• Ново
Масивни Солидна Yow Злато Исполнет Мажите Ѓердан+Хривнија Поставите Кубанската Синџир 10мм широк

Масивни Солидна Yow Злато Исполнет Мажите Ѓердан+Хривнија Поставите Кубанската Синџир 10мм широк

Оценка на клиентот:
DEN 1578.24
DEN 1262.00 -20 %

Износ
Залиха


Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!
Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓе
Ставка Опис
Состојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носи
Материјал : 24k жолто злато исполнет накит сет
ѓердан димензии : 60cm*1.0 cm(23.6"должина)
хривнија големина : 23cm*1.0 cm(9.0"должина)
вкупната тежина : 92grams/set
Квалитет : ААА+++
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
Сите објектот со Убава слободен подарок кутија, Она што е исполнет злато
Злато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес. Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена . Ве молиме не се споредуваат злато исполнет накит да позлатен накит (обично само 3 мили слој) како што не постои споредба, злато исполнет е многу повеќе вредни и оцрни отпорни од позлатен. Тоа не шушка надвор, дупка или бојата. Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A. Користете памучна крпа за полски накит да се одржуваат чисти и светли.
Б. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит.
В. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот.
Превозот
1. САД, трае околу 20 -25days да пристигнат тука Преку Кина пост e Packet;
2. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 . ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот.
4.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. КАКО што сите знаеме, времето за испорака зависи од испорака Компанија и локалните обичаи/давачки, или временските услови, итн.се надевам дека ќе се разбере неконтролирано превозот време, ако не можете да примите објект во времето , ве молиме контактирајте со нас на прв и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за што побрзо .
Враќање
Ио нашето задоволство е наш приоритет. Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена. Сите предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени. Ние не ги обесштетува се врати превозот обвиненија.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне во решавање на проблемот што е можно поскоро да се направи сте задоволство, јас длабоко верувам дека комуникацијата е најдобар мост за нас!.

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Број На Модел На:
[email protected]
боја:
Жолта
Стил:
Моден
Материјал:
злато исполнет бакар
Големина:
600mm*10мм,230mm*10мм
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни

Производи во категоријата

PATAYA Вистински Бело Злато Свадба Партија Накит Голема Зелена Капка Вода Природни Циркон Обетки Прстен Поставите Жените Луксузни Трендовски Накит

840.00 -20 % DEN 672.00

PATAYA Вистински Бело Злато Свадба Партија Накит ААА Голема Зелена Капка Вода Природни Циркон Обетки Прстен Поставите Жените Луксузни Трендовски Накит Сетови Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии / Избегне Бања / Избегне Пот / Избегне Chrash / Избегне Влажност / ја избришат со Мека Крпа / Добро се Спаси / Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере...

Wbmqda 2018 Мода Кристал Цвет Гроздобер Накит Сетови Уникатен Белегзии И Прстени За Жените Златна Боја Луксузни Накит Турција

239.52 -30 % DEN 168.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВА2018 Мода Кристал Цвет Гроздобер Накит Сетови Уникатен Белегзии И Прстени За Жените Златна Боја Луксузни Турција Накит Објект стил : Жените Накит Сетови Главниот Камен : Стакло Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : S0219CUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

CirGen Мода Буци Јаже Метал Големо Дрво Жито Црвена Смола Мешавина Pendant Ѓердан Јака Лигавче Ѓердан Clip Earring накит постави Објектот

DEN 552.96

100% Сосема нов! исклучителен квалитет! Фабрика цена!! Ѓердан синџир големина : 43cm+8cmPendant големина : 14.5*5.5 cmОбетки големина : 2.1 cmПоставена е тежина : 135gПакет : OPP вреќаБоја : 2 бои(црвена или леопард)1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

JEXXI Единствен Цвет Сребрен Накит со Кристално Вода Капка Pendant Жените Ѓердан Обетки Поставува 925 Фунта Сребрен Накит

288.00 -34 % DEN 190.00

JEXXI Единствен Цвет Сребрен Накит со Кристално Вода Капка Pendant Жените Ѓердан Обетки Поставува 925 Фунта Сребрен Накит

Бренд 2018 Изјава Накит Кристал Секси Тело Ѓердан Синџир Градник Ѓердан Лето Boho Луксузен Градник Жените Ноќен Клуб Подарок

239.04 -35 % DEN 156.00

Бренд : Stone FansОд : Производителот ,Ние Екс порта На Кристал Накит Од 2005 годинаПредмет Тип : Секси Кристал Синџир ЃерданБои : Сребрена / 18 K Злато ПозлатенПрилики : / Партија / Матурска / КлубAnswer : ___________________________ Note : ,Имате Било Какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со МенеИме : Марка 2018 Заявление ювелирные изделия Кристалл Сексуальное тело ожерелье Цепь Браслет ожерелье Лето Бохо Луксузен Градник женщин Ночной клуб подарокаПОРАКА ЗА ВАСДраги пријатели,ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време!!Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!Нашиот бренд STONEFANS , беше основана во 200 5 , ние сме P r ofessional Производителот за КристалНакит,Нашата Фабрика се Наоѓа во YIWU Меѓународната Трговија Парк Провинцијата Жеџијанг во Кина, поддршка OEM / ODM / WHOLESALES / RETAIL / DROPSHIPPING / МИКС ЦЕЛ ,100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро предпродажба и по продажба на услуги, брза испорака!Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика / скица / дизајн цртање, итн.Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет...

Fairladyhood Симпатична Стрелките на Крстот Срцето Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Стрелките на Крстот Срцето Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Накит Сет

187.20 -45 % DEN 103.00

Име на производ : Симпатична Стрелките на Крстот Срцето Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Стрелките на Крстот Срцето Обетки СетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Материјал : Нерѓосувачки челикДостапни бои : како што е прикажаноПакувањето на производот : Едноставен OPP вреќа пакување

Fairladyhood Симпатична Парови Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Парови Обетки Обичај не ' Рѓосувачки Челик Накит Поставите Жени

187.20 -45 % DEN 103.00

Име на производ : Симпатична Парови Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Парови Обетки СетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Материјал : Нерѓосувачки челикДостапни бои : како што е прикажаноПакувањето на производот : Едноставен OPP вреќа пакување

Anniyo Етиопската ЦРВЕНО/СИНО/ЗЕЛЕНО Камен Ѓердан/Алка/Обетки/Прстен Поставите Накит Африкански Eritrean Булчински Свадба Жени 000916

503.04 -0 % DEN 503.00

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

HIBRIDE Шарени Кубни Циркони Кристал Целосна Накит Сетови Жените Earring Ѓердан Поставите Фустан Додатоци Партија Подароци N-337

1720.32 -25 % DEN 1290.00

HIBRIDE Шарени Кубни Циркони Кристал Целосна Накит Сетови Жените Earring Ѓердан Поставите Фустан Додатоци Партија Подароци N337Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените Накит СетовиГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Црна позлатен пиштолMeterial : Бакар / месингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниОва е вистинска сликаДобредојдовте вие пад на превозот и трговија на големо

Црна Слатководни Бисер Мајка на Перл Шел Жичен Цвет Ѓердан&Обетки поставите 16-17inchs Мода Накит Нов Бесплатен Превозот

4799.52 -15 % DEN 4080.00

добредојдовте на terisa накитубава бисер кристал школка ѓердан earring1617inchбисер големина : 45mmкристал &школка големина : 4mm20mm1set / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Свадба Додатоци Накит Сетови Обетки Поставите Свадба Мода Set No Moq Бесплатен Превозот 83248

DEN 383.52

Свадба Додатоци Накит Сетови Обетки Поставите Свадба Мода Set No Moq Бесплатен Превозот Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : бело злато позлатен Големина : 2.1*1.5 CM Тежина : 16.2 g / еез

SINZRY Bling партија накит поставите кубни циркони имитација Бисер gorgous свадба Ѓердан earring Накит Сетови За булчински

1176.00 -9 % DEN 1070.00

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 1535days...

2018 Мода Жените Англиски Кокер Spaniel Накит Поставите Љубители' Метал Миленичиња Куче Накит Поставите Пад На Превозот

335.52 -28 % DEN 241.00

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL...

PATICO Убаво Жените Накит Сетови Подароци 925 Sterling Silver Кубни Циркони Кристал Синџир Ѓердан Обетки Постави За Партиски Bijoux

192.00 -38 % DEN 119.00

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

Fairladyhood Срце Облик Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Срце Облик Обетки Обичај Нерѓосувачки Челик Девојка Накит Сет

187.20 -45 % DEN 103.00

Име на производ : Срце Облик Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Срце Облик Обетки СетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Материјал : Нерѓосувачки челикДостапни бои : како што е прикажаноПакувањето на производот : Едноставен OPP вреќа пакување

Природна Мајка На Перл Шел Слатководни Бисер Цвет Ѓердан/Обетки Сет 17 Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN631

4799.52 -12 % DEN 4224.00

добредојдовте на terisa накитубава бисер кристал школка ѓердан earring1617inchбисер големина : 48mmкристал &школка големина : 4mm20mm1set / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Fairladyhood Симпатична Dragonfly Обичај Нерѓосувачки Челик Девојка Накит Сет

187.20 -45 % DEN 103.00

Име на производ : Симпатична Dragonfly Џемпер Синџир Ѓердан и Симпатична Dragonfly Обетки СетПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Материјал : Нерѓосувачки челикДостапни бои : како што е прикажаноПакувањето на производот : Едноставен OPP вреќа пакување

2017 Деверуша Булчински Свадба Накит Сетови Дубаи Индиски Свадба Кристал Бисери Ѓердан Накит Поставува Нови Пристигнувања L

3931.20 -40 % DEN 2359.00

2017 Деверуша Булчински Свадба Накит Сетови Дубаи Индиски Свадба Кристал Бисери Ѓердан Накит Поставува Нови Пристигнувања L​​MethordВреме На Испоракаacking БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

HOCOLE Домот Имитација Бисер Кристал Синџир Накит Сетови Злато/Сребрена Капка Ѓердан Обетки во Собата За Жените Свадба Накит

122.40 -30 % DEN 86.00

Опис на производот:Материјал : Алуминиум,стакло,кристалГолемина на : .види сликаконверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченБоја : 2 БОИКоличина : 1pc ѓердан+1 пар обеткиСостојба100% НовиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Класичен!Бисер Накит поставите АА 8-9MM Бела вистински Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Earring Школка Цвет затворач Нов Бесплатен Превозот

3359.52 -12 % DEN 2956.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер накит поставите АА 89 MM барок shaper ѓердан хривнија earring направени со убаво морска школка цвет затворач A2613МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Висок Квалитет на Црвениот Дипломирал Акрилик Мушка Beaded Ѓердан Ѓердан и Обетки Сет

DEN 720.00

Општ ОписНа ѓердан е 19" долго, најголемото лежиште е 20mm со дијаметар од прибл.На мушка е Акрилик материјал, Многу добар финишНИЕ МОЖЕ ДА ДОДАДЕТЕ HUMMER И ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА СИНЏИРОТ АКО ВИ СЕ ДОПАЃА.Плаќање и испорака Chna Пост Воздух Mail за слободни Купувачот треба да плаќаат екстра поштенски ако бараат DHL / UPS / EMS FEDEX Превозот...

JEXXI Класичен ААА Круг Кубни Циркони Pendant Ѓердан/Обрачот Обетки 925 Фунта Sliver Накит во Собата за Жените Свадба

248.16 -33 % DEN 166.00

JEXXI Класичен ААА Круг Кубни Циркони Pendant Ѓердан / Обрачот Обетки 925 Фунта Sliver Накит во Собата за Жените СвадбаИме : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

Здрава Квалитетот Рок Топла Продажба на Човекот не ' Рѓосувачки Челик Накит Сетови Големина Ѓердан 54cm 130g Хривнија 230mmx10mmx10mm Тежи 53g

696.00 -17 % DEN 578.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.