• Ново
Вистински S990 Фунта Сребрени Нараквици И Алки Солидна Феникс Паун Отворање Прилагодливи Тип Нова парична Казна Накит 22mm 22.30 G

Вистински S990 Фунта Сребрени Нараквици И Алки Солидна Феникс Паун Отворање Прилагодливи Тип Нова парична Казна Накит 22mm 22.30 G

Оценка на клиентот:
DEN 2495.52
DEN 1522.00 -39 %

Износ
Залиха


Внатрешен дијаметар 49 MM-60 MM, Тоа е отворен големина adjustble алка Вистински S990 Фунта Сребрени Нараквици И Алки Солидна Феникс Паун Отворање Прилагодливи Тип Нова парична Казна Накит 22mm 22.30 G TYC075 Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, Тоа е вашата чест и одговорност. Превозот : Ние брод на Светот,освен countrys кои Хонг Конг Пост Воздух Пошта не може да се постигне Предмети се испраќаат од Хонг Конг Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 27 бизнис дена. Бразил & Русија ќе трае подолго време, затоа што сега Ru & Бразил обичаи и пост немаат доволно способност да се справи со тони на пакет кој ќе дојде од Кина секојдневно. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена. Превозот цена : Бесплатен превозот за сите предмети. Потсетување : Вашето задоволство е наша најголема извршување.ние може да не биде во можност да се осигураат дека секоја од трансакции е совршена, но ние апсолутно да гарантира дека сите интерес на клиентите! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас ,ние бевме оставени да slove! Политика на враќање : Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки, потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето. Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. 2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
FYLA РЕЖИМ
Метал Печат:
999,парична Казна
Дијаметар:
6.50 CM за уп
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Главниот Камен:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
Феникс Паун Отворање Закачам
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
Феникс Паун Отворање Закачам
Пол:
Унисекс
Материјал:
Сребро.
Феникс Паун Отворање Алка Големина :
22mm ширина за уп
Тежина:
22.30g for ref
Име на производ:
Феникс Паун Отворање Закачам
боја:
антички сребрен
Пакет:
1pcs/многу
доведе слободни:
Yes
nickle слободни:
Yes
Одговара:
Тајландски Сребро Мода
тајландски сребрен накит:
Во Огромен Парк

Производи во категоријата

Солидна 18Kt Две Тон Злато Дијамант Нараквица,Природен Дијамант Вклучат Нараквица Со Синџир За Жените NA0033

37872.00 -5 % DEN 35978.00

Солидна 18 Kt Две Тон Злато Дијамант НараквицаХривнија должина е 190mm Дијаманти : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0...

Lii Ji Вистински Розова Боја Се Виолетови Слатководни Бисер Висок Сјај 4 Редови Хривнија За Жени Мода Накит

1583.52 -5 % DEN 1504.00

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

S925 Sterling Silver Мода Личност Гроздобер Стил Додатоци Машки И Женски Ретро Тајландски Сребро Хривнија Homme

DEN 2890.56

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Природни жолта prehnite сребрена алка, розово злато позлатен, голем овален 10мм*12mm во cabochon , романтичен стил на лејди подарок

2592.00 -19 % DEN 2100.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA215922РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE ЗАКАЧАМОблик : ОвалнаБоја : ЖолтаВкупна маса : 8.41 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Апсорпционен Спектар : Prehnite спектарЗголемување на Тест : Threadiness instructureЗабелешки : S925

Бесплатен Превозот Природни Вистински Црвено Рубин Заврши Водат Хривнија Фацетирани Круг Лабава монистра Накит DIY 04348

DEN 2544.00

Природни Јужна Африка Рубин Хривнија Круг Лабава монистра 12m mКамен : Рубин Тип : Природен Камен Површина : Фацетирани Облик : Тркалезна Димензија : 12mm Должина(Инчи) : 7.8" Тежина(кт) : 300ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 17 SN : 04348 RBRB17126112Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,plsкликнете на ова да се купиВашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

LANZYO 925 Фунта Сребрени Нараквици Природен Магнезиум Гранат скапоцен камен парична Казна Накит Роденден за Жените 2018 нови l050701agsm

DEN 2352.00

Опис На ПроизводотБрендlanzyoМетали Тип925 Sterling SilverGemstones МатеријалГранатСкапоцен Камен Големина(Приближни)5*7mmМетален Стандард За ПечатS925жените или мажитепрстени за ЖенаAnswer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.ТехнологијаSterling silver занаетЗлато позлата не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.

Одделение Природен Бурма Beaded Jade Нараквица ,парична Казна Jade Накит Нараквици За Жена Подароци со Сертификат Може да се Откажат Превозот

175.68 -30 % DEN 123.00

Одделение Природен Бурма Beaded Jade Нараквица,Парична Казна Jade Накит Нараквици За Жена Подароци Со Сертификат Може Да Се Откажат Превозот

Природни зелени prehnite сребро нараквица, овална 6mm*8мм, чиста и чиста, убава цвет форма за елегантни дами

DEN 2784.00

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.Ви благодариме .NO : PY8 HA216315РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : PREHNITE ХРИВНИЈАОблик : ОвалнаБоја : ЗеленаВкупна маса : 10.20 gГустина : Нема тестРефрактивната : 1.63Забелешки : S925

Yoowei Бебе Teething Килибар Хривнија/Ѓердан 12 Стил Жените Момчиња Девојка Подарок Природен Балтички Килибар Накит трговија на Големо Големина 14cm-50cm

408.00 -16 % DEN 343.00

Носи Ефекти : 14cm да 50cm за бебето и возрасни големина бразлетна и ѓердан може да се направат други должина.【Наслов 】 Yoowei Бебе Teething Килибар Хривнија / Ѓердан 12 Стил Жените Момчиња Девојка Подарок Природен Балтички Килибар Накит трговија на Големо Големина 14cm50cm【 Боја 】 килибар како што е прикажано, сите производи се направени во дневна светлина шут, можете да го видите се во вид на снимање, туку затоа што екранот е различен и од други причини, ќе се види бојата на сликата можеби малку разликата со физички боја, ве Молиме имајте во предвид.【Материјал】 Килибар монистра од Балтичките【Опис на производот】 На килибар се сите од Балтичкото море...

Моден темно сива ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни сива 6 8 10мм монистра ахат хривнија подарок

475.20 -0 % DEN 475.00

Моден темно сива ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни сива 6 8 10мм монистра ахат хривнија подарокprodukttyp : Рамадан Geschenkeartikelбр.MHMN10mm LSмонистра дијаметар : 6 MM, 8 MM, 10 MMДизајн : 33 Tesbih, 99 Tesbih materialien : 100% Природни темно сива ахат

LAMOON 4mm Природни Зелени Peridot Bule Топаз Црвено Гранат 925 Фунта Сребрен Накит S925 Шарм Хривнија LMHI020

1020.48 -45 % DEN 561.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 4mm Природни Зелени Peridot Bule Топаз Црвено Гранат【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Роза Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : PY8 HA215774поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cn♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја...

Caimao Накит 0.20 кт Природни Дијаманти 18k Розово Злато Ангажман Синџир Хривнија

DEN 12240.00

Бренд Cai Mao Накит Име Дијаманти, Злато Хривнија Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.20 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Розово Злато Прибл...

Takahashi Goro Рачно Изработени Пердув Ретро Тајландски Сребро S925 Sterling Silver Јапонија И Кореја Мода Се Мажи И Жени Се Отвори Заврши Закачам

DEN 2646.72

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Ретро Тајландски Сребро Машки И Женски Личност S925 Sterling Silver Takahashi Goro Рачно Изработени Орел Кука Пердув Отвори Заврши Закачам

DEN 2868.48

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Класичен двојно редови аметист хривнија 50PCS природни аметист камења сребро хривнија луксузен солидна 925 сребрен аметист хривнија

DEN 4992.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

ГЕМ Е БАЛЕТ Природни Турмалин 925 Фунта Сребрена Стрелките на Синџир Линк Хривнија За Жени Луксузни парична Казна бижутерија Хривнија

3534.72 -40 % DEN 2121.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

Прекрасна Стил Мулти Две Тон Злато 18K Жолта&Розово Злато Дијамант Engagment Нараквици За Женска парична Казна Накит NA0033

38352.00 -5 % DEN 36434.00

0.57 Кт Солидна 18 Kt Две Тон Злато Дијамант НараквицаХривнија должина 185mmДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.57 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : Цврсти 18kt ЗлатоБело,R oseЗлато Тежина (грами) : 7.60 gСтил : Дијамант НараквицаУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

JQUEEN Создадени Аметист Гранат Смарагд s925 Хривнија Мулти-Боја скапоцен камен 925 Фунта Сребрени Нараквици Свадба Хривнија Накит

1751.52 -51 % DEN 858.00

Накит ИнформацииБренд Име JQUEENМетал Печат 925 Sterling SilverМетал Sterling SilverГем Тип Создадени Аметист+Гранат+Смарагд+TanzaniteВкупната Тежина 23 GБрој на модел на yb20Хривнија Ширина 0.6 смХривнија Должина 16+4cmSterling Silver ИнформацииМетал печат S 925Метал Тежина 7.01 ГрамаКамен ИнформацииГлавниот камен Создадени Аметист+Гранат+Смарагд+TanzaniteКамен Овална формаГлавниот камен Број 5pcsГлавниот камен големина 6.0 mm*8.0 mmГлавниот камен сечење Овална намалиКамен јасност vvsКамен потекло ШвајцаријаКамен создавање метод Лабораторија СоздаденКамен методот на третман термички обработениПолски многудобра

Јас&zuan Розова Шарм Нараквици За Жени, Романтичен 8мм Природни Зголеми Кварц Мода Круг Алки Партија парична Казна Накит Додатоци 086

521.76 -35 % DEN 339.00

започнетекрајотЈас&zuan Розова Шарм Нараквици За Жени, Романтичен 8мм Природни Зголеми Кварц Мода Круг Алки Партија парична Казна Накит Додатоци 086Парична Казна Накит Нараквици За ЖениДолжина : 17.2 cmКамен : Роза КварцБоја : РозеваShapepattern : КругСтил : Романтични / ТрендовскиПовод : Партија / работа / свадбатаТежина : 15.9 g

Природни Вистински Браун Пурпурна Титаниум Cacoxenite Рог Заврши Водат Мажите Хривнија Круг Голема Монистра 10мм 04294

DEN 3830.40

Природни Cacoxenite Хривнија Круг Лабава монистра 10 m mКамен : Cacoxenite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 10 mm Должина(Инчи) : 8" Тежина(кт) : 155ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 19 SN : 04294 CARB19103115Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,plsкликнете на ова да се купиВашето Задоволство е наша крајна Цел !Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач...

S925 Sterling Silver Ubw Мов Алка Мажите И Жените Ретро Тајландски Сребро Личност Корејски Едноставна Извртени Отвори Заврши Закачам

DEN 1771.68

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Женски Темперамент Накит Тибетански Стил S999 Sterling Silver Lotus Срцето Sutra Отвори Заврши Будистички Широк Површината Закачам

DEN 5290.08

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Вистински природен glutinous jade монистра круг хривнија Мјанмар jade монистра монистра страна На стоки jade jade монистра хривнија ABP0975

DEN 3645.60

Вистински природен glutinojade монистра круг хривнија Мјанмар jade монистра монистра страна На стоки jade jade монистра хривнија накит

Ретро Тајландски Сребро трговија на Големо Жените S925 Фунта Сребрена Алка Монистра корејски Мода Отворање Сребрена Алка

DEN 1474.08

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.