода за Ладење Систем за Монтирање

BYKSKI G1/4 Машки да Машки Ротари Конектори за употреба за GPU картичка Extender се Прошири и Договорот (16-22mm) Вода за Ладење Систем за Монтирање

Оценка на клиентот:
DEN 406.08

Износ
Залиха


G1/4"
Машко на Машко
Ротари Конектори за употреба за GPU картичка
Extender се Прошири и Договорот (16-22mm)
Превозот Совети :
пакет ,подобро од Кина Пост.
0.5 кг
2kg ,подобро од e Packet или Aliexpress Стандард на Превозот.
Ако сакате батеријата и контролер заедно,pls испораката од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.
e Packet,Кина Пост,Aliexpress Стандард превозот сите мал пакет, безбедно да се помине на Царинската управа.
Aliexpress Premuim Express е бизнис експрес , неколку ризик се провери и да плаќаат данок од страна на Царинската управа ,до различни земја на Царинската управа.
Тоа е надвор од нашата контрола.ние не сме одговорни за вашите плаќање на даноци. Pls се размислува за тоа кога ќе цел од страна на Aliexpress Premuim Express.
Ако имате било какво барање за прогласи вредност во incovie,pls ни пишуваат.

Карактеристики

Број На Модел На:
Б-EXPJ-X
Бучава:
17dBA
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Течност Имајќи
Волумен На Воздух:
20CFM
Бренд Име:
bykski
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD, Intel
моќност:
0.9 W
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
120x120x25mm
Линии:
Никој
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
вода за ладење
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Производи во категоријата

2 парчиња Gdstime 40mm x 10мм Мали Фан 12V DC Brushless Фан 3D Печатач Кулер за Ладење Вентилатор 40x40x10mm 100cm Должина на Кабел 4010

364.32 -12 % DEN 321.00

GDT 3 D Печатач DC 12 V 40x40x10 MM Brushless Вентилаторот за ЛадењеОпис На Производот : Параметри : Димензии : 40x40x10mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон : DC : 12 VНоминална Струја : 0.10±10% AmpНоминална Брзина : 6000±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 6.48 CFMБучава : 26±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 1mТежина : 20g / еезПакетот вклучува : 2 парчиња / многуСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!Производ Изложба :

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил термички решение топлина мијалник

1247.52 -8 % DEN 1148.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Barrow 5V Аурора На матичната плоча и светилка за контрола на конекција линија компјутер Осветлување додатоци за вода за ладење ZBDZJX-5

95.52 -6 % DEN 90.00

Ако врската не се претвори во светлина, се повлече надолу, обратна plug може.Компатибилен со BARROW е LRC2.0 верзија на Аурора осветлување производи.Компатибилен ASX299 матична плоча.

Нови Cpu Вентилатор За HP CQ61 G61 CQ70 CQ71 G71 Процесорот Вентилаторот за Ладење 580719-001 582145-001 534675-001 FORCECON DFB552005M30T F8Q6

DEN 336.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење 17track.net / en / Ali Express Стандард Превозот Следење global.cainiao.com стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

Barrow 12V RGB 17w пумпа за вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-S

DEN 2256.00

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Напон Спектар : 12 V Излез лифт : 5.5 M Максимален проток : 960 L / H Пумпа главата видови : Компатибилни DDC пумпа покрие големина : 62*62*48.5 ММ производот е компатибилен со LRC полна боја на RGB осветлување на системот за контрола, стандард без контролер, за контролер ве молиме да ги купите одделно.

5PCS 42*11*20mm led радијатор led топката меур ладење радијатор сончоглед радијатор коефициент на топлинска спроводливост алуминиум DIY додатоци

768.00 -8 % DEN 707.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 5 PCS 42*11*20mm led радијатор led топката меур ладење радијатор сончоглед радијатор коефициент на топлинска спроводливост алуминиум DIY додатоциПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

360pcs Бела 15x15mm 15x15x0.5mm графичкиот процесор Силикони Соединение Термички Подлога

705.12 -12 % DEN 621.00

15x15mm графичкиот процесор SMD НАТОПИ IC Чип PS PC VGA Чипсет Heatsink Радијатор Силикони Топлинска Спроводливост Подлога100% Сосема НовДебелина : 0.5 mmГолемина : 15x15mmКонтинуирано Temp : 40ºC260 º CКоефициент на топлинска Спроводливост : 3.2 w / mKДефект Напон : 4kv / mmПакување Вклучуваат : 360 КОМПЈУТЕРИ1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP 450G1 455G1 721937-001 DFS531005MC0T

DEN 384.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

бесплатен превозот!!! Halnziye HY710 Сребро Термички Маснотии/Heatsink Соединение/ Paste 200PCS со краток цевка пакување преку ЕМС превозот

DEN 2400.00

Сребро силикони Топлина мијалник соединенија за ПРОЦЕСОРОТ и LED Светлата Halnziye HY710 Термички маснотии TU 1 G 200pcs / многуИнформации за производот код : HY710Име на производ : Сребро силикон топлина мијалник соединенија за ПРОЦЕСОРОТ и LED СветлаПроизвод стандард : HalnziyeКарактеристики : ПРОЦЕСОРОТ / LED heatsink и други електронски деловиЛесно се применуваат шприцПомага да се на дисипација на топлина од ПРОЦЕСОРОТ на heatsinkВо термо маст се додава сребрени оксид или соединенија на сребро, користење на висока термичка спроводливост на сребро за да се направи до недостаток на јаглеродсилициум соединенија.СпецификацијаПараметарединицисостојбаТест МетодТест РезултатБојаN / A25VisualСребро.Коефициент На Топлинска СпроводливостW / mKНикој3.17Термичка Отпорностin2 / W25ASTM D14700.067Специфична ТежинаN / A25ASTM D14751.4Испарувањето%150 / 24 HoursБанката на федерални резерви.Спб.7910.001Крварат%150 / 24 HoursБанката на федерални резерви.Спб.7910.05Dielectric ПостојаноN / A100 HzASTM D1505.1ВискозностN / A25____не тече,Thixotropic Индекс1 / 10 mm25GB / T269380±10Работна температураN / AN / A50~240Операција ТемператураN / AN / A30~150Силиконски Соединенија35%Јаглерод Соединенија35%Метал Оксид Соединенија30%ПакетSTСПTUCNТочка Бр.бојанадвор пакетмека цевкамини торбакраток цевкаможе даHY710Сребро.Сребро.25g0.5 g 1g 1.5 g0.5 g,1g, 1.5 g20g ,150g, 1kgЗабелешка1.Употреба само како термички маснотии.2.Да се чува вон дофат на деца.3.Да се избегне контакт со кожа и очи...

Слободен Брод 10pcs Бакар heatpipe 420*10*4mm DIY Бакарни цевки радијатор/sintered прав фитил лаптоп/ПРОЦЕСОРОТ топлина спроводливост цевка

3263.52 -8 % DEN 3002.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 10pcs Бакар heatpipe 420*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

За HP Compaq Presario CQ50 CQ60 CQ70 G50 G60 G70 F0628 P72 Вентилаторот за Ладење PVB065D05H -F00-КАКО 489126-001 KSB05105HA-7M1G KSB05105HA

527.52 -15 % DEN 448.00

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може да функционира нормално...

20pcs/многу 15x15x0.8мм DIY Бакар Shim Heatsink Термички Подлога Топлина Мијалник Лист За Лаптоп графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија кулер за ладење

171.84 -12 % DEN 151.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.8ммПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20pcs/многу 15x15x0.4mm DIY Бакар Shim Heatsink Топлина Мијалник Лист Термички Подлога За Лаптопот графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија Нови

175.20 -12 % DEN 154.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.4mmПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

НОВ Лаптоп процесор ладење вентилатор за DELL за inspiron 1464 N4010 1564 1764 P08F P09G 13R 14R

333.12 -16 % DEN 280.00

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

Sanyo 9A0612G403 DC 12V 0.24 А , 60X60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1092.00

SANYOБрој на модел : 9 A0612 G403Напон : DC 12 VАктуелни : 0.24 НаВоди : 3жица 60mmГолемина : 60 X60x25mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

ВЕНТИЛАТОР За Fujitsu SIEMENS Amilo Pi3525 Pi3540 Вентилаторот за Ладење 28G200505-00 GB0507PGV1-13.В1.B3498.С.GN 5V 3-жица 3-pin HP551205H-50

527.52 -15 % DEN 448.00

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за Dell Vostro 2520 Inspiron 3520 KSB0605HA-AM64

DEN 1296.00

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лаптоп додатоци агент.И ние имаме добри односи со оригинална фабрика која произведува лаптоп додатоци во ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ.КАБЕЛ.ТАСТАТУРА.SPEDKER поле.Обезбедување на висококвалитетни производи, добра услуга, и ниска цена за корисниците се наша цел.Така ние и ветуваме на квалитетот на сите производи во рок од 180 дена.Во меѓувреме, ние поддршка express, EMS,DHL, TNT, Aramex

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.