• Ново
Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај

Оценка на клиентот:
DEN 70.56
DEN 47.00 -33 %

Износ
Залиха


Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај
Спецификации :
Новина пиво барел дизајн, во внатрешноста на кутијата се сомот наредени.
Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, исто така, може складирање ѓердан, бразлетна и други tidbits.
Може да се користи како свадба, ангажман, Божиќ подарок кутија.
Тип : Накит Кутија
Материјал : Пластични, Сомот
Карактеристики : Пиво Барел Форма, Преносни, Меки Кадифени
Димензија : 5cm x 4cm x 4cm/1.97" x 1.57" x 1.57" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Накит Кутија

Карактеристики

Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
4cm
Објектот Тежина:
28g
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
5cm
Број На Модел На:
8819913
Производ Карактеристики:
Пиво Барел Форма, Преносни, Меки Кадифени
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
BLUELANS

Производи во категоријата

Мала Торба за Кутија за Накит трговија на Големо 50pcs/многу Бесплатен превозот Накит Пошта Мал Подарок Торба за Прстен Мини Накит Bagy

DEN 1536.00

Точка бр : DBX584 AИме : Накит Торба (без печатење)Материјал : 150g хартијаЕдиница Тежина : 9g;22g;22g;14gБоја : сива бојаГолемина : 90x50x100mm;110x125x50mm;80x50x260mm;170x60x225mmУпотреба : подарок торбаАКО У САКАТЕ ДА НАПРАВИТЕ ЛОГО, PLS ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПОТВРДИТЕ WTIH НАС.начин на плаќањеНие прифаќаме Зачувам , T / T, или Запад унија...

FLTMRH 30pcs 72*50mm Earring Уво Studs Организатор Носителот Пластичен Накит Екранот Рек Обичај Печатени Earring Картички

DEN 129.12

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

B022 Бесплатен превозот 15*20CM Мода високо-одделение за накит прстен ѓердан подарок перница мулти-обоени сомот торба кутија за накит трговија на големо

81.12 -49 % DEN 41.00

Боја : црна,црвенаДобредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

3 Бои, Хартија, Картон Случај Алка Хривнија Зглоб Види Накит Присутни Подарок Картон Кутија За Накит Се Прикаже Поле Wholesales

112.32 -0 % DEN 112.00

S PECIFICATIONS*Состојба : 100% Нови *Материјал : Картон *Големина : [Прибл] 83*78*52mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Главната Боја : 3 бои : Црна, Црвена, Сина*Тежина : *Количина : 1 x Накит Види Поле ( Не Вклучувајќи го види) *Дел Бр...

500pcs браун kraft хартија кутија за пакување подароци во кутии божиќ подарок кутија за накит/бонбони/свадба жените накит екранот кутии

5598.72 -48 % DEN 2911.00

500pcs браун kraft хартија кутија за пакување подароци во кутии божиќ подарок кутија за накит / бонбони / свадба жените накит екранот кутииТип : хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија за накит Пакување Екранот кутии за Складирање кутија Материјал : хартија Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бела Хартија Кутија со Лента 102*70*27mm Црна Пакување Кутија за Ѓердан Розова Кутија за Pedant трговија на Големо 40pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3024.00

Точка бр : DOU1757Име : Ѓердан Кутија со панделкаМатеријал : 800g тешко Хартија+150g хартијаЕдиница Тежина : 40gБоја : бела, розова и црнаГолемина : 1027027mmУпотреба : прстен,earring+ѓерданПлаќање : 1...

Персоналните Свадба Прстен Кутија,Дрвена Прстен Кутија,Свадба Подарок,Прстен Носител Кутија,Сопствени Имиња Прстен Кутија

DEN 479.52

Дрвени Прстен Носител Кутија е одлично за вашите најчесто посебен ден Свадба ден.Симпатична начин да се презентираат повеќето симболични и траен дел од вашата свадбена свеченост!Само прстен кутија без прстен Материјал : дрво ве Молиме контактирајте ме презиме,иницијали, и свадба датум кога ќе се одржи на цел благодарениеПревозот И Производство Услови1...

Трговија на големо 9x4.3cm Хартија Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Правоаголник Висат Цените Етикета Знакот Подарок Ознака Kraft 5000Pcs/ Многу Кафена Боја

9264.00 -15 % DEN 7874.00

добредојдовте во мојата продавницаТрговија на големо 9x4.3cm Хартија Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Правоаголник Висат Цените Етикета Знакот Подарок Ознака Kraft 5000 Pcs / Многу Кафена БојаЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 9x4.3cmБоја : КафенаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Љубовникот Прстен Стои 2pcs/многу Бела Кожа Прстени Накит Екранот Носителот Организатор Покаже Случај Рек 4.5*10см

531.84 -5 % DEN 505.00

Љубовникот Прстен Стои 2pcs / многу Бела Кожа Прстени Накит Екранот Носителот Организатор Покаже Случај Рек 4.5*10см НИ 98 / парче НАС 169 / парче НАС 119 / парче НАС 169 / парчепарчеОпис Прстени се Прикаже Носителот Големина(L*W*H) 4.5*10см Материјал Кожа / Дрво Боја Бела Нето Тежина 150g Пакет 2 ПАРЧИЊА / МНОГУНакитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

50pcs Kraft Подарок Кутии DIY рачно изработени Хартија Бонбони Кутии/Торта/Накит /Подарок Пакување, Кутии чоколадо/Занаети Кутија

1286.40 -10 % DEN 1158.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 23*7*4cmБоја : кафена,белаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со себе, причина за тоа ќе биде добро за превозот.Имаме берза на овој објект.Цената само за нашите акции,и Не ги опфаќа сите ги красат.ако сакате Подарок Ознаки за да ги красат кутии,ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме мода накит картички / хартија подарок кутија / шопинг кеси / налепница етикетата и да било форма цена тагови е фабрика...

6 Мрежи Транспарентна Пластика Накит Додатоци Завршувањето На Преносни Складирање Кутија Медицина Организатор На Носителот

DEN 115.20

Материјал : Храна одделение ПП пластични заштита на Животната средина, Здравјето ,Трајни, долг животен век...

FLTMRH 55*45mm мулти боја на Хартија симпатична Студ earring HangTag картичка прилагодено лого чини дополнителни Накит Екранот пакување Картичка

DEN 110.40

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај

DEN 47.04

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот СлучајСпецификации : Новина пиво барел дизајн, во внатрешноста на кутијата се сомот наредени.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, исто така, може складирање ѓердан, бразлетна и други tidbits.Може да се користи како свадба, ангажман, Божиќ подарок кутија.Тип : Накит КутијаМатеријал : Пластични, СомотКарактеристики : Пиво Барел Форма, Преносни, Меки КадифениДимензија : 5cm x 4cm x 4cm / 1.97" x 1.57" x 1.57" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија

500pcs висок квалитет на сомот drawstring кеси обичај 7*9cm накит торби трговија на големо со 1 печатење во боја и содржат DHL превозот

DEN 15600.00

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел...

6x5.3cm Мечка Печење Празно Гроздобер Цена Подарок рачно изработени Kraft Хартија Ознака Облека Цена за Пакување Етикета 5000pcs/многу

7056.00 -15 % DEN 5998.00

добредојдовте во мојата продавницаТрговија на големо Мечка Печење Празно Гроздобер Цена Подарок рачно изработени Kraft Хартија Ознака Облека Цена за Пакување Етикета 5000pcs / многуЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 6x5.3cmБоја : Кафена,Црна ,БелаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

трговија на големо Кафеава Боја 4.8x1.5cm Kraft хартија ознаки картичка DIY scrapbooking додатоци Папе Цена Тагови 5000pcs

4032.00 -15 % DEN 3427.00

добредојдовте во мојата продавницатрговија на големо Кафеава Боја 4.8x1.5cm Kraft хартија ознаки картичка DIY scrapbooking додатоци Папе Цена Тагови 5000pcsЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 4.8x1.5cmБоја : КафенаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Бела Огромен Накит Кабинет СТП Види Складирање Кутија Прстен Екранот Обетки Носителот Кожа Обработени Контејнери Ѓердан Пространа Случај ZG241

DEN 5279.52

Бренд Име : РоулингСостојба : Сосема нов и висок квалитетБоја : БелаГлавен Материјал : Делукс Синтетички Кожа+ Висок Квалитет на Сомот поставата + Тешко Панел Внатрешни работиГолемина : прибл...

Ayliss Мало Преносни Продавница За Накит Случај Сомот Накит Екранот Лента Приказ Обетки Организатор Складирање Сад Прстен Кутија

1487.52 -48 % DEN 773.00

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.Сите Ред, се Испраќаат Со Следење НЕ , Статусот Може да Се Следи, 1560 Дена Валидна Време За Вас.80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.