• Ново
Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1977

Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1977

Оценка на клиентот:
DEN 1915.20
DEN 1341.00 -30 %

Износ
Залиха


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети , Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди . Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
6 Редови Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Индискиот Булчински Монистра, Накит Сетови HD0104 US$ 45.90 /парче
Африканската Партија Кристал Монистра, Накит Сетови Африка Свадба Свадба Монистра Накит Поставите HD0102 US$ 34.70 /парче
Моден Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0106 US$ 34.70 /парче
Сина Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0105 US$ 44.30 /парче
Моден Нигериската Свадба Африкански Custume Булчински Ѓердан Накит Сетови Африкански Монистра, Накит Сетови HD0107 US$ 31.70 /парче
Поставен Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0110 US$ 48.70 /парче
Африканската Партија Кристал Монистра, Накит Сетови Африка Свадба Свадба Монистра Накит Поставите HD0108 US$ 35.40 /парче
6 Редови Нигериската Свадба Африкански Custume Булчински Ѓердан Накит Сетови Африкански Монистра Накит Поставите HD0101 US$ 33.90 /парче

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD1977
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Виолетова/Злато
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

PATAYA Вистински Бело Злато Свадба Партија Накит Голема Зелена Капка Вода Природни Циркон Обетки Прстен Поставите Жените Луксузни Трендовски Накит

840.00 -20 % DEN 672.00

PATAYA Вистински Бело Злато Свадба Партија Накит ААА Голема Зелена Капка Вода Природни Циркон Обетки Прстен Поставите Жените Луксузни Трендовски Накит Сетови Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии / Избегне Бања / Избегне Пот / Избегне Chrash / Избегне Влажност / ја избришат со Мека Крпа / Добро се Спаси / Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере...

Класичен!Бисер Накит поставите АА 8-9MM Бела вистински Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Earring Школка Цвет затворач Нов Бесплатен Превозот

3359.52 -12 % DEN 2956.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер накит поставите АА 89 MM барок shaper ѓердан хривнија earring направени со убаво морска школка цвет затворач A2613МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Масивни Солидна Yow Злато Исполнет Мажите Ѓердан+Хривнија Поставите Кубанската Синџир 10мм широк

1578.24 -20 % DEN 1262.00

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓеСтавка ОписСостојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носиМатеријал : 24k жолто злато исполнет накит сетѓердан димензии : 60cm*1.0 cm(23.6"должина)хривнија големина : 23cm*1.0 cm(9.0"должина)вкупната тежина : 92grams / setКвалитет : ААА+++Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрниСите објектот со Убава слободен подарок кутија, Она што е исполнет златоЗлато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полускапоцени метали од страна на напредни машински процес...

HIBRIDE Нов Дизајн Црвено Кубни Циркон Камен Жените Накит Сетови За Свадба Wedding Ѓердан Обетки Поставите Parure Bijoux Femme N-277

2374.56 -40 % DEN 1425.00

HIBRIDE Нов Дизајн Црвено Кубни Циркон Камен Жените Накит Сетови За Свадба Wedding Ѓердан Обетки Поставите Parure Bijoux Femme N277Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените Накит СетовиГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Бело Злато бојаMeterial : Бакар / месингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниГолемина на Earring : (L)5.5 *(W)0.8 CM

Природна Мајка На Перл Шел Слатководни Бисер Цвет Ѓердан/Обетки Сет 17 Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN631

4799.52 -12 % DEN 4224.00

добредојдовте на terisa накитубава бисер кристал школка ѓердан earring1617inchбисер големина : 48mmкристал &школка големина : 4mm20mm1set / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Свадба Додатоци Накит Сетови Обетки Поставите Свадба Мода Set No Moq Бесплатен Превозот 83248

DEN 383.52

Свадба Додатоци Накит Сетови Обетки Поставите Свадба Мода Set No Moq Бесплатен Превозот Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : бело злато позлатен Големина : 2.1*1.5 CM Тежина : 16.2 g / еез

CirGen Мода Буци Јаже Метал Големо Дрво Жито Црвена Смола Мешавина Pendant Ѓердан Јака Лигавче Ѓердан Clip Earring накит постави Објектот

DEN 552.96

100% Сосема нов! исклучителен квалитет! Фабрика цена!! Ѓердан синџир големина : 43cm+8cmPendant големина : 14.5*5.5 cmОбетки големина : 2.1 cmПоставена е тежина : 135gПакет : OPP вреќаБоја : 2 бои(црвена или леопард)1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Висок Квалитет на Црвениот Дипломирал Акрилик Мушка Beaded Ѓердан Ѓердан и Обетки Сет

DEN 720.00

Општ ОписНа ѓердан е 19" долго, најголемото лежиште е 20mm со дијаметар од прибл.На мушка е Акрилик материјал, Многу добар финишНИЕ МОЖЕ ДА ДОДАДЕТЕ HUMMER И ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА СИНЏИРОТ АКО ВИ СЕ ДОПАЃА.Плаќање и испорака Chna Пост Воздух Mail за слободни Купувачот треба да плаќаат екстра поштенски ако бараат DHL / UPS / EMS FEDEX Превозот...

Црна Слатководни Бисер Мајка на Перл Шел Жичен Цвет Ѓердан&Обетки поставите 16-17inchs Мода Накит Нов Бесплатен Превозот

4799.52 -15 % DEN 4080.00

добредојдовте на terisa накитубава бисер кристал школка ѓердан earring1617inchбисер големина : 45mmкристал &школка големина : 4mm20mm1set / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Обетки парична Казна Накит Сетови Австрија Кристал Четири Детелина Лисја Set no Moq бесплатен Превозот 83264

DEN 396.96

Обетки парична Казна Накит Сетови Sapphire Австрија Кристал Четири Детелина Лисја Set no Moq бесплатен Превозот Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : бело злато позлатен Големина : 3.3*1.6 CM Тежина : 10.5 g / set

PATICO Убаво Жените Накит Сетови Подароци 925 Sterling Silver Кубни Циркони Кристал Синџир Ѓердан Обетки Постави За Партиски Bijoux

192.00 -38 % DEN 119.00

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

ANGELCZ турски Златна Боја Свадба Накит Пурпурна CZ Кристално Обложени Елегантен Цвет Pendant Ѓердан Обетки Комплети За Жени AJ070

1268.64 -30 % DEN 888.00

​ANGELCZ турски Златна Боја Свадба Накит Пурпурна CZ Кристално Обложени Елегантен Цвет Pendant Ѓердан Обетки Комплети За Жени AJ070_____________________________________ ____________________________________________________________Стил : Домот, Свадба Накит СетовиМатеријал Боја : Златна Боја / Бела Боја На ЗлатоГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониГлавниот Камен Боја : Бела , Зелена , Сина , Виолетова , Црвена , ЦрнаОблечен Повод : Свадба / Партија / Ангажирање / Годишнината / Подарок / Секојдневно НосењеПодарок За : Дами,Мајка , Пријателка ,СопругаEarring Големина : 2 c mЃердан Големина:Околу 42 см

Anniyo Етиопската ЦРВЕНО/СИНО/ЗЕЛЕНО Камен Ѓердан/Алка/Обетки/Прстен Поставите Накит Африкански Eritrean Булчински Свадба Жени 000916

503.04 -0 % DEN 503.00

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

5 Групи Сина Lampwork Стакло Murano Мушка Обетки Pendant МОДА

DEN 666.24

Исклучително брилијантен lampwork ѓерданFlorid и уникатни обетки lampworkРомантични и florid!Superexcellent квалитет, фантастична цвет шема не се насликани сам, туку помешан со стаклени монистра.Премиум квалитет, delicated уметности и занаетиМатеријал : MuranoСостојба : 100% новиТежина : околу...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.