• Ново
Памук Drawstring торба 50pcs 10x14cm/3.93 х5.51 козметички накит пакување торба свадба партија подарок Розова боја на Цвет памук кеси

Памук Drawstring торба 50pcs 10x14cm/3.93 х5.51 козметички накит пакување торба свадба партија подарок Розова боја на Цвет памук кеси

Оценка на клиентот:
DEN 1032.00
DEN 826.00 -20 %

Износ
Залиха


добредојдовте во мојата продавница
50pcs 10x14cm Памук Drawstring подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/Бонбони Пакување Лен торбичка Божиќ Модел Кеси
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад .
Опис
Материјал : Памук
Реден Број : 5 0pcs/н т
големина : 10x14cm = приближно 3.93"х5.51" ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : мали розова Боја на цвет
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. 2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно. 3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. 4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.

Карактеристики

боја:
Мали Розови Цвет
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Памук
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Памук подарок перница
Број На Модел На:
10x14cm Памук Подарок Drawstring Кеси
Предмет Тип:
Памук подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
10x14cm / 3.93 инчен х5.51 инчен
Материјал:
Памук
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
Мали Розова боја на Цвет

Производи во категоријата

Трговија на големо 50pcs/многу 9x12cm Пурпурна Сомот Накит Торба Симпатична Хривнија Накит Пакување Кеси Мали Сомот Drawstring Торбичка Подарок Торба

720.00 -12 % DEN 634.00

ОписОбјектот Количина50 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.сомот торби 20Објектот МатеријалиСомотГлавната БојаВиолетова БојаОбјектот Околу Големина9x12cmОбјектот ФормаПравоаголна ФормаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Шарм Хривнија Подарок ПакувањеДобредојдовте Во Мојата ПродавницаЗа КорисничкиНие може да прилагодено на кеси со вашите лични логото,доколку сакате да печатите со вашето лого,ве молиме контактирајте со нас.

FLTMRH 55*45mm мулти боја на Хартија симпатична Студ earring HangTag картичка прилагодено лого чини дополнителни Накит Екранот пакување Картичка

DEN 110.40

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Класичната Накит Екранот Прстен Стои Носителот DIY Накит Организатор Комплет од 3 Љубители' Ring Лента

1488.00 -5 % DEN 1414.00

Одговара Употреба : Прстен D isplayГолемина : 11 (L)*6(W)*5(H)cmБоја : црна, белаНето Тежина : 135 g*3Материјал : дрво / кожаПакет : 3pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : Нашите производи се направени во вид, го слика како примерок екранот, Бидете сигурни дека пред купување на било што од страна на стока големина за да се најде владетел чувствуваат за живототголемина, со цел да се избегнат физички и ќе се замисли големината на јазот!

Транспарентен Прст Прстен Екранот Стојат Носителот Накит Фах Прстен Пластични Приказ

DEN 33.60

Транспарентен Прст Прстен Екранот Стојат Носителот Накит Фах Прстен Пластични Приказ 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Најдете едноставна и прифатлива приказ за вашиот Прст да Ѕвони? Тогаш следните пластични транспарентен приказ мора да ги задоволи вас,големи размери стил,со што ќе се зајакне вашата стока атракција кога ќе се прикажуваат под осветлување ефект...

Трговија на големо 9x4.3cm Хартија Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Правоаголник Висат Цените Етикета Знакот Подарок Ознака Kraft 5000Pcs/ Многу Кафена Боја

9264.00 -15 % DEN 7874.00

добредојдовте во мојата продавницаТрговија на големо 9x4.3cm Хартија Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Правоаголник Висат Цените Етикета Знакот Подарок Ознака Kraft 5000 Pcs / Многу Кафена БојаЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 9x4.3cmБоја : КафенаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

1000pcs kraft хартија цена тагови хартија labels големина 35x25mm облека labels накит пакети наоди и фитинзи за новите етикети

864.00 -22 % DEN 674.00

Објектот Количина1000 компјутери / многуТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалихартијаБоиИсто како фотоОбјектот Околу ГолеминаPaper size : 35x25 mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

6 Мрежи Транспарентна Пластика Накит Додатоци Завршувањето На Преносни Складирање Кутија Медицина Организатор На Носителот

DEN 115.20

Материјал : Храна одделение ПП пластични заштита на Животната средина, Здравјето ,Трајни, долг животен век...

Трговија на големо 100pcs/многу 17X23 cm Organza Кеси Накит Свадба Подарок Пошта боја на слонова коска

DEN 815.52

Organza Кеси За Свадба корист подарок торбаГолемина : 17 X23 CMбоја : боја на слонова коскаПакување : 100pcs / МНОГУ1.Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO.2.Контакт со нас на : ( Оставете порака или испратете ни Email)Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена ( ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест)или пари назад.Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако не't прими стоката во рамките на пропишаниот временски,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас.Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.3.Превозот : Обработка на време : 27 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акциите.Се надевам дека ќе може да се разбере нас.Во САД : за 1560 денаДруги земји : 2460 денаДа РУС & ГРАДНИК : за 2660 денаДалечински земји : 2860 дена(Русија, Белорусија,Аргентина, Бразил, Литванија,Маурициус, Ерменија, Израел, Уругвај, Украина,Латвија,словенија,Хрватска, Чиле,чешка,Малдиви,Боливија,Обединетите Арапски Емирати,Индија,порторико и во некои други земји на Европа, Јужна Америка.)Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

Бела Хартија Кутија со Лента 102*70*27mm Црна Пакување Кутија за Ѓердан Розова Кутија за Pedant трговија на Големо 40pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3024.00

Точка бр : DOU1757Име : Ѓердан Кутија со панделкаМатеријал : 800g тешко Хартија+150g хартијаЕдиница Тежина : 40gБоја : бела, розова и црнаГолемина : 1027027mmУпотреба : прстен,earring+ѓерданПлаќање : 1...

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај

DEN 47.04

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот СлучајСпецификации : Новина пиво барел дизајн, во внатрешноста на кутијата се сомот наредени.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, исто така, може складирање ѓердан, бразлетна и други tidbits.Може да се користи како свадба, ангажман, Божиќ подарок кутија.Тип : Накит КутијаМатеријал : Пластични, СомотКарактеристики : Пиво Барел Форма, Преносни, Меки КадифениДимензија : 5cm x 4cm x 4cm / 1.97" x 1.57" x 1.57" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија

Персоналните Свадба Прстен Кутија,Дрвена Прстен Кутија,Свадба Подарок,Прстен Носител Кутија,Сопствени Имиња Прстен Кутија

DEN 479.52

Дрвени Прстен Носител Кутија е одлично за вашите најчесто посебен ден Свадба ден.Симпатична начин да се презентираат повеќето симболични и траен дел од вашата свадбена свеченост!Само прстен кутија без прстен Материјал : дрво ве Молиме контактирајте ме презиме,иницијали, и свадба датум кога ќе се одржи на цел благодарениеПревозот И Производство Услови1...

Ayliss Мало Преносни Продавница За Накит Случај Сомот Накит Екранот Лента Приказ Обетки Организатор Складирање Сад Прстен Кутија

1487.52 -48 % DEN 773.00

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.Сите Ред, се Испраќаат Со Следење НЕ , Статусот Може да Се Следи, 1560 Дена Валидна Време За Вас.80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена...

Многу 100pcs 5 Големини OPP Јасно Печат Pack Само Лепило Накит Пластични Кеси

65.28 -14 % DEN 56.00

Многу 100pcs 5 Големини OPP Јасно Печат Pack Само Лепило Накит Пластични Кеси100% сосема нов и висок квалитет на Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети...

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај

70.56 -33 % DEN 47.00

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот СлучајСпецификации : Новина пиво барел дизајн, во внатрешноста на кутијата се сомот наредени.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, исто така, може складирање ѓердан, бразлетна и други tidbits.Може да се користи како свадба, ангажман, Божиќ подарок кутија.Тип : Накит КутијаМатеријал : Пластични, СомотКарактеристики : Пиво Барел Форма, Преносни, Меки КадифениДимензија : 5cm x 4cm x 4cm / 1.97" x 1.57" x 1.57" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија

1000pcs 7x10cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил/подароци/Накит Пакување Екранот торба

566.40 -48 % DEN 295.00

ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , предиво кеси, вреќи1000pcs 7x10cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил / божиќ / подароци / Накит Пакување Екранот торбаТип : ziplock кеси пластична Кеса за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : пластични Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Моден Школка Форма Накит Екранот Подарок Кутија Случај за Ѓердан Обетки Прстен

57.60 -25 % DEN 43.00

Спецификации : Направени од високо квалитетни материјали, добра цврстина, убав дизајн.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, ѓердан и други tidbits.Може да се користи како свадба, ангажман, Божиќ подарок кутија.Тип : Накит КутијаМатеријал : Собираат Ткаенина, Пластика, ЕВА СунѓеротКарактеристики : Во Облик На Школка, Мини, Преносни, Накит СкладирањеДимензија : 6.5 см x 5.5 cm x 3cm / 2.56" x 2.17" х 1.18" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија1 x Сунѓерот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.