• Ново
Суштината Мали Монистра Алка се Вклопува во Европски Стил Хривнија Накит 925 Sterling Silver DIY Автентична Оригинална Шарм CKK

Суштината Мали Монистра Алка се Вклопува во Европски Стил Хривнија Накит 925 Sterling Silver DIY Автентична Оригинална Шарм CKK

Оценка на клиентот:
DEN 1137.12
DEN 899.00 -21 %

Износ
Залиха


Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина. Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест) . Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот на цени) Детали за Производот :
- Метал Материјал : 100% Автентични 925 Sterling Silver
-Синџир Материјал : Стерлинг Сребро.
- Синџир Должина : 17 CM,19 CM,21 CM(Изборен)
За Превозот :
1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност. Превозот времето е како што е подолу :
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
3/ Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа претставка, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики

Гем Боја:
17CM, 19CM, 21CM
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Дијаметар:
45mm
Сертификат Број:
68170682998
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Број На Модел На:
FLB1025
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Се Променливи Во Големина:
No
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
објектот стил:
DIY Оригинални Хривнија за Шарм Хривнија Одлуки
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Должина:
17CM,19CM,21CM(Optional)

Производи во категоријата

Солидна 18Kt Две Тон Злато Дијамант Нараквица,Природен Дијамант Вклучат Нараквица Со Синџир За Жените NA0033

37872.00 -5 % DEN 35978.00

Солидна 18 Kt Две Тон Злато Дијамант НараквицаХривнија должина е 190mm Дијаманти : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0...

ју xin јуани парична Казна Накит Hetian Qingyu Jade Алка Круг Монистра Хривнија Среќа Amulte

1382.40 -15 % DEN 1175.00

Добредојдовте во мојата продавница за накит!Мушка дијаметар 18mmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

Природни зелени prehnite сребро нараквица, овална 6mm*8мм, чиста и чиста, убава цвет форма за елегантни дами

DEN 2784.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216315РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE ХРИВНИЈАОблик : ОвалнаБоја : ЗеленаВкупна маса : 10.20 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Забелешки : S925

Ретро Тајландски Сребро Едноставна Мазна Мажите И Жените Мода Chiang Mai Рачно Изработени Накит S925 Sterling Silver Неколку Отворени Заврши Закачам

1355.04 -0 % DEN 1355.00

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Класичен двојно редови аметист хривнија 50PCS природни аметист камења сребро хривнија луксузен солидна 925 сребрен аметист хривнија

DEN 4992.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

JQUEEN Создадени Аметист Гранат Смарагд s925 Хривнија Мулти-Боја скапоцен камен 925 Фунта Сребрени Нараквици Свадба Хривнија Накит

1751.52 -51 % DEN 858.00

Накит ИнформацииБренд Име JQUEENМетал Печат 925 Sterling SilverМетал Sterling SilverГем Тип Создадени Аметист+Гранат+Смарагд+TanzaniteВкупната Тежина 23 GБрој на модел на yb20Хривнија Ширина 0.6 смХривнија Должина 16+4cmSterling Silver ИнформацииМетал печат S 925Метал Тежина 7.01 ГрамаКамен ИнформацииГлавниот камен Создадени Аметист+Гранат+Смарагд+TanzaniteКамен Овална формаГлавниот камен Број 5pcsГлавниот камен големина 6.0 mm*8.0 mmГлавниот камен сечење Овална намалиКамен јасност vvsКамен потекло ШвајцаријаКамен создавање метод Лабораторија СоздаденКамен методот на третман термички обработениПолски многудобра

S925 Sterling Silver Рачно Изработени Женски Жените Природни Hetian Џаспер Мода Благородна Хривнија

DEN 2788.80

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Yoowei Бебе Teething Килибар Хривнија/Ѓердан 12 Стил Жените Момчиња Девојка Подарок Природен Балтички Килибар Накит трговија на Големо Големина 14cm-50cm

408.00 -16 % DEN 343.00

Носи Ефекти : 14cm да 50cm за бебето и возрасни големина бразлетна и ѓердан може да се направат други должина.【Наслов 】 Yoowei Бебе Teething Килибар Хривнија / Ѓердан 12 Стил Жените Момчиња Девојка Подарок Природен Балтички Килибар Накит трговија на Големо Големина 14cm50cm【 Боја 】 килибар како што е прикажано, сите производи се направени во дневна светлина шут, можете да го видите се во вид на снимање, туку затоа што екранот е различен и од други причини, ќе се види бојата на сликата можеби малку разликата со физички боја, ве Молиме имајте во предвид.【Материјал】 Килибар монистра од Балтичките【Опис на производот】 На килибар се сите од Балтичкото море...

S925 Sterling Silver Ubw Мов Алка Мажите И Жените Ретро Тајландски Сребро Личност Корејски Едноставна Извртени Отвори Заврши Закачам

DEN 1771.68

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Вистински природен glutinous jade монистра круг хривнија Мјанмар jade монистра монистра страна На стоки jade jade монистра хривнија ABP0975

DEN 3645.60

Вистински природен glutinojade монистра круг хривнија Мјанмар jade монистра монистра страна На стоки jade jade монистра хривнија накит

Lii Ji Вистински Розова Боја Се Виолетови Слатководни Бисер Висок Сјај 4 Редови Хривнија За Жени Мода Накит

1583.52 -5 % DEN 1504.00

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

ГЕМ Е БАЛЕТ Природни Турмалин 925 Фунта Сребрена Стрелките на Синџир Линк Хривнија За Жени Луксузни парична Казна бижутерија Хривнија

3534.72 -40 % DEN 2121.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

S925 Sterling Silver Мода Личност Гроздобер Стил Додатоци Машки И Женски Ретро Тајландски Сребро Хривнија Homme

DEN 2890.56

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Моден темно сива ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни сива 6 8 10мм монистра ахат хривнија подарок

475.20 -0 % DEN 475.00

Моден темно сива ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни сива 6 8 10мм монистра ахат хривнија подарокprodukttyp : Рамадан Geschenkeartikelбр.MHMN10mm LSмонистра дијаметар : 6 MM, 8 MM, 10 MMДизајн : 33 Tesbih, 99 Tesbih materialien : 100% Природни темно сива ахат

Бесплатен Превозот Природни Вистински Црвено Рубин Заврши Водат Хривнија Фацетирани Круг Лабава монистра Накит DIY 04348

DEN 2544.00

Природни Јужна Африка Рубин Хривнија Круг Лабава монистра 12m mКамен : Рубин Тип : Природен Камен Површина : Фацетирани Облик : Тркалезна Димензија : 12mm Должина(Инчи) : 7.8" Тежина(кт) : 300ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 17 SN : 04348 RBRB17126112Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,plsкликнете на ова да се купиВашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

Caimao Накит 0.20 кт Природни Дијаманти 18k Розово Злато Ангажман Синџир Хривнија

DEN 12240.00

Бренд Cai Mao Накит Име Дијаманти, Злато Хривнија Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.20 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Розово Злато Прибл...

LANZYO 925 Фунта Сребрени Нараквици Природен Магнезиум Гранат скапоцен камен парична Казна Накит Роденден за Жените 2018 нови l050701agsm

DEN 2352.00

Опис На ПроизводотБрендlanzyoМетали Тип925 Sterling SilverGemstones МатеријалГранатСкапоцен Камен Големина(Приближни)5*7mmМетален Стандард За ПечатS925жените или мажитепрстени за ЖенаAnswer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.ТехнологијаSterling silver занаетЗлато позлата не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.

Јапонски Мода Накит Takahashi Goro Рачно Изработени Пердув S925 Sterling Silver Мажите И Жените Панк Ретро Тајландски Сребрена Алка

DEN 2524.80

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Прекрасна Стил Мулти Две Тон Злато 18K Жолта&Розово Злато Дијамант Engagment Нараквици За Женска парична Казна Накит NA0033

38352.00 -5 % DEN 36434.00

0.57 Кт Солидна 18 Kt Две Тон Злато Дијамант НараквицаХривнија должина 185mmДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.57 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : Цврсти 18kt ЗлатоБело,R oseЗлато Тежина (грами) : 7.60 gСтил : Дијамант НараквицаУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

DJ CH Гроздобер парична Казна Накит 925 Фунта Сребрена Алка Природни Larimar Хривнија Larimar Алка Vanlentine Ден Присутни Подарок

DEN 3569.28

DJ CH Гроздобер парична Казна Накит 925 Фунта Сребрена Алка Природни Larimar Хривнија Larimar Алка Vanlentine Ден Присутни ПодарокСпецификација : Скапоцен Камен Материјал : Природни Larimar Скапоцен КаменБоја : Сина БојаТежина : 25.8 gМетал Материјал : 100% Вистински Чиста 925 Sterling Silver1...

Ретро Тајландски Сребро Машки И Женски Личност S925 Sterling Silver Takahashi Goro Рачно Изработени Орел Кука Пердув Отвори Заврши Закачам

DEN 2868.48

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Takahashi Goro Рачно Изработени Пердув Ретро Тајландски Сребро S925 Sterling Silver Јапонија И Кореја Мода Се Мажи И Жени Се Отвори Заврши Закачам

DEN 2646.72

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

LAMOON 4mm Природни Зелени Peridot Bule Топаз Црвено Гранат 925 Фунта Сребрен Накит S925 Шарм Хривнија LMHI020

1020.48 -45 % DEN 561.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 4mm Природни Зелени Peridot Bule Топаз Црвено Гранат【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA215774поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Женски Темперамент Накит Тибетански Стил S999 Sterling Silver Lotus Срцето Sutra Отвори Заврши Будистички Широк Површината Закачам

DEN 5290.08

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Јас&zuan Розова Шарм Нараквици За Жени, Романтичен 8мм Природни Зголеми Кварц Мода Круг Алки Партија парична Казна Накит Додатоци 086

521.76 -35 % DEN 339.00

започнетекрајотЈас&zuan Розова Шарм Нараквици За Жени, Романтичен 8мм Природни Зголеми Кварц Мода Круг Алки Партија парична Казна Накит Додатоци 086Парична Казна Накит Нараквици За ЖениДолжина : 17.2 cmКамен : Роза КварцБоја : РозеваShapepattern : КругСтил : Романтични / ТрендовскиПовод : Партија / работа / свадбатаТежина : 15.9 g

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.