• Ново
Бесплатен Превозот Делта EFB0812EH -R00 ROO 8025 8CM 80MM DC 12V 0.42 3-pin компјутер, процесорот случај на Серверот Инверторот Ладење фанови

Бесплатен Превозот Делта EFB0812EH -R00 ROO 8025 8CM 80MM DC 12V 0.42 3-pin компјутер, процесорот случај на Серверот Инверторот Ладење фанови

Оценка на клиентот:
DEN 624.00
DEN 468.00 -25 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
papst
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Број На Модел На:
EFB0812EH
Фан Големина:
8 см

Производи во категоријата

5PCS 41*21*30мм Висока моќност предводена топлина радијатор алуминиум DIY додатоци Сончоглед висока термичка спроводливост алуминиум heatsink

715.20 -8 % DEN 658.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 5 PCS 41*21*30мм Висока моќност предводена топлина радијатор алуминиум DIY додатоци Сончоглед висока термичка спроводливост алуминиум heatsinkПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

SUNON MF50151VX-C05C-S99 12V 2.52 W 50*50*15MM 5cm четири-жица магнетни levitation компресор вентилаторот за ладење

960.00 -15 % DEN 816.00

производот број : MF50151 VXC05 CS99 Димензии : 50mm × 50mm × 15mm Имајќи Тип : магнетни лежишта Век : 50.000 часови Оценет напон : 12 V Номинална моќност : 2.52 W

20pcs/многу 15x15x0.4mm DIY Бакар Shim Heatsink Топлина Мијалник Лист Термички Подлога За Лаптопот графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија Нови

175.20 -12 % DEN 154.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.4mmПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошки

DEN 613.92

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошкиБидејќи тоа е оригиналниот ICD7, тоа е навистина тешко да ги размачкаме...

200ml Акрилик Течна Вода за Ладење Brushless Пумпа Резервоарот За Вода за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

378.72 -17 % DEN 314.00

Вода за ладење со користење, лесен за да додадете вода и отстранување на воден воздух, многу практични! cn1520183949suhv Големина : 80 * 60 * 60mm Капацитет : 200ml Навој врски : G 1 / 4 Кула дијаметар : 8 mm Забелешка : се Должи на предиспорака ќе излегуваат во јавноста за откривање на тестови, па таму ќе биде мала количина на водапотопено резервоаротКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 x Квадрат акрилик резервоарот за вода'

Gdstime 200 компјутери/многу Компресор Фан 75mm x 15mm 7.5 cm Ракав Имајќи DC Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin Brushless Мотор Кулер 75x15mm 7515

DEN 20160.00

Gdstime 12v 2 Pin DC Фан 75x15mmПараметри : Број на модел : GDT 7515 SКонектор : XH2.542 PinДимензии : 75(L)x74(W)x15(H)mmПроток на воздух : 8.5 CFMНоминална Напон : DC 12 VНоминална Струја : 0.22±0.18 AmpНоминална Брзина : 2900±10%вртежи во минутаБучава : 28±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавКабел Должина : 25cmТежина : 47g / еезПакување се Вклучени : 200 компјутери

5PCS 42*11*20mm led радијатор led топката меур ладење радијатор сончоглед радијатор коефициент на топлинска спроводливост алуминиум DIY додатоци

768.00 -8 % DEN 707.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 5 PCS 42*11*20mm led радијатор led топката меур ладење радијатор сончоглед радијатор коефициент на топлинска спроводливост алуминиум DIY додатоциПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

1055.52 -8 % DEN 971.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Sanyo 109R0612H401 DC 12V 0.11 А , 60X60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 799.20

SANYOБрој на модел : 109 P0412 H9 D03Напон : DC 12 VАктуелни : 0.07 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 40x40x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

20pcs/многу 15x15x0.8мм DIY Бакар Shim Heatsink Термички Подлога Топлина Мијалник Лист За Лаптоп графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија кулер за ладење

171.84 -12 % DEN 151.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.8ммПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

ВЕНТИЛАТОР За Fujitsu SIEMENS Amilo Pi3525 Pi3540 Вентилаторот за Ладење 28G200505-00 GB0507PGV1-13.В1.B3498.С.GN 5V 3-жица 3-pin HP551205H-50

527.52 -15 % DEN 448.00

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

НОВ Лаптоп процесор ладење вентилатор за DELL за inspiron 1464 N4010 1564 1764 P08F P09G 13R 14R

333.12 -16 % DEN 280.00

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

Barrow 12V RGB 17w пумпа за вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-S

DEN 2256.00

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Напон Спектар : 12 V Излез лифт : 5.5 M Максимален проток : 960 L / H Пумпа главата видови : Компатибилни DDC пумпа покрие големина : 62*62*48.5 ММ производот е компатибилен со LRC полна боја на RGB осветлување на системот за контрола, стандард без контролер, за контролер ве молиме да ги купите одделно.

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 140*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

1131.84 -8 % DEN 1041.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 140*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Sanyo 9A0612G403 DC 12V 0.24 А , 60X60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1092.00

SANYOБрој на модел : 9 A0612 G403Напон : DC 12 VАктуелни : 0.24 НаВоди : 3жица 60mmГолемина : 60 X60x25mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

HY610 1g Злато Високи перформанси соединение со вбризгување на пакет со најниска цена краток цевка пакет преку ЕМС превозот

DEN 5760.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кина години, нашите главни производи се топлина мијалник соединенија & топлина мијалник гипс & топлина мијалник проток и топлинска подлога, нашите производи се широко се користи во ПРОЦЕСОРОТ&VGA, LED, IC home апарат итн, со одличен оперативен сопственост на нашите производи (сите производи доби SGS, Ro HS,SVHC,PFOA сертификација), и нашиот главен пазарите на ЕУ, северна Америка, Североисточниот Азија, Југоисточна Азија итн, да Научат повеќе за нас @ нашата вебстраница, Верувам дека ќе се најде она што го сакате да ги нарачате со најдобра цена перформанси.Клучни СпецификацијаHY600 Термички Проводници за Маснотии / ПРОЦЕСОРОТ Силикон Термичка пастаКраток ОписБоја На Злато.Силиконска основа на топлинска маснотииОперација температура 30~240°C, врв до 280°CКоефициент на топлинска спроводливост 3.05~3.76 W / mKКарактеристикиHY600 Злато Термички Маснотии Специјално произведени за DIY,со 45% чисто злато иПодобро греење перформанси од редовните Термички Маснотии .Вашиот прв избор топлина материјалсо текот на тактовата фрекRo HS&PFOS&СТИГНАТ до appliant со SGS тестирање извештај.Многу видови на пакети со различна тежина, да fullfill вашиот насочуваат потреби СпецификацијаПредметиHY610HY620HY630HY650ЕдинициБојаЗлатоЗлатоЗлатоЗлатоНИКОЈКоефициент На Топлинска Спроводливост3.053.343.573.76W / mKТермичка Отпорност0.0730.0380.0180.0510 C2 / WСпецифична Тежина2.482.572.612.68g / cm 3Испарувањето0.0010.0010.0010.001%Крварат0.050.050.050.05%Dielectric Постојано5.15.155.1НикојThixotropic Индекс380+ / 10380+ / 10300+ / 10300+ / 101 / 10ммМоментот Beared Температура50~28050~28050~28050~2800 CОперација Температура30~24030~24030~24030~2400 CКАКО ДА СЕ КОРИСТИа.Чистење на ПРОЦЕСОРОТ и топлина мијалник површини,Избришете ја површината лесно со памук топката или памук брис навлажнета со алкохол или со нашите термички чистењеб.Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,најдобридебелината е 0.13~0.15 mmв.Прикачување на топлина мијалник да процесор и да се Избегне отстранување на топлина мијалник по инсталирањето на тоа.Пакет&тежина : 1g / Тенок шприцЧување : Чувајте во ладно и суво место, на рокот на траење 24 месеци (Експрес сервис се достапни : available : Хонгконг ЕМС : 5~7 работни денаDHL : 3~5 работни денаТНТ : 3~5 работни дена за West EU / Северна Америка, 5~7 работни дена за повеќето Јапонија / Јужна Кореја / Сингапур,итн.,10~20 работни дена за поголемиот дел од Азија,Јужна Америка и Африка земји.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Олово време : Помалку од или биде еднаков на 1000pcs Во 3 работни дена;други количество зависи од начинот на организирање на нашата фабрика.2Испорака период : 3~5 работи од Експрес врата до врата услуга и аеродром до аеродромот услуга, ако со Кина пост или Хонгконг пост , тоа зависи од распоредот и дестинација, ќе биде 15~25 дена.3Сите пораки ќе бидат одговорени во 12 часа, ако не добивате нашиот одговор,ве молиме испратете го повторно и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

SANYO 9G0812FG1D031 DC 12V 1.1 A, 80x80x38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1188.00

SANYOБрој на модел : 9 G0812 FG1 D031Напон : DC 12 VАктуелни : 1.1 НаВоди : 4жица 4пински конектор 50mmГолемина : 80x80x38mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.