• Ново
100pcs 25мм Никел Позлатен Сребрен Челик Круг Остро Поделени Кружни Keychain Прстен Клипови Копчиња Организација за Изработка на Накит

100pcs 25мм Никел Позлатен Сребрен Челик Круг Остро Поделени Кружни Keychain Прстен Клипови Копчиња Организација за Изработка на Накит

Оценка на клиентот:
DEN 282.72

Износ
Залиха

Опис : Организирање на вашиот дом копчињата со вашиот автомобил копчиња со вашите забава keychains, сите со овој никел позлатен сребрен клуч прстен. Доаѓа во пакување од 100 клучните прстени.
Клучните прстени, исто така, направи забава додатоци за уметности & занаети проект! Ги красат слика или да се изгради скулптура, можностите се бескрајни.
Издржливи благодарение на својата никел позлатен материјал, никогаш не се грижите за вашиот клуч прстен распаѓа.
Овие кружни никел сребро позлатен ѕвони само мерка 1" инч во дијаметар, се додава малку да нема тежина да се keychains.

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
двојно еден
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори

Производи во категоријата

100Strands Рек Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро, 18.11; 1mm

3128.64 -28 % DEN 2253.00

Управување со Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро.Големина : за 18.11" долго, 1mm широк.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

10pcs/многу Антички Бронза Прилагодливи Празно Срце Облик Отвори Прстен База Фах 25мм Фото Стакло Cabochon Поставување Камео Изработка на Накит

328.80 -18 % DEN 270.00

10pcs / многу Антички Бронза Прилагодливи Празно Срце Облик Отвори Прстен База Фах 25мм Фото Стакло Cabochon Поставување Камео Изработка на Накит1)Материјал : Бакар2)Големина : 25mm3)Бои : Антички Бронза / Сребрена Боја4)Пакување : 10pcs / многу5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Трговија на големо 2017 Нов дизајн Locket Divider во три делови од не ' Рѓосувачки Челик шарм држачот за лебдечки locket шарм 50pcs/многу

1752.00 -15 % DEN 1489.00

Име трговија на Големо 2015 Нов дизајн Locket Divider во три делови од не ' Рѓосувачки Челик шарм држачот за лебдечки locket шарм 50pcs / многуМатеријал Нерѓосувачки ЧеликФорма КАКО на СликаБоја На Сребро.Големина 19mm*19mm ,дебелина 2mmПревозот1.Предмети се испраќаат само по Уплата.2.Ве молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка цел.3.EMS, DHL, UPSот, Кина Пост Воздухот, Хонгконг постВреме на испорака* 38 работни дена од UPSот,DHL* 812 работни дена од EMS*1525 работни дена од Хонгконг пост*1545 работни дена од Кина Пост ВоздухПакетЕдиница Тип : 50 парче Пакет Тежина : 0.52 кг Пакет Големина : 13cm x 8см х 9cm Нашето ветувањеВисок квалитет со конкурентна цена и за краток рок на испорака.Ние сме Фабрика, Ние нудиме висок квалитет на производите,Ние може да се прилагоди!!!!!Другите се :

Моден Љубов Двојка Був пријателство 10pcs 12mm/18mm/20mm/25мм Круг фото стакло cabochon демо рамен грб Одлуки наоди ZB0469

48.00 -4 % DEN 46.00

објект : стан назад стакло cabochonsтип : фото cabochonоблик : тркалезна куполаголемина : 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30ммколичина : 10pieceПрифати ОбичајДобредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 125*26MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Змеј Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени

436.32 -10 % DEN 393.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња / Многу) 125*26 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Змеј Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработениБРЕНД : BOYUTE НакитМатеријал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

5pcs/број 5/10мм Антички Бронза/Сребрена/Златна Боја Двоен Прстен Празен База Круг Камео Cabochons Settings Diy Изработка на Накит

239.52 -18 % DEN 196.00

5pcs / број 5 / 10мм Антички Бронза / Сребрена / Златна Боја Двоен Прстен Празен База Круг Камео Cabochons Settings Diy Изработка на Накит1)Материјал : Алуминиум2)Големина : 5 / 10мм3)Бои : Антички Бронза / Gold / Сребрена Боја4)Пакување : 5pcs / многу5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

500pcs/многу 6mm Сребро Позлатен круг топката метал spacer монистра P74

DEN 385.44

започнете Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $06.99 Цена : $08.03крајотМатеријал : метал со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 6mm Количина : 500pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

2 парчиња/многу Повеќе Бои Широк Рамен Faux СТП Кожа Јажиња, Канапи Теми 10мм за DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди F2020

181.92 -25 % DEN 136.00

2 парчиња / многу Повеќе Бои Широк Рамен Faux СТП Кожа Јажиња, Канапи Теми 10мм за DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди F2020 1)Материјал : СТП кожа 2)Бои : 10 бои како што е иста како и на слики 3)Големина : ширина : 10мм / дебелина : 1.5 mm 4)Количина : 2 парчиња / многу (секое парче за 95cm) 5)Пакување : 2 парчиња / opp вреќа 6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPSот, Aramex и така натаму (Освен оддалечените области) 7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ ...

15 компјутери/многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253

268.80 -10 % DEN 242.00

Висок квалитет GuaranteПовеќе Божиќ Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!15 компјутери / многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 15 компјутери / многу Точка БР : T0253Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички бронза Антички сребренВнатрешна Големина : 27*42 mm (Одговара 18*25мм КОЛ) (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : форма шарм ЛентаОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

JEXXI Нови Сјајна Обрачот Обетки за Жените DIY Накит Свадба Додатоци 925 Фунта Сребро Обетки Накит Наоди

140.64 -35 % DEN 91.00

Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : 2 ПАРЧИЊА 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

80pcs Висок Квалитет на модата злато позлатен глеѓ Шарм розова Балет Девојка Pendant се вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

398.40 -20 % DEN 319.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

55ММ 50Pcs Случаен Мешана Боја Гроздобер Велур Tassels Purl Ресни Накит Додаток

863.52 -12 % DEN 760.00

Бесплатен Превозот (освен за далечински земји) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS / Fed EX / DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Fed EX / DHL( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Боја : Случајни мешана бојаМатеријал : ВелурГолемина : 55ммMOQ : 50pcsПРЕВОЗОТ1...

Дувачкиот Clip-за Earring Компоненти за Не-Прободен Уши, Златен, за 6mm широк, 13mm долго, 8mm дебели

266.88 -30 % DEN 187.00

Дувачкиот Clipза Earring Компонента, за непрободен уши, Златназа 6mm широк, 13mm долг; 8mm дебелиПлаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...

Beading жица string,на 100 метри/Roll на силна и еластичен Бела Еластична Мушка Жица

DEN 105.60

килограм килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Поштенски : со авион Mail ( 1025 бизнис дена )од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)од UPSот (За 4 работни дена, може да се следи)1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPS / DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.3ЕМС / UPSот (за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

20mm 2 дупки, Мали Стаклени Свет,Калибар 3мм,Мали Стаклени Шишиња,Завртка Око Игли,Стаклена Купола,продаваат 10pcs/многу-10018125

DEN 264.00

..ГОЛЕМИНА : 20mmКалибар : 3ммБОЈА : ЈасноКоличина : 10pcsЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

10PCS 20-40mm 925 Sterling Silver 9 Pin Стап -- Сребро 925 Шарм 9 Pin рачно изработени Pendant Материјали

191.04 -5 % DEN 181.00

10 PCS 2040mm 925 Sterling Silver "9" Pin Стап Сребро 925 Шарм 9 Pin рачно изработени Pendant Материјали Материјал : 925 Sterling Silver Димензии : Должина : 20 / 30 / 35 / 40,Дебелина : 0.6 mm Забелешки : Горенаведените предмети доаѓаат со 925 Sterling Silver 9 pin ,Тоа е лесно за вас да Diy Earrring / Приврзоци / Ѓердани

1000pcs/многу 4mm Сребро Позлатен круг топката метал spacer монистра P73

DEN 335.52

Материјал : метал со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 4mm Количина : 1000pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

20pieces 10мм мешана боја шупливи од цвет капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

338.40 -9 % DEN 308.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 10ммМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

Природен Камен 1Pairs Болдер Опал Со Opalite Вода Капка Форма Earring Монистра 16x11x2mm 3.38 g Трендовски Накит за Подарок Додатоци

DEN 685.44

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен 1 Pairs Болдер Опал Со Opalite Вода Капка Форма Earring Beads16x11x2mm 3.38 g Трендовски Накит за Подарок ДодатоциЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

Трговија на големо! 50pcs/многу Злато-боја француски Earring куки Накит одлуки наоди P106

DEN 288.00

Материјал : бакар со злато, обложено Боја : златна боја, Големина : 14x11mm Количина : 50pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

едно парче мода 8*8мм плоштадот микро отвори CZ висок квалитет diy шупливи накит наоѓање mp050

79.68 -13 % DEN 69.00

ние, исто така, го прифати dropshipping материјал : бакар боја : досадна сребрена / gold / розово злато димензии : 8mm количина : еден парчиња,ако ви треба повеќе,ве молиме да ни даде порака! Напомена : ние снабдување со бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,но тоа не е стабилен...

10ММ 200Pcs КС Злато Позлатен Цинк Легура Накит Наоди Hummer Clasps Куките

324.96 -12 % DEN 286.00

(освен за далечински земји) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS / Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Боја : KC ЗлатоМатеријал : Цинк ЛегураПРЕВОЗОТ1...

2000pcs/многу 3.2 mm Злато-боја круг топката метал spacer монистра P75

DEN 335.52

започнете Цена : $06.47 Цена : $08.03 Цена : $08.03 Цена : $06.50 Цена : $06.50 Цена : $08.03крајотМатеријал : метал со злато позлатен Боја : златна боја, Големина : 3.2 милиметри Кол : 2000pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

20pieces 8мм мешана боја обичните капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

494.40 -9 % DEN 450.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 8mmМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.