• Ново
Оригиналниот NMB-МАТ 5910PL-05W-B76 24V 1.95 Компјутер Вентилаторот за Ладење

Оригиналниот NMB-МАТ 5910PL-05W-B76 24V 1.95 Компјутер Вентилаторот за Ладење

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00
DEN 1296.00 -10 %

Износ
Залиха


Оригиналниот NMB-МАТ 5910 PL-05 W-B76 24 V 1.95 Компјутер Вентилаторот за Ладење

Карактеристики

Бренд Име:
NMB
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Примена:
Компјутер Случај
Пакет:
No
Тип:
Фан
Број На Модел На:
5910pl-05w-b76
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Големина:
17250
Модел:
5910pl-05w-b76

Производи во категоријата

Нови Cpu Вентилатор За HP CQ61 G61 CQ70 CQ71 G71 Процесорот Вентилаторот за Ладење 580719-001 582145-001 534675-001 FORCECON DFB552005M30T F8Q6

DEN 336.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење 17track.net / en / Ali Express Стандард Превозот Следење global.cainiao.com стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил термички решение топлина мијалник

1247.52 -8 % DEN 1148.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 160*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Слободен Брод 10pcs Бакар heatpipe 420*10*4mm DIY Бакарни цевки радијатор/sintered прав фитил лаптоп/ПРОЦЕСОРОТ топлина спроводливост цевка

3263.52 -8 % DEN 3002.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 10pcs Бакар heatpipe 420*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошки

DEN 613.92

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошкиБидејќи тоа е оригиналниот ICD7, тоа е навистина тешко да ги размачкаме...

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP 450G1 455G1 721937-001 DFS531005MC0T

DEN 384.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Barrow 5V Аурора На матичната плоча и светилка за контрола на конекција линија компјутер Осветлување додатоци за вода за ладење ZBDZJX-5

95.52 -6 % DEN 90.00

Ако врската не се претвори во светлина, се повлече надолу, обратна plug може.Компатибилен со BARROW е LRC2.0 верзија на Аурора осветлување производи.Компатибилен ASX299 матична плоча.

HY610 1g Злато Високи перформанси соединение со вбризгување на пакет со најниска цена краток цевка пакет преку ЕМС превозот

DEN 5760.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кина години, нашите главни производи се топлина мијалник соединенија & топлина мијалник гипс & топлина мијалник проток и топлинска подлога, нашите производи се широко се користи во ПРОЦЕСОРОТ&VGA, LED, IC home апарат итн, со одличен оперативен сопственост на нашите производи (сите производи доби SGS, Ro HS,SVHC,PFOA сертификација), и нашиот главен пазарите на ЕУ, северна Америка, Североисточниот Азија, Југоисточна Азија итн, да Научат повеќе за нас @ нашата вебстраница, Верувам дека ќе се најде она што го сакате да ги нарачате со најдобра цена перформанси.Клучни СпецификацијаHY600 Термички Проводници за Маснотии / ПРОЦЕСОРОТ Силикон Термичка пастаКраток ОписБоја На Злато.Силиконска основа на топлинска маснотииОперација температура 30~240°C, врв до 280°CКоефициент на топлинска спроводливост 3.05~3.76 W / mKКарактеристикиHY600 Злато Термички Маснотии Специјално произведени за DIY,со 45% чисто злато иПодобро греење перформанси од редовните Термички Маснотии .Вашиот прв избор топлина материјалсо текот на тактовата фрекRo HS&PFOS&СТИГНАТ до appliant со SGS тестирање извештај.Многу видови на пакети со различна тежина, да fullfill вашиот насочуваат потреби СпецификацијаПредметиHY610HY620HY630HY650ЕдинициБојаЗлатоЗлатоЗлатоЗлатоНИКОЈКоефициент На Топлинска Спроводливост3.053.343.573.76W / mKТермичка Отпорност0.0730.0380.0180.0510 C2 / WСпецифична Тежина2.482.572.612.68g / cm 3Испарувањето0.0010.0010.0010.001%Крварат0.050.050.050.05%Dielectric Постојано5.15.155.1НикојThixotropic Индекс380+ / 10380+ / 10300+ / 10300+ / 101 / 10ммМоментот Beared Температура50~28050~28050~28050~2800 CОперација Температура30~24030~24030~24030~2400 CКАКО ДА СЕ КОРИСТИа.Чистење на ПРОЦЕСОРОТ и топлина мијалник површини,Избришете ја површината лесно со памук топката или памук брис навлажнета со алкохол или со нашите термички чистењеб.Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,најдобридебелината е 0.13~0.15 mmв.Прикачување на топлина мијалник да процесор и да се Избегне отстранување на топлина мијалник по инсталирањето на тоа.Пакет&тежина : 1g / Тенок шприцЧување : Чувајте во ладно и суво место, на рокот на траење 24 месеци (Експрес сервис се достапни : available : Хонгконг ЕМС : 5~7 работни денаDHL : 3~5 работни денаТНТ : 3~5 работни дена за West EU / Северна Америка, 5~7 работни дена за повеќето Јапонија / Јужна Кореја / Сингапур,итн.,10~20 работни дена за поголемиот дел од Азија,Јужна Америка и Африка земји.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Олово време : Помалку од или биде еднаков на 1000pcs Во 3 работни дена;други количество зависи од начинот на организирање на нашата фабрика.2Испорака период : 3~5 работи од Експрес врата до врата услуга и аеродром до аеродромот услуга, ако со Кина пост или Хонгконг пост , тоа зависи од распоредот и дестинација, ќе биде 15~25 дена.3Сите пораки ќе бидат одговорени во 12 часа, ако не добивате нашиот одговор,ве молиме испратете го повторно и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Слободен Брод 5pcs Бакар heatpipe 140*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

1131.84 -8 % DEN 1041.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 140*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.