• Ново
TBC998 Тибетската Ракотворби Будистички Vajra Pestle Занаети Месинг Златна 8 Линии

TBC998 Тибетската Ракотворби Будистички Vajra Pestle Занаети Месинг Златна 8 Линии

Оценка на клиентот:
DEN 623.52

Износ
Залиха


Vajra Pestle, ; ;
Тибетската античките wapean репродукција, Будистички работи
*изработени од месинг легури, стара златна боја.
*рачно изработени, метал одлуки-стар занает, полн со стари вкус.
*средни, вкупниот долг за 95mm,
*добро за колекционерски предмети, мали оркестарот уметност.
**************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Карактеристики

Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
TBC998
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската метал carfts
Вкупниот долг:
93-95mm
Метал:
месинг, стара златна боја
Нето тежина:
115-120g
Линии:
8 линии Vajra

Производи во категоријата

Многу 100pcs 5 Големини OPP Јасно Печат Pack Само Лепило Накит Пластични Кеси

65.28 -14 % DEN 56.00

Многу 100pcs 5 Големини OPP Јасно Печат Pack Само Лепило Накит Пластични Кеси100% сосема нов и висок квалитет на Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети...

15x20cm (5.97.87 х) Сомот Кеси Drawable 50pcs Кафе Браун Боја Накит за Подарок Пакување Складирање Пошта Прилагодено Лого Печатење

1440.00 -15 % DEN 1224.00

добредојдовте во мојата продавницаВисок Квалитет 15x20cm Drawstring Кафе Браун Сомот Кеси Пошта Накит Кеси Вљубените Божиќ Подароци Кеси 50pcs Бесплатен ПревозотЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : КадифеРеден Број : 5 0pcs / н тголемина : 15x20cm (5.9"7.87 х")Боја : Кафе БраунБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

500pcs висок квалитет на сомот drawstring кеси обичај 7*9cm накит торби трговија на големо со 1 печатење во боја и содржат DHL превозот

DEN 15600.00

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел...

1000pcs kraft хартија цена тагови хартија labels големина 35x25mm облека labels накит пакети наоди и фитинзи за новите етикети

864.00 -22 % DEN 674.00

Објектот Количина1000 компјутери / многуТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалихартијаБоиИсто како фотоОбјектот Околу ГолеминаPaper size : 35x25 mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

6 Мрежи Транспарентна Пластика Накит Додатоци Завршувањето На Преносни Складирање Кутија Медицина Организатор На Носителот

DEN 115.20

Материјал : Храна одделение ПП пластични заштита на Животната средина, Здравјето ,Трајни, долг животен век...

TBC997 Тибетската Ракотворби Будистички Vajra Pestle Занаети Месинг Златна 105mm

DEN 907.20

Vajra Pestle, ; ;Тибетската античките wapean репродукција, Будистички работи*изработени од месинг легури, стара златна боја.*рачно изработени, метал одлукистар занает, полн со стари вкус.*инкрустирани тиркизна, убава боја.*средни, вкупниот долг за 100mm, речиси 4 инчи*добро за колекционерски предмети, мали оркестарот уметност.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

3 Бои, Хартија, Картон Случај Алка Хривнија Зглоб Види Накит Присутни Подарок Картон Кутија За Накит Се Прикаже Поле Wholesales

112.32 -0 % DEN 112.00

S PECIFICATIONS*Состојба : 100% Нови *Материјал : Картон *Големина : [Прибл] 83*78*52mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Главната Боја : 3 бои : Црна, Црвена, Сина*Тежина : *Количина : 1 x Накит Види Поле ( Не Вклучувајќи го види) *Дел Бр...

трговија на големо Кафеава Боја 4.8x1.5cm Kraft хартија ознаки картичка DIY scrapbooking додатоци Папе Цена Тагови 5000pcs

4032.00 -15 % DEN 3427.00

добредојдовте во мојата продавницатрговија на големо Кафеава Боја 4.8x1.5cm Kraft хартија ознаки картичка DIY scrapbooking додатоци Папе Цена Тагови 5000pcsЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 4.8x1.5cmБоја : КафенаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Персоналните Свадба Прстен Кутија,Дрвена Прстен Кутија,Свадба Подарок,Прстен Носител Кутија,Сопствени Имиња Прстен Кутија

DEN 479.52

Дрвени Прстен Носител Кутија е одлично за вашите најчесто посебен ден Свадба ден.Симпатична начин да се презентираат повеќето симболични и траен дел од вашата свадбена свеченост!Само прстен кутија без прстен Материјал : дрво ве Молиме контактирајте ме презиме,иницијали, и свадба датум кога ќе се одржи на цел благодарениеПревозот И Производство Услови1...

6x5.3cm Мечка Печење Празно Гроздобер Цена Подарок рачно изработени Kraft Хартија Ознака Облека Цена за Пакување Етикета 5000pcs/многу

7056.00 -15 % DEN 5998.00

добредојдовте во мојата продавницаТрговија на големо Мечка Печење Празно Гроздобер Цена Подарок рачно изработени Kraft Хартија Ознака Облека Цена за Пакување Етикета 5000pcs / многуЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ХартијаРеден Број : 50 00pcs / н тголемина : 6x5.3cmБоја : Кафена,Црна ,БелаБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Картон Хривнија Кутии, Плоштад, Мешана Боја, 8.8x8.8x2.2cm

1149.12 -28 % DEN 828.00

Картон Хривнија Кутии, Плоштад, Мешана БојаГолемина : за 8.8 cm широки, 8.8 cm долги, 2,2 см висок.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

FLTMRH 30pcs 72*50mm Earring Уво Studs Организатор Носителот Пластичен Накит Екранот Рек Обичај Печатени Earring Картички

DEN 129.12

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.