• Ново
Nonoi f1225e24b1 24v 0.34 на 12cm 12025 линија фреквенција конвертор вентилаторот за ладење

Nonoi f1225e24b1 24v 0.34 на 12cm 12025 линија фреквенција конвертор вентилаторот за ладење

Оценка на клиентот:
DEN 768.00
DEN 576.00 -25 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
papst
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
F1225E24B1
Тип:
Фан
Фан Големина:
12 cm

Производи во категоријата

20pcs/многу 15x15x0.4mm DIY Бакар Shim Heatsink Топлина Мијалник Лист Термички Подлога За Лаптопот графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија Нови

175.20 -12 % DEN 154.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.4mmПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за Dell Vostro 2520 Inspiron 3520 KSB0605HA-AM64

DEN 1296.00

САДepacket715 ДенРУСepacket1520 ДенДруги земјиКина пост регистрирани воздух mail1560 ДенНие сме професионален лаптоп додатоци агент.И ние имаме добри односи со оригинална фабрика која произведува лаптоп додатоци во ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ.КАБЕЛ.ТАСТАТУРА.SPEDKER поле.Обезбедување на висококвалитетни производи, добра услуга, и ниска цена за корисниците се наша цел.Така ние и ветуваме на квалитетот на сите производи во рок од 180 дена.Во меѓувреме, ние поддршка express, EMS,DHL, TNT, Aramex

НОВ Лаптоп процесор ладење вентилатор за DELL за inspiron 1464 N4010 1564 1764 P08F P09G 13R 14R

333.12 -16 % DEN 280.00

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

SUNON MF50151VX-C05C-S99 12V 2.52 W 50*50*15MM 5cm четири-жица магнетни levitation компресор вентилаторот за ладење

960.00 -15 % DEN 816.00

производот број : MF50151 VXC05 CS99 Димензии : 50mm × 50mm × 15mm Имајќи Тип : магнетни лежишта Век : 50.000 часови Оценет напон : 12 V Номинална моќност : 2.52 W

5PCS 42*11*20mm led радијатор led топката меур ладење радијатор сончоглед радијатор коефициент на топлинска спроводливост алуминиум DIY додатоци

768.00 -8 % DEN 707.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 5 PCS 42*11*20mm led радијатор led топката меур ладење радијатор сончоглед радијатор коефициент на топлинска спроводливост алуминиум DIY додатоциПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил термички решение топлина мијалник

1247.52 -8 % DEN 1148.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

ЗА ACER ICONIA W700 Таблет PC CPU вентилатор вграден систем за ладење вентилатор

767.52 -10 % DEN 691.00

Опис на производот Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : 1) Aliexpress.com не прифаќајте PP плаќање кога сакате да се направи плаќање преку ПП...

Нови оригинални 614N / 2GN 6025 24V 2.1 W 6 cm axial вентилаторот за ладење

1247.52 -10 % DEN 1123.00

Нови оригинални 614 N / 2 GN 6025 24 V 2.1 W 6 cm axial вентилаторот за ладење Модел : 614 N / 2 G Големина : 60 X60 X25mm Напон : 24 V Струја : 0.088 Моќ : 2 W Воздушниот волумен : 24.7 CFM Бучава : 35 DBA Употреба на животната средина : 20 ℃ до +70 ℃ Жици начин надвор од линија Нето тежина : 66 G Ограда стаклени влакна засилен пластика

Нови Cpu Вентилатор За HP CQ61 G61 CQ70 CQ71 G71 Процесорот Вентилаторот за Ладење 580719-001 582145-001 534675-001 FORCECON DFB552005M30T F8Q6

DEN 336.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење 17track.net / en / Ali Express Стандард Превозот Следење global.cainiao.com стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP 450G1 455G1 721937-001 DFS531005MC0T

DEN 384.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

SANYO 9G0812FG1D031 DC 12V 1.1 A, 80x80x38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1188.00

SANYOБрој на модел : 9 G0812 FG1 D031Напон : DC 12 VАктуелни : 1.1 НаВоди : 4жица 4пински конектор 50mmГолемина : 80x80x38mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошки

DEN 613.92

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошкиБидејќи тоа е оригиналниот ICD7, тоа е навистина тешко да ги размачкаме...

5PCS 41*21*30мм Висока моќност предводена топлина радијатор алуминиум DIY додатоци Сончоглед висока термичка спроводливост алуминиум heatsink

715.20 -8 % DEN 658.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиОбичај Големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Кулер Понуда стап двојно налепница услуга за лесна инсталација Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,благодарам (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) 5 PCS 41*21*30мм Висока моќност предводена топлина радијатор алуминиум DIY додатоци Сончоглед висока термичка спроводливост алуминиум heatsinkПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Sanyo 109R0612H401 DC 12V 0.11 А , 60X60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 799.20

SANYOБрој на модел : 109 P0412 H9 D03Напон : DC 12 VАктуелни : 0.07 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 40x40x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

360pcs Бела 15x15mm 15x15x0.5mm графичкиот процесор Силикони Соединение Термички Подлога

705.12 -12 % DEN 621.00

15x15mm графичкиот процесор SMD НАТОПИ IC Чип PS PC VGA Чипсет Heatsink Радијатор Силикони Топлинска Спроводливост Подлога100% Сосема НовДебелина : 0.5 mmГолемина : 15x15mmКонтинуирано Temp : 40ºC260 º CКоефициент на топлинска Спроводливост : 3.2 w / mKДефект Напон : 4kv / mmПакување Вклучуваат : 360 КОМПЈУТЕРИ1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

SUNON MG80200V1-C000-S99 DC 5V 1.95 W Серверот Компресор фан

DEN 1217.28

SUNON Број на Модел : MG80200 V1C000S99 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 1.95 W 4 жица 4пински конектор Објект Состојба : користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Sanyo 9A0612G403 DC 12V 0.24 А , 60X60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1092.00

SANYOБрој на модел : 9 A0612 G403Напон : DC 12 VАктуелни : 0.24 НаВоди : 3жица 60mmГолемина : 60 X60x25mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

1055.52 -8 % DEN 971.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 120*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.