• Ново
16mm Мешан Стил Круг Кула Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K05318)

16mm Мешан Стил Круг Кула Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K05318)

Оценка на клиентот:
DEN 265.44

Износ
Залиха


16mm Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/н т ( K05318 )
Материјал : Стакло
Големина : 16mm
Количина : 50pcs/многу

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Број На Модел На:
K05318
Бренд Име:
Onebeading
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Тежина:
1.44g
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
1.6cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Објектот Ширина:
1.6cm
Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло
Големина на:
16mm
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes
Големина:
16mm

Производи во категоријата

10ММ 200Pcs КС Злато Позлатен Цинк Легура Накит Наоди Hummer Clasps Куките

324.96 -12 % DEN 286.00

(освен за далечински земји) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS / Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Боја : KC ЗлатоМатеријал : Цинк ЛегураПРЕВОЗОТ1...

едно парче мода 8*8мм плоштадот микро отвори CZ висок квалитет diy шупливи накит наоѓање mp050

79.68 -13 % DEN 69.00

ние, исто така, го прифати dropshipping материјал : бакар боја : досадна сребрена / gold / розово злато димензии : 8mm количина : еден парчиња,ако ви треба повеќе,ве молиме да ни даде порака! Напомена : ние снабдување со бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,но тоа не е стабилен...

500pcs/многу 18mm Злато позлатен француски Метал Earring Куки Жици Накит Наоѓање P98

DEN 360.00

Материјал : метал со злато позлатен Боја : златна боја, Големина : 18mm Количина : 500pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

500pcs/многу 6mm Сребро Позлатен круг топката метал spacer монистра P74

DEN 385.44

започнете Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $06.99 Цена : $08.03крајотМатеријал : метал со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 6mm Количина : 500pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Бесплатен Превозот !! 32-МИЛИМЕТРИ 250Pcs+250Pcs !! Злато Боја Метал Око Иглички Накит Наоди

191.52 -12 % DEN 168.00

Бесплатен Превозот : Под $150 (вкупен износ, во нашата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот); Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS / Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Материјал : МеталБоја : злато позлатенГолемина(Должина*Ширина) : 32милиметри*0.7 mmТежина : 66g / 500pcsОко ИгличкиУпотреба : Лесно Шопинг : ПРЕВОЗОТ1...

200pcs/торба 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена/Gold/Бронза/пиштол Црна/ Глава Игли за Изработка на Накит Додатоци

225.12 -49 % DEN 115.00

200pcs / торба 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена / Gold / Бронза / пиштол Црна / Глава Игли за Изработка на Накит ДодатоциМатеријал : ЖелезоГолемина : Кол 0.7x40mm 0.7x50mmБоја : злато / сребрена / родиум / gunblack / црна / розово злато / црвена coper / бронза1.Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба.2.Answer : ___________________________ Note : слики и просторно со некои надвор боја3.Превозот време : Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до садтоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

100pcs/многу 14x7mm Сребро Позлатен Hummer Ноктот Clasps DIY Накит Одлуки Наоди P78

DEN 335.52

Материјал : алуминиум со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 14x7mm Количина : 100pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

200pcs/многу 8мм Злато-боја Издлабени Filigree круг топката spacer монистра P69

DEN 310.56

започнете Цена : $06.47 Цена : $06.99 Цена : $06.50 Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $08.03крајотМатеријал : метал со злато позлатен Боја : goldcolor Големина : 8mm Количина : 200pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

15 компјутери/многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253

268.80 -10 % DEN 242.00

Висок квалитет GuaranteПовеќе Божиќ Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!15 компјутери / многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 15 компјутери / многу Точка БР : T0253Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички бронза Антички сребренВнатрешна Големина : 27*42 mm (Одговара 18*25мм КОЛ) (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : форма шарм ЛентаОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 125*26MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Змеј Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени

436.32 -10 % DEN 393.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња / Многу) 125*26 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Змеј Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработениБРЕНД : BOYUTE НакитМатеријал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

100Strands Рек Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро, 18.11; 1mm

3128.64 -28 % DEN 2253.00

Управување со Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро.Големина : за 18.11" долго, 1mm широк.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

170pcs Шарм љубов срцето Pendant Тибетската сребро Цинк Легура се Вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

446.40 -29 % DEN 317.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Chams Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу 100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

50pcs мода злато позлатен глеѓ Шарм прекрасна црна боја овци Pendant се вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

412.80 -20 % DEN 330.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

20pcs/многу 13x18mm 18x25mm 6colors Бакар Круна Шарм Празно Камео Pendant База Поставување Накит Наоди C212

268.32 -5 % DEN 255.00

20pcs / многу 13x18mm 18x25mm 6colors Бакар Круна Шарм Празно Камео Pendant База Поставување Накит Наоди C21240pcs 13 X18mm Месинг Антички Бронза Празно Pendant Камео Cabochon,Рамки Pendant Прилагодувања за Стакло или Налепници многупарчиња / многу60pcs Внатрешниот : 13x18mm Легура Антички Бронза / сребрена Празно Цвет Pendant Ѓердан Камео база Поставување DIY Накит многупарчиња / многу60pcs 20x30mm Внатрешниот : 13x18mm Легура Антички Бронза Празно Чипка Pendant Ѓердан База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многупарчиња / многу40pcs 13 X18mm Бакар Позлатен Сребрен Венец Празно Шарм Pendant DIY Накит Acessories многупарчиња / многу100pcs 13 X18mm Бакар Антички Бронза Празно Камео Pendant База Settings DIY Накит Додаток многупарчиња / многу60pcs Месинг Антички бронза Овална внатрешна големина : 13x18mm Студ обетки Камео cabochons Earring база поставување DIY додатоци многупарчиња / многу50pcs 34x26mm Внатрешна големина : 13 X18mm Метал Антички Сребрен Камео cabochon Гроздобер Pendant Накит База Поставување Додаток многупарчиња / многу100pcs 13x18mm овална форма стаклени Куполи Рамно Стакло назад Cabochons фото накит pendant внесува достапни за Правење многупарчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

2000pcs/многу 3.2 mm Злато-боја круг топката метал spacer монистра P75

DEN 335.52

започнете Цена : $06.47 Цена : $08.03 Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $06.50 Цена : $08.03крајотМатеријал : метал со злато позлатен Боја : златна боја, Големина : 3.2 милиметри Кол : 2000pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Вреди да се купуваат!Мушка string.Провира материјали 70metres на силна и еластичен Розова гума за џвакање

DEN 95.52

килограм килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Поштенски : со авион Mail ( 1025 бизнис дена )од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)од UPSот (За 4 работни дена, може да се следи)1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPS / DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.3ЕМС / UPSот (за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.