• Ново
50pcs 10x14cm / 3.93 х5.51 свежо цвеќе од Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Памук Торба Козметички бонбони Торба за Пакување

50pcs 10x14cm / 3.93 х5.51 свежо цвеќе од Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Памук Торба Козметички бонбони Торба за Пакување

Оценка на клиентот:
DEN 1032.00
DEN 826.00 -20 %

Износ
Залиха


добредојдовте во мојата продавница
50pcs 10x14cm Памук Drawstring подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/Бонбони Пакување Лен торбичка Божиќ Модел Кеси
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад .
Опис
Материјал : Памук
Реден Број : 5 0pcs/н т
големина : 10x14cm = приближно 3.93"х5.51" ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : Боја На Цвет
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
За печатење на Логото : Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs. 2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно. 3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. 4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Памук
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Памук подарок перница
Број На Модел На:
10x14cm Памук Подарок Drawstring Кеси
Предмет Тип:
Памук подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
10x14cm / 3.93 инчен х5.51 инчен
Материјал:
Памук
ОДГОВАРА ЗА:
Накит ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
свежо цвеќе боја

Производи во категоријата

Мала Торба за Кутија за Накит трговија на Големо 50pcs/многу Бесплатен превозот Накит Пошта Мал Подарок Торба за Прстен Мини Накит Bagy

DEN 1536.00

Точка бр : DBX584 AИме : Накит Торба (без печатење)Материјал : 150g хартијаЕдиница Тежина : 9g;22g;22g;14gБоја : сива бојаГолемина : 90x50x100mm;110x125x50mm;80x50x260mm;170x60x225mmУпотреба : подарок торбаАКО У САКАТЕ ДА НАПРАВИТЕ ЛОГО, PLS ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПОТВРДИТЕ WTIH НАС.начин на плаќањеНие прифаќаме Зачувам , T / T, или Запад унија...

Персоналните Свадба Прстен Кутија,Дрвена Прстен Кутија,Свадба Подарок,Прстен Носител Кутија,Сопствени Имиња Прстен Кутија

DEN 479.52

Дрвени Прстен Носител Кутија е одлично за вашите најчесто посебен ден Свадба ден.Симпатична начин да се презентираат повеќето симболични и траен дел од вашата свадбена свеченост!Само прстен кутија без прстен Материјал : дрво ве Молиме контактирајте ме презиме,иницијали, и свадба датум кога ќе се одржи на цел благодарениеПревозот И Производство Услови1...

28X42cm Бела Поли Само-печат Mailbags Пластични Курир Деструктивни 30Pcs/многу Поли Мејлинг Пластични Кеси Express Mail Торба H0161

820.80 -21 % DEN 648.00

28 X42cm Бела Поли Самопечат Mailbags Пластични Курир Деструктивни 30 Pcs / многу Поли Мејлинг Пластични Кеси Express Mail Торба H0161добредојдовте во мојата продавницаДраг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате...

3 Еез Т Бар Железо Earring Прикажува Сетови, Накит Екранот Багажник, Накит Дрво Стои, Црна, 90x60x35mm; 110x60x35mm; 125x60x35mm;

1777.44 -40 % DEN 1067.00

3 Еез Т Бар Железо Earring Прикажува Сетови, Накит Екранот Багажник, Накит Дрво Стои, ЦрнаГолемина S : за 60mm широк, 90mm висока, 35mm дебел;Големина M : за 60mm широк, 110mm висока, 35mm дебел;Големина L : за 60mm широк, 125mm висока, 35mm дебели.Продавачот Препорачува : НАПОМЕНА : >>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика...

Трговија на големо 9x4.3cm Хартија Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Правоаголник Висат Цените Етикета Знакот Подарок Ознака Kraft 5000Pcs/ Многу Кафена Боја

9264.00 -15 % DEN 7874.00

добредојдовте во мојата продавницаТрговија на големо 9x4.3cm Хартија Марк Нови Kraft Хартија Ознаки Правоаголник Висат Цените Етикета Знакот Подарок Ознака Kraft 5000 Pcs / Многу Кафена БојаЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 9x4.3cmБоја : КафенаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Љубовникот Прстен Стои 2pcs/многу Бела Кожа Прстени Накит Екранот Носителот Организатор Покаже Случај Рек 4.5*10см

531.84 -5 % DEN 505.00

Љубовникот Прстен Стои 2pcs / многу Бела Кожа Прстени Накит Екранот Носителот Организатор Покаже Случај Рек 4.5*10см НИ 98 / парче НАС 169 / парче НАС 119 / парче НАС 169 / парчепарчеОпис Прстени се Прикаже Носителот Големина(L*W*H) 4.5*10см Материјал Кожа / Дрво Боја Бела Нето Тежина 150g Пакет 2 ПАРЧИЊА / МНОГУНакитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

1000pcs kraft хартија цена тагови хартија labels големина 35x25mm облека labels накит пакети наоди и фитинзи за новите етикети

864.00 -22 % DEN 674.00

Објектот Количина1000 компјутери / многуТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалихартијаБоиИсто како фотоОбјектот Околу ГолеминаPaper size : 35x25 mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Бела Хартија Кутија со Лента 102*70*27mm Црна Пакување Кутија за Ѓердан Розова Кутија за Pedant трговија на Големо 40pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3024.00

Точка бр : DOU1757Име : Ѓердан Кутија со панделкаМатеријал : 800g тешко Хартија+150g хартијаЕдиница Тежина : 40gБоја : бела, розова и црнаГолемина : 1027027mmУпотреба : прстен,earring+ѓерданПлаќање : 1...

500pcs висок квалитет на сомот drawstring кеси обичај 7*9cm накит торби трговија на големо со 1 печатење во боја и содржат DHL превозот

DEN 15600.00

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел...

Побрзаа Акрилик Случаи & Прикажува Накит Екранот Накит Организатор 50 Компјутери Обетки Носителот на Екранот Приказ Стојат 35mm Топла

DEN 950.40

Уникатно дизајниран earring екранот стојат Матирано површина, голем страна се чувствуваат Совршен за двете екранот и украс врвен квалитет, delicated уметности и занаети Материјал : Пластични Големина : прибл...

500pcs браун kraft хартија кутија за пакување подароци во кутии божиќ подарок кутија за накит/бонбони/свадба жените накит екранот кутии

5598.72 -48 % DEN 2911.00

500pcs браун kraft хартија кутија за пакување подароци во кутии божиќ подарок кутија за накит / бонбони / свадба жените накит екранот кутииТип : хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија за накит Пакување Екранот кутии за Складирање кутија Материјал : хартија Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

30pcs 21.5x13.5x5cm Polka Точка Бела хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии за свадба/накит/бонбони/складирање на храна

672.00 -48 % DEN 349.00

30pcs 21.5x13.5x5cm Polka Точка Бела хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии за свадба / накит / бонбони / складирање на хранаТип : хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија за накит Пакување Екранот кутии за Складирање кутија Материјал : хартија Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Трговија на големо 50pcs/многу 9x12cm Пурпурна Сомот Накит Торба Симпатична Хривнија Накит Пакување Кеси Мали Сомот Drawstring Торбичка Подарок Торба

720.00 -12 % DEN 634.00

ОписОбјектот Количина50 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.сомот торби 20Објектот МатеријалиСомотГлавната БојаВиолетова БојаОбјектот Околу Големина9x12cmОбјектот ФормаПравоаголна ФормаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Шарм Хривнија Подарок ПакувањеДобредојдовте Во Мојата ПродавницаЗа КорисничкиНие може да прилагодено на кеси со вашите лични логото,доколку сакате да печатите со вашето лого,ве молиме контактирајте со нас.

15x20cm (5.97.87 х) Сомот Кеси Drawable 50pcs Кафе Браун Боја Накит за Подарок Пакување Складирање Пошта Прилагодено Лого Печатење

1440.00 -15 % DEN 1224.00

добредојдовте во мојата продавницаВисок Квалитет 15x20cm Drawstring Кафе Браун Сомот Кеси Пошта Накит Кеси Вљубените Божиќ Подароци Кеси 50pcs Бесплатен ПревозотЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : КадифеРеден Број : 5 0pcs / н тголемина : 15x20cm (5.9"7.87 х")Боја : Кафе БраунБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

трговија на големо Кафеава Боја 4.8x1.5cm Kraft хартија ознаки картичка DIY scrapbooking додатоци Папе Цена Тагови 5000pcs

4032.00 -15 % DEN 3427.00

добредојдовте во мојата продавницатрговија на големо Кафеава Боја 4.8x1.5cm Kraft хартија ознаки картичка DIY scrapbooking додатоци Папе Цена Тагови 5000pcsЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 4.8x1.5cmБоја : КафенаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Црна Кутија за Pendant Бесплатен превозот на големо 30pcs/многу 800g Хартија Ѓердан Хартија Кутија за Накит Пакување Подарок Кутија 11*7*3.5 cm

DEN 1968.00

Точка бр : DBX045 CИме : Накит пакување кутија (без намалување позиција)Материјал : 800paper + 128g kraft хартија со црни songe лентаБоја : црнаГолемина на : 1173.5 cmПлаќање : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.