• Ново
Препорачана Превозот 4 Високо Квалитетни Очила За Очила Со Прикаже Случај Кутија Фах Стојат Носителот 18 Gird Со Јасна Цел Пластичен Капак

Препорачана Превозот 4 Високо Квалитетни Очила За Очила Со Прикаже Случај Кутија Фах Стојат Носителот 18 Gird Со Јасна Цел Пластичен Капак

Оценка на клиентот:
DEN 8328.00
DEN 7662.00 -8 %

Износ
Залиха


Ние само го продаде " очила со екранот стојат, но и други предмети кои не се вклучени.
Препорачана Превозот 4 Високо Квалитетни Очила За " Очила Со Прикаже Случај Кутија Фах Стојат Носителот 18 Gird Со Јасна Цел Пластичен Капак
Големина на :
-Box : 47.5 W * 37.2 D * 6 H (cm)
-Оддел : 15.2 W * 5 D * 3.8 H (cm)
Материјал :
-Надворешниот : Најлон
-Внатрешен : Сатен
Карактеристики :
-Секоја кутија може да се одржи 18 очила за сонце.
-Лесно да се соберат на " очила со екранот стојат.
-Високо квалитетни очила за сонце екранот стојат носителот и фах кутија.
Испорака :
-Ние ќе ефект пратката во рок од 2-4 дена по уплатата е потврдено.
-За Испорака Метод :
*EMS : Испорака во 7-15 Дена
Времето за испорака е приближно од датумот на испорака.
Вие сте многу ценети дека доцнењето предизвикано од страна на Царинските или транспорт е добро разбрана.
Политика За Наплата :
-Реконструкција и размена на објектите се availabe во рок од 7 дена по купувањето.
-Ние ќе ја ќе предмети по добиеме производот во оригиналната состојба, вклучувајќи пакување и додатоци.
-Превозот, манипулативните и осигурување полнење не се враќа.
-Се врати превозот е за купувачот на сметка.
Ве молиме да ни помогне да се потврди испорака и оставете повратни информации за aliexpress откако ќе ја прими пратката.
Зошто да изберете Тони Накит
*Aliexpress продавница 'Тони Накит' припаѓа на Tonvic Накит Display & Пакет и Tonvic Трговија Co., Ltd. се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг Провинција, Кина. Ние сме професионални производител на накит се прикаже и пакет. Ќе биде подобро, бидејќи ќе се фокусира на тоа.
*Покрај големите цел во фабриката, ние продолжуваме зголемување на производи во акции за да ги исполни клиенти барања на Aliexpress. Еден-стоп шопинг е достапен тука. Можете да најдете речиси сè за накит магазин во овој магазин.
*Наша цел е да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги. Но, не секогаш се споредуваат цените со други продавници. Различни цена, различен квалитет. Ние знаеме цената многу добро, бидејќи ние ги направи. На пример, некои од објектите се направени од слабиот квалитет на сомот. Иако тие изгледаат исти преку фотографија, можете да најдете очигледно разликата од очите. Па тоа е ненормално ако цена е премногу ниска.

Карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
TONVIC
Материјал:
Најлон
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Должина:
47.5cm
Објектот Тежина:
920g
Објектот Ширина:
37.2cm
Производ Карактеристики:
18 gird со јасни капак
Објектот Висина:
6cm
Број На Модел На:
Ж-02-4
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Производи во категоријата

50pcs 10x14cm / 3.93 х5.51 свежо цвеќе од Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Памук Торба Козметички бонбони Торба за Пакување

1032.00 -20 % DEN 826.00

добредојдовте во мојата продавница50pcs 10x14cm Памук Drawstring подарок кеси за накит / свадбена / божиќ / Бонбони Пакување Лен торбичка Божиќ Модел КесиЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : ПамукРеден Број : 5 0pcs / н тголемина : 10x14cm = приближно 3.93"х5.51" ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )Боја : Боја На ЦветБелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

Транспарентен Прст Прстен Екранот Стојат Носителот Накит Фах Прстен Пластични Приказ

DEN 33.60

Транспарентен Прст Прстен Екранот Стојат Носителот Накит Фах Прстен Пластични Приказ 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Најдете едноставна и прифатлива приказ за вашиот Прст да Ѕвони? Тогаш следните пластични транспарентен приказ мора да ги задоволи вас,големи размери стил,со што ќе се зајакне вашата стока атракција кога ќе се прикажуваат под осветлување ефект...

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот Случај

70.56 -33 % DEN 47.00

Ретро Пиво Барел Накит Кутија Хривнија Ѓердан Складирање Организатор Носителот СлучајСпецификации : Новина пиво барел дизајн, во внатрешноста на кутијата се сомот наредени.Погоден за прикажување earring, прстен, уво studs, исто така, може складирање ѓердан, бразлетна и други tidbits.Може да се користи како свадба, ангажман, Божиќ подарок кутија.Тип : Накит КутијаМатеријал : Пластични, СомотКарактеристики : Пиво Барел Форма, Преносни, Меки КадифениДимензија : 5cm x 4cm x 4cm / 1.97" x 1.57" x 1.57" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија

L036 Тибет Mastiff yak е коса црвена јака Kekhor голема Возрасни Zangao е Јака 6 слоеви 18-20cm Голема Зима Оркестарот Јака за Возрасни

DEN 3355.20

Тибетската mastiff yak коса црвена јака Kekhor,од Тибет локалните.*направени од Тибет локалните yak коса.*рака sewed од страна на локалните луѓе.*обоена во убава црвена боја, Светло црвена или темно црвена , секој можеби е различна, поради рака обоена,pls љубезно ве молиме да забележите,ние испрати по случаен избор.*големи димензии, во внатрешноста кол.1820cm,ова е најголемиот големина,и многу густа, 6 слоеви, добро за вашата огромна машки возрасни куче.*добар декоративни за вашиот Тибетската mastiff.*најдобрата понуда, ниска MOQ.Секој многу,црвена можеби мало различни, светла црвена или темно црвена, заради рака обоена, pls љубезно ве молиме да забележите.****ние исто така имаме помали опција, pls види L032,L034,L035**********************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се од далечински Тибет, па обично ние треба 46 дена за испраќање, pls љубезно ве молиме да забележите.*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Секој е направен од страна на страна, па можеби секој е мала различни, ние само се обезбеди 98% исто како и сликите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

C27 Прекрасна Памук, Јута накит Пошта Промоција Подарок 10pcs многу

DEN 283.20

ПРОМОЦИЈА НА ПОДАРОК!Рачно изработени убави накит пошта, сменете торбичка, копче торба.Кина прекрасна рачно изработени накит пошта,супер продажба,топла продаде.*голема продажба,најдобрите понуди, 10 PCS МНОГУ*памучна ткаенина од јута, 2 дизајни*прекрасна големина,*со flexbile конец,може да се затвори торба.

200pcs 3x3x9 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре/божиќ

2054.40 -48 % DEN 1068.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 3x3x9cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре / божиќТип : накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија Материјал : ПВЦ Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

6000pcs/број 4*6cm Пластична Амбалажа и Кеси Јасно Само Лепило Печат OPP Вреќа одговара за Накит, Прстени

DEN 1439.52

4cm x (4cm+2cm )употребливи димензии : 4cm x 4cmВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршување!Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме!КУПИ ТОА СЕГА!Превозот : 1...

200pcs 6x6x10 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре/божиќ

3014.40 -48 % DEN 1568.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 6x6x10cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре / божиќТип : накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија Материјал : ПВЦ Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

50pcs Kraft Подарок Кутии DIY рачно изработени Хартија Бонбони Кутии/Торта/Накит /Подарок Пакување, Кутии чоколадо/Занаети Кутија

1286.40 -10 % DEN 1158.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 23*7*4cmБоја : кафена,белаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треба да се свитка со себе, причина за тоа ќе биде добро за превозот.Имаме берза на овој објект.Цената само за нашите акции,и Не ги опфаќа сите ги красат.ако сакате Подарок Ознаки за да ги красат кутии,ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме мода накит картички / хартија подарок кутија / шопинг кеси / налепница етикетата и да било форма цена тагови е фабрика...

Трговија на големо со Висок Квалитет Пилула Пакување Кеси Мала Дебела ЈП Патент Заклучување на Пластични Кеси 4x6cm Заштита на Животната средина Кеси

655.68 -12 % DEN 577.00

ОписОбјектот Количина300 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 232Објектот МатеријалиПластичниГлавната БојаЦрвенаОбјектот Appox Големина4x6 cmОбјектот ФормаОбликотМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит За Подарок ПакувањеДобредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 20mil дебели мали јасно со црвена линија Само Запечатување Zip Lock Пластични пилула пакување кеси 4x6cm Бесплатен Превозот

200pcs 4x4x10 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре/божиќ

2198.40 -48 % DEN 1143.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 4x4x10cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц boxen за сре / божиќТип : накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија Материјал : ПВЦ Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

TBC998 Тибетската Ракотворби Будистички Vajra Pestle Занаети Месинг Златна 8 Линии

DEN 623.52

Vajra Pestle, ; ;Тибетската античките wapean репродукција, Будистички работи*изработени од месинг легури, стара златна боја.*рачно изработени, метал одлукистар занает, полн со стари вкус.*средни, вкупниот долг за 95mm,*добро за колекционерски предмети, мали оркестарот уметност.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

TBC997 Тибетската Ракотворби Будистички Vajra Pestle Занаети Месинг Златна 105mm

DEN 907.20

Vajra Pestle, ; ;Тибетската античките wapean репродукција, Будистички работи*изработени од месинг легури, стара златна боја.*рачно изработени, метал одлукистар занает, полн со стари вкус.*инкрустирани тиркизна, убава боја.*средни, вкупниот долг за 100mm, речиси 4 инчи*добро за колекционерски предмети, мали оркестарот уметност.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Zerong Направен со љубов свадба ознака хартија ,гроздобер Г-дин& Г-ѓа свадба посакувам да се откажам ознака.бонбони услуги екранот етикета ознака 3cm200pcs

237.60 -18 % DEN 195.00

етикета tag name Zerong Направен со љубов свадба ознака хартија ,гроздобер Гдин& Гѓа свадба посакувам да се откажам ознака.бонбони услуги екранот етикета ознака 3cm200pcs етикета означите материјалот 300gsm картон етикета ознака големина 3cm пакет 200tag по стил обичај достапни ОЕМ количина 1000pcs по дизајн ОЕМ ДАТУМ 715working дена олово време од 15 дена употреба налепница етикета .подарок ознака етикета .пакување ознака .облека ознака етикета налепницаОписдруги слични производи

2 парчиња/многу Пластични Мулти-боја Спектакл Eyewear очила за сонце прикажува стојат носителот рек Tabletop покаже стојат

DEN 734.40

Пластични Мултибоја Спектакл Eyewear очила за сонце прикажува стојат носителот рек Tabletop покаже стојатМатеријал : пластикабоја : како на сликата прикажани,оставете ја малку на Хроматските аберацииГолемина : како слика се прикажаниN.W...

SUNYIK Рок Кварц Пирамида,4 Точка Реики Исцелување Кристал,Духовна Енергија Генератор

DEN 623.52

Тип : скапоцен камен Пирамида,4 Точка Реики Исцелување Кристал,Духовна електрана Големина Детали(Приближно) : Вкупно : 89x89x31mm;Пирамида : 27x27x28mm;Призмата Точка : 32x8mm Количина : 1 Компјутер Тежина(Приближно) : 38 Грам / Pc Материјал : Камен Состојба : Нова ВНИМАНИЕВе молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали...

1000pcs 4x6cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил/подароци/Накит Пакување Екранот торба

374.40 -48 % DEN 195.00

ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , предиво кеси, вреќи1000pcs 4x6cm бела ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба за текстил / божиќ / подароци / Накит Пакување Екранот торбаТип : ziplock кеси пластична Кеса за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : пластични Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.