• Ново
Природни Вистински Браун Пурпурна Титаниум Cacoxenite Рог Заврши Водат Мажите Хривнија Круг Голема Монистра 10мм 04294

Природни Вистински Браун Пурпурна Титаниум Cacoxenite Рог Заврши Водат Мажите Хривнија Круг Голема Монистра 10мм 04294

Оценка на клиентот:
DEN 3830.40

Износ
Залиха


Природни Cacoxenite Хривнија Круг Лабава монистра 10 m m
Камен :
Cacoxenite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 10 mm Должина(Инчи) : 8" Тежина(кт) : 155ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 19 SN :
04294 CARB19103115
Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,pls
кликнете на ова да се купи
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Страна Камен:
Никој
Дијаметар:
10мм
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Veemake
Број На Модел На:
04294
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Кварц
Камен:
Cacoxenite
боја:
Brwon
Должина:
8

Производи во категоријата

ГЕМ Е БАЛЕТ Природни Турмалин 925 Фунта Сребрена Стрелките на Синџир Линк Хривнија За Жени Луксузни парична Казна бижутерија Хривнија

3534.72 -40 % DEN 2121.00

Guss Можеби Ќе СакатеНапомена : Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата...

S925 Sterling Silver Мода Личност Гроздобер Стил Додатоци Машки И Женски Ретро Тајландски Сребро Хривнија Homme

DEN 2890.56

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

LANZYO 925 Фунта Сребрени Нараквици Природен Магнезиум Гранат скапоцен камен парична Казна Накит Роденден за Жените 2018 нови l050701agsm

DEN 2352.00

Опис На ПроизводотБрендlanzyoМетали Тип925 Sterling SilverGemstones МатеријалГранатСкапоцен Камен Големина(Приближни)5*7mmМетален Стандард За ПечатS925жените или мажитепрстени за ЖенаAnswer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.ТехнологијаSterling silver занаетЗлато позлата не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.

Прекрасна Стил Мулти Две Тон Злато 18K Жолта&Розово Злато Дијамант Engagment Нараквици За Женска парична Казна Накит NA0033

38352.00 -5 % DEN 36434.00

0.57 Кт Солидна 18 Kt Две Тон Злато Дијамант НараквицаХривнија должина 185mmДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.57 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : Цврсти 18kt ЗлатоБело,R oseЗлато Тежина (грами) : 7.60 gСтил : Дијамант НараквицаУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Takahashi Goro Рачно Изработени Пердув Ретро Тајландски Сребро S925 Sterling Silver Јапонија И Кореја Мода Се Мажи И Жени Се Отвори Заврши Закачам

DEN 2646.72

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Класичен двојно редови аметист хривнија 50PCS природни аметист камења сребро хривнија луксузен солидна 925 сребрен аметист хривнија

DEN 4992.00

Co Life Накит Сакам да КажамВашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)1...

JQUEEN Создадени Аметист Гранат Смарагд s925 Хривнија Мулти-Боја скапоцен камен 925 Фунта Сребрени Нараквици Свадба Хривнија Накит

1751.52 -51 % DEN 858.00

Накит ИнформацииБренд Име JQUEENМетал Печат 925 Sterling SilverМетал Sterling SilverГем Тип Создадени Аметист+Гранат+Смарагд+TanzaniteВкупната Тежина 23 GБрој на модел на yb20Хривнија Ширина 0.6 смХривнија Должина 16+4cmSterling Silver ИнформацииМетал печат S 925Метал Тежина 7.01 ГрамаКамен ИнформацииГлавниот камен Создадени Аметист+Гранат+Смарагд+TanzaniteКамен Овална формаГлавниот камен Број 5pcsГлавниот камен големина 6.0 mm*8.0 mmГлавниот камен сечење Овална намалиКамен јасност vvsКамен потекло ШвајцаријаКамен создавање метод Лабораторија СоздаденКамен методот на третман термички обработениПолски многудобра

Одделение Природен Бурма Beaded Jade Нараквица ,парична Казна Jade Накит Нараквици За Жена Подароци со Сертификат Може да се Откажат Превозот

175.68 -30 % DEN 123.00

Одделение Природен Бурма Beaded Jade Нараквица,Парична Казна Jade Накит Нараквици За Жена Подароци Со Сертификат Може Да Се Откажат Превозот

Јапонски Мода Накит Takahashi Goro Рачно Изработени Пердув S925 Sterling Silver Мажите И Жените Панк Ретро Тајландски Сребрена Алка

DEN 2524.80

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

ју xin јуани парична Казна Накит Hetian Qingyu Jade Алка Круг Монистра Хривнија Среќа Amulte

1382.40 -15 % DEN 1175.00

Добредојдовте во мојата продавница за накит!Мушка дијаметар 18mmТопло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

Вистински природен glutinous jade монистра круг хривнија Мјанмар jade монистра монистра страна На стоки jade jade монистра хривнија ABP0975

DEN 3645.60

Вистински природен glutinojade монистра круг хривнија Мјанмар jade монистра монистра страна На стоки jade jade монистра хривнија накит

Моден темно сива ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни сива 6 8 10мм монистра ахат хривнија подарок

475.20 -0 % DEN 475.00

Моден темно сива ахат 33 монистра Исламската Муслимански tasbih Аллах Rosary Природни сива 6 8 10мм монистра ахат хривнија подарокprodukttyp : Рамадан Geschenkeartikelбр.MHMN10mm LSмонистра дијаметар : 6 MM, 8 MM, 10 MMДизајн : 33 Tesbih, 99 Tesbih materialien : 100% Природни темно сива ахат

Yoowei Бебе Teething Килибар Хривнија/Ѓердан 12 Стил Жените Момчиња Девојка Подарок Природен Балтички Килибар Накит трговија на Големо Големина 14cm-50cm

408.00 -16 % DEN 343.00

Носи Ефекти : 14cm да 50cm за бебето и возрасни големина бразлетна и ѓердан може да се направат други должина.【Наслов 】 Yoowei Бебе Teething Килибар Хривнија / Ѓердан 12 Стил Жените Момчиња Девојка Подарок Природен Балтички Килибар Накит трговија на Големо Големина 14cm50cm【 Боја 】 килибар како што е прикажано, сите производи се направени во дневна светлина шут, можете да го видите се во вид на снимање, туку затоа што екранот е различен и од други причини, ќе се види бојата на сликата можеби малку разликата со физички боја, ве Молиме имајте во предвид.【Материјал】 Килибар монистра од Балтичките【Опис на производот】 На килибар се сите од Балтичкото море...

Caimao Накит 0.20 кт Природни Дијаманти 18k Розово Злато Ангажман Синџир Хривнија

DEN 12240.00

Бренд Cai Mao Накит Име Дијаманти, Злато Хривнија Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.20 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Розово Злато Прибл...

Јас&zuan Розова Шарм Нараквици За Жени, Романтичен 8мм Природни Зголеми Кварц Мода Круг Алки Партија парична Казна Накит Додатоци 086

521.76 -35 % DEN 339.00

започнетекрајотЈас&zuan Розова Шарм Нараквици За Жени, Романтичен 8мм Природни Зголеми Кварц Мода Круг Алки Партија парична Казна Накит Додатоци 086Парична Казна Накит Нараквици За ЖениДолжина : 17.2 cmКамен : Роза КварцБоја : РозеваShapepattern : КругСтил : Романтични / ТрендовскиПовод : Партија / работа / свадбатаТежина : 15.9 g

Ретро Тајландски Сребро Машки И Женски Личност S925 Sterling Silver Takahashi Goro Рачно Изработени Орел Кука Пердув Отвори Заврши Закачам

DEN 2868.48

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

S925 Sterling Silver Рачно Изработени Женски Жените Природни Hetian Џаспер Мода Благородна Хривнија

DEN 2788.80

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.